GT6: Aktualizace

vše o hře
Odpovědět
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

GT6: Aktualizace

Příspěvek od balis »

Tak posledni aktualizace se teda dost povedla.Trat Red Bull ring je zajimava trat,kterou jsem uz jezdil na nejakych F1kach na PS2.VW je docela svizne vozitko se slusnou stabilitou,coz z tohoto konceptu dela zajimave a zabavne auto,coz si muzete hned vyzmouset v sezonich zavodech a toto auto zdarma ziskat pouhou ucasti v tomto eventu.Par dalsich "nezajimavych" aut.....ale nova Toyota hybrid je uzasna.Sice nema potrebny vykon,jaky bych od LMP1 cekal,ale slusne kvici.Nevim,jak to bude s s vyuzitim hybridniho zarizeni....zda se mi,ze to zrovna nejede...zkousel jsem na sarthe a vice jak 310 jsem z toho nevymackl.Take se to chova jako ctyrkolka....asi maji na kazde naprave samostatny pohon....alespon si myslim,ze to tak v roce 2012 bylo.Takze by jsme mohli dat nejaky zavod na Le Mans.....Audi vs Toyota..:-D
Za zminku stoji take pridani tlacitka v setupu vozu "puvodni nastaveni" Odpadne zdlouhave hledani defaultniho nastaveni.
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Aktualizace

Příspěvek od Majkl »

Tak jsem kouknul na video (Youtube), na tu Toyotu. Zjistil jsem, že to auto má stejný zvuk jako dalších 357 v té hře, takže paráda. Red Bull Ring vypadá dobře, ale nevím kdy to zapnu, teď smažím Wolfensteina na PS4, neskutečný maso na tu nejtěžší obtížnost. Teď jsem zrovna dohrál kampaň (multiplayer není), udělám platinku a pak se snad dostanu někdy zase k GT.

Pepo, pokud si chceš po večerech zastřílet, tak vřele doporučuji, opravdu suprová hra.
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

GT6: Aktualizace

Příspěvek od perisbond007 »

balis ja 318 a jako ctyrkolka se moc nechova. to by nehrabalo este na trojaka. jinak super auto. nic sem neladil jen olej
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT6: Aktualizace

Příspěvek od Redjous75 »

[quote="Majkl]Pepo, pokud si chceš po večerech zastřílet, tak vřele doporučuji, opravdu suprová hra.[/quote]

Majku už nějakou dobu strilim.Hrají to ale víc selth.Jinak super smazba.

K update : vypadá opravdu dobře,jen nevím kdy to stáhnu. Nějak jsem to poslední dobou nezapnul no vlastně od LAN jsem GT6 nehrál ale A1Ring me láká tak asi víkend to jisti. :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Aktualizace

Příspěvek od Majkl »

Já měl poslední dva dny chuť prohodit ovladač televizí, tak jsem si z těch nervů vzpomněl hned na tebe :D
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT6: Aktualizace

Příspěvek od Redjous75 »

No že by přeci jen v budoucnu byla nějaká plnohodnotná oficiální závodní série v plné licenci. Bral bych všechno od WTCC až po GT1. :D

Zdroj GTPlanet : http://www.gtplanet.net/gran-turismo-6- ... ification/
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Aktualizace

Příspěvek od markoduno »

domnívám se, že spolupráce s FIA měla být navázána před vydáním GT6. Bude pěkné koukat na reálné výjezdy a tribuny :lol: Jako by na to byl při závodu čas. :roll: Jen doufám, že spolupráce neznamená nabídku 2-3 tratí a dalšího sériového auta, které na cestě ormálně nepotkáte. Pokud však udělají online šampionát typu WTCC či něco podobného, pak asi opět budu mít chuť jezdit. ;)
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT6: Aktualizace

Příspěvek od Redjous75 »

Ty vole nejen že mě ta hra zasrala celek disk na mé chudé 60-ti gigové PS3, ale ještě když už to jednou za uherák zapnu tak to začne stahovat další a další aktualizace které se nejprve pulhodiny stahujou pak instalujou aby následně se znovu přes 40min. Instalovali kamsi do hry.Tohle mě hravá nebere.Takže asi takhle před 40min. jsem si jako, že zapnul GT, jako že zahraju a zatím jen stahují za chvilku jdu chrnět a ještě jsem ani neotočil volantem a ani dnes už neotočím.Tak dík GT že jsem si zahrál. FUCK OFFFFFFFFFFF
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: GT6: Aktualizace

