GT6: Online závody

vše o hře
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

GT6: Online závody

Příspěvek od Martinsipy »

... nabývám čím dál větší dojem, že osi nás má všechny za pitomce (sorry)!
... Roberte Ty asi nikdy nepochopíš, že nás hra baví (alespoň většinu, která sem chodí)
a že ji prostě hrát budeme, ať je jaká je a důvod jaký chce?
hra mě baví, ale nebaví mě Tvůj věčnej hnůj, kterej tady pořád házíš ...
... za konec téhle diskuse možná ani tak nemůže hra samotná, ale právě TVOJE KECY!!!

... možná už se tady všichni začínají bát napsat cokoli pozitivního, co je ve hře zabavilo,¨
zaujalo, jen proto, aby jsi z dotyčného neudělal pitomce - naivní děcko, které se nechalo
opít rohlíkem ...
hra možná upadá, nevyvíjí se, nestojí za moc, ... ale mě baví ...
... a že bych musel kvůli tomu každý den číst, že jsem vlastně pako, že ji vůbec hraju???
... neee, díky!!! to opravdu nemusím ...
vždycky jsem si myslel, že tyhle stránky jsou PRO TUHLE HRU!!!

... v některých oborech se tomu říká demagogie???


pardon pánové, nevím, jestli jsem to nepřehnal, ale zdá se mi, že to sem taky patří!
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Online závody

Příspěvek od markoduno »

teda Martine....to bych do tebe nikdy neřekl :shock:
Myslím to pouze v dobrém ;) Zabijáku 8-)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: GT6: Online závody

Příspěvek od osiwaru »

Martine, no zrovna sem to nepatří, tady se kydá hnůj na online část hry. Kdyby si mi to napsal soukromě, tak se možná zastydím, ale takhle se to minulo celkem účinkem. Na veškerém hnoji, který jsem napsal o videohře nadále trvám.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

GT6: Online závody

Příspěvek od speedy »

Martinsipy píše:... za konec téhle diskuse možná ani tak nemůže hra samotná, ale právě TVOJE KECY!!!...
Nechtěl jsem, ale teď už musím :(
Nespokojenost a lenost je všeobecně motorem pokroku, to je známý fakt a není nutné o tom diskutovat.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Osi se nás tady nesnaží shazovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To už konečně pochopte, pls..
Naopak se snaží podělit se se zkušenostma, které získal vyzkoušením i něčeho jiného než sterilního a zkostnatělého světa kolem GT a postrčit nás k poznání jiného. To by vám asi potvrdil každý, kdo toto "něco" jiného vyzkoušel. Teprve pak člověk pozná o co je v GT ochuzován a jaký polotovar si docela draze platí a obhajuje. Ale dost už věčného remcání nad beta verzí GT7.

Odehrál jsem všechny serie GT (vždy jsem hru doslova vyždímal o trofeje a zlaté atd). Na příchod každého dílu jsem se těšil jako malej fracek...
Jenže někde se stalo cosi a na GT6 se už netěším, dokonce tuto předraženou verzi GT jsem stále nepořídil. A to i přesto, že jsem GT6 už několikrát u Marka ochutnal :|
Nakonec jsem se rozhodl pro zakoupení GT6 i přes jeho zřejmé nedostatky.
Ptáte se proč? Jen a pouze kvůli komunitě, která se tady sešla a stále schází a kterou budu doufám v hojném počtu potkávat během "hanzova" GTcupu2014.
---------------------------------------
Jako jiní diskutéři se UŽ také přimlouvám k zanechání debaty nad nedokonalostí GT6. Už toho bylo řečeno dost, každý si jistě dokázal vytvořit svůj názor. Jen vás prosím, abyste přestali dělat z osiho rebela - zkuste jeho smýšlení pochopit, hlouběji se zamyslet a položit si otázku "PROČ A PRO KOHO TO ASI DĚLÁ"? Předem díky....
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Online závody

Příspěvek od markoduno »

speedy píše:Dokonce i přesto, že jsem GT6 už několikrát u Marka ochutnal
Nakonec jsem se rozhodl pro zakoupení GT6 i přes jeho zřejmé nedostatky.
Ale byla prča ne? Na konci jsem tu trať už ani neviděl :lol: Kdybyste nás viděli....jak haranti jsme se honili o setinky. GT4 hadr :lol:
speedy píše:Ptáte se proč? Jen a pouze kvůli komunitě, která se tady sešla a stále schází
Ale o tom je to celou dobu! O ničem jiném.
speedy píše:zkuste jeho smýšlení pochopit
A naopak ;)
speedy píše:Jako jiní diskutéři se UŽ také přimlouvám k zanechání debaty nad nedokonalostí GT6. Už toho bylo řečeno dost, každý jistě vytvořil svůj názor. Předem díky....
Slovo do pranice. Pojďte radši jezdit ;)

