GT6: Online závody

vše o hře
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

GT6: Online závody

Příspěvek od SJ.sprint »

LEPAR píše:Dnes som si všimol že keď je nastavený závod na povinné boxi tak ten čo vojde do boxu tak ostatným to sekne na trati :(
To jsem nejak nepochopil...Jak všem sekne na trati...?
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
LEPAR
Příspěvky: 22
Registrován: 22.3.2012 13:59
PSN ID: AS-GTRacing-SVK
Bydliště: Partizánske SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

GT6: Online závody

Příspěvek od LEPAR »

ano všetkym to sekne co sú natrati ked ktokolvek v závode pride do boxov a zaroven aj ked z ních odchádza je to nadherné vyladené GT6 je tam presne to čo hrači chceli ved Polyphony Digital načúva hlasom a kritikám hračox :D
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Online závody

Příspěvek od osiwaru »

LEPAR píše:ano všetkym to sekne co sú natrati ked ktokolvek v závode pride do boxov a zaroven aj ked z ních odchádza je to nadherné vyladené GT6 je tam presne to čo hrači chceli ved Polyphony Digital načúva hlasom a kritikám hračox :D
Tak tohle je úplně to nejmenší, co by člověka mělo trápit, který chce závodit online v GT. Jsou větší průsery kolem online GT6, viďte?
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Online závody

Příspěvek od osiwaru »

Pokud chcete měnit v pitu na vodní gumy, tak je musíte mít koupené dopředu.
V GT5 jste je nemuseli mít koupené a šli v pitu nasadit. Je to pravda milovníci vody?

Píšu to sem, protože v kariéře se mi nikdy nestane, že bych potřeboval vodní gumy.
To se radši podřežu přítlačným křídlem.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Online závody

Příspěvek od osiwaru »

Redovo komentář k onlinu, po online závodě.
Redjous75 píše:Závod a vůz super !. Ale to bylo taky jediné. Musím říct že takovej paskvil jménem GT už se opravdu nedá hrát a na soldní úrovni už vůbec né. Jako aby se vůz choval pokaždý jinak totální ufologie ( za závod jsem si musel zvykat na snad tři různé druhy chování vozu zatím co s plnou nádrží jsem zajižděl rychlejší časy – dokonce i rychlejší než v kvalifikaci , tak s prázdnou zas ani boha to nešlo srazit na úroveň prvního stintu ) , no nevím proč se tak děje. Jednu část závodu se taky vůz choval tak že nemá absolutně žádný přítlak – ten zadek lítal jako kdyby byl přetvrzenej na pružinách nebo co , vůbec to nechápu. O zásekách v grafice ani nemluvě ( někdo psal že je to když se jezdí do boxu a ven ) , zoufal jsem potřeboval vědět jak moc se přibližuju nebo oddaluju od soupeřů před a za sebou , někdo lítal do boxu a ven vůbec jsem nevěděl jestli je to soupeř za mnou nebo předemnou , jestli útočit nebo gentlamnasky nechat volnou stopu. No prostě GT v této formě je a bude jen trapnou a tupou jízdárnou do kola ( se závoděním to nemá nic společného ) .

Kuci za dnešní závod dík a za mě je to naposled co jsem si zajezdil online.
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

GT6: Online závody

Příspěvek od Poty »

som sice novacik v online zavodeni,ale tiez sa pridam ku kritike.to auto sa v lobby chova uplne inak nez v offline.nemozem si na to zvyknut...viem,ze je tam nastavene heavy,ale aby to bolo az tak rozdielne?alebo som ozaj poriadna lama,no... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

GT6: Online závody

Příspěvek od Kuba98cz »

Poty hlavní rozdíl je v tom že my máme vždy lobby nastavenou na: ''Skutečný závod'' a v kariéře je to nastavené jako ''Jízda pro zábavu''
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: GT6: Online závody

Příspěvek od Majkl »

To nic nemeni na chovani auta, to slouzi jen jako filtr pro hledani, kdyz si chce nekdo zajezdit v open lobby, tak aby si nasel presne ten typ zavodu, ktery chce. Takze napr: nastavis rezim "Volna jizda" a jezdec, ktery se chce jen projizdet treba po Nordschleife, tak si prida "Volna jizda" do toho filtru hledani.
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

GT6: Online závody

Příspěvek od Poty »

na zavod som trenoval ve volnej jazde,cize rovno z garaze.casy som robil okolo 1,22 a v online max 1,25..ine brzdne body,ine vyjazdy zo zakrut,proste to nechapem :shock:
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Online závody

