GT6: Herní kredity zadarmo

vše o hře
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od markoduno »

nebudeš. Já také jedu v klidu a poctivě ;)
Každý strůjce svého štěstí
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Kuba98cz »

Sakra člověk chce podrtit online a zrovna probíhá údržba :evil:

Edit: Už nééé jedééééééééééééééém :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od markoduno »

Trámek píše: Osiwaru je nyní do úterý v Portugalsku, ale uvítal bych okamžitou hlasovačku, ohledně falešných kreditů. Vím snad jen o Markodunovi, že do toho nejde jako já, ale ostatní nejspíš jo a tak vůbec nevim jestli pak někdo zbyde na závody s tím málem co mám v garáži, když už všichni budete mít všechny auta.
Jsem taky pro plnou garáž, ale hned z kraje hry ???
Chjooo.. jsem na vážkách :? Co teď? Nechci to posrat hned z kraje hry :cry:
Kašli na nějakou hlasovačku. Když chceš, tak do toho prostě jdi. Je to každého věc. Já tě za to nebudu odsuzovat a ani nikoho z ostatních. ;) Zatím nemám potřebu peněz. Utratil jsem za 2 dny kolem 50K creditů a to včetně té hondy. Samo, že budu pak potřebova credity, ale jak jsem psal: prostě si je vyjezdím. ;)
Naposledy upravil(a) markoduno dne 9.12.2013 18:05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Trámek »

Jo, ale pak budem Máro jako dva pitomci s 50ti autama v on-linu... no už je stejně asi po prdeli.. teď jdu do hry a update.. sice furt ver. 1.01 ale něco to udělalo a nevim co
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od markoduno »

o mě se neboj. Klidně budu pitomec sám :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od hocky »

Přidávám se k těm co nebudou podvádět, já to prostě neumim a nehodlám se to učit. Takže z počátku se mnou nepočítejte do online závodů, pokud se nepojede s tim co mám v garáži od aniversary paku a nebo co vyhraju v licencích.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Trámek »

Tak já už jsem to taky načítoval .. je ze mě podvodník, v což jsem nedoufal, ale jelikož se chci v on-linu taky svézt s ostatníma, tak jsem to proti své vůli musel udělat :cry:
Auta nakoupím, ale zatím na ně nešáhnu, budu jezdit s výročníma autama, přecijem to stálo nějakou tu kačku, ale na druhé straně je pravda, credit poctivě roste pomalu a auta jsou drahé.... vím, že si nyní protiřečím, sere mě to, ale co už :arrow:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od markoduno »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od SJ.sprint »

hocky píše:Přidávám se k těm co nebudou podvádět, já to prostě neumim a nehodlám se to učit. Takže z počátku se mnou nepočítejte do online závodů, pokud se nepojede s tim co mám v garáži od aniversary paku a nebo co vyhraju v licencích.
markoduno píše:o mě se neboj. Klidně budu pitomec sám
Trámek píše:Tak já už jsem to taky načítoval .. je ze mě podvodník, v což jsem nedoufal, ale jelikož se chci v on-linu taky svézt s ostatníma, tak jsem to proti své vůli musel udělat
Auta nakoupím, ale zatím na ně nešáhnu, budu jezdit s výročníma autama, přecijem to stálo nějakou tu kačku, ale na druhé straně je pravda, credit poctivě roste pomalu a auta jsou drahé.... vím, že si nyní protiřečím, sere mě to, ale co už :arrow:
Hoši ,kamaradi...Ja se nepřiklanim k nikomu i ke všem ;) Nikdo neni pitomec a ani podvodnik.Nejde o to mit nejakou platinu nebo plnou garaž. Myslim si že všem nam tady jde o jedno. Neobviňujte se navzajem každy si to uděla po svem...Jabudu jezdit i když budu mit těch 25 aut v garaži nebo 250 nic na tom se neměni...Mě to prostě bavi a klidně ted budu jezdit měsic singl...fakt... prostě je to super!!! ;) GR přeje Sprint :P
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
SlávekM3GT
Příspěvky: 88
Registrován: 3.10.2012 14:07
PSN ID: DRIFTKING-M3GT

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od SlávekM3GT »

jen tak mimo, všiml jste si někdo že když si necháte rovných 20 mega a jedete závod tak že se vám peníze přičítají i nad tuto hranici? :?: Možná by to jen tak chtělo zkusit jestli po překročení této hranice by se nepřičetlo těch 333 mega navíc :D
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Majkl »

Yop, Poty si toho všiml. V 1.01 ten limit odstranili. Škoda, že ten limit byl v 1.00, jinak by jsme mohli mít třeba z těch dvaceti Mercedesů asi tolik kreditů: 20x 333 000 000 = 6660000000

To bych v životě v tý hře nevyplácal :lol:
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Trámek »

No tak já už klikám cca 3,5 hodiny a mám už 251 vozů v té VIP kvalitě... ještě mě zbývá utratit rovných 110.000.000 mega a už nevím co bych kupoval. No nějak to vykoupím na sílu, ale do hry/off-linu prozatím nenasadím ani jedno! Zatím se budu trápit s tím co mám legálně obdržené, dokud kariéru nedohraju do konce.
Jsem rád, že jsem získal z5 chrome line a stealth auta... už se na ně těším, ale nejdřív hezky všechno popořádku!

Nyní se budete divit co napíšu, ale Hocky+Pepo Redjousi a Markoduno.. přehodnotte svůj názor jako já... nakupte rychle co půjde, než to opravěj a nechte auta stát v garáži a prostě nejezděte s nima... já to tak udělám, ať si začátek hry nezkazím.
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Majkl »

To je podvodník, ten Trámek :3
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od markoduno »

njn . Klasický CHEATER :lol:

ne ne. Dělám si prču ;)
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Trámek »

:cry: :cry: :cry:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od markoduno »

:lol: :lol: :lol: :lol: klíííííd :lol:
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Trámek »

:cry: :cry: :cry:

CHEATER MÁ ALE JEDEN POZNATEK... NEŽ SE AKTUALIZUJE HRA NA 1.01 TAK JE TAM KOLONKA KOMUNITA A TA ZNAMENÁ, ŽE V BUDOUCNU TU TA KOLONKA BUDE OPRAVENÁ A TUDÍŽ UVIDÍME JAKO V GT5, KDO JE V ON-LINU A CO HRAJE... BÉÉÉÉÉÉÉÉ :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Majkl »

Už zase brečí pan brečounek, ale má zajímavý poznatek ohledně té kolonky s komunitou. Proto se jeho věčný pláč dá výjimečně omluvit :lol:
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Martinsipy »

Teda Trámis!!! :evil: ... Ty se nezdáš, nejdřív tady z nás dělá darebáky a pak vykope největší tunel ze všech ...
... herec jeden ...

... nééééé ;) Trámku, sóóórry ;) všecko dobrý, každej to má nastavený trochu jinak, já teď trochu zