GT6: Kariéra

vše o hře
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Kariéra

Příspěvek od Trámek »

Zde je odkaz na NÁVOD ke hře Gran Turismo 6
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

GT6: Kariéra

Příspěvek od Poty »

tak dnes som najazdil 733km v kariere a mam toho dost,ale je to mazec :D .paci sa mi,ako je to spracovane.
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

GT6: Kariéra

Příspěvek od SJ.sprint »

Hele hoši a to musim koupit tu trapnou Hondu FIT i když mam v garaži 25 aut ?
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT6: Kariéra

Příspěvek od Hanz.77 »

jo musíš
:lol: ;) :o
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

GT6: Kariéra

Příspěvek od Substance242 »

Aktuálny stav: 24 percent, zatiaľ všetko na zlato (to mi ale určite nevydrží).

Najväčšia nuda: Priusy na Silverstone.

Najťažšie: čast 3-2 na festivale dobrého dreva (Goodwood), robil som to dlhšie ako ostatných 11 dokopy, nedokázal som pochopíť ani na 30x čo odo mňa to sprosté auto chce. :-)

Najkrajšie: Asi s tým Mercedesom za milión ("prevziať ako darček" som celkom nepochopil) pod Matterhornom, nádhera.

Najväčšia úchylnosť: Mesiac (Moon), ale celkom sranda, hlavne keď som po prvom pokuse v tretej úlohe pochopil, že kužeľov je tam viac ako 30 a nemusím zhodiť všetky. :-)

A páčil sa mi Eco run na Nordschleife, celkom originálne a mám rád keď niečo prejdem na prvý pokus. :-) Možno by mohla byť možnosť obmedziť palivo v online pretekoch, by sme si nasimuloovali F1 2014. :-)

Btw, chápem ako chybu, že trakčná sa často vracia na 5, už som naučený vždy to stiahnuť na nulu. A možno preto, že som si predefinoval ovládanie, mi nefunguje listovanie stránkami pomocou L1/R1. A tak ako v GT5 sa s volantom nedá fotiť, ani keď je v čase spustenia aktívny aj gamepad. (Nezaložiť tému "Chyby GT6"?)
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Kariéra

Příspěvek od Majkl »

62% a už mi ta hra leze krkem, 85% trofejí.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Kariéra

Příspěvek od osiwaru »

OK, pojďme hrát kariéru.

1) Vybereme si zajímavý závod
2) Podíváme se na doporučené PP
3) Zvolíme vůz dle zadání závodu, ale zároveň vůz musí mít aspoň o 150 PP než je doporučená hodnota
4) Na voze necháme původní pneumatiky, v žádném případě nic nedokupujeme
5) Zapínáme závod
6) Závodíme, snažíme se jet opravdu čistě, do soupeřů nebouráme, ani se o ně neopíráme
7) V zátáčkách je v klidu z venku předjedeme, v zatáčkách nám dávají přednost
7) Získáváme první pozici a připravujeme se na cílovou rovinku
8) Na cílové rovince blokujeme soupeře, který nás chce předjet (nebo koupíme NOS)

Alternativa:
Vezme vůz s doporučenou hodnotou PP a všem soupeřům máváme během průjezdu T1.

P.S. Nevíte za kolik se dá prodát PS3 i účtem na, kterém je pecka GTA V a sračka GT 6 a pár her z PSX. Na BR přidám MGS 2, 3 a Peace Walker, Skate 3 a GT 5. Dva ovladače. Jo, za chyby se hold platí.

:mrgreen:
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Kariéra

Příspěvek od Trámek »

KUPUJU !!!! NAPIŠ CENU/KTEROU PŘEDEM AKCEPTUJU-HLAVNĚ KVŮLI SOBĚ,
HLAVNĚ AŤ UŽ JE OD TEBE TADY POKOJ :lol:

TY WOE.. SE TO NEJEZDÍ O MÍŇ JAKO 150 pp ALE O 250 pp TO ZA PRVÉ A ZA DRUHÉ.. ŘADIT MAXIMÁLNĚ 2.RYCHLOSTNÍ SUPEŇ.... BĚŽ VYZKOUŠET A PAK STÁHNI INZERÁT !!!! :lol:
osiwaru píše:OK, pojďme hrát kariéru.

