Gran Turismo 6 (před vydáním)

vše o hře
Odpovědět
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Obecná diskuze

Příspěvek od Trámek »

Hanz.77 píše:V Surtepu mají jenom plastový. V JRC mají kovový ale o stovku dražší. Nesranduji dnes jsem to vyděl na vlastní oči kámo. ;)
V JRC plechovka 1990,- kč po 15% slevě nejakech 1600,- kč
V Surtepu na mě koukali jak na užaslýho když jsem jim ukázal že plast ne že mam tohle. A cituji " Hmm to se máš. My máme tohle za 1510,- kč.
Pane jo !!! No na obalu ani tak nezáleží, hlavně ať dostanete ty bonusy. Vně obalu je jeden kód original, na těch 20 aut+nějaký ty krávoviny a na obalu mám ten druhej kód/super bonus +5 aut za předobjednávku.
Jen je mě divný, mám v tom i to Clio, co bylo pro Japan.. jestli to teda nebyl kec a nebo se pletu já
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Obecná diskuze

Příspěvek od Hanz.77 »

No a právě že na plastáku ten druhej kód není. :?
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Obecná diskuze

Příspěvek od hocky »

Tak počkat, mám plechovku za 1699,- kterou jsem si předobjednal u nás v kamenym obchodě a mám tam jen jeden kd na těch 20 aut, ten druhej kod nikde nemám, to byla nějaká zvláštní akcička toho obchodu kde jste to objednali? Někde jsem třeba viděl že za předobjednání dotyčný dostal podložky pod značky na auto.
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Martinsipy »

Pánové právě jsem jemně zasunul do štěrbiny a už žmoulám :lol: nirvááánnnaa :D :lol:
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Obecná diskuze

Příspěvek od Trámek »

Tak já kluci nevim jak je to jinde, ale já kupoval v JRC za 1799,- mínus 5% sleva že tam mám slevovou kartu a tak jsem ten bonus kod dostal, za to, že je to předobjednávka. Je to i napsané na ofiko stránkách GranTurisma.
Je taky možné, že se k tomu každej prodejce postavil po svém.. ty podložky pod značky jak píše Hocky, jsem též někde viděl, ale u toho ten kupon taky byl... jen teď nevim kde to bylo.
Zkusil bych na vašem místě volat prodejce a žádat ten kod! Ty auta jsou fakt super a oni se tentokrát do hry hoděj, jelikož jak psal včera Pepa, mám odjeto asi 20 závodů+nějaké licence a vyhraný credit za 1.místa=35.000cr. takže závody drtím těma speciálkama a jiné auta prozatím nekupuju

TEN DRUHEJ TIKET SE JMENUJE: PRECISION PACK
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Obecná diskuze

Příspěvek od Hanz.77 »

Nikde jsem předobjednáno neměl. Měl jsem jenom pojištěno u kluků z Bílé Myši. Ale jelikož ty to budou mít až v pondělí zavolal jsem do JRC a světe div se Anyversary edition máme a dva kusy. Fajn jedu pro ně. Přijel jsem a prodejce se omluvil že má jen jednu. Ok tak ji beru ale dal mi ji s 15% slevou. Takže za necelých 1600,- a na tom nálepka precission pack. Tak jsem zajel pak do Berouna do Surtepu a tam mi davá do ruky plasťák. Bez nálepky a druhého kodu za 1510,-. Tak vytahuji z tašky tu mou plechovou edici a že chci tuhle. No my máme jenom tyhle. Tyhle přišly a ty máme. Ber nebo nech ležet.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od SJ.sprint »

Mam od JRC a mam to v plechu(mimochodem v plechu mi take pivo chutna vic :lol: ) A MAM OBA DVA KODY ...tak že suma sumarum 25 aut v garaži
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Majkl »

Ten druhej kód na těch dalších 5 aut tady taky nemám.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Trámek »

Teď to řeší zrovna Lepar, taky ho nedostal... je to taková bílá samolepka na obalu hry a jmenuje se to:
Precision Pack, který je pouze pro předobjednávku jak základní hry, tak spec. edice.. volejte řediteli ;)
Majkl píše:Ten druhej kód na těch dalších 5 aut tady taky nemám.
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Majkl »

Pak tam zavolám kdyžtak.
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Substance242 »

Zistil som, že som "precision pack" tiež mal dostať a nemám, tak klik na chat na estelacnejsie.sk, majiteľ Tomáš hneď odpísal že ich posiela od včera ručne, čiže v krabičke ich asi nečakajte. Tipujem, že aj inde to pošlú mailom, ale za opýtanie sa nič nedáte. :-)

Update 21:59: Tak, kód už prišiel mailom, a ešte jeden na milión peňazí k tomu. :-)
Uživatelský avatar
joshuabaraka
  
  
Příspěvky: 68
Registrován: 8.5.2012 11:00
PSN ID: GT-Racing-cz_JSH

Re: Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od joshuabaraka »

a já koupil GT za 999,- v Electroworldu. :D bez kódů a bez plechovky
Uživatelský avatar
LEPAR
Příspěvky: 22
Registrován: 22.3.2012 13:59
PSN ID: AS-GTRacing-SVK
Bydliště: Partizánske SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od LEPAR »

No keď ma Tramek presvedčil že aj ja musím mať kódy na DLC tak som pozrel na mail a oba kody prišli na druhý den 7.12.2013 o 16:15 hod a fungujú teda autá aj na SVK učte ale kredit nie ale neva to vyjazdím :D
zaujímava distriúcia kódov no ale hlavne že sme zdraví a že nám chuťí :D ....
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Trámek »

LEPAR píše:No keď ma Tramek presvedčil že aj ja musím mať kódy na DLC tak som pozrel na mail a oba kody prišli na druhý den 7.12.2013 o 16:15 hod a fungujú teda autá aj na SVK učte ale kredit nie ale neva to vyjazdím :D
zaujímava distriúcia kódov no ale hlavne že sme zdraví a že nám chuťí :D ....
... tak hlavně že ti ty kódy dali aspoň touhle formou, ale tohle není ojedinělý způsob...
např., já když kupuju kredit, převedu prachy frajerovi na účet dopředu a on mě pak pošle kódy mejlem, ale ! za 400,-Kč 500cr. což je good business a kartičku nepotřebujem ani jeden ;)
ps: už jsem teda cca 1/2 roku nedobíjel, tak nevím, zda-li to ještě funguje
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
LEPAR
Příspěvky: 22
Registrován: 22.3.2012 13:59
PSN ID: AS-GTRacing-SVK
Bydliště: Partizánske SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od LEPAR »

aj tak robí ten predajca aj koruny aj libry aj cez mail pošle ked mu pošleš love :D
http://www.estelacnejsie.sk/PSN-Karty
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Trámek »

a bez aut k 15tému výročí :D to já si raději připlatil a tentokrát se auta vyplatily ;)
joshuabaraka píše:a já koupil GT za 999,- v Electroworldu. :D bez kódů a bez plechovky
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od hocky »

Trámek píše:... je to taková bílá samolepka na obalu hry a jmenuje se to:
Precision Pack, který je pouze pro předobjednávku jak základní hry, tak spec. edice.. volejte řediteli ;)
Na kterym obalu? Na tý folii ve který je to zabalený, nebo na tom plastu ve kterym je plechovka nebo přímo na plechovce? Já nenašel nikde nic. Kde se dozvym že k předobjednané aniversary edition mám mít ještě nějaký kód navíc. A jak to vlastně mám vysvětlit svému prodejci??
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Majkl »

Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od hocky »

Majkle ty to máš taky z originalky.cz ?
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Majkl »

JRC
Odpovědět