GT6: Herní kredity zadarmo

vše o hře
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od markoduno »

to je krásně napsáno Aleši. :D
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Martinsipy »

Já se narodil s holou pr...í a mám ji do těď, pořád vybírám co si můžu dovolit a co nee, (jsem celkem skromnej ;) ), takže pro mě je ten virtuál právě naopak, užívám si, že mám na co si vzpomenu, nemusím přemýšlet co můžu a co ne, když mám chuť sednu do auta, jakýho chci a svezu se ... :D ... ten začátek už znám spoustu let ... :lol: :lol:

... týjoo, takhle když se to napíše černý na bílým, sám čumím, co mi ta hra vlastně nabízí, aniž bych si to nějak významě uvědomoval :D
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od balis »

Vy me ale se..te.Ja mam hovno a jeste do vanoc ho budu citit.;-) Az to rozbalim, tak nebudu vedet co mam driv delat.Sakra asi se dneska stavim u eddieho pro hru a zkusim to nejak taky osefovat, abych nebyl chudy.To az zjisti moje draha, tak me vykosti....si bude myslet, ze jsem smejdil v loznici jako malej kluk, abych ten vanocni darek mel driv.To bude kecu....:-D:-D
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Majkl »

Jen toho využij bális, jdi k eddiemu, dokud to funguje :)
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od SJ.sprint »

KDR píše:Sranda to tady sledovat...

Pro mě bylo GT právě vždy o tom, že "kariera" ma takovej ten životní snovej příběh každýho kluka/závodníka...

....seš chudej, bez auta, a začneš přemýšlet, co koupit....pak vybereš jedeš první závod, vyhraješ, a přemýšlíš, jestli je lepší dát novej filtr sání nebo poslední díl výfuku....

...tak se prokousáváš tím "životem" dál až je z tebe dokonalej bohatej závodník....

Dělat to tak, že se narodím se zlatou lžičkou v prdeli a mám na co si vzpomenu, přijdu o ten největší zážitek, co GTčko dává a vždy dávalo...

Nechci soudit ty, co to dělají jinak, ale myslím, že oni se tím potrestaj ze všech nejvíc...;-)
Ja to tak mam ve skutečnym životě ... Přemyšlim jestli mam koupit nove brzdove kotouče nebo nebo lepši vyfuk ...koupit novy kola nebo vovy sedačky ;) A v GTčku mam take svuj cil,nehledě na to kolik mam kreditu nebo aut. Jěště jsem nekoupil do žadneho auta ani ''trubku'' navic :) Bavi mě ta originalita a poražet i ty ne moc chytre AI v poslednim kole...No občas to nevyjde tak to dam znovu a vyvaruji se chyb z předchziho zavodu.O tomhle je to u mě ;)
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
KDR
 
 
Příspěvky: 22
Registrován: 1.4.2012 16:26
PSN ID: GT-Racing-CZ_KDR

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od KDR »

Jo, i taková je možnost dělat si to zabavyný, když už se to Kazovi ažtak nepodařilo...;-)
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Trámek »

Já ty našvidlovaný auta do kariéry taky nepoužiju, tohle fakt nezměním... mám 20+5+1 k výročí ze hry + asi 20 originál sehnaných a s těma budu bojovat.
Ty cinklí, pak použiju jen v on-linu, kde se bude každej prsit jakou už má nacpanou garáž :lol:
Sergeji, taky občas schořím jako papír v závodě... beru si taky ty nejslabší auta... AI mám nastavené na obtížnost 10 a už se mě několikrát stalo, že z toho bylo i třeba 5té místo. Připadá mě, že GT6 vypadá celkově v kariéře slabá... spíše se to celé jako nyní, tak do budoucna točí na ten on-line, ale jak říkám: hra je to super!
Martinsipy.... kdyby tys nám tady nekecal :D jak brečí, že je chudej... podnikatel jeden... cigáni k němu do krámu nosej zlato a on je tam topí litrama... jééééé prý si léčí komplexi ve hře... ty woe směju se jak blázen.. DOBŘE TY !!! :D
Ale Martine, tady v GT6 je po sběratelství že? To mě štve, vše hned v krámě, na nic se nečeká.. grrrr
Bális: vyndat hru ze skříně, manželku vyměnit za lepší a hurá na trať. Vánoce už začli 6.12. a co bude 24.12. mě už nezajímá :D Ještě že sem ta moje nechodí číst :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
KDR
 
