GT-Academy 2013

vše o hře
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

GT-Academy 2013

Příspěvek od Kuba98cz »

Naposledy upravil(a) Kuba98cz dne 22.4.2014 16:15, celkem upraveno 1 x.
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

GT Academy 2013

Příspěvek od Kuba98cz »

Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT Academy 2013

Příspěvek od Redjous75 »

KUbo musím říct, že letošní GT Academy mě vůbec nebere. Bral bych tu loňskou. Pěkně si stáhnout balíček 40 TT a pěkně doma si to odjezdit. Loni mě to fakt bavilo i když jsem to jzdil až těch posledních 14 dní. Ale jet někam do Prahy a tam se mačkat u dvou monitorů a něco zajet . To né. To je pro Vás mlaďochy :lol: :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

GT Academy 2013

Příspěvek od hocky »

Jestli jsem to pochopil, tak ještě bude možné zapojit se do GT Academy onlin, Nebo jsem snad tupec? Akorát místo 30 lidí který jeli v loni to finále se rekrutujou jen 2. A nebo zase plácám?
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

GT Academy 2013

Příspěvek od Kuba98cz »

Tak dnes jsem na té akci byl a probíhalo to následovně (já se samozřejmě nemohl zůčasnit protože mi není 18 a nemám řidický průkaz) ale zajel jsem tam nejrychlejší čas :D !!! 1:34:7xx Nurburgring GP/D s nissanem 370Z academy edition 12' sport soft ale ty jejich kokpity u jednoho probržďoval pedál u druhýho nešel zvuk u dalšího blikal plyn na dalším nešla posunout sedačka takže jsem tam seděl jak v trabantu :D atd... doma bych to určitě zajel líp :) no myslím, že prvních 6 jelo v nissan juke okruh a kdo to zajel nejrychleji vyhrál 2 lístky na LM 24H V.I.P a vstup do paddocku! a druhý společně s prvním postoupili jakoby na to finále které bude za dlouho :D a samozřejmě hocky... online závod se jede taky jako minulý rok s tím, že jsme v programu GT-Academy zařazeni také ;)
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT Academy 2013

Příspěvek od osiwaru »

2. července si stáhněte ještě doma GT Academy 2013

EDIT: jasný, že července, dík ;)
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2013

Příspěvek od Substance242 »

Ja som síce Slovák, ale z československej rodiny a podľa mňa července (júla). :-)

A v deme bude 40 percent áut z plného GT6, čiže Nissany (joke). ;-)
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2013

Příspěvek od Substance242 »

Je to oficiálne, Akadémia tento rok prvýkrát aj pre ČR a SR. :-)

http://www.gtplanet.net/gt-academy-2013 ... announced/

(Síce neviem, či by som s čisto slovenským SEN (PSN) účtom to demo vôbec stiahol, asi nie.)
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

GT Academy 2013

Příspěvek od SJ.sprint »

Mimochodem V "GT NEWS" mužete přečist info o GT Academy 2013 a Demo verzi ktera vyjde 2.07.2013 A vyčetl jsem tam že když zaregistrujete a zverějnite sve časy (jaky koliv-nemusite byt mezi 100 nejlepšich) tak dostanete možnost stahnout zadarmo nejaky dalši veci-co přesně, neni uvedeno ;)
Substance242 píše:Je to oficiálne, Akadémia tento rok prvýkrát aj pre ČR a SR. :-)

http://www.gtplanet.net/gt-academy-2013 ... announced/

(Síce neviem, či by som s čisto slovenským SEN (PSN) účtom to demo vôbec stiahol, asi nie.)

