GT6: Auta

vše o hře
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Redjous75 »

Taky Vás tak sejří to ozvučení ? Buďto to mám já blbě nastavený, nebo mám špatné repráky v TV, nebo je to nějak špatně ale já neslyším prostě vytočenej motor. Jako jsem zvyklej řadit na otáčkách , ale u GT6 slyším jen jakési bzučení bez výrazu a to je příšernost . To jsem zase tekl. Ale pak příjde Noční Apricot Hill a jsem nadšenej jak je to boží . GT6 houpačka s překvapením. Ale ozvučení je humáč - největší sprzněnost.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od SJ.sprint »

Ano.Ozvučeni je přišerne...Nabidka aut ,tratě a jine vychytavky jsou super ale ten zvuk,zvlašt' u některych''kousku'' vubec neni slyšet...je slyšet jen vitr :evil: To museji opravit jinak nevim jak to dopadne...Ozvučeni u GT6 kazi jinak moc skvěly zbytek, co se opravdu povedl.
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Majkl »

Taky mě štvou ty zvuky, je to strašně utlumený. Jak píše Serža, kazí to ten pocit z projíždění :)
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od markoduno »

musím se přiznat, že zvuk je opravdu nic než moc. Ale věřím, že s nějakým updatem to opraví
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Trámek »

Čtěte pozorně ... měl jsem podobný dojem jako vy.
Když jsem z hrou začínal jezdit na začátku, zdálo se mě to samé jako vám.. ale pozor! měl jsme zvuk puštěný z TV !!!
Zvrat, respektive mega rozdíl nastal ve chvíli, kdy jsem si nasadil svá sluchátka, s kterýma jezdím obvykle, už z dob GT5 .. myslím, že zvuk ve hře je nyní vyladěný o trochu lépe, ale chce to mít lepší zařízení, než jen nějaký headseat... sluchátka mám studiová a zvuk motoru je zcela jiný než z TV.
Nejsem znalec, ale je to asi jako rozdíl ve zvuku 7.1 surround vs 5.1 či jak se to nazývá, nebo poslouchat zvuk z TV, či domácího kina

Sony PlayStation 3 video herní konzole má výstup až 7.1 LPCM skrze HDMI pro oba Blu-ray filmy a hry

ps: Osiwaru nyní napíše.. já mám sluchátka za 15.000kč a zvuk je na hovno i tak :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od osiwaru »

Trámku i s mým vybavením opravdu stojí zvuk za prd (D/A převodník a sluchátkový zesilovač NuForce HDP a sluchátka Shure SHR 840). Musíš mít srovnání. I NFS Shift 2 měli mnohem lepší zvuk, tak to prostě je. A co jsem viděl na LAN, tak si troufnu říct, že tvé bezdrátové sluchátka k televizi nepoužívají žádná nahrávací studia na této planetě a nakonec v celém vesmíru. Nakonec to, že zvuk v GT stoji za prd, můžeš potvrdit i s reproduktory v monitoru, tam prostě není co přehrát, není. Je tady video, kde je srovnání GT6 a Assetto Corsa.

Neber si to prosím tě nijak osobně, to jsou ověřitelná (možná i měřitelná) fakta. Teď si tady pouštím ty videa a jak tam skočilo GT, tak mi Jonášek pozvracel rameno, náhoda? To čtvrté video, už se moc netýká zvuku v GT.




Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Auta

Příspěvek od Trámek »

Máš pravdu Osi.. tentokrát to nemyslím ironicky :?
Balím hru a jdu jí prodat do bazaru... škoda, měl jsem Gran Turismo rád........................
...................................
............................................
....................................................... než jsi o něm začal psát poznatky ty Osi ;)

ps: mým příspěvkem jsem jen chtěl říct, že poslech zvůků ve hře GT6 v TV, nebo v headsetu, je horší, než ve sluchátkách, tak ať si to lidi popřípadě vyzkouší a bude se jim to líbit třeba víc.
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT6: Auta

Příspěvek od pavel67 »

Kdo šmejdí je prý šmejd, tak jsem vyšmejdil, že přebarvený standartky MX-5 Miata hodí nějaký pěkný pruhy...
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Auta

Příspěvek od osiwaru »