 
Příspěvky: 22
Registrován: 1.4.2012 16:26
PSN ID: GT-Racing-CZ_KDR

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od KDR »

Trámek:.....v GT6 v karieře se nekde nastavuje AI soupeřů???
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Trámek »

jo tak prdlajs... já v domění, že je to i pro kariéru.. ale je to bohužel jen pro arkádu

nabídka-nastavení-globální-uplně nahoře arkáda

sory za mylnou informaci, neuvědomil jsem si to ;)

jj, někde jsem to tam nastavoval... za chvilku zapnu stejšna a písnu podrobněji ;)
KDR píše:Trámek:.....v GT6 v karieře se nekde nastavuje AI soupeřů???
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
KDR
 
 
Příspěvky: 22
Registrován: 1.4.2012 16:26
PSN ID: GT-Racing-CZ_KDR

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od KDR »

Ty bláho Trámis až dneska zjistil, že celej svuj život valil na GT jen arkadu..:-)

Dělám si srandu, dík za odpoved..;-)
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Martinsipy »

Trámek: ... nojo, ze sběratelství bude prd, už to nemá žádné kouzlo získaného, výjimečného, ale asi je to lepší, nebudem se tím zdržovat od ježdění ;)

... v zastavárně sice dělám, ale jsem tam ten poslední šmudla a nepatří mi tam ani propiska na stole :roll:
RC cars 1/10 elektro
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Martinsipy »

... kdo nechce ať nečte ...
... pro nepoctivce, kdo si chce nějaký kredit ve hře nasyslit do zásoby, může ve verzi 1.00 vyměnit nakoupené Mercedesy za staré 20ti Milionové veterány z let 65 až 67: Ferrari, Ford Mark IV, Ford GT40, oba Jaguary, vyzkoušel jsem i 10milionovou Alfu a předpokládám, že u 15M Lamba to určitě půjde taky, (další drahá auta jsem nezkoušel, třeba placky a F1 mají ve verzi 1.01 cca poloviční cenu než ve verzi původní!) a po aktualizaci na verzi 1.01 je může zatím kdykoli prodat za jednu třetinu ceny, tzn. za 20M dostane 6M.
Takže zatím neplatí jako v GT5, že drahé auto se nedá prodat za kredit, ale za každé dostanete svých 30%.


... maximální limit ve verzi 1.01 je 50 000 000 ;)
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od branoeso1 »

Ták hoši toto je ale riadny kopanec od Japíkov, minul som úspešne 760 000 000 a už som ani nevedel čo mám kupovať. Tak po dve placky z jedného tipu atď. Táto chyba sa s jazdením v GT5 pod mostom ani nedá porovnať. Som zvedavý ako to zarazia. A aby nezarazili aj nás.:-) Mám viacej áut ako som mal v GT5. Je fakt že jazdiť budem pravidelne tak s 20-30timi ale aby som mal v garáži 500 áut ešte pred začatím kariéry to je sila. No nič idem začať konečne jazdiť. :-) Nám asi chceli vývojári dopriať aké by to bolo keď vyhrajete miliardu. :-))) nič sranda tých tam musia teraz drviť a čo na to Kaz je o tom niekde ofic. zmienka?
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od osiwaru »

No potom co tady čtu, tak jste vstoupili na celkem tenký led, pod kterým na vás možná čeká jen jedno - ban.