Příspěvek od Majkl »

Trénuj v online..
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT6: Online závody

Příspěvek od Redjous75 »

Včera jsem ještě testoval pár věcí , off i online a čím dál víc mám podezření že to že není časomíra ve hře je záměr a jedná se o dosti podstatnou chybu hry tím je myšleno no samotná absence časomíry ale to že vozy nejsou čteny v reálném čase a už vůbec v online nejde o stejné podmínky pro všechny účastníky. Pořád mě nejde do hlavy proč v off režimu hry jezdím jedny časy, pak v prázdné místnosti onlne jiné časy a už vůbec jiné časy v plné místnosti ( víc jak 10 ) . Napříklda včera jsem v online prázdné místnosti s tím stejným vozem co jsme jeli Apricot Hill jezdil už v druhém kole o 3sec jiné časy než v závodě nebo v kvaldě. Tak mě to nedalo dal jsem automat a jel dvě kola jednou rukou ( abych dal úplně nesmyslný podmínky ) a 1:21.700. Nerozumím tomu . V nedělním závodě jsem nedokázal odjet kvaldu líp jak 1:24.800 a v jednom ze stintů v závodě jsem jel tuším 1:23.500, abych se s prázdnou nádrží už znovu nedokázal vrátit pod 1:24.500.
Domnívám se že hra nedokáže za všech podmnínek číst reálné rozestupy při promnělivých situacích ani reálnou rychlost vozu a tu pak na základě nějakých odezev sama upravuje ( zrychluje, zpomaluje ) na trati. ( Už jen to trhání ( mili sekundové zpomalení ) je, divná věc a pro to v GT žádná skutečná časomíra nebude. Moc nevěřím ani těm rozestupům v infu v partu pro přehrávání.
O fyzice a chování vozu ani nemluvě, prapodivné zvláštní ovládání je taky nějak jinak.
Jen aby nedošlo k nedorozumnění , tohle není brečení nad vlastními možnostmi. Je jasné že kdo je rychlej a vše by bylo tak jak má bude rychlej pořád , jen si myslím že v online né vždy vlastní možnosti jsou skutečně pak přenášeny do odjetého výkonu - toď k odpovědi Majkyho , že je lépe trénovat v onlinu. To můžeš ,ale jakmile se Ti místnost zaplní jsou Tvé výsledky fuč, ještě divnější ale zůstáva že né vždy je to pravda . Stává se že naopak se můžeš ještě zrychlit. Proč to tak je nevím.

P.S. Tohle všechno neplatí pouze pro Majkla. Ten je totiž jako Chuck Noris - předjíždí i odezvu do servru. Majkl se totiž nenarodil pro GT to GT se narodilo pro Majkla, nebo že Majkl je tak rychlej že museli v Playstationu upravit čtečku BlueRay pro disk GT6 aby se hra vůc načetla páč než se načetla měl Majkl už hru odehranou :lol:
Naposledy upravil(a) Redjous75 dne 24.12.2013 13:49, celkem upraveno 1 x.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Online závody

Příspěvek od Majkl »

Online má hodně chyb, snad to poladí.
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

GT6: Online závody

Příspěvek od Poty »

Redjous75 píše:Včera jsem ještě testoval pár věcí , off i online a čím dál víc mám podezření že to že není časomíra ve hře je záměr a jedná se o dosti podstatnou chybu hry tím je myšleno no samotná absence časomíry ale to že vozy nejsou čteny v reálném čase a už vůbec v online nejde o stejné podmínky pro všechny účastníky. Pořád mě nejde do hlavy proč v off režimu hry jezdím jedny časy, pak v prázdné místnosti onlne jiné časy a už vůbec jiné časy v plné místnosti ( víc jak 10 ) . Napříklda včera jsem v online prázdné místnosti s tím stejným vozem co jsme jeli Apricot Hill jezdil už v druhém kole o 3sec jiné časy než v závodě nebo v kvaldě. Tak mě to nedalo dal jsem automat a jel dvě kola jednou rukou ( abych dal úplně nesmyslný podmínky ) a 1:21.700. Nerozumím tomu . V nedělním závodě jsem nedokázal odjet kvaldu líp jak 1:24.800 a v jednom ze stintů v závodě jsem jel tuším 1:23.500, abych se s prázdnou nádrží už znovu nedokázal vrátit pod 1:24.500.
Domnívám se že hra nedokáže za všech podmnínek číst reálné rozestupy při promnělivých situacích ani reálnou rychlost vozu a tu pak na základě nějakých odezev sama upravuje ( zrychluje, zpomaluje ) na trati. ( Už jen to trhání ( mili sekundové zpomalení ) je, divná věc a pro to v GT žádná skutečná časomíra nebude. Moc nevěřím ani těm rozestupům v infu v partu pro přehrávání.
O fyzice a chování vozu ani nemluvě, prapodivné zvláštní ovládání je taky nějak jinak.
Jen aby nedošlo k nedorozumnění , tohle není brečení nad vlastními možnostmi. Je jasné že kdo je rychlej a vše by bylo tak jak má bude rychlej pořád , jen si myslím že v online né vždy vlastní možnosti jsou skutečně pak přenášeny do odjetého výkonu - toď k odpovědi Majkyho , že je lépe trénovat v onlinu. To můžeš ,ale jakmile se Ti místnost zaplní jsou Tvé výsledky fuč, ještě divnější ale zůstáva že né vždy je to pravda . Stává se že naopak se můžeš ještě zrychlit. Proč to tak je nevím.