1) Vybereme si zajímavý závod
2) Podíváme se na doporučené PP
3) Zvolíme vůz dle zadání závodu, ale zároveň vůz musí mít aspoň o 150 PP než je doporučená hodnota
4) Na voze necháme původní pneumatiky, v žádném případě nic nedokupujeme
5) Zapínáme závod
6) Závodíme, snažíme se jet opravdu čistě, do soupeřů nebouráme, ani se o ně neopíráme
7) V zátáčkách je v klidu z venku předjedeme, v zatáčkách nám dávají přednost
7) Získáváme první pozici a připravujeme se na cílovou rovinku
8) Na cílové rovince blokujeme soupeře, který nás chce předjet (nebo koupíme NOS)

Alternativa:
Vezme vůz s doporučenou hodnotou PP a všem soupeřům máváme během průjezdu T1.

P.S. Nevíte za kolik se dá prodát PS3 i účtem na, kterém je pecka GTA V a sračka GT 6 a pár her z PSX. Na BR přidám MGS 2, 3 a Peace Walker, Skate 3 a GT 5. Dva ovladače. Jo, za chyby se hold platí.

:mrgreen:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Kariéra

Příspěvek od osiwaru »

Trámek píše:KUPUJU !!!! NAPIŠ CENU/KTEROU PŘEDEM AKCEPTUJU-HLAVNĚ KVŮLI SOBĚ,
HLAVNĚ AŤ UŽ JE OD TEBE TADY POKOJ :lol:

TY WOE.. SE TO NEJEZDÍ O MÍŇ JAKO 150 pp ALE O 250 pp TO ZA PRVÉ A ZA DRUHÉ.. ŘADIT MAXIMÁLNĚ 2.RYCHLOSTNÍ SUPEŇ.... BĚŽ VYZKOUŠET A PAK STÁHNI INZERÁT !!!! :lol:
To nejde, dva za mnou na cílovce nevyblokuji, to fakt nedám. Nejsem Blesk McQueen.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Kariéra

Příspěvek od Trámek »

Kdo je pro, aby Osi prodal konzoly ????

výsledek ankety:

PRO: 11.267.563 registrovaných účastniků
PROTI: -----0-----

huráááááááááááááááá... konečně tu už bude klid :D :lol: :D
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Kariéra

Příspěvek od Majkl »

Pokud i po Osiho návodu je pro vás hra jednoduchá, doporučuji zařadit zpátečku a vychutnat si jízdu :D
xdavid1
Příspěvky: 6
Registrován: 9.12.2013 13:41

GT6: Kariéra

Příspěvek od xdavid1 »

Nevím do kterého tématu to hodit tak to zkusím sem.Možná by nebalo špatné založit téma-Zkušenosti s hrou,nebo dojmy z hry či něco podobného.
Dneska jsem konečně rozbalil hru a byl jsem hodně překvapen,že zde není podpora 3D zobrazení,přitom měla být.Nevíte jak to s tím je a nebo zda něco bude v budoucnu.Poněvadž toto mě celkem hodně rozladilo,když to měla GT5 a byl to parádní zážitek,samo pokud má člověk k tomu TV.
A další věc,vše mám v češtině,ale v sekci Novinky a nebo v tom pruhu co nyní jede dole o tom BMW M4 coupe tam mám jazyk tak jak mám nastavenou konzoli u mě tedy PL,jde nějak změnit u tohoto jazyk na cz?
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Kariéra

Příspěvek od Majkl »

3D podporu přidají, taky mám vše v češtině ale novinky a ten pruh, co běží dole mám v systémovém jazyce (v mém případě EN)

