DISKUZE aneb pojďte jen tak pokecat

Mohlo by vás zajímat ...

43 odpovědí

 1. czeng68 napsal:

  Hope you all had a lovely Xmas and may 2015 be a healthy, happy and prosperous one for all.

 2. Redjous75 napsal:

  Krásné vánoce plné pohody a relaxu s rodinou nebo s přáteli. Kušnírovi

 3. tom7374 napsal:

  Přeji všem krásné vánoce a šťastný nový rok a hodně zavodních uspechů přeje rodina kloudova tomáš šŠárka a iveta

 4. Trámek napsal:

  Šťastné a veselé Vánoce Vám všem, přejí Trámek a Monika.

 5. markoduno napsal:

  Také Vám všem přeju krásné a pohodové vánoce. Užívejte si je ;-)

 6. Hanz.77 napsal:

  Příspěvky platím dál, tak šťastné a veselé vánoce přejí Hanz, Lůca a Kuba .

 7. eddie napsal:

  Dokud sem nenapsal Speedy, že se žádný Cup pro rok 2015 nechystá jsem žil v domnění, že Jarda a Ivan chystají Cup projekt na příští rok….chtělo by to, aby se k tomu kluci vyjádřili.

 8. perisbond007 napsal:

  V city cupu píše speedy že něco připravuje, já sem čerpal z diskuze posledního závodu cupu. Šla tam diskuze o paskvilech a šampionatu na příští rok. Jestli sem to špatně pochopil tak pardon ale aspoň vím že nic nebude.

 9. markoduno napsal:

  Pavlíku, zde je výpis:
  CITY CUP – speedy
  29.11.2014 (22:18) (Upravit)
  Prozradím něco ze zákulisí… Jaryn s Kapsičem připravují nový šampionát – a jak jsem zatím mohl sledovat, tak bude velmi komplexní a opravdu vymazlený !!!
  Zabere to ale hodně času a přípravných testů, tak aby se do seriálu závodů zase nedostal nějaký nezáživný paskvil. Asi to rozjedeme až v roce 2015 a věřte mi nebo ne máte se na co těšit!

  Tak asi tohle Peris myslel ;-)

 10. pavel67 napsal:

  Ještě drobnost… buďto neumím číst vůbec a někde jsem něco přehlédl, nebo neumím číst tzv.mezi řádky … takže se ptám – bonde? jak (kde) jsi přišel na to, že někdo něco připravuje?

 11. SOBMAISTER napsal:

  Čau jelikož je těsně před svátkama rád se podělím o skvělý tip na nový telefon jedna se o Sony Xperia Z3 nebo Z3 Compact…

  Začnu asi tím že jsem 6 let něměl žádný jiný telefon než iPhone a myslel jsi že jiný nikdy chtít nebudu zkoušel jsem jich za tu dobu víc než dost ale žadný se nemohl vyrovnat nakousnutému jablku až pak příšla víše zmíněná Z3 už v reklamě mi padla do oka tak jsem nakonec do ní šel…

  Začneme rozbalením nádherný telefon kompletně ze skla jak vpředu tak vzdadu jakoby vyšel z výrobny od applu po zapnutí mě naprosto uchvátila ostrost displeje… Tedka abych to trošku schrnul mohl by to být totiž dost dlouhý članek tak snad na nic nezapomenu… Telefon je voděodolný do 1,5 m hloubky po dobu maximálně 30 minut takže určitě nehrozý utopení ve vaně či záchodu , Fotoaparát má 20,7 mpx a natačí videa v rozlišení 4k, z telefonu se dají zobrazovat fotky na jakékoli chytré televizy nabo přehrávat hudba či videa a v poslední řadě telefon funguuje jako externí monitor čí ovladač k PS4.. Za mě mohu tenhle telefon jenom doporučit patří opravdu mezi elitu chytrých telefonů…

 12. pavelkauska napsal:

  Škoda ze GT cup zřejmě nebude :-(

 13. pavel67 napsal:

  Já jsem si to myslel – pane správče, jen jsem si to chtěl ověřit. ;-)

 14. spravce napsal:

  Aha, chybička se vloudila. Správce je osiho pohrobek s plnými právy hlavního admina, který zůstával v systému dlouhou dobu běžným uživatelům ukrytý. Nebylo ho potřeba, neboť osi web vzorně opečovával pod svým pravým nickem. Nyní se jako „správce “ může ukazovat buď sonyman nebo speedy. Autorem posledního příspěvku jsem byl já (speedy). Sorry za nechtěnou mystifikaci

 15. pavel67 napsal:

  všechny informace z předchozích 4 příspěvků jsem schopen přijmout, nějak porovnat i se s nimi případně stotožnit, co mě však dává trochu nejistoty je označení přispěvatele „správce“ (správce bazénu, srávce podnikové chaty, správce campu, atd…) – prosím aby se pisatelé označovali trochu osobněji, protože pochybuji, že by se ten původní „správce“ nějakým způsobem staral o jakékoliv dění v GT vzhledem k jeho současnému hernězávodnímu zájmu. Děkuji tedy za odtajnění pana tajemného.

 16. eddie napsal:

  Vítám v naší komunitě nového člena pod nickem “ Správce “ ať se ti mezi máma líbí.

 17. spravce napsal:

  Vážení pánové piloti věrní GTčku! Nepleťte pojmy a dojmy ….. Jaryn s Kapsou se nepodílejí na přípravách dalšího ročníku GT-cupu. Taková informace se nikdy nedostala mezi lidi a je jen pouhou spekulací. Přípravy se týkají kratší serie s vozy z garáže „GT vision“.
  Jenže teď po dobu svátků je v přípravách delší pauza a věci se asi rozjedou až po novém roce.
  GT cup je už asi mrtvá záležitost, nevím o nikom kdo něco připravuje nebo má aspoň snahu či zámysl. Popravdě: hodně lidí podlehlo nesmyslné histerii že GT7 vyjde už v listopadu 2014 a začalo své stále funkční a hratelné nádobíčko odesílat do….

 18. markoduno napsal:

  to Trámek: ano…..,motor je zadřenej a já už ho nemám ani chuť nějak nakopávat. Nemá to smysl. :-(

 19. pavelkauska napsal:

  Klukům co přípravují příští GT cup držím palce a kdybych mohl nějak pomoct dejte vědět.Nějaké info o plánovaném začátku cupu případně o přípravných závodech by to chtělo.Díky!

 20. perisbond007 napsal:

  Tak jestli kapsa s jardou připravují gt cup je super jenom by to chtělo pár informací. Hlavně ať to není jako loni že se nahodi koncept a to platí. Podle mně je důležitý se v tom rýpat ještě před začátkem cupu. Bo potom už může být pozdě takže jaké jsou úmysly? Závod aspoň 80min nebo zase sprinty? Setup vozů nebo závody bez přípravy? Nejdůležitější je nakonec stejně co bude za konkurenci, závodit se na gt 6 dá.

Napsat komentář

Formula One Statistics Plugin developed by Ian Haycox

Přejít k navigační liště