GT6: Aktualizace

vše o hře
Odpovědět
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT6: Aktualizace

Příspěvek od Redjous75 »

Tak za mě musím říct že se mě 1.12 docela líbí. Sierra je jako trať sice nepoužitelná ale jistou dávku zábavnosti tyhle mega dlouhé tratě mají samozřejmě pokud jsou nakombinovány s arkadovými prvky je o zábavu na nějakou tu minutu postaráno. Asi úplně mě ale usměv na tváři vyloudil právě ten polodigitální dabing dabérky která komentuje každý Váš bod a kokotinu jelikož je to opravdu jako za starých dob na PS2 v nějakém Ridge Racerovi a kdo pamtuje ještě automati u světskejch v maringotce bude se na Sierrě v tom bodovém režimu cítít jako před 20lety a osobně mě to i celkem pobavilo a potěšilo ( asi nějaká chvilka nostalgie ) :lol:
Jinak Toyota F1 je zase pro mě úplně zatím to nej v režimu Vision. Nejde zas až tak o úplně futuro přiblblost , zachovává mnoho závodních prvků a jako celek je prostě svěží . Tady dobrý .
Budíky ??. OK dobrá , ale raději bych časomíru :lol:
Možnost nastavení ??. Nevím jezdil jsem v základním nastavení : 5-8 , dal si to na 10-10, 0-0, a nějak se nedopátral změny. Už s hrou asi tolik nežiju :lol:
Asi nejvíc mě ale sere že si daj spoustu práce s novými vozy které vypadaj krásně co si budem povídat a když je člověk vidí hned si řeken jooo sednu a jdu se projet třeba na Lagunu s tím novým Nissmem. A pak to příjde. Auto super, kamara super, kabina boží, trať paráda grafika , sluníčko odlesky píčoviny a jak člověk zmáčkne plyn a do sluchátek se Vám vydere místo masivního nádhernýho zavrčení a zažrání motoru až do morku kosti :,, tíííííííí, hnnn, tíííííí, tiiii, hnn, hnnn, tííííííí ". Taky by brečel !!!!!!!!!!!!!!!
Jako Martinsipy mě na PSP před dovolenou nainstaloval starýho Test Drivera !! a připomínám na PSP ( pidi hra ) a když si vezmu Alfu , BMW , nebo Ameriku tak ty zvuky hřmotných motoru ihned identifikujete a ještě Vám to rozehřeje srdéééčko jak to zní.
Jako není něco špatně v GT nastavené ?. Třeba v některách momentech na volnoběh ten zvuk jde až do bublava že si člověk řekne jo taky tady to bude ono , šlápne na plyn a je na stejném zvuku jako u všech 18000 vozidel ve hře. Tíííííííí, Tííííííííí.

Jinak k debatě o návratu arkádovosti a tzv. Outrunu stylu. Z našeho pohledu je to k pousmání. Nicméně GT už není značkou čistě závodění a vozy a tratě. za 15 let se hra změnila ale i my a naše generace se změnila. GT si udržuje vážnější tvář ( GT Academy ) , ale je jasné, a Kaz si to nejspíš uvědomuje, že se bude muset nově porozhlédnout po další vlně hráčů a nakoho bude cílit na nás na starý párdy. To těžko. Půjde po mladých a ti chtějí arkádu jako hrom, skoky, body a vůbec by nejraději celé GT viděli jako MMO s RPG prvky :lol: a tak si hold budem muset zvyknout a nejspíš GT7 bude v mnohém stavěna na ,,Vážno nevážném" stylu. Hold čas letí a jen připomínám že za 1/2 roku má GT Racing 10let !!!!! Kurňa to by mohl ,,Taťka - Ketez" udělat nějakou výroční akci v Ostravě néééé :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Aktualizace

Příspěvek od markoduno »

Redjous75 píše:Hold čas letí a jen připomínám že za 1/2 roku má GT Racing 10let !!!!! Kurňa to by mohl ,,Taťka - Ketez" udělat nějakou výroční akci v Ostravě néééé :D
Tak mu tuto myšlenku v Kobylí vnukneme jako jeho nápad ;) Klidně bych se jel podívat na Ondřejník, dal bych si vepřové výpečky jako tenkrát, zajel si na DFku GT4 v 5ti lidech na CRT. Jé....to by bylo něco :lol:
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: GT6: Aktualizace

Příspěvek od eddie »

Výroční akce u Keteze by byla určitě super. ;)

Co se GT týká, tak pravý závodní simulátor alá iRacing to určitě nikdy nebude, ale zábavnost při on-line závodech si stále drží na dobré úrovni a posledních pár aktualizací se snažilo plnit přání hráčů a v tomto ohledu jsem s GT spokojen. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Aktualizace

Příspěvek od osiwaru »

Já se tady vůbec nesnažil srovnávat GT s něčím jiným. Ale, když jsem viděl to video ze Sierry, tak to první co mě napadlo byla právě ta stopařka, kterou jsem vozil někde v polské herně na automatu za pár Zlotých :)

Nakonec je moc dobře, že GT6 už nějak funguje. Pak by přeci bylo úplně zbytečné řešit a vylepšovat pokročilé funkce na pořádání závodů, protože by to bylo k ničemu, kdyby se GT6 nejezdilo.

Proto, já beru jako největší devizu tohoto updatu, další nastavení zpětné odezvy (FFB), protože takové věci nadělají mnohem většího užitku, než nějaká trať ala Need for Speed (ano, toto je srovnání). Zbytek asi hru nikam neposune, resp. zážitek z jejího hraní.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: GT6: Aktualizace

Příspěvek od eddie »

Roberte nejde o nějaké porovnávání her....buď člověka GT baví stáhne si aktualizaci napíše své postřehy a baví se GTtéčkem dál a nebo člověka hra už dávno nebaví a o všem co se okolo hry šustne si dělá srandu a hledá na všem mouchy, ale v tom případě postrádám smysl takových příspěvků na GT webu...snad jedině jako provokace na ty co se hrou stále ještě baví.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: GT6: Aktualizace

Příspěvek od speedy »

eddie píše:....buď člověka GT baví stáhne si aktualizaci napíše své postřehy a baví se GTtéčkem dál ....
Trefa do černého!
Jenže tu aktualizaci stáhnout MUSÍM, jinak si online nezahraji :( a to i přesto, že o ní vlastně vůbec nestojím. OD aktualizace očekávám vylepšenou časomíru, lepší info o vývoji závodu, opravit chyby jako když např. mokrá dráha oschne z 100% na 0% za 45sec , aby někdo neměl ve stejném závodě tmu a druhý denní světlo apod. Žádné sbírání bodů v arkádovce...
Serií GT se bavím od 1.dílu. Se slzou v oku sleduji jakým směrem se KAZisvět rozhodl GT směrovat.
Poslední aktualizací jsem zklamaný... Skutečně jsem nikdy nechtěl dělat v GT6 co nejdelší skoky, získávat body za kontakt se soupeři atd.... Krajina v okolí Rondy (nová trať)je pěkně vyobrazená, za fotku to stojí. Ve skutečnosti to bude asi předem uvolněná část novinek pro chystané GT7 .... tak trochu na zkoušku co tomu lidi z GT komunity řeknou. V naději, že se to chytne a pak se bude budoucí produkt i lépe prodávat :roll:

BtW; Rozšířená možnost nastavení odezvy u volantu je vlastně skrytá kontrola prokluzu. O tu taky nestojím. Atd...
Hnidy nehledám, berte to jako vyjádření názoru a postřeh stále ještě hráče GT6 navzdory frustraci z (ne)kvality GT6.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Aktualizace

Příspěvek od osiwaru »

I když, to nemám jak vyzkoušet. Tak si musím stát zatím, že nové nastavení FFB je opravdu jen pro FFB a nemělo by to mít nic společného s chováním nebo charakteristikou vozu. Tohle, je podle mě jedno z nejlepších vylepšení za poslední dobu, ale reakce jsou zatím rozporuplné. Ale, to bude asi tím co píšu dál.

Co vím, tak spousta GTčkářů má nastavenou sílu zpětné odezvy zbytečně moc. A celá zpětná odezva je pak jen o tom, jak moc silně se volant snaží vrátit do střední polohy a zbytek informací od kol je v tom ztracen.

Zpětná silová vazba - citlivost:
Tím to parametrem by se asi nastavovat rozsah otáčení volantu, normálně asi zbytečné, až na formule a red-bully. Ale, to jde nastavit samotným volantem i bez tohoto updatu.

Zpětná silová vazba - max. toč. moment:
Tento parametr asi nastavuje sílu, jakou volant použije k jeho vystředění.

Někdo, kdo tento příspěvek nevidí rudě, by to mohl více otestovat. Vybrat pár vozů napříč kategoriemi a hrát si s nastavením. Prostě mě tohle zajímá a ne jak daleko doletím :roll:
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Aktualizace

Příspěvek od markoduno »

mě osobně nevadí, že musím pro next play sosat nějaké updaty. Zapnu to a jdu od toho.Že tam je nová trať? Nové auto? A já nevím co ještě? No a? Stejně to nevyužiji. Když budu hrát GT, stejně to bude v online režimu s kamarády. Nic více, nic méně. Jediné, co mě mrzí je to, že Kaz pořád plácal něco o tom, že na průhledu (palubce) už je spousta informací a neví, kam by tu časomíru nacpal. Nakonec vyjde update s možností pořídit si až 3 budíky (hezké, ale zbytečné) na palubku, ale časomíra nikde :? . Tomu nerozumím :shock:
Hrači GT si tak nějak všeobecně zvykli, že hra má mouchy v podobě změny počasí, blikajícího stínování, občas nestabilních místností atd.. Takže jim (včetně mě) vlastně už ani nevadí, že je hra taková jaká je. Spíše se bojím toho, aby se GT7 nedostalo opravdu do té kvality, kdy se místo závodů budeme pokoušet překonávat skoky.
Každopádně je příjemné si projet v GT jinou trať. ;)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

GT6: Aktualizace

Příspěvek od speedy »

a PD honem hasí požár, který zase napáchali špatnou aktualizací odkaz
BTW; po nainstalování update 1.12 se mi zasekává celá konzole - hlavně když si chci přehrát replay závodu :!: Great Job PD :roll:
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT6: Aktualizace

Příspěvek od Hanz.77 »

Pro mě je důležité jestli funguje on-line aspon tak jak fungoval před aktualizací. Což doufám funguje. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

GT6: Aktualizace

Příspěvek od speedy »

Hanz.77 píše:Pro mě je důležité jestli funguje on-line aspon tak jak fungoval před aktualizací. Což doufám funguje. ;)
OMG ... tak to je nářez :!:

Není náhodou úkolem jakékoli aktualizace věci vylepšovat? Místo toho se v GT bojíme, co zase zprasí :roll:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Aktualizace

Příspěvek od osiwaru »

Tohle bych zrovna neřešil. To se stává i v lepší rodinách, že po větším updatu následuje menší oprava, která je vydána v řádu dní, někdy hodin.

Mimochodem, pobuřující příspěvek, který poslední update pro GT6 přirovnává s videohrou OutRun, byl přesunut do tématu Zábava.
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

GT6: Aktualizace

Příspěvek od perisbond007 »

ja zaznamenal ze jsou problemy se zvukem. dva lidi v lobby neslyseli motor jinak ostatni zvuk jo . bylo to na ty novy trati a na A1ringu ale jak u kteryho auta. tak snad nebude problem v nedeli
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

GT6: Aktualizace

Příspěvek od speedy »

update 1.13 opravuje výpadek zvuku motoru a pneu + prý už nebude zamrzat replay

velikost pouze 10MB, je to za chvilku hotové
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT6: Aktualizace

Příspěvek od Hanz.77 »

Aha .Abych dneska zapnul. Zítra jedu vlastně závod na PS3 . ;) :o
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT6: Aktualizace

Příspěvek od Redjous75 »

Jééé já taky dnes jedu závod. To bude mrtvejch v první zatáčce. Kde se jede?.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Aktualizace

Příspěvek od markoduno »

Já jedu v garáži. Nevím, kde to máš rozložené ty :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

GT6: Aktualizace

Příspěvek od speedy »

Redjous75 píše:Jééé já taky dnes jedu závod. To bude mrtvejch v první zatáčce. Kde se jede?.
tady?
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: GT6: Aktualizace

Příspěvek od Substance242 »

Mlčanie chápem tak, že nová funkcia Komunita pre nás nemá veľký význam? Dúfal som, že to môže pomôcť pri turnajoch... (ja som to nemal možnosť vidieť)

Gran Turismo 6 Update 1.14 Brings Community Features...
http://www.gtplanet.net/gran-turismo-6-114/ (na auto a trať sral pes, ale tá Komunita ma zaujíma)
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

Re: GT6: Aktualizace

Příspěvek od perisbond007 »

Něco provedli se zvukem, teda rozhodně při pohledu z kabiny. Jestli je to lepší by musel říct nas zvukař pepa :D .Jinak nevím proč ale nejde mi řadit se spojkou ani klasicky hacko bez spojky. Ještě to prozkoumam.
Odpovědět