Trámek píše:ps: mým příspěvkem jsem jen chtěl říct, že poslech zvůků ve hře GT6 v TV, nebo v headsetu, je horší, než ve sluchátkách, tak ať si to lidi popřípadě vyzkouší a bude se jim to líbit třeba víc.
V tom případě bych to spíš pak viděl naopak, čím lepší vybavení, tím větší pravda o zvuku aut v GT6 a dalších GT. Prostě to vypadá, že v Polyphony Digital nemají mikrofón k záznamu skutečného zvuku vozu a řeší to nějakým programovou syntézou, proto to zní jak to zní. Je jasný, že by bylo v nadlidských silách udělat pro každé auto extra zvuk, dle předlohy skutečného vozu, ale aspoň ty prémiové verze to tak mohly mít. K čemu mi je detailní reflektor, když nevím jestli někdo doma hraje GT6, vysává obývák nebo si suší vlasy.
Trámek píše:Balím hru a jdu jí prodat do bazaru... škoda, měl jsem Gran Turismo rád.
Nic neprodávej, já si GT6 koupil hlavně kvůli tobě, aby si v tom on linu nebyl sám :)
Hlavně musíš přijmout pravdu, mojí pravdu ... :mrgreen:
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

GT6: Auta

Příspěvek od hocky »

Že zvuk v GT obecně a v GT6 je na prd to víme všichni. Ale stává se mi že někdy sliším jen zvuky z tratě jako průjezd retardérem a tak, ale zvuk motoru prostě vypadl. Někdy se to během jízdy sparaví, ale někdy musim vyskočit ze závodu a znovu ho spustit. Co kua je?

Jinak nechápu proč když se auto nastartuje v garáži, tak má skvělej zvuk tak jak má mít, ale jak do něj sedneš tak to bzučí jak vysavač. Vždyť když ten zvuk tam jednou je, proč ho nedaj i do jízdy.
KDR
 
 
Příspěvky: 22
Registrován: 1.4.2012 16:26
PSN ID: GT-Racing-CZ_KDR

Re: GT6: Auta

Příspěvek od KDR »

Já mám ty SONY PS3 sluchátka 7.1 a stojí to taky z aprd....zvuky motoru nic moc, navíc prehlušený kvilenim pneu, sumenim vzduchu jako bych jel bez helmy na motorce a semtam mi taky zvuk vypadne uplne, ze slyším jen pipani checkpointů....

Na druhou stranu díky tomu, že se na to každej nadava, se možná PD sahnou za nos a opravěj to...
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

GT6: Auta

Příspěvek od Kuba98cz »

Hele jak je to tam s tím parkovištěm já jsem si tam dal auta a oni mi zmizeli... Píše to: Aut na parkovišti 0.
A měl jsem jich tam 109. :? :x :o :shock: :(
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Auta

Příspěvek od Trámek »

KAZ si bere zpátky cos mu ukradl a patří to jemu :lol:
Kuba98cz píše:Hele jak je to tam s tím parkovištěm já jsem si tam dal auta a oni mi zmizeli... Píše to: Aut na parkovišti 0.
A měl jsem jich tam 109
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT6: Auta

Příspěvek od pavel67 »

máš je na parkovišti před barákem, mrkni se z okna... Trámek už si byl minulej tejden ty svoje posbírat... :twisted: :lol:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT6: Auta

Příspěvek od Hanz.77 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Auta

Příspěvek od Majkl »

Udělej náš skvělý postup znova a přidej si tam auta, který ti Trámek ukradl :D
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Auta

Příspěvek od Trámek »

Vy máte furt starosti.. podívejte se na mě, já už mám garáži 500 aut + 2800 aut na parkovišti a víte jaká je to práce, je všechny vykoupit ve všech barvách ?? !! Mám série ve všech barvách a ještě je kupuju každé auto na jiné sadě pneumatik, abych furt nemusel do závodu přezouvat...
A vy tu hledáte 109 tuláků někde na vrakovišti :lol: :lol: :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Auta

Příspěvek od Majkl »

Jinej týpek 8-) :lol:
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

GT6: Auta

Příspěvek od Poty »

https://imageshack.com/i/nr26b7j celkom fajne fotky sa daju robit :)
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Auta

Příspěvek od Trámek »

raději hraju, než fotím :lol:
Image20111203183200312.jpg
u mě v herně
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Odpovědět