GT6: Aktualizace

vše o hře
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT6: Aktualizace

Příspěvek od Hanz.77 »

Tak si zapni lifetiming a nastav si jenom rozestupy od jezdce před tebou !! A máš to !! ;) :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Aktualizace

Příspěvek od osiwaru »

Update 1.06
  • Data Logger (dříve součástí GT5)
  • GPS Visualizer (bez komentáře)
  • Vlastní zadní křídlo (ovšem tohle je přelomové)
  • 3DTV kompatibilita (bylo na čase)
  • Pár doladění/vylepšení v Open Lobby
  • Snížení účinky "pytle"
Další placebo efekty po aplikaci tohoto updatu popisují na gtplanet.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT6: Aktualizace

Příspěvek od Redjous75 »

Na použití 3 monitorů potřebuji 3 PS3?.Nebo už to jde i jinac?.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Aktualizace

Příspěvek od osiwaru »

Si piš, že potřebuješ tři PS3-jky a tři placky s GT. Opravdu výhodné, ale jelikož má PS3 pouze jeden pořádný výstup, tak se není čemu moc divit.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Aktualizace

Příspěvek od Majkl »

Pozor na ně! Konečně prý opravili PIT STOP Bug..
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT6: Aktualizace

Příspěvek od Hanz.77 »

Jo a kde to máš ??? :o

Informace o aktualizaci GT6
Byla uvolněna aktualizace hry Gran Turismo 6. Následuje seznam hlavních nových funkcí:
Vision Gran Turismo
Byl uvolněn vůz „BMW Vision Gran Turismo“. Projeďte se v moderním silničním sporťáku, který navrhl designérský tým automobilky BMW a který se snaží vzkřísit nadšení a vášeň cestovních vozů 70. let a převést je do moderní podoby.
Po provedení aktualizace bude možné vůz zakoupit v sekci [VOZY] v „Mém centru“ pod položkou [Vision GT]. Vůz je také možné získat dokončením kola (čas kola nerozhoduje) v novém sezonním závodě, který bude dostupný jen po omezenou dobu.
Úpravy Otevřené Lobby
- Mezi [Režimy místnosti] v [Základním nastavení] na obrazovce „Nastavení závodů“ byl přidán [Vytrvalostní závod].
- Do [Nastavení časovky] byla přidána možnost [Míra spotřeby paliva a opotřebení pneumatik] (zvolit lze „Vypnuto“, „Normální“, „Velká“ a „Největší“).
- Do [Nastavení závodu] byla pro „Kvalifikaci“, „Časovku“ a „Drift“ přidána možnost [Typ startu], která vám umožní zvolit [Start v závěrečné zatáčce] či [Start z boxů].
- Je-li v [Nastavení závodu] vybrána volba [Start z roštu s kontrolou ulitého startu], budou jako startovní ukazatele zobrazena signalizační světla.
Do režimů „Záznam“ a „Sledovat závod“ přibyly nové funkce
- Ovládání pomocí tlačítek lze nyní použít pro: přepnutí mezi „Úplným zobrazením“ a „Živým časováním“; zapnutí či vypnutí „Zobrazení seznamu jezdců“; přepnutí „Informačního displeje“ a změnu zabíraného vozu.
- Byla přidána možnost „Přepínání kamery pomocí klávesnice“. Pro přepínání „Informačního displeje“ a změnu pohledu lze použít USB klávesnici.

Více podrobností o každé z výše uvedených funkcí se dozvíte v on-line manuálu na gran-turismo.com.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Aktualizace

Příspěvek od osiwaru »

Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Aktualizace

Příspěvek od Majkl »

Ne všechno musí být napsaný v tom logu co mají na stránkách ;)

Já osobně čekal update tohohle nebo podobného typu :lol: :lol:


Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Aktualizace

Příspěvek od osiwaru »

Tak, tak. Vždy je tam toho více, viz. diskuze na gtplanet.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Aktualizace

Příspěvek od Majkl »

takže supr, konečně můžeme jezdit na kterých máme i po pitu :)

že jim to ale trvalo........
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT6: Aktualizace

Příspěvek od Redjous75 »

Ty jo nechte tohooooó. Ještě tu hru začnu zase hrát, když té hře věnují takovou astronomickou péči :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT6: Aktualizace

Příspěvek od Redjous75 »

Tak jsem zhlédnul ten filmeček o Senovi a maj to krátky. Jako zajímavý hlavně ty fotky a videa z úplnýho mládí jsou super. No tak uvidíme co přinese pak ještě hraní.
Jinak to BMW je pěkný. Včera jsem ho zkoušel na ASCARI track a parádně se to vodí.Jen kdyby tomu uměli dát pořádnou šťávu. Chtělo by to super ozvučení těch vozu. Pořádně naladit zvuk motoru , skřípaní karoserie, brzdy prostě větší drive a bylo by to o 100% lepší takhle je to jen zajímavé autíčko a tím to končí. Škoda.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT6: Aktualizace