Příspěvek od balis »

http://konzolista.tiscali.cz/articles/o ... -12-181615
A je tady další nadílka.....jo a je to zadara!!!!!! :-)
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Aktualizace

Příspěvek od markoduno »

sosnu, mrknu, vyzkouším, vypnu :lol: :lol: :lol:
uvidím, třeba to bude gůdly ;)
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: GT6: Aktualizace

Příspěvek od balis »

Všichni na forech říkají,že nic lepšího,než je ta nová 27km dlouhá trať,GT6 nenabídlo.Počítají se délky skoků,počet předjetí,počet kontaktů se soupeři....to vše má prý vliv na celkové skore.
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Aktualizace

Příspěvek od osiwaru »

Čím delší skok, tím lepší skóre? Nebo naopak?
Co se změnilo na zpětné odezvě změnou těch parametrů - Zpětná silová vazba - max. toč. moment a Zpětná silová vazba - citlivost?
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

GT6: Aktualizace

Příspěvek od balis »

Osi,no to ja jeste nevim.Jsem stale v rachote...predpokladam asi vetsi rozsah a ucinost techto parametru.. :?:
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

GT6: Aktualizace

Příspěvek od balis »

Takze tyto dve polozky byly pridany do jizdniho nastaveni a da se s tim ovlivnit chovani auta pri akcerelaci i pri prohibited vozu.Napr.na kvaldu to vosolis na co nejvetsi tocivy moment a do zavodu uberes kvuli setreni gum.Chce to ale poradne otestovat.Ja jsem to zkousel pouze na padu.Dneska jsem zajel prvni vyzvu na novem okrubu a pri 150% bonusu mi to na zlato hodilo 750 000cr.Takze pockam na 200%bonus. 8-)
Dale pridali polozku rychly zavod,kde si jenom vyberes vhodny vuz pro danou trat(momental e vidim 4),vyberes obtiznost podle IV a mazes na trat.Vozu je k dispozici asi 8,s ruznymi charakteristikami...vaha,vykon,pohon...atd
Predpokladam,ze vse je bez tuningu.
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

GT6: Aktualizace

Příspěvek od balis »

Opet tady zacinaji zasirat diskusi zdejsi ichytraci :roll:
Radsi budu psat nekam jinam......
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Aktualizace

Příspěvek od markoduno »

taky se mi to nelíbí. :x Myslím, že toto téma bylo Xkrát řešeno a výsledek byl nulový. Někdo má rád to a jiný ono. Proto nevidím důvod se neustále do GT navážet. Pro některé "stálečleny" to už není vtipné. Tak každý do svého rohu pískoviště a hrajte se svými kyblíčky ;)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Aktualizace

Příspěvek od osiwaru »

balis píše:Opet tady zacinaji zasirat diskusi zdejsi iChytraci :roll:
Radsi budu psat nekam jinam......
Promiň to se nedalo, neber si to vůbec zle.
Yamauchi prostě nahrává na smeče. Tak mu to vracím, sice si z toho nic dělat nebude, ale proč mu nedat vědět co si o tom myslím. Stejně tak i tady.

Prostě tím to co dodal Kaz v posledním updatu, se přiblížil až moc jistým videohrám, které jsem hrál ještě před revolucí. Na konec se zase čím dál víc přibližuje sloganu The Real Driving Simulator.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Aktualizace

Příspěvek od markoduno »

vyzkoušel jsem a jako vzpruha to není vůbec špatné. Na grafiku nekoukám, bo není čas, ale jinak gůdly. Vyjel jsem si i toyotu. ;) Pak vyzkouším i ty závod ;)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Aktualizace

Příspěvek od osiwaru »

balis píše:Takze tyto dve polozky byly pridany do jizdniho nastaveni a da se s tim ovlivnit chovani auta pri akcerelaci i pri prohibited vozu.Napr.na kvaldu to vosolis na co nejvetsi tocivy moment a do zavodu uberes kvuli setreni gum.Chce to ale poradne otestovat ...
Jseš (jste) si jistý, že tato nastavení jsou spojená přímo s nastavení vozu? Podle toho co píšou na oficiálním webu to spíš vypadá, na nastavení volantu.
Odpovědět