Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

vše o hře
Odpovědět
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Trámek »

editoval jsme moje auta.. dnes přibylo opět GR3.. takže mám 4x GT3, jednu 4kolu a jednu vyjebanou předokolku :lol:

K tomu pingu: stačí se podívat do lobby v Assetu.. tam jsou lobby i s pingem 250 a žádnej problém. Co si pamatuju, jak jsme jezdily online v 10ti s cizákama z toho byl v lobby Xanavi, Robert, Rejdous a já.. a nikdy ani jeden lag. Počkáme si na finál verzi a uvidíme, jinak oprášíme zpět pCars a bude ;)

Jo a dneska jsem přemapoval to tlačítko na toho ducha a zas ani hovno a na videu u amíků z 25.3. ducha maj... plus mají i arkádu říkal dneska Majkl, takže evropu asi ojebali a proto dneska dávám přednost hokeji a pak fotbalu a seru jim na to :mrgreen:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Martinsipy »

Tramis fotbal, hokej, to budeš ulítanej jak pes :lol: ! Já chodím jednou týdně hrát hoďku a půl fotbal a už bývám mrtvej i druhej den :D
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od pavel67 »

HURÁÁÁÁÁ
KOMETA BRNO
3 : 0


:D :D :D

A opět jsme o něco blíž...
Tak co Jirko, už jezdíš Betu??? ;) Fotbal taky asi nebude nic moc...

Jsem v práci, takže už druhej večer nejedu online závody a trčím díky tomu na hodnocení E 14. Jezdit přes den TimeTrialy je sice dobrá zábava, ale dát v podstatě k dispozici hráčům jen tři hodiny onlinu denně je trochu zhovadilost. Na druhou stranu je to po dlouhý době "hra", u který jsem opět vydržel sedět cca od 20h do půl třetí ráno. Prostě to asi má něco do sebe. Líbí se mi zpracování časomíry, sice to není jako v PC, ale k těm mezičasům člověk ví, jak na tom je vzhledem k soupeřům před/za sebou.
Na FB jsem měl jeden koment od kamaráda, že není spokojenej s brzdama a celkově že to není co očekával. Nemyslím si to. Já spokojenej jsem, když se auto trochu nastaví, jezdí se s tím dost slušně a veškerý odezvy si myslím jsou taky dost dobrý. Co se zvuku aut týká, nejsem schopnej posoudit reálnost a rozdíl zvuku z pozice pilota, z kapoty atd, protože neznám ty reálný zvuky aut. Ale můžu říct jistě, že tyto zvuky se mi líbí o moc víc než v předchozích verzích. A co se týká funkčnosti/nefunkčnosti určitých věcí na rozdíl od US verze, myslím že tady v Evropě jsme na tom trochu tak nějak ošuleni a doplní/povolí to až časem s dalším obsahem a závodama.
Auta mám 3x GT3 a 3x GT4 + jednoho Focuse na rodinný výlety.
Zítra ráno na AMD - první letošní služba konečně - a večer tedy snad už podruhé konečně do závodu. Budu se těšit...
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Majkl »

Trámek ten Playstation pro jistotu ani nezapnul po tom debaklu :D :D :D
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

tak to já se ani nedivím, vysral se na GTčko kvůli hokeji a hokej se vysral na něj. Tak že mrhání času v gauči s chipsama u hokeje místo toho aby sbíral RATING. Ale zas na druhou stranu chápu proč to nezapl, proto že musel být vytočený, a v GTčku by ho do(pře)vytočil ten předohrab a start z 18 místa :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od pavel67 »

No on to Trámek hlavně ale potom schytal v té kopané.
Bohužel jeho Bayern prohrál a vypadl. :o A tam to Jirku asi bolí nejvíc.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Majkl »

Tak to s ním zejtra vůbec nebude řeč, to zase bude... :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Trámek »

Po včerejšku není důvod k radosti :( Dnes jsem ani do práce nešel, ted jsem vstával :?
Liberec mě nalomil(kámoš raději odešel v 19hod. do divadla-to se fakt nedalo), ale Bayern! ten mě zlomil.. byly jasně lepší, druhá půle dokonce fotbalová mana, ale Vidal to opět posral jak v prvním zápase, kde nedal pentli, ted pro změnu redka a tak ende. Tak aspoň, že máte radost vy :twisted: A plejko? ještě ted mě bolí hlava, takže taky nic..

