GT6: Fyzika a FFB (zpětná odezva)

vše o hře
KDR
 
 
Příspěvky: 22
Registrován: 1.4.2012 16:26
PSN ID: GT-Racing-CZ_KDR

Re: GT6: Fyzika a FFB (zpětná odezva)

Příspěvek od KDR »

eddie:..aha, já tady dlouhou dobu nebyl tak nevím, co tady kdy padlo negativního na GT a souhlasím, že je to web o GT tak je tu zbytečný prosatovat jiný hry....

Jen mě prostě mrzí, že se Kaz věnoval takovým pro mě naprosto nesmyslným věcem jako je měsíční vozítko na úkor třeba toho zvuku .... ten mě vadí u GT dlouhodobě a připadá mě to jako triviální věc, která se dá vyřešit patchem.....bohužel už 6 dílů GT ji nikdo nevyřešil...

To nemusí být nikdo žádnej závodník, ale komu z vás kdy pískla pneumatika při plynulém předjíždění kolaře??? ...:-)
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Fyzika a FFB (zpětná odezva)

Příspěvek od Trámek »

KDR: Aleši on se ten tvůj příspěvěk tak nějak sešel s mým a ty jsi v tom nevinně... já to napsal jako globálně, né na tvojí adresu... Eddie to pak trošku dorovnal. A názor na hru klidně piš.. já osobně napsal názor ohledně feedbacku, že mě připadá oproti GT5 menší, kvílení pneumatik jsem přirovnal k Vršeckýho Buggyře.. zní mě to jak od kaminonu, ale přezevšecko se nad tohle dovedu povznést a hraju, což je mě jasný, že i ty.
Lunární auto=ptákovina nadevše, kvůli které jsem tu hru nekupoval, ale když už tam je, tak proč bych to nezkusil pokořit a ono to celkem bylo i prdel. Cafe break/kafíčko se jmenuje proto, když už nevíš co, oddechni si, ale pánové, nevím jak vy, já se tu docela dost potrápil a to je právě to, co mě baví. To se spotřebou paliva, už mě třeba nebavilo.. člověk to dá napoprvé a je to o ničem, ale kuželky, ty doporučuju !!! Určitě bude na tubě nejakej videonávod, ale to je letos mimo mě ;)

Tak a na závěr: Osiwaru je nyní do úterý v Portugalsku, ale uvítal bych okamžitou hlasovačku, ohledně falešných kreditů. Vím snad jen o Markodunovi, že do toho nejde jako já, ale ostatní nejspíš jo a tak vůbec nevim jestli pak někdo zbyde na závody s tím málem co mám v garáži, když už všichni budete mít všechny auta.
Jsem taky pro plnou garáž, ale hned z kraje hry ???
Chjooo.. jsem na vážkách :? Co teď? Nechci to posrat hned z kraje hry :cry:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: GT6: Fyzika a FFB (zpětná odezva)

Příspěvek od osiwaru »

Prostě je to tak, krom vzhledu ty auta stojí za hovno. A kdo říká, že ne tak je buď hluchej a nebo si tam záhadným způsobem naimportoval jiné zvuky. Kdo je spokojeny s fyzikou, tak nezkusil nic jinýho, jeho blbost. Kouzlo GT spočívá v jeho celistvosti a také je dobré jako encyklopedie. Prostě když ji miluješ, tak není co řešit. Já jí nemiluji tak jí mužů klidně s čistým svědomím zahýbat, s tou, která se u toho moc dobře hejbe, dela u toho mnohem lepší zvuky. Tady si odbudu kariéru, ta bude na zimu dobrá.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: GT6: Fyzika a FFB (zpětná odezva)

Příspěvek od Hanz.77 »

osiwaru píše: Prostě když ji miluješ, tak není co řešit. Já jí nemiluji tak jí mužů klidně s čistým svědomím zahýbat, s tou, která se u toho moc dobře hejbe, dela u toho mnohem lepší zvuky. .
Tak tenhle citát si zapamatuji. :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT6: Fyzika a FFB (zpětná odezva)

Příspěvek od Redjous75 »

Tramis : Ja taky nebudu nic nijak prekopirovavat to do doby než se mě Gt jako singl ohraje a klidně to muze byt az do jara.Ted si to chci uzit tak jak to jde.Zavody hold odjedu ty kde auto budu mit a kdyz ne tak nejedu,neni co řešit.Cup na pristi rok je u mě taky pase protoze GT bohuzel neprislo s ničím inovativne závodním takze cup 2014 i pres vysokou úrověň a nasazení pořadatelů bude pohou kopii minulých ročniku s par novych trati.Rad si tak zajedu občasné zavody.Pred Lankou mozna garaz nakopíruju.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
KDR
 
 
Příspěvky: 22
Registrován: 1.4.2012 16:26
PSN ID: GT-Racing-CZ_KDR

Re: GT6: Fyzika a FFB (zpětná odezva)

Příspěvek od KDR »

Za mě já kupovat nebudu žádný auto přes kredity. Vydělávání penez a přemýšlení jak s nima naložit je jedno z tradičních potěšení, co dělá GTčko GTčkem a já si to kazit nenechám...;-)
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

GT6: Fyzika a FFB (zpětná odezva)

Příspěvek od Poty »

kluci,kto mi poradi,ako si nastavovat brzdy?myslim pomer predne-zadne.davate to pri vsetkych autach rovnako,alebo zalezi od typu auta?...dik
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

GT6: Fyzika a FFB (zpětná odezva)