Kód: Vybrat vše

  nakradené kredity
--------------------- X 1345 = Tolik byste měli zaplatit v korunách za nečestně získané kredity
      7.000.000
Tohle už může být považováno (a asi bude) za velmi hrubé porušení licenčních podmínek, které jste odsouhlasili. A jelikož PD a SONY vyrukovala s prodejem kreditů, tak bych se nedivil, kdyby potom šli jak slepice po flusu.

Nikomu to nepřeji, ale pokud k tomu dojde, tak se upřímně zasměji. A pokud bude potřebovat novou konzoli, tak mu možná udělám nabídku.

Hanzi, co na to pan Holý? Tomu to řekni ať se pobaví, jak super-mega-über team gt-racing umí s hrou vyjebat. Spousta lidí tady brečí jak nedostali kód, na něco, co jim někdo slíbil a pak tady spousta lidí udělá takovou věc. Když, fair play, tak pro všechny a všude, ne?

Hodně štěstí.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od markoduno »

:lol:
snad se v tom hrabat nebudou, ale pokud ano, tak si budou kluci muset založit nové PSN ID a začít hezky od začátku :lol:
Já jsem svůj slíbený milion Cr. nedostal, ale tak nějak mi to ani moc nevadí. Mám něco přes 350K Cr. a to mi zatím stačí. I když tu na druhou stranu jde o princip (jak psal eddie). Ale co. Jde se jezdit ;)
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od eddie »

Osi celkem by mě zajímalo včem vlastně člověk poruší licenční podmínky, když ve hře dostane auto a následně ho prodá? To, že je to teď ze strany PD neošetřeno beru jako jejich chybu a jestli potom budou svalovat chybu na hráče, který pouze hraje jejich produkt...budu muset přehodnotit jestli u této firmy dál jako zákazník zůstat.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od osiwaru »

eddie píše:Osi celkem by mě zajímalo včem vlastně člověk poruší licenční podmínky, když ve hře dostane auto a následně ho prodá? To, že je to teď ze strany PD neošetřeno beru jako jejich chybu a jestli potom budou svalovat chybu na hráče, který pouze hraje jejich produkt...budu muset přehodnotit jestli u této firmy dál jako zákazník zůstat.
osiwaru píše:Tohle už může být považováno (a asi bude) za velmi hrubé porušení licenčních podmínek, které jste odsouhlasili.
Já to ujednání nečetl, ale tohle podle mě ukazuje na klasický glitch/exploit a o tom, by v tom ujednání zmínka měla být. Je to česky tak si to přečtěte.
markoduno píše:snad se v tom hrabat nebudou, ale pokud ano, tak si budou kluci muset založit nové PSN ID a začít hezky od začátku
Pokud vím, tak ban dostane konzole dle výrobního čísla, ne PSN ID, to by pak nebyl žádný pořádný trest :twisted:
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od eddie »

Osi možná to dopadne jak píšeš a budeš se moci pořádně od srdce zasmát....já svůj názor na to tuto věc nezměním....jen mne trochu zarazila tato tvoje věta "super-mega-über team gt-racing umí s hrou vyjebat." a nevím jak si jí mám vyložit, ale to je určitě jen můj problém.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od osiwaru »

Třeba si to přelož takto. "Team několika Mirků Dušínů, se zrovna nezachoval 2x slušně, i když Férová hra je jejich nepsaným krédem."
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Martinsipy »

... teda tady je to samá špionáž a kontrašpionáž ...
... ale hlásit se to nemusí, žejo ... :lol: :lol:
... já jsem psal, že kdo nechce, ať to nečte a Ty jsi to Osi určitě četl :evil: :lol:
... já myslím, že pár ferdů z česka Kaziho určitě zajímat nebude, nikoho k tomu nenabádáme,
navíc Osi, já myslím, že to je hlavně na každého svědomí, ať si to přebere a Ty ho máš čisté, tak co Tě pálí??? :idea:
RC cars 1/10 elektro
Odpovědět