to Martinsipy: jsem taky mrtvej druhej den jako ty a to jsem neuběhl ani kilák :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Fotbal je kolektivní hra, tím chci říci že když tam je nervní vemeno mají si ho ti ostaní srovnat nebo ho posadit na zastávku. Sice mi řekneš že nerozumím fotbalu ale pokud prohrají 2:4 a ve zkutečnosti dali jen půl gólu, tzn. polák z penalty a druhý byl vlastňák Ramose tak nevím jak mohly být lepší, hraje se na góly. K čemu je větší držení míče nebo lepší/hezčí fotbal když nevystřelí/netrefí branku? Navíc dostaly hromadu karet tak že hrali nejspíš tak jak je němcům blízké, jako dobytci :) Jo mít šňůru v bundeslize je jedna věc ale Liga Mistrů to je jiná ;)
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Trámek »

Já ten zápas na rozdíl od tebe viděl, tak vím o čem píšu. Real 2 goly neregulérní xkrát pomohl rozhodčí.. přečti si nestranné komentáře, ale tvůj názor ti brát nebudu a němci dobytci??? .. no-comment ;)
xanavigtr píše:Fotbal je kolektivní hra, tím chci říci že když tam je nervní vemeno mají si ho ti ostaní srovnat nebo ho posadit na zastávku. Sice mi řekneš že nerozumím fotbalu ale pokud prohrají 2:4 a ve zkutečnosti dali jen půl gólu, tzn. polák z penalty a druhý byl vlastňák Ramose tak nevím jak mohly být lepší, hraje se na góly. K čemu je větší držení míče nebo lepší/hezčí fotbal když nevystřelí/netrefí branku? Navíc dostaly hromadu karet tak že hrali nejspíš tak jak je němcům blízké, jako dobytci :) Jo mít šňůru v bundeslize je jedna věc ale Liga Mistrů to je jiná ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Majkl »

Xanavi je zaujatej proti Němcům, neměl rád ani Schumachera :lol:
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Trámek »

jj vím, co není šikmooký a na prvním místě, je pro něj odpad :lol:
Majkl píše:Xanavi je zaujatej proti Němcům, neměl rád ani Schumachera :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Němci jsou ztělesněné zlo, plná huba keců, podvody, úplatky, arogance, diktatura, nadřazenost.

Taky jsem ten zápas viděl kupodivu, možná dvakrát gól z ofsajdu ale aspoň ho nějak dali narozdíl od těch Mistrů ;)

K O M E T A Konec hlášení.
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Lidičky stala se mi dost kuriozní věc. Týká s to Gran Turisma SPORT, jinak bych s tím neotravoval. Tak že všichni co streamujete/nahráváte videa na Youtube a máte zpoplatněné videa POZOR !

Nahrál jsem si na kanál záznam jízdy z online závodu na Nordschleife s GT-R GT3jkou. Jel jsem pohled budíky. A co se nestalo, po pár sekundách mi na mail přišlo oznámení o porušení autorských práv společnosti/kanálu Duke Marketing Ltd. Tady to začíná být právě zajímavé, některým asi docvaklo co je DUKE. Jde o známe videa z historie i současnosti z motorsportu. No a v čem spočívá to porušení autorských práv? No v tom že jde údjně o jejich video natočeno na smyčce při závodě 24h VLN. No asi si dělají kozy !!!! Podal jsem námitku a je to ve sporu tak uvidím. Když neuspěji hrozí mi prý blokace účtu :lol: :lol: No doufám, že když naopak uspěji zablokují je ! :twisted:

Každopádně pak by mě zajímalo proč ty vemena na Konzolistovy píšou že grafika je SHIT, když evidentně je blíž realitě než by se zdálo :roll:
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Poty »

Mne sa včera stala zaujímavá vec na nurburgringu.To že niektorí stále jazdia jak prasatá ma neprekvapuje,ale prekvapila ma hra.Už predtým som si všimol,že hra nerozozná vinníka a trestá vás za každý kontakt. https://www.youtube.com/watch?v=GzNVmxYmdMo
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Poty, pokud sis ale přečetl vše ve hře tak je to tam psáno. Tratí oba dva jezdci, kteří kolidovali!
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Hanz.77 »

Je uplne jedno kdo kolizi zavini. Vinici jste proste oba. V iRacingu je jeste moznost podat protest. Nahrajes vystrizek videa s kolizi a odesles. Oni pak sami urci kdo je vinik a jestli to bylo fair. Ale iRacing je placena sluzba. A tam to tak fungovat musi. Jestli to bude i tu. To je otazka na vas jestli to nekdo vypatra. ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Martinsipy »

Neslyšel nahodou někdo o tom, jestli vyjde nějaká speciál edice PS4 Pro s GT Sport?
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Jsou tři edice. mrkni na czc.cz
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Martinsipy »

O nich vím, dík! Napsal jsem to blbě, myslel jsem s konzolí PS4 Pro, jestli se někde něco nešušká :-), chci si ji koupit, ale čekám, kdyby byla nějaká Limitka třeba s logem GT, to bych si asi cvrknul :lol:
RC cars 1/10 elektro
Odpovědět