Ale Martin překvapil co? Takový hodný a tichý chlapec to byl. Nekouřil, nepil a ani nenadával. Co nás ještě od něj čeká :lol:
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT6: Online závody

Příspěvek od pavel67 »

budu chtít poznat jiné, pořídím zařízení, na kterém se to jiné provozuje, zaregistruji se tam někde..., a budu provozovat jiné s tamní komunitou, protože lidi, kteří jsou tady na těchto stránkách hrají (hrávají, občas se svezou, zřídka kdy to zapnou...) to co hrají.
Nepůjde ani valná většina, ani většina, ba ani sotva půlka toho co sem chodí houfně za něčím jiným a vlastně asi ani za ničím jiným. Mám to co mám, a bohužel v dnešní době nemám 25 litrů ušitejch k tomu, abych pořídil nějaký kloudný herní PC, na kterým bych mohl poznávat jiné.

A stejně jsou na tom ostatní - nemají, nepůjdou a nebudou hrát nic jinýho než to hnusný a opovrhovaný GranTurismo. A kdo tomu nevěří, je trouba.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: GT6: Online závody

Příspěvek od osiwaru »

speedy píše:Dokonce i přesto, že jsem GT6 už několikrát u Marka ochutnal
Nakonec jsem se rozhodl pro zakoupení GT6 i přes jeho zřejmé nedostatky.
OMG. Jáho také koupil, dále viz. podpis. (tady asi nebude, jsem na mobilu v zahraničí)
speedy píše:Ptáte se proč? Jen a pouze kvůli komunitě, která se tady sešla a stále schází
Tohle je také hrozný mor. Copak potřebujete jezdit furt spolu?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: GT6: Online závody

Příspěvek od markoduno »

osiwaru píše:Tohle je také hrozný mor. Copak potřebujete jezdit furt spolu?
Roberte......ANO :D
Online je pro mě právě to, že jedu proti někomu, koho znám. Jinak bych jezdil už dávno něco jiného.
Když pominu kvalitu online závodních her, tak si u mě vem třeba Race07. Koupil jsem to, protože jsem chtěl jezdit lepší online. S pravidly, které hlídá samotná hra. Se 40 soupeři na jedné trati v jednom závodě. Jiné tratě a auta, o která jsem stál. Atd., atd..
ALE!!!! Když jsem tam jezdil s někým cizím, tak mě to prostě nebavilo. Jako bych jel proti AI. Ale když vidím nad autem HR, OSI, PF atd., tak to má pro mě náboj. Možná to nepochopíš, ale tak to prostě je.
Nic proti tobě a tvému iRacing. Dokonce jsem to i viděl u speedyho na noťasu, ale není to nic pro mě. Každý podle svého gusta. ;)

Na otázku nahoře ti odpovím otázkou - Copak potřebuješ jezdit furt proti cizím? Ne ne, jen si dělám prču. :D
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

GT6: Online závody

Příspěvek od Martinsipy »

... tak to teda néééé ... žabomyší válka teprve ZAČALA!!! ... už ve školce jsem se pral, když mi někdo
sáhnul na hračku ... :twisted: :evil:
... kosočtverce už sem snad kreslit nebudem, na to jsme už dost velký, to by bylo
pod naší úroveň, žejo ... :D
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Online závody

Příspěvek od Majkl »

Wow, tady to začíná být hustý :D :)
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

GT6: Online závody

Příspěvek od Poty »

ak mozem,pridam sa do diskusie.ako novacik musim povedat,ze jazdenie v komunite je super.je s kym sa podelit o dojmy zo zavodov a hlavne pocit...patrit medzi ludi s rovnakym konickom :D ...co sa tyka online zavodov v gt6,je nieco lepsie na konzolach?podla mna,nieje!to ze su tam chyby...ok,ale ak hrate aj ine hry v online,tak musite vediet,ze aj tam su chyby_nhl,fifa,gta...atd.ja si myslim,ze z ps3-ky uz toho viac nevyzmykaju.porovnavat gt6 s hrami na pc proste nemozeme.ja si gt6 uzivam,viac od tejto serie mozme cakat az s prichodom ps4.tod moj nazor ;)
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

GT6: Online závody

Příspěvek od Kuba98cz »