Nevim proč by si nemohl stahnout Demo s čistě slovenskym učtem - nebo jsem něco nepochopil ?
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2013

Příspěvek od Substance242 »

To nič, takéto veci nie sú ľahké na pochopenie. :-) Ale pre mňa je istý rozpor v tom, že GT Academy sa môžeme zúčastniť aj na Slovensku, ale demo si stiahnuť nemôžeme. Sony tak vlastne hovorí "je OK klamať pri zakladaní účtu v inom štáte" a mne takéto veci trošku vadia. Morálka a tak, alebo čo. ;-)

Update: Pre istotu ak by išlo o toto - so slovenským účtom nie je prístupný PlayStation Store. Vôbec.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: GT Academy 2013

Příspěvek od novcze »

2.7. bude GT6 demo, které zároveň bude i jako kvalifikace na GT Academy, už má Michal řidičák?
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Re: GT Academy 2013

Příspěvek od SJ.sprint »

novcze píše:2.7. bude GT6 demo, které zároveň bude i jako kvalifikace na GT Academy, už má Michal řidičák?
Jj to vime že 2-ho července to vypukne... Majkl letos GTA ještě vynecha a připravi se lip na přišti rok. Nechci mluvit za něj ale jak jsme se tak bavili jak je letos připraveny a td., Tak že prostě na přišti Academy bude ve formě ;)
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

GT Academy 2013

Příspěvek od novcze »

o GT Academy mě osobně až tak nejde, ale už dlouho jsem nedělal žádný time trial ... hlavně ať to nezkazí asistentama, pak motivace jezdit značně klesá
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: GT Academy 2013

Příspěvek od novcze »

SJ.sprint píše:
novcze píše:2.7. bude GT6 demo, které zároveň bude i jako kvalifikace na GT Academy, už má Michal řidičák?
Jj to vime že 2-ho července to vypukne... Majkl letos GTA ještě vynecha a připravi se lip na přišti rok. Nechci mluvit za něj ale jak jsme se tak bavili jak je letos připraveny a td., Tak že prostě na přišti Academy bude ve formě ;)
tak příště no ...
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT Academy 2013

Příspěvek od Majkl »

Řidičák nemám, navíc se budu chtít účastnit příští rok nebo možná až ten přespříští. Mám takové tři cíle na čem potřebuji ještě zapracovat: udělat řidičák a vyjezdit se trošku v reálu, zlepšit angličtinu a v neposlední řadě ještě trochu vypilovat fyzickou kondici. Chci tam prostě přijet připravený a mít co největší šanci, protože účastnit se můžeš jenom jednou a když tu šanci nevyužiješ, tak je konečná. Četl jsem in a GTPlanet, že se tam někteří rozhodli, že si změní jméno apod., ale to jde mimo mě.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT Academy 2013

Příspěvek od osiwaru »

Majkl píše:Četl jsem in a GTPlanet, že se tam někteří rozhodli, že si změní jméno apod., ale to jde mimo mě.
To je jasný, iniciály máš přímo legendární :)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT Academy 2013

Příspěvek od osiwaru »

Neznáte ho někdo ;)
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

GT Academy 2013

Příspěvek od SJ.sprint »

Hele, to je naš borec ty vole ;)
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2013

Příspěvek od pavel67 »

Kubo - co ta čára tam?!?!? To tě muselo rozptylovat, né??? :o
...každej má něco, já jezdím...
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

GT Academy 2013

Příspěvek od novcze »

Majkl píše:Řidičák nemám, navíc se budu chtít účastnit příští rok nebo možná až ten přespříští. Mám takové tři cíle na čem potřebuji ještě zapracovat: udělat řidičák a vyjezdit se trošku v reálu, zlepšit angličtinu a v neposlední řadě ještě trochu vypilovat fyzickou kondici. Chci tam prostě přijet připravený a mít co největší šanci, protože účastnit se můžeš jenom jednou a když tu šanci nevyužiješ, tak je konečná. Četl jsem in a GTPlanet, že se tam někteří rozhodli, že si změní jméno apod., ale to jde mimo mě.
tak to je rozumné a je super, že to bereš tak vážně ...
Odpovědět