Ohledně 3D: http://www.gran-turismo.com/cz/products/gt6/ Sjeď úplně dolu, je tam o tom jedna věta.
xdavid1
Příspěvky: 6
Registrován: 9.12.2013 13:41

GT6: Kariéra

Příspěvek od xdavid1 »

Majkl píše:3D podporu přidají, taky mám vše v češtině ale novinky a ten pruh, co běží dole mám v systémovém jazyce (v mém případě EN)

Ohledně 3D: http://www.gran-turismo.com/cz/products/gt6/ Sjeď úplně dolu, je tam o tom jedna věta.
díky už to vidím,no snad to přidaji co nejdříve. Ale stejně se divím proč to nebylo již v základu,jak by tu hru nestihli vůbec dodělat a ted ji budou postupně dolepovat.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Kariéra

Příspěvek od Majkl »

Yop, taky mi to tak přijde. Přidají toho více B-Spec apod.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Kariéra

Příspěvek od osiwaru »

Včera jsem si celkem užil tu část s časovkami na trati Goodwood Festival of Speed. V čem je GT silné, jsou právě ty časovky. V poslední sérii jsem teda čuměl, co mi tam nechaly za auta. Nesnáším tu blbost od Red Bullu, ale zajel jsem to.

Mise na měsíci, nemohu dát ty kužely. Asi jsem špatný řidič měsíčních vozítek.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Kariéra

Příspěvek od markoduno »

osiwaru píše:Pokud chcete měnit v pitu na vodní gumy, tak je musíte mít koupené dopředu.
V GT5 jste je nemuseli mít koupené a šli v pitu nasadit. Je to pravda milovníci vody?

Píšu to sem, protože v kariéře se mi nikdy nestane, že bych potřeboval vodní gumy.
To se radši podřežu přítlačným křídlem.
součástí kariéry byly endrance závody a tam jsem je potřeboval několikrát. Bylo to však příjemné zpestření závodů. Zde jsem se však ještě nedostal do dlouhých závodů. :( ;)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Kariéra

Příspěvek od osiwaru »

Tak to se ani nedostaneš. Zbytek po přejetí myší, protože to obsahuje vyzrazení dalšího obsahu hry.

--------------------------------------- spoiler ----------------------------------------
Můžeš se tak akorát těšit na 24 minutes of Le Mans.
--------------------------------------- spoiler ----------------------------------------
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

GT6: Kariéra

Příspěvek od Substance242 »

Nočné preteky v National A, schválne som si to nechal kým bude vonku tma, ale ten Willow Springs... možno keby som mal nejakú šupa plazmu a povypínal všetky HUDy tak by sa to dalo, ale takto som bol nútený zbabelo zapnúť slepeckú čiaru, ale aspoň celkom zaujímavý Wipeout/Tron/Psycho zážitok. ;-)

Edit: Na sprostú driftovaciu kafé pauzu som musel zobrať gamepad, na volante ani za nič, grr.

Update: Uff.. Goodwood s RedBullom... zlato, ale toto nie je normálne, ja si chcem užívať pretekanie, nie Wipeout a nerváčenie. :-)

Update: Teda, mám rád motokáry a zúčastnil som sa asi 4x aj amatérskej 24-hodinovky, ale do tohto by som asi nešiel (hoci za volantom som akože ja, ha:
https://www.dropbox.com/sh/p6tnm24y6s8rls0/zKpiv4J2uJ :-)
KDR
 
 
Příspěvky: 22
Registrován: 1.4.2012 16:26
PSN ID: GT-Racing-CZ_KDR

GT6: Kariéra

Příspěvek od KDR »

Moje shrnutí ke kariéře a GT6 jako takovému:

Jestli Kaz šuká svojí starou tak, jak ojebal GT6tku, tak se nedivím, že má jeho stará na vagíně zježený chlupy hrůzou...
Odpovědět