GT6: Online závody

vše o hře
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

GT6: Online závody

Příspěvek od Substance242 »

Čo TCP/UDP porty, čo sa píše v manuáli? Treba na routeri forwardovať ďalšie? Rozdelenie NAT 1/2/3 platí naďalej?
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Online závody

Příspěvek od osiwaru »

Substance242 píše:Čo TCP/UDP porty, čo sa píše v manuáli? Treba na routeri forwardovať ďalšie? Rozdelenie NAT 1/2/3 platí naďalej?
Podle toho co píšou v návodu a pokud si dobře pamatuji, tak je vše při starém.

http://www.gran-turismo.com/cz/gt6/manu ... tfowarding
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Online závody

Příspěvek od Trámek »

ON-LINE SUPROVÉ VYLEPŠENÍ !!! Pokud během závodu budete katovat, či provedete něco proti pravidlům, tak po dokončení závodu dostanete penalizace od hry-i bez nastavení a posune vás to automaticky o pár pozic dozadu. Přijdte do on-linu, jezdíme už druhý den v docela dost lidech a je to super. Povinná výměna směsi pneu, povinný pit-stop a další vychytávky.
Těma penalizacema, se vyřeší spousta debat ohledně nefér jízd.. paráda!
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

GT6: Online závody

Příspěvek od Substance242 »

Prvé dojmy z online nad očakávanie pozitívne, zatiaľ žiadne problémy (čiže kto hral GT5 nemusí na routeri atď nič meniť) a pár skvelých noviniek - kvalifikácia, vynútený pit stop, vynútená zmena pneu, miestnosti vytvorené priateľmi, aj tie penalizácie (ktoré sa človek dozvie až po skončení). A ponúknutý výpočet paliva očividne ráta s nastavením fast opotrebovania pneu/fuel. Teraz ešte možnosť otvoriť miestnosť len pre pozvaných a je to.

Len teraz sa mi stalo, že som v poslednom kole išiel na povinný pit, voľba pneu len preblikla, ostal som stáť v boxoch a nič sa nedalo robiť, ani exit (ale bol som vtedy takpovediac "pán jaskyne").

A nepatrí to sem, síce čiastočne áno, ale tie stopy od friendsov pri offline časovkách nemajú chybu.

PS: Do gt-racing miestnosti je vstup voľný? :-) Mám pauzu, aj jesť treba, ale ešte prídem.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Online závody

Příspěvek od osiwaru »

Hrůza, hrůza, vše co jsem popsal zde, se zase vyplnilo.

Ale, to asi každý zná a v GT s tím musí počítat. Proto navrhuji, že při zakládání veřejných i neveřejných lobby bylo používáno stejné nastavení, velké výhoda je, že to jde uložit.

Nezávazný návrh na nastavení lobby:



Pak už jen zvolit vůz a nebo parametry pro výběr vozu.
Trámek píše:Pokud během závodu budete katovat, či provedete něco proti pravidlům, tak po dokončení závodu dostanete penalizace od hry-i bez nastavení a posune vás to automaticky o pár pozic dozadu.
Včera to muselo být zapnuté pouze na ten HSR a Monzu, pak už nikdo pentli nedostal, maximálně za to, že nejel do pitu, když musel.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Online závody

Příspěvek od markoduno »

právě tam jdu. Jsem zvědavý ;)
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

GT6: Online závody

Příspěvek od SJ.sprint »

No hele hoši.Včera jsem poprve vlez do online zavodu,a řeknu vam že to bylo hrozny to graficke trhani na trati mě malem odrovnalo...Po hodině jizdy jsem musel odejit, nešlo to vydržet! ADOKUD SE TO NEOPRAVI TA GRAFICKA KATASTROFA V ONLINU TAK SI SPOLU DLOUHO NEZAZAVODIME. A TO JEŠTĚ CHTĚJI DOSTAVAT PENIZE ZA KREDITY... T NE!!! LITOVAL JSEM TE ''AKCE '' Z MERCEDESAMA...A CHTĚL JSEM VYMAZAT DATA A ZAČIT JEZDIT OD ZAČATKU ,ALE ZA TOHLE ŽE MI PO PUL HODINCE V ONLINU UDĚLA ZLE TO NEBUDU TAK ''ŽRAT'' :evil:
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Online závody

Příspěvek od osiwaru »

       Obrázek
SJ.sprint píše:... a řeknu vam že to bylo hrozny to graficke trhani na trati mě malem odrovnalo...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT6: Online závody

Příspěvek od Hanz.77 »

Serži taky se mi to nelíbilo ale pak jsem přišel na to že bylo zapnuté pevné vlastnictví místnosti. To musí být vypnuté a pak to je ok.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

GT6: Online závody

Příspěvek od SJ.sprint »

Hanz.77 píše:Serži taky se mi to nelíbilo ale pak jsem přišel na to že bylo zapnuté pevné vlastnictví místnosti. To musí být vypnuté a pak to je ok.
No nevim jak byla nastavena mistnost...Ale nejsem si jisty že byla ''pevna''. Bylo to na Lepara a lezl tam kde kdo...tak že nevim. Ale byl jsem šokovany. Kdysi jsme vydrželi u onlinu od 6 večera skoro do rana ale ted' po ,ani ne hodině jsem KO... no je to šileny...Japonci maji co dělat...
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Online závody

Příspěvek od osiwaru »

Věci spojené s online, které se liší od GT5.