P.S. Tohle všechno neplatí pouze pro Majkla. Ten je totiž jako Chuck Noris - předjíždí i odezvu do servru. Majkl se totiž nenarodil pro GT to GT se narodilo pro Majkla, nebo že Majkl je tak rychlej že museli v Playstationu upravit čtečku BlueRay pro disk GT6 aby se hra vůc načetla páč než se načetla měl Majkl už hru odehranou :lol:
uplne s tebou suhlasim a dodam,ze v online je to jazdenie uplne o niecom inom...takze mne osobne nezostava nic ine,ako jazdit co najviac v lobby a zvyknut si na to!v seasonal sa ku vam s casom priblizujem,v onlinu mam rezervy.ale aspon mam motivaciu ;)
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Online závody

Příspěvek od markoduno »

co si pamatuji, tak to v onlinu bylo vždy úplně jiné než v off. Proto se na CUP vždy trénovalo pouze v onlinu. Každopádně podmínky pak mají všichni stejné. Ten, kdo jezdí GT online téměř pravidelně, ten o tom ví. ;)
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT6: Online závody

Příspěvek od Redjous75 »

markoduno píše:.... Každopádně podmínky pak mají všichni stejné. Ten, kdo jezdí GT online téměř pravidelně, ten o tom ví. ;)
To si právě nemyslím. V součastné podobě je online nepoužitelný právě pro to že podmínky jsou proměnné. V GT5 byl taky rozdíl mezi online a off. Ano ale dnes jsou rozdíly proměnné třeba během hodinového pobytu v jedné místnosti a to je problém.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Online závody

Příspěvek od markoduno »

Dnes mě neustále odpojoval PSN. Nevím, zda je problém pouze u mě :(
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT6: Online závody

Příspěvek od pavel67 »

já měl opět v noci na dnešek ID=2:519 - "Nepřipojíte se do sítě PSN..." všechno ostatní to dělá ve hře normálně, dává, otvírá, nepíše to ale do on-line pořadí a nezapíše to přihlašovací bonus samozřejmě...

- dopoledne jsem to zapnul a šlapalo to jakoby se nechumelilo...
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Online závody

Příspěvek od markoduno »

díky Pavle. Já nyní jedu na stare PS3 FAT a nebyl jsem si jistý, zda je problém u mě.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT6: Online závody

Příspěvek od pavel67 »

včera/dneska opět 2:519, ale teď je to OK. Dostal jsem od Osiho nějakou nápovědu ke zlepšení stavu, tak se v tom pošťárám když tak až zítra, nebudu pokoušet osud že to rozvrtám a nepojedu vůbec...

Dnes večer teda s litl-kindr-RedBullem a po skončení kolem desátý přecházím na CCR na (ne)oblíbený Renault Sport Megane.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Online závody

Příspěvek od osiwaru »

Všem co mají jakékoliv problém s PSN a s tím spojené služby, např. online závody v GT6, zkuste změnit DNS servery v PS3. Změnou odstavíte pomalé DNS servery vašich providerů internetu a nastavíte rychlejší DNS servery níže uvedených společností.

Také používám jeden z nich, bylo to z důvodu pomalého download her z PS Store, od té doby to sype jako o závod. Možná to vyřeší i vaše problémy.

Google DNS: 8.8.8.8 a 8.8.4.4
OpenDNS: 208.67.222.222 a 208.67.220.220

Odpovědět