GT7: Příští rok na PS4

vše o hře
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: GT7: Příští rok na PS4

Příspěvek od Martinsipy »

Kdo ještě neviděl neslyšel, GT7 oficiálně ohlášeno, první ukázka při oficiálním představení PS5, dokonce sám "Kaz" prohodil pár slov, bohužel nerozumím en. Vypadá to na návrat ke kořenům GT, dokonce oživili legendu Trial Mountain, pro Tramise Daytonu, menu postaru, ojetiny ... ale klasika, chybí datum. Ukázka zde:
https://m.youtube.com/watch?v=oz-O74SmTSQ
Já rozhodně PS5 letos kupovat nebudu, počkám až "vychladne" cena, tak vydání GT7 2021 by mohlo vyhovovat.
RC cars 1/10 elektro
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: GT7: Příští rok na PS4

Příspěvek od Martinsipy »

Chlapci a chalani, dnes jsem zahlédl novou zprávu (pro mne), že GT 7 by mohlo vyjít první pololetí 2021? To abych začal šetřit, doufám, že už budou k sehnání bazarovky PS5 :lol:
RC cars 1/10 elektro
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: GT7: Příští rok na PS4

Příspěvek od Martinsipy »

Byl jsem na výzvědách v JRC a moc potěšující zprávy jsem o GT7 nedostal. Že z nich placku už v předvečer nedostanu, mi bylo jasné, ale horší je, že prý údajně hra uložená na disku má několik chyb a hned po spuštění bude vyžadovat stáhnout opravný patch, který prý už teď má 50GB?!?, bez toho se hra nespustí. Tak se bojím, že si v Kytlici budeme tak akorát prohlížet krabičky, protože bych se nedivil, že servry budou přetížené a při té velikosti máme smůlu. Včera jsem zkoušel v práci PS4, na které se hrál GT Sport, ale instalace se později smazala kvůli uvolnění místa na disku. Po novém vložení placky GT Sport mašina ke hře ani nečuchne a vyžaduje stažení 57GB ze storu, bez toho se hra nespustí. Tak se bojím, že stejné to bude s GT7 a bez aktualizace a opravných patchů nepůjde ani vstup do menu :roll: :( :cry: :oops:
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: GT7: Příští rok na PS4

Příspěvek od pavel67 »

Ahoj chlapci, zdravím po delší době. Protože se na sociálních sítích vesele bavíme a informujeme o jistých novinkách ohledně vylepšení GT7, dám vám i sem odkazy na nějaký stránky, na kterých najdete spoustu užitečných informací k aktuálnímu dění. Jsou to odkazy vyčtené na ostatních stránkách, ověřené, praktické a aktuální.

https://www.kudosprime.com/gt7/carlist.php
Stránku "KUDOSPRIME" předpokládám někteří znáte, je zde celý seznam aut v GT7, který se dá různě filtrovat podle druhů, zaměření, typu, kategorií atd... a najdete tam i jednotlivě kolik které auto stojí.

Například si můžete vyfiltrovat auta, ze kterých vám stačí 3 pro získání trofeje za auta z #LeMans

Bohužel zde ještě nejde vyhledat vaše statistika, jak tomu bylo u GTS. Ale předpokládejme, že vyhledávací pole Players PlayStation ID bude dodáno co nevidět. ;)

https://ddm999.github.io/gt7info/
Stránka nesoucí název "GT7 Online Dealerships & Info" obsahuje:
* aktulání seznam aut v bazaru - nově zvýšený počet aut na 30 :!:
* seznam aut v HAGERTY Collection včetně informace do kdy je auto k dispozici :idea:
* denní závody - časem bude snad změna každý týden jako u předchozího GTS
* ... a dole je aktuální update v1.11 - seznam změn.

Ještě další radostná informace - byly navýšeny odměny za Zkušenosti z okruhu kdy by výběr zvýšení odměn měl fungovat i zpětně již na Vámi odjetých tratích. A dá se na tom prý vytřískat pěknej majlant. Někteří hráči uvádí i desítky milionů při odjetých skoro všech segmentů tratí. Nicméně to ověřím až ráno doma, jak se vrátím z noční. :lol: A celkem se zvedly i love za delší třeba půlhodinové závody, za které můžete získat pěkný Cr. Např. - Le Mans WTC 700 bezchybný závod na 30 minut.... 825k.

No a ještě jeden odkaz - dost informací chodím sbírat na GT7 fórum :arrow: KONZOLISTA.cz

Takže zatím čau a někdy zase AHOJ
...každej má něco, já jezdím...
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: GT7: Příští rok na PS4

Příspěvek od Martinsipy »

Ahoj Pavle.
Moc dík za info/cenné rady, četl jsem hned, říkal jsem si že testnu a odepíšu, ale od Kytlice mašina zahálí, tak doufám, že až usednu za volant, ještě to bude fungovat ;)
RC cars 1/10 elektro
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: GT7: Příští rok na PS4

Příspěvek od Martinsipy »

Zdar pánové! Poradí někdo, máte zkušenosti? Není čas na jezdění, ale teď mizím na dovču, tak jsem si říkal, že bych něco odjezdil na dálku, vydělal na dovolené nějakou pětku na auta, na LANce se budou hodit :P Beru sebou PS Vitu, už jsem "na dálku" testoval, vše funguje, ale konzoli neumím zapnout, ani z "restmódu" ji neprobudím :? . Je na to nějaká aplikace, která umí? Nechce se mi nechávat konzole 12dní puštěná nebo kdyby třeba vypadl proud, jsem druhej :oops:
Sonyman:
Martine nemáš náhodou zkušenosti? Vím že jsi na PS Vitě hrál.?.
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: GT7: Příští rok na PS4

Příspěvek od pavel67 »

Ahoj Martine, něco o tom určitě ví Milan Wolf. Nedávno (duben) jsme o tom nějak mluvili, když jsem si bral s sebou PS4 do Rakouska.
...každej má něco, já jezdím...
Odpovědět