Gran Turismo 6 (před vydáním)

vše o hře
Odpovědět
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Majkl »

Já nic, pravda je úplně někde jinde, musím Vám to všem oznámit. S tím čítem jsem nepřišel já, jako první přišel do místnosti Trámek a začal řvát, že máme kredity zadarmo a už mi posílal odkaz. Myslím že, pravda musela vylézt na povrch a teď můžeme mít Trámka ještě méně rádi než ho teď máme :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Trámek »

MAJKLE ... ty seš ale SV*NĚ !! //manželka od prasete// :lol:
JEŠTĚ ŽE UŽ TU KONČÍM A JDU Z5 HRÁVAT POKER ;)
Majkl píše:Já nic, pravda je úplně někde jinde, musím Vám to všem oznámit. S tím čítem jsem nepřišel já, jako první přišel do místnosti Trámek a začal řvát, že máme kredity zadarmo a už mi posílal odkaz. Myslím že, pravda musela vylézt na povrch a teď můžeme mít Trámka ještě méně rádi než ho teď máme :lol: :lol: :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Majkl »

Ajaj, doufám, že je to jen dočasný a že příští rok pojedeš co nejvíc závodů v CUPu a tak.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Trámek »

Majkl píše:Ajaj, doufám, že je to jen dočasný a že příští rok pojedeš co nejvíc závodů v CUPu a tak.
tombstone.jpg
tak tohle je poslední příspěvek, ale doopravdy... nené, ježdění už nebude..
dohraju kariéru, udělám platinku a jdu za klukama k pomníku a přitom budu hrát poker
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od markoduno »

no tak nějak jsem si myslel Trámku, že to takhle dopadne. Stejně by jsi pořád katoval :lol:
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Majkl »

přesně, hlavně v katovačovo esíčku na Suzuce. Po kom to ten trámek jenom vymyslel, ten název? :D
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od osiwaru »

On se da popsat rozdíl mezi GT a opravdovou simulaci asi takto.

Potkáte po nějaké době dva známé, ten známější vám podá ruku jako první, je to vlažné stisknuti ala leklá ryba. Ten druhý vás stiskne přiměřené, ale pevně a rázně, prostě jak se patří. Asi nemusím říkat jak se ten první hňup jmenuje.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Gran Turismo 6

Příspěvek od osiwaru »

Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Substance242 »

Síce nie je "pred vydaním" :-), ale malé info - úplne som vypol tú priblblú background hudbu, a konečne PS3 v GT6 menu nenačítava dokola z BluRay média (bolo to počuť), asi sa boja tie úžasné skladby skopírovať na HDD...
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od osiwaru »

Bydlet ve spojených státech amerických, tak už sedím v nějaké právnické kanceláři a podávám hromadnou žalobu.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od osiwaru »


A to ještě pořádně neokusil online závody.

Btw. když, mu napíšete tak se možná zúčastní pár závodu v GT Cupu. Za pokus by to stálo. Tohle skalní fandovství musíte dát vědět i za oceánem.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od speedy »

Toto je konečný verdikt od hodnotitelů hry:
If you have GT5, don’t bother with this until they serious update the sounds, damage and AI unless of course you have a league to race with. Otherwise, it’s not much different to warrant the new price of GT6. Actually, you can probably get this discounted or used at this point. Matter of fact I think I saw it at a pawn store recently. Or, rent it before you buy to see if it’s what you’d like
Jen zapomněli dodat, že herní servery GT5 budou v květnu 2014 odpojeny a PD tak násilně donutí zbylé váhající zakoupit GT6 .... fakt sqělý přístup - uctívači GT se stali zajatci PD - přesněji PSN... (pochybuji, že by takový shit Kazimír pustil do prodeje, kdyby ho k tomu někdo/něco/nějak nedonutil :roll: )
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Substance242 »

Celkom férová recenzia od ISR.

A kto nevidel dokument "KAZ", ponúkam stručný obsah: Kazunori Yamauchi chodí po lese a zasnene vysvetľuje že základom simulácie je kopanie do stromov.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od osiwaru »

Substance242 píše:Celkom férová recenzia od ISR.
Myslím, že akorát shrnul moje příspěvky zde na fóru a měl hotovo :)
Tak jsem si to po dlouhé době zase zkusil, protože volal Hanz a mimochodem se ptal jestli pojedu PlayStation GT Cup 2014. No verdikt zní, že určitě ne. Protože, ta videohra je opravdu neskutečně nezábavná sračka už v samém základu a tím je jízdní model.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Hanz.77 »

:lol: :P
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Redjous75 »

osiwaru píše:
Majkl píše:Osi já vezmu na LANku svůj PC, tak bych si chtěl ten iRacing na tom zkusit, šlo by to? :)

Pokud se mi to bude líbit, tak do toho asi půjdu. Pak až vyjde AC, tak budu jezdit obojí :)
Manželka a iRacing se nepůjčuje :twisted:
Takže - zkouška na měsíc za $6 nebo zkouška na tři za $9.
A jak to zkusíš nebudeš chtít jinak, pokud tedy nechceš závodit furt jen s Derekem.
Heee závodit v GT?.Tak to snad ani nejde.Dnes jsem když bude Lan ,nastartoval GT , abych Pavlovi67 nedělal týmovou ostudu a jako že potrenuju. V Online místnosti jsem se ani nedostal na trať pokaždé restart.Zamrzá to , a když už tam jsem tak nejde zvuku. Tak že po třetím pokusu si potrenovat v online mistnosti jsem to vzdal a nasrane odešel do ofline modu, kde me zaujal Vision koncept, tak kliknu ,že se podivam na nějaký novy stroj a ejhle. Zase mercedes.Sakra boží a otráveně odchazim.Juu říkám si tohle je taky něco nového a klikám na ikonku data longer ,a co se nestane ,zase zásek.Si to ze me dela prd.. ,no to už nevydržím a natvrdo vypínám tenhle shit. Tak nevím, zda vůbec na Lance budu GT hrát protože si neumím představit ,že takovahle hra může byt vubec funkční, tak snad abych si vzal svoje dobré hry ,zavřel se nekam do koutku a tam nad pohárem piva si v klidu střílel protivníky v Ghost Racon Future solaider.

PS.: Aha tak dle pozavodniho fóra zavodu na Panorame to je napříč hráči. Chvilku me napadlo ze bych mel něco špatné já ale ne ukazuje se ze je to opravdu tím nedodelkem.
Osobně doufám ze GT7 vyjde až za hodně dlouhou protože kuci maj co dělat tuhle hru chce vzít z gruntu na novo všechno ostatní totiž bude jen paskvil.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Redjous75 »

Ze pozdravuju. Jen si myslím ze Batmobil Ti do konceptu už neprida.Soustředí se na GT7. Přeci jen ten port z GT6 da zabrat :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Odpovědět