Příspěvek od Kuba98cz »

No hele já moc brzdy neřeším a jezdím 5:5, ale Majkl by ti mohl poradit... určitě bude rozdíl mezi FF a FR a taky záleží na tom jak chceš aby se ti sjížděli pneumatiky.
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Fyzika a FFB (zpětná odezva)

Příspěvek od Majkl »

Taky to moc neřeším, když chci ostřejší brzdy, tak si nastavím většinou 7:6, když chci pneu trošku šetřit, tak 4:3 a pak klidně u 4X4 i 3:2 (například GT-R R35 Touring Car). U FF si dávám brzdy spíš 4:3 a u FR spíš 7:6 (závoďák, ostřejší sériovka) nebo 6:5 (když je to normální sériovka)
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

GT6: Fyzika a FFB (zpětná odezva)

Příspěvek od Poty »

ok,skusim nieco,diky...strasne nicim gumy a potom na konci závodu stracam,tak preto sa pytam.
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

GT6: Fyzika a FFB (zpětná odezva)

Příspěvek od Martinsipy »

Velký vliv na opotřebení pneu má styl průjezdu zatáčkami a jízda po obrubnících a krajnicích, to asi víš.
RC cars 1/10 elektro
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

GT6: Fyzika a FFB (zpětná odezva)

Příspěvek od Poty »

Martinsipy píše:Velký vliv na opotřebení pneu má styl průjezdu zatáčkami a jízda po obrubnících a krajnicích, to asi víš.
jj,uz to viem :D ...som to vykoumal a jazdim setrnejsie,je to poznat.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Fyzika a FFB (zpětná odezva)

Příspěvek od Trámek »

To co napíšu, je voda na mlýn pro Osiwara, ale budiž... včera jsem opět zapnul GT6 a trošku se povozil.. ač nejsem kritik a na hru nikdy nenadávám, tak včera mě to hlava trošku nebrala... auto jelo jak na ledě-to vůbec nemělo nic společného s realitou, nebo závodním vozem na trati, já si připadal jak když napadne první sníh a já mám ještě leťáky...gumy pištěli jak nevim co-fakt hrůza a zvuky motorů, to je už úplně o ničem. Buď se mě to všechno jenom zdálo, že jsem hrál teď dlouho GTA5 a tam to sice není klasickej závodní simulátor, ale zvuky tam jsou podstatně lepší a to myslím po všech stránkách a nebo nevím no. Ta fyzika v GTA5 je spíš arkára, takže to nebudu porovnávat s GT6, ale fakt se mě včera zdálo, jak kdybych byl na ledě.
Kluci, jak hledáte kamarády v on-line? Já se vždy přihlásil do onlinu a pak dal zobrazit místnosti pouze přátel v kontaktech a ani na snad 5 pokusů, mě to ani jednoho kamaráda nenašlo, ale pak přes mobila mě řekli, že on-line byli. To je opět nějaká chyba? nebo co dělám blbě? Jeden z kámošů říkal, že místnost měl veřejnou a nijak zamčenou a trojúhelníčkem jsam aktualizoval jak blázen a nic.
Teda já vám nevím, ale místo abych se včera bavil a to jsem se na GT6 po dlouhé době fakt těšil jak vyjedu na trať, jsem byl zklamanej.
Doprdele snad ta hra není úplně šit!!! Chci si jen pro pobavení zajezdit !!!
Budu teď párkrát testovat ty auta+tratě co se pojede na LANce, tak kdyby měl někdo stejné zájmy, písněte a dáme něco společně, jen tak! Žádné tabulky, žádné vyfikundace, prostě se jen pobavit, zazávodit s duchem fair play, tak jako vždycky... tak já když tak po založení lobby písnu info sem a naopak budu čekat info od vás ;)

to: OSIwaru.. prosím tento článek nekomentuj.. ušetři mě pro tentokrát, dnes nemám rejpavou :lol:
a povol víc smajlíků, to je o nervi to pak mazat, nebo přestanu psát úplně, jako 98% zbytek týmu
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Fyzika a FFB (zpětná odezva)

Příspěvek od osiwaru »

Kolo, kolo mlýnský za 1.700,-. Kolo se nám polámalo, velkou škodu udělalo, budeme jezdit áj-rej-sink.

Jen jsem ti to Trámku přesunul do diskuze k fyzice, protože podlé mého mluvíš hlavně o fyzice.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Fyzika a FFB (zpětná odezva)

Příspěvek od Trámek »

OSI: to jsem čekal.. no co už :D ale áj-rej-sink na pc nikdy! to je pro hráče typu "VLK SAMOTÁŘ" a já jsem pravej opak.. takže raději na ledu s vysavačem, ale s kamarádama, než na pc sám ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Fyzika a FFB (zpětná odezva)

Příspěvek od markoduno »

zvuk je fakticky tragický. Ale pokud se ti nikod nezobrazí a ty víš, že má založeno, tak jdi do menu a vymaž kůůůůkíííís. Pak by to mělo být ok. Také se mi to už stalo. Neviěl jsem Hanze. Vymzal jsem kůůůkííís a najdnou se mi objevil. Pak jsem ale musel koupit auto a když jsem se vrátil zpět, opět jsem ho neviděl. Takže opět smazat kůůůkííís a kuk..už tam Hanz zase byl ;)
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT6: Fyzika a FFB (zpětná odezva)

Příspěvek od Hanz.77 »

Já jsem tam furt když teda nejsem v práci jako teď. :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Odpovědět