Příspěvek od pavel67 »

Možná budu vypadat jako LAMA, ale zeptám se... :oops:
Stáhnul jsem "aktualizaci 1.07" - v momentě po stáhnutí a po instalaci to po mě chtělo přihlášení do PSN, protože mi to asi nějak záhadně odpojilo... přihlášenej do PSN jsem spustil GT6 a v menu jsem měl na místě GT Academy 2014 video s A.Sennou - čumím jako puk kam zmizela GTA2014 :o dobrá, říkám si třeba se to nějak vytříbí, spustil jsem ono Vídeó a normálně jsem ho přehrál - mělo nějakejch asi 1:36 nebo tak nějak :?: už přesně nevím. V mometě jak "film" dohrál, vlezu zpět do menu a ejhle :!: video už není a je tam GTA2014 :shock: - zkusil jsem tedy prohledat úplně snad všechno, kam se dá v tý podělaný hře vlézt a... nic, film je v hajzlu, nikde jsem už nic podobnýho tomu vídeó nenašel...
A teď ta zásadní otázka:
1.- Máte to taky tak nebo jsem fakt trouba jenom já :?:

A druhej menší dotázek?
Příšlo nový auto a na kolonce Vision GT se ukázala červená značka NOVÉ - a jak to auto jakoby aktivně otevřete , označení NOVÉ zmizne. Hned vedle je Autosalón, kde mi svítí stejná značka NOVÉ, ale :!: dřív když přišlo nový auto tak bylo u automoblky taky "nějaký" červený označení, aby člověk poznal kde má nový auto a netápal. Jenže teď jsem prošel všechny automobilky a nikde jse nic nenašel, žádný nový auto tam prostě nemám a označení ne a ne zmiznout, co s tím???
2.- Máte to taky tak nebo jsem fakt trouba jenom já :?:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT6: Aktualizace

Příspěvek od Redjous75 »

Pavle je to v pohodě. Jde o to že se stáhne aktualizace i ta která není ještě otevřená. Pak tě to odhlásí a pokud se dostaneš do hry uvidiš ten film. Ja to taky přehrál a pak zmizí hned jak se znova přihlásíš online do hry to se totiž zaktualizuje momentální stav a dočasně vymaže vše co je ještě zamčeno. Myslím že to bude znovu zpřístupněné až toho 27 května. Ten kdo si stáhnul aktualizaci a rovnou se přihlásil do hry se ani na video nepodíval. :)
A u toho autosalonu ti to znovu bude svítit až do doby odemčení té Senovi motokáry a Senovi formule. Nyní ještě není zpřístupněná, ale na Autosalonu to po Update už svítí jen se zatím nedostaneš k oboum novinkám. Maj to kuci z PD vymakaný, kdo chce může Tápat a Tápat. :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT6: Aktualizace

Příspěvek od pavel67 »

OK děkuji tohle mi stačí. Děkuji.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Obecná diskuze

Příspěvek od balis »

Nevim,co vam je,ale nechapu,proc tady nikdo nezminil dnesni fenomenalni update s Ayrtonem.Nikdy nehyrim prehnanym optimismem,ale po shlednuti uvodni prezentace...........mam po dlouhe husi kuzi a musim rict,ze me ten pribeh nikdy neprestane nudit a jenom domyslim,jake by to byly generacni souboje treba s Mikou,neba s Michaelem.....Za me jednoznacne
palec nahoru :-)
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Aktualizace

Příspěvek od markoduno »

Já ho právě sosám Martine. Jsem na to zvědavý. Těším se na tu černou formulku. ;) A snad by tam měla být Monza z 80 let.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Aktualizace

Příspěvek od osiwaru »

Stáhnu a poreferuju :twisted:

Kecám, místo toho radši jsem napsal Yamauchimu ať mi pošle přes iRacing 85 dolarů, jako reklamaci GT6.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Aktualizace

Příspěvek od markoduno »

moc se mi to líbí. Pominu-li update se správnými boxy, tak je to to nejlepší, co PD jako update GT6 zatím vydalo.
Jen mě mrzí, že to chlapci mohli dotáhnou trochu lépe. Trocha hudby při fotoprezentacích by neuškodila a Brands Hatch mohli graficky upravit do původí podoby stejně tak jako Monzu. Ta původní 3 zatáčka na Brands Hatch je příjemnější, než ta nynější.
Jinak moc hezké. Závěrečné video to vše ještě umocní. Moc pěkné a po dlouhé době jsem se u GT6 zase bavil ;)
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

GT6: Aktualizace

Příspěvek od Substance242 »

Bol som pri tom od piatej doteraz, tomu hovorím pekný večer. :-) A len tak s volantom dve fotky môjho JPS Lotusu... (piata a šiesta) https://www.dropbox.com/sh/p6tnm24y6s8r ... LoFdBupjca
Odpovědět