Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

vše o hře
Odpovědět
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od hocky »

Ahoj, lidičky, ještě žiju.
Může mi někdo poradit jak na soubory SVG? Nějaký jsem zkusil, ale i když má jen 4kb tak mi ho na Comunity/odesílání polepů nechtějí přijmout. Vím že Majkl a Xanavi nahrávají jako diví, můžete poradit? díky.
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Martinsipy »

Zdar pánové! Jen malá info, pro ty, kdo nejezdí: v GT Sport proběhl v minulém týdnu v tichosti malý update: přidali Monzu, což mě nepotěšilo "nemám rád Monzu" (ještě několik variant jiných tratí) a přidali pár aut ze starších GT- Toyotu Supra, Forda GT, závodni legendy z konce 60tých let Ferrari 330 a Jaguár XJ13 nebo jak se ta zelená příšera jmenovala? Jak jezdí nevím, nemam na ně many, stojí ranec :-( , ale už ten starý šestiválec 3.0 u Toyoty mě polechtal uši :-), Lambo Diablo SV, Ferrari 512, zatím vše zdarma. Doufám, že letos přihodí nějaký větši balík DLC. Klidně pár stovek dám, když to bude stat za to. Konec hlášení!!! :-)
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Martine OFICIÁLNĚ !!! do konce března má přibýt celkem kolem 50 vozů. Pozor, celkem včetně těch co už byli přidány, tak že zbývá cca 20 aut, ty bodu rozděleny do dvou DLC.

23.Února DLC + nová trať
23. Beřzna DLC + nová trať

Nová trať . tím se rozumí že jde o předělávku nějaké co už v GT byla. Nejvíce se nabízí (žádá a spekuluje) Le Mans a Spa.

Co bude dál, není jisté. Nepřímo potvrzeno je SUPER GT, to v GT nikdy nechybělo a sám Kaz řekl, že tomu nebude jinak ani v GTS. Zde už může jít ale o placené DLC, v důsledku exklusivní licence na sérii a také proto že by to byl komplexní balíček se zaměřením.
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Martinsipy »

Michale děkuji za potěšující info, třeba Spa by mě rozhodně potěšila, pokud by došlo na Super GT, předpokladám, že přihodí i Fuji ;) ... jo a divil bych se, kdyby časem nepřidali Silverstone, když byl v GT Akademii tak oblíbeny.
Mě jako staromilce by potěšil i třeba volitelný balík starých tratí typu Trial Mountain, Deep Forest, Midfield atd., ale to už bude asi snové přaní, předpokladám, že chtěji GT hlavně posouvat "dopředu" :P a ne z něj dělat "veteránskou ligu" :lol:
RC cars 1/10 elektro
laktibrada
Příspěvky: 47
Registrován: 20.12.2012 16:33
PSN ID: laktibrada

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od laktibrada »

Budu aj zavody v GT sport organizovane GT-racingom?
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od ToyRipper »

Doufam ze ano :) Hleda se admin! :)
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Martinsipy »

Po update nová série GT500, bohužel trať jen Tsukuba, ale zase zadarmo, takže dobrý.

To xanavigtr: Co říkáš na novou porci vozů Tvé oblíbené značky, dokonce Nisma 2017, už jsi je projel?
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Tak jasně že jsem to už projel, hned jak to vyšlo to ráno. Za mě spokojenost, hlavně tedy za ty super GTčka, to je svezení nezkutečné. Tsukuba dobrá ale chtělo by to něco rychlejšího/novějšího např. Autopolis, Sebring nebo tak něco.
Odpovědět