Naděje je dobrá věc. Možná ta úplně nejlepší. A žádná dobrá věc nikdy neumírá. A já věřím že GT6 nás ještě překvapí...
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: GT6: Online závody

Příspěvek od osiwaru »

Martinsipy píše:... tak to teda néééé ... žabomyší válka teprve ZAČALA!!! ... už ve školce jsem se pral, když mi někdo
sáhnul na hračku ... :twisted: :evil:
... kosočtverce už sem snad kreslit nebudem, na to jsme už dost velký, to by bylo
pod naší úroveň, žejo ... :D
Ne, ze jsem na tu hračku sáhnul, ale já se na ni vy....l :)
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: GT6: Online závody

Příspěvek od markoduno »

osiwaru píše:Ne, ze jsem na tu hračku sáhnul, ale já se na ni vy....l :)
tak teď jsi to doslova pohnojil :lol:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: GT6: Online závody

Příspěvek od osiwaru »

Martinsipy píše:... tak to teda néééé ... žabomyší válka teprve ZAČALA!!! ... už ve školce jsem se pral, když mi někdo
sáhnul na hračku ... :twisted: :evil:
... kosočtverce už sem snad kreslit nebudem, na to jsme už dost velký, to by bylo
pod naší úroveň, žejo ... :D
Ne, že jsem na tu hračku sáhnul, ale já se na ni vy....l, takže zbývá jedno, spláchnout ji do hajzlu. A je tam.

Poty, ano o GT se říká, že je to nejlepší videohra o autech na PS a srovnávat to se simulátory na PC opravdu není na místě.

Pokud nechcete číst jak kydám hnuj na tuhle videohru, musíte si najít na internetu jak naložit s trollem, který vám zasíra fórum. Zas tak moc složitý to není. A ban to není :)


Pozdrav ze zataženého Portugalska posílá osiwaru.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: GT6: Online závody

Příspěvek od osiwaru »

Sry, nějak to pres ten tapatalk blbne.

....opraveno
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

GT6: Online závody

Příspěvek od Martinsipy »

markoduno píše: Ale Martin překvapil co? Takový hodný a tichý chlapec to byl. Nekouřil, nepil a ani nenadával. Co nás ještě od něj čeká :lol:
... to je úplně jednoduchý, osiho kritika není zcestná, bohužel reálná,
... ale pořád dokola ... no a jak se říká: "stokrát nic i vola umoří" ... :lol: :lol:
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

GT6: Online závody

Příspěvek od ToyRipper »

Nedokonalost GT6 i mesic povydani se.. i me. O tom zadna.
Nicmene jim porad davam sanci, ze to cele dodelaji v prubehu roku ... doufam 2014.
Me se osobne libi jak predelali menu a predchystali GT6 na dalsi updaty.
Snad jimi opravi funkcnost a chovani aut a poradne si zablbnem v online a GTcupu.
PEACE 8-)
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT6: Online závody

Příspěvek od Hanz.77 »

Ty woe dva dny dělám něco jinýho než čtu diskusi a ted abych tady u toho seděl hodinu než si to přečtu. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT6: Online závody

Příspěvek od Hanz.77 »

speedy píše: Nakonec jsem se rozhodl pro zakoupení GT6 i přes jeho zřejmé nedostatky.
Ptáte se proč? Jen a pouze kvůli komunitě, která se tady sešla a stále schází a kterou budu doufám v hojném počtu potkávat během "hanzova" GTcupu2014.
Není to přeci můj CUP. Ale je to přeci GT-CUP 2014 který jedeme jako každý rok v této komunitě. Je to CUP který nikdo jiný než my v takovéhle formě nepořádá. Je to CUP GT-Racing teamu. Je to tradice GT-Racingu. Je to to co nás pořád všechny stále drží pohromadě.Je to to na co se všichni zase těší, když jeden GT-CUP skončí.
Ano můžete tomu říkat Hanzovo GT-CUP ale tak tomu není. Je to váš CUP, který jsem si pro organizaci na tento rok vzal já na hrb. Ve finále je to CUP poskládáný z vašich zkušeností a nápadů z minulých ročníků. Fungovalo to? Fungovalo. Tak proč to neskloubit vše dohromady a pořádně si to neužít. Co já jsem do toho přinesl za novinky? Skoro žádný . Kromě toho že jsem využil svých kontaktů a sehnal nějaké ty sponzory. Jinak na CUPu pracuje spousta dalších lidí a pracovat určitě bude. Nejsem to jen já. Jste to vy kdo Cup utváří a zároven ho i jezdí.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Odpovědět