GT6: Auta

vše o hře
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

GT6: Auta

Příspěvek od hocky »

To si dělaj p.rel, já myslel že všechny auta už budou premium a ted se dozvídám že standartky jsou stále standartky. kua na co ten humbuk kolem pár vylepšení, který mohli vyjít v DLC. Jé to jsem teď ještě o něco nas.anější než předevčírem.
Tak to kašlu na etiketu a pustim se do klonování asi taky, je.at na takovou chásku. Uá do háje zelenkatýho poje.inkatýho.
A já si tu parodii ještě předobjednám u zlodějů. Chjóó brrrr, vrrr prrddeááálóóó. :evil: :evil: :evil:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Auta

Příspěvek od osiwaru »

       Obrázek
hocky píše:To si dělaj p.rel, já myslel že všechny auta už budou premium a ted se dozvídám že standartky jsou stále standartky. kua na co ten humbuk kolem pár vylepšení, který mohli vyjít v DLC. Jé to jsem teď ještě o něco nas.anější než předevčírem.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Auta

Příspěvek od Trámek »

:lol: :lol:

hocky píše:To si dělaj p.rel, já myslel že všechny auta už budou premium a ted se dozvídám že standartky jsou stále standartky. kua na co ten humbuk kolem pár vylepšení, který mohli vyjít v DLC. Jé to jsem teď ještě o něco nas.anější než předevčírem.
Tak to kašlu na etiketu a pustim se do klonování asi taky, je.at na takovou chásku. Uá do háje zelenkatýho poje.inkatýho.
A já si tu parodii ještě předobjednám u zlodějů. Chjóó brrrr, vrrr prrddeááálóóó. :evil: :evil: :evil:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
venoid_CZ
Příspěvky: 9
Registrován: 4.12.2013 11:45
PSN ID: venoid_CZ

GT6: Auta

Příspěvek od venoid_CZ »

hocky píše:To si dělaj p.rel, já myslel že všechny auta už budou premium a ted se dozvídám že standartky jsou stále standartky. kua na co ten humbuk kolem pár vylepšení, který mohli vyjít v DLC. Jé to jsem teď ještě o něco nas.anější než předevčírem.
Tak to kašlu na etiketu a pustim se do klonování asi taky, je.at na takovou chásku. Uá do háje zelenkatýho poje.inkatýho.
A já si tu parodii ještě předobjednám u zlodějů. Chjóó brrrr, vrrr prrddeááálóóó. :evil: :evil: :evil:
Ber to z té lepší stránky...plácnu, je tam 300 premiumek a když si chtěl být poctivý tak myslím, že to zabere dost času než na ně vyděláš

Jinak suprový gif osi :lol:
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Auta

Příspěvek od Trámek »

jj.. ten gif je super.. to se Osi fakt povedlo :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

GT6: Auta

Příspěvek od perisbond007 »

standartu poznas podle toho ze nejde dat nahled vozu. lepar to zjistil
KDR
 
 
Příspěvky: 22
Registrován: 1.4.2012 16:26
PSN ID: GT-Racing-CZ_KDR

GT6: Auta

Příspěvek od KDR »

No to, že to poznám podle náhledu jsme zjistil hned, mně šlo o to, než to auto rozkliknu....

Panebože to je strašná pakárna.....další mínus body...:-(
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Auta

Příspěvek od osiwaru »

Ještě předtím než si tento vůz vyzkoušíte u prodejců nebo si ho koupíte, si ho můžete vyzkoušet v novém sezónním závodu. Jedná se o vůz BMW M4 Coupé.

perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

GT6: Auta

Příspěvek od perisbond007 »

jo tak sorry. dejte vedet az tady nebude tak dusno.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

GT6: Auta

Příspěvek od eddie »

Honzo tady žádně dusno není...přihlaš se do nedělního závodu a zkusíme jak jim šlape ten on-line.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Auta

Příspěvek od Trámek »

Někdo mě psal ve zprávě ve stejšnu, že tento bafík BMW M4 coupe dostal jako dárek, nebo že ho dostaneme jako dárek... že by za tu academy?
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
LEPAR
Příspěvky: 22
Registrován: 22.3.2012 13:59
PSN ID: AS-GTRacing-SVK
Bydliště: Partizánske SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

GT6: Auta

Příspěvek od LEPAR »

dostal som to BMW M4 Coupé za odjazdený trial sezonny na zlato
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT6: Auta

Příspěvek od pavel67 »

stačí i za stříbro... ;)
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Auta

Příspěvek od Trámek »

jj už to vidím... vzal jsem pádlo a odjel tam zlato a už je doma ;)
černá je dobrá, ale modrá taky.. pro jistotu jsem ještě koupil jednoho.. peněz mám jak želez, tak co :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
KDR
 
 
Příspěvky: 22
Registrován: 1.4.2012 16:26
PSN ID: GT-Racing-CZ_KDR

Re: GT6: Auta

Příspěvek od KDR »

Potvrzuji slova Potyho, auta hned v nahledech (seznamu) jde poznat podle toho čelního skla. Když člověk vidí interiér, je to premium, pokud je to sklo jen jakoby průsvitný jen se siluetou zrcátka, je to standard...

Apropo M4ka je sice premium, ale palubku z nějakýho důvodu taky nemá udělanou...:-)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Auta

Příspěvek od osiwaru »

Jinak já jsem se šestkou přešel na pohled z vnitřku vozu, někdo další?
V podstatě ne se šestkou ale, s titulem, jehož jméno se zde nevyslovuje :)

Zároveň jsem se pobavil u pohledu přes kapotu, to je ten pohled z výšky dvou metry nad střechou, člověk si připadá, že řídí nějaký náklaďák, jen trochu pootočit volant blíže k vodorovné poloze a je to.
KDR
 
 
Příspěvky: 22
Registrován: 1.4.2012 16:26
PSN ID: GT-Racing-CZ_KDR

Re: GT6: Auta

Příspěvek od KDR »

Osi, ty jsi strašnej záškodník...:-)

Připadáš mi jako Xboxák co chodí prudit na stránky Playstationu......no offence....;-)

Peris:...omlouvám se, jestli to vyznělo nejak blbě, já to nemyslel nijak špatně. Jen jsem konstatoval, že na to s tím náhledem jsem přišel prakticky hned, bohužel to neřešilo problém rychlýho rozdělení premium a standard cars.......to s těmi okny je o poznání lepší....
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: GT6: Auta

Příspěvek od pavel67 »

KDR píše:Apropo M4ka je sice premium, ale palubku z nějakýho důvodu taky nemá udělanou...:-)
teprve bylo BMW M4 Coupe ofiko představeno, tak udělali jenom slupku. Vnitřek třeba ještě dořeší.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT6: Auta

Příspěvek od pavel67 »

osiwaru píše:Jinak já jsem se šestkou přešel na pohled z vnitřku vozu, někdo další?
V podstatě ne se šestkou ale, s titulem, jehož jméno se zde nevyslovuje :)
Ve většině aut v kariéře jezdím taky vevnitř, ale závody asi nee.
osiwaru píše:Zároveň jsem se pobavil u pohledu přes kapotu, to je ten pohled z výšky dvou metry nad střechou, člověk si připadá, že řídí nějaký náklaďák, jen trochu pootočit volant blíže k vodorovné poloze a je to.
Myslíš nějak takhle???


...takhle se vozí Pepa :!:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Auta

Příspěvek od osiwaru »

pavel67 píše:Myslíš nějak takhle???
Přesně tak, také mě napadl tento tuning. Tak snad možná v Gran Turismo 7.
Odpovědět