Co chybí:
  • Shuffle
  • Seznam přátel
  • Dárky
  • Zasílání zpráv přátelům
  • Vstup do lobby přes přítele
  • Automatické zprávy (Vstup do lobby/opuštění lobby a zpráva z prvního místa)
Co zlepšili:
  • Omezení pro výběr a nastavení vozů
  • Filtr na zobrazení místností, ve kterých jsou vaši přátelé (celkem dobrá náhrada za kafíčka)
Co přidali:
  • Výsledky licencí se zobrazují v žebříčku, pro porovnání mezi přáteli
  • Nastavení a zakomponování kvalifikace do závodu
  • Nastavení zastávky v pitech (povinné zástávky nebo výměny pneumatik)
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

GT6: Online závody

Příspěvek od eddie »

On-line je zatím tak jak píše Sergej...trhá se obraz....neházel bych zatím flintu do žita...jen si vzpomeňte jak dlouho byl nehratelnej on-line v GT-5....mysleli jsme, že GT-6 bude navazovat na GT-5 a tak to prostě není.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Online závody

Příspěvek od osiwaru »

Já jsem toho teda v online moc nenajezdil - jednou s Trámkem, pak něco málo v úterý a hodně málo včera. Ale, že bych si měl všimnout nějakého trhání nebo škubání obrazu, tak to jsem si nevšiml.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Online závody

Příspěvek od Trámek »

Já za sebe musím říct, že se mě taky nic netrhá.. včera jsem jezdil v on-linu do 00:30hod. a vše v pohodě... kvalita místnosti byla na maximum a chat těsně před maximem.. počet lidí asi 14.
Musí vždy založit někdo kdo má dobrý internet.. myslím, že Japončíci to mají udělaný dobře ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
LEPAR
Příspěvky: 22
Registrován: 22.3.2012 13:59
PSN ID: AS-GTRacing-SVK
Bydliště: Partizánske SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

GT6: Online závody

Příspěvek od LEPAR »

ale hej seká aj škube vidiet to na ascari
Obrázek

a včerajšia miestnost bola verejná a tam to nikdy nesekalo :(
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Online závody

Příspěvek od osiwaru »

No mě to dnes při online zamrzlo. Autopilot vyjíždí z pitu na Bratwurstu, hned na to stisknu START, že odstartuji závod a prd, zamrzla hra - tlačítko PS - Quit Game - konzole nabíhá znovu a provádí kontrolu disku (toho v PS3, ne na autě).

Každopádně online = těžká skepse. Možná je to tím, že to vyšlo teprve před týdnem, možná je to tím, že všichni shánějí vánoční dárky, možná je to tím, že to ještě nemají, možná je to tím, jak všichni prodávají Mercedes a kupují auta a nebo je to tím, že to stojí za starou bačkoru. Tak nevím.

Každopádně jsem ještě zvědavý na funkci Quick Match.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT6: Online závody

Příspěvek od pavel67 »

Čtvrtek ... nelze se připojit ke službě PlayStation@network ... ID=1:536
Pátek ..... nelze se připojit ke službě PlayStation@network ... ID=2:519
Sobota .... stažená aktualizace a připojení bez problému... Tak nevím vůbec co bylo špatně... :?:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
LEPAR
Příspěvky: 22
Registrován: 22.3.2012 13:59
PSN ID: AS-GTRacing-SVK
Bydliště: Partizánske SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

GT6: Online závody

Příspěvek od LEPAR »

Dnes som si všimol že keď je nastavený závod na povinné boxi tak ten čo vojde do boxu tak ostatným to sekne na trati :(
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Online závody

Příspěvek od Majkl »

LEPAR píše:Dnes som si všimol že keď je nastavený závod na povinné boxi tak ten čo vojde do boxu tak ostatným to sekne na trati :(
To je ten vylepšenej online, ne? Jak říkal Yamauchi :D
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Online závody

Příspěvek od Trámek »

Až to budete platit v on-linu, tak to bude super jako třeba v iracingu :lol:
Tohle je můj předvánoční poslední příspěvek.. na to nemám stále patrony, tu číst takové srandy :lol:
štastné a veselé.. jdu s tím stejšnem k cigánům do handlu.. Osiwaru má pravdu.. všechno prodat :lol:
Majkl píše:
LEPAR píše:Dnes som si všimol že keď je nastavený závod na povinné boxi tak ten čo vojde do boxu tak ostatným to sekne na trati :(
To je ten vylepšenej online, ne? Jak říkal Yamauchi
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Odpovědět