GT-Academy 2013

vše o hře
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Obecná diskuze

Příspěvek od speedy »

Hanz.77 píše:"Juke" už je doma . 190 koní pod kapotou a žere jako kráva.
Mám kobyl pod kapotou podstatně víc, a když se jede slušně tak nežerou. Letní dovolenku to jelo po dálnici průmerem 130kmh se spotřebou 8,4l a to běhela klima celou cestu 10hodin v kuse. Hodně záleží na jízdním stylu, když si budeš jízdu vychutnávat stylem brzda-plyn, tak spotřeba půjde o hektar nahoru - pohybuje se pak kolem 15l. Ale s tím se počítá, tohle nejsou nákupní tašky na lahvové pivo+rohlíky a kus sekaný :|
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Obecná diskuze

Příspěvek od speedy »

GT academy 2013:
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Obecná diskuze

Příspěvek od markoduno »

pokud se nemýlím, tak úplně vlevo stojí DudySVK. Přeji mu samozřejmě postup do dalších bojů a doufám, že se nám zde pochlubí s nějakými fotografiemi ;) Jen mi tam chybí vlasatý "VIP" host žijící kósek vod Prahíííí :lol:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT academy

Příspěvek od osiwaru »

Test fyzičky na GT Academy:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT academy

Příspěvek od osiwaru »

Tři Češi stále ve hře. Čeká je časovka v GT5, okruh v Juke Nismo, test fyzičky a tiskovka v angličtině. kolem čtvrté bude vítěz.

Co se týče disciplín a jejich podílu na celkovém skóre - GT5 (30%), Juke Nismo (30%), tiskovka (20%) a fyzička (20%)

Jeden z čechů ve světle kamer:
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT academy

Příspěvek od Majkl »

osiwaru píše:Test fyzičky na GT Academy:
Nic extra, v tom je Dudy natře :P
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT academy

Příspěvek od osiwaru »

Tak už jezdí:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT academy

Příspěvek od osiwaru »

A jede se v autě:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT academy

Příspěvek od osiwaru »

Skákání do výšky:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT academy

Příspěvek od osiwaru »

Do dalšího kola GT Academy postupuje z Čech Petr Doležal.
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

GT academy

Příspěvek od DudySVK »

Tak ludia chcel byb som vam povedat ze Hanz a Kuba su fantasticky ludia. Hanz je velky PAN, choval sa ku mne ako ku kamosovi ktoreho pozna dlhe roky. Podporoval ma a hlavne ukludnoval, fandil !!! Fakt som to necakal ale bolo to super. Fantasticka podpora ! Ked som zajazdil tsukubu a tym padom som postupil do campu tak mi tak dobre padlo ked Hanz ma objal proste ma to potesilo nenormalne. Fakt som mal super pocit. Hanz si fakt super clovek a dakujem ze ste dosli.!!!
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT academy

Příspěvek od Majkl »

Hanz je skvělý člověk, svým přístupem, prostě vším ;) ;)
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

GT academy

Příspěvek od DudySVK »

Moj tretie finale v GT Academy a konecne tak ako som si to prial...

Stiri krajiny Slovensko, Cesko, Polsko a Madarsko malo zastupenie po 6 hracoch, u nas len piati ked ze jeden hrac sa nedostavil. Cize spolu 23. Do Race campu ale postupuju len 6 a to s kazdej krajiny 1 hrac a este dvaja najrychlejsi. Kazda krajina sa bodovala zvlast ci ze mna zaujimali len Slovaci.

Prvy den
ako vzdy sa hrava GT5. Zacalo sa okolo 17.00 hod. Prvy time trial bol na trati Monza s Nissanom GTR gumy SH. 3 laps ale pocitalo sa len to najlepsie. Prve kolo som vyhral, ale ked ze niektore PS3 mali starsi update tak toto prve kolo bolo zrusene.
Organizator urobil potrebny update a zacalo sa odznova. Dalej nasledovalo druhe kolo na Lagune seca s Nissanom 370, gumy SS. Jazdili sa 3 laps a spocital sa vysledny cas. Po tomto kole mi patrilo druhe miesto. Nasledovalo tretie kolo na Suzuke s Calsonicom kde sa jazdilo len jedno ostre kolo ci ze super pole. Opet druhe miesto. A posledny time trial sa odohral na Grand waley east s GTRkom kde som skoncil druhy. Prvy den skoncil ale nebol som velmi spokojny, posledne dni som dost trenoval a cakal som lepsie umiestnenie v GT5. Ale ako vzdy sa najde chlap nad chlapom.
Po prvom dni ostali sme uz len 4 hraci s kazdej krajiny.

Druhy den
Hned s rana nam dali posledny gaming a to na trati Nurburgring GP/D s Nissanom 370, 10laps a spocitali sa vsetky casi dokopy. Tento time trial som skoncil druhy ale pacil sa mi, lebo trebalo hrat 10 kol bez chyb, tak ze sustredenie hralo najvecsiu rolu. Nechcel som to niekde seknut lebo penalty boli 10sec...
po tomto kole sme ostali uz len traja slovaci.

Driving test
Nissan Juke Nismo, automat, 198 koni. Trat sa mi pacila, auto nie lebo vyzera ako zaba :) Prve ostre kola som isiel ako lekvar, posledny cas, velka hanba. Brzdil som lavou nohou. Ten automat ma uplne zmiatol. Dalsie ostre kola som si vyskusal brzdil len s pravou a prve ostre kolo sa mi islo ovela lepsie tak ze do najazdu do druheho som si veril a hned prvu lavotocivu som prestrelil, nedobrzdil a trafil som plastovu barieru. Tak ze som bol DSQ :( fakt som to posral. Zapocitali mi moj prvy cas s prveho kola. Ale ked ze bol najhorsi tak ze ziadna slava,. Inak nebol som sam kto trafil barieru, podarilo sa to aj Poliakovi :)

Media Test
Ziadna slava, neviem sa pozerat vzdy do kamery, otazky take vselijake, odpovede este divnejsie, no nejako som to tam poskladal. Po drivingu a media teste som mal pocit, ze som na tretom mieste a to zacinal byt pruser.

Fitness test.
Tu som si najviac veril. Zacinalo sa skokom do vysky, 46 cm. Pruser ako svina - posledne miesto... ale potom sa to rozbehlo. Nasledoval "Plank test" ci ze vo vystretej poloho kde je telo oprete len o lakte trebalo vydrzat co najviac. Tak tento test som vyhral suverejne. Dalsi test kliky, tie som doma trenoval kde som urobil 67 a mozno aj 70 uz si nepamatam presne, len ze nam ukazali trochu inu techniku, podstatne tachsiu, tak ze vysledok bol 43 klikou len ze opet najlepsie tak ze body som zbieral. Posledny test bol "Beep test" ci ze behanie a to som nezvladol a skoncil som treti.

Okolo 17hod, zacalo vyhodnocovanie a dufal som ze skoncim aspon druhy aby som mohol este zabojovat o race camp. Tretie miesto Robo, druhy som bol ja a prvy Erik.
Prve miesta s kazdej krajiny mali postup zaruceny. Ostali dve posledne miesta. Nastavili nam Tsukubu s GTRkom na 5 kol. Hovorim si bud teraz alebo nikdy. Prisaham Vsemohucemu ze som do toho polozil uplne vsetko. Tretie kolo bolo super a hovorim si ze to bude asi best, stvrte kolo nic mol ale piate. To bola radost pozerat. Skoda ze nemam video ale naozaj to bola jedna velka supa... ( mozno doma by som urobil lepsi ale tu zohraval stres najvecsiu rolu a to nie len u mna... zvladol som to najlepsie tak ze race Camp je moj :)

Pre mna to boli velmi narocne dni, najme na hlavu. Po drivingu som si vobec neveril a ma to aj prestavalo bavit. Nakoniec som to otocil a dokazal som si ze mam na to byt v race campe.

Pravopis som nekontroloval :)
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

GT academy

Příspěvek od eddie »

Velká gratulace Dudy a držím palce v dalším kole GTAcademy. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT academy

Příspěvek od Majkl »

V posledních dnech se furt předháním s jedním Brazilcem, momentálně vedu o 0,002 :lol:

Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT academy

Příspěvek od Hanz.77 »

To Duddy a Majk: Ale hoši takové komplimenty ? ;)
Mě takovéhle věci přijdou normální. Jiní borci tam měli i své osobní trenéry a já říkal že ti tam jedu držet palce. A když můžu tak pomůžu. Největší nervy jsem měl snad když jsi jel tu Tsukubu. Buď rád že jsi měl na uších sluchátka. :lol: Tam jsme snad i toho poláka a madara co jeli vedle tebe zdeptali tim jak ti najednou i čeští kluci fandili. Za mě to byla bomba kterou jsem si do syta užil ale o tom až později v celé mé reportáži. Duddy jsem rád že jsem tě poznal, jsi fajn kluk a na Silverstounu jim to ukaž. A nezapomeň. Vše je v této soutěži o psychice. Vždyť nikomu z těch borců co tam byli se nepovedlo rozmlátit Juka a ještě postoupit! :lol: :lol:
Drž se chlape.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

GT academy

Příspěvek od speedy »

a tuhle znáte?
Nebo spíš: Některé virtuální piloty poznáváte???
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT academy

Příspěvek od markoduno »

kdo by přehlédl hockyho :-)
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT academy

Příspěvek od Majkl »

Derek, Hocky, Dollybustard.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

GT academy

Příspěvek od speedy »

Majkl píše:Derek, Hocky, Dollybustard.
Kdepak, mnohem víc známých xichtíků ;)
Odpovědět