GT6: Tratě

vše o hře
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Tratě

Příspěvek od markoduno »

joooooooooooo. Tak na tohle se těším jako sviňa. Již nyní je jasné, že na LANce bude endurance s touto tratí a s Hondou S2000 :twisted: :twisted: :twisted:
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

GT6: Tratě

Příspěvek od derek »

jezisi kriste midfield!!!!!!! Jim tam za to snad poslu nejaky prachy.. :lol: :lol: Jeste by tam mohli pridat infineon, taky uzasna trat!
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: GT6: Tratě

Příspěvek od markoduno »

pravdu díš Dereku. Infineon byla opavdu super. ;) Ale ty jsi to myslel určitě jinak :lol:
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: GT6: Tratě

Příspěvek od eddie »

Midfield je pro nás víc než další přidaná trať do GT-6....umožňuje nám to navázat na LANkách na dnes již legendární klání. :twisted: ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: GT6: Tratě

Příspěvek od speedy »

Midfield vítám, jednoduchá trať umožňující závody pro všechny. I když jsem jí nejdřív nemusel, časem jsem ji vzal na milost ;)
Škoda, že trvalo neskutečné 3ROKY, než Kazisvětova banda vyslyšela přání fanoušků. V anketě pořádané na GTplanet byl midfield hodně vysoko na žebříčku požadavků, tuším že hned za Bathurstem...
Jj, na lance je endurance_S2000 jasná věc :!:
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: GT6: Tratě

Příspěvek od pavel67 »

...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: GT6: Tratě

Příspěvek od Redjous75 »

Tak tohle je opravdu parádní zpráva a rozhodně tahle trať oživí nadcházející LANKU. Takže se teším ještě víc.
Jinak souhlasím se Speedym to to trvalo. Všeobecně jsem nikdy nepochopil proč spousty tratí v PS3 verzi chybělo asi nejspíš si je Kaz šetří na next gen ( PS4 ) který v době vydání GT7 bude ( v půli životnosti néli spíš už na konci ), protože jak to vypadá tak team PD vesele a živě podporuje old gen a na nové verzi ( rozuměj na portu GT6 ) pracuje hrstka lidí ( asi ) . No nic ještě si na Lanku s PS4 a GT7 budem muset počkat - takovej potenciál je dlouze nevyužit nechápu. ;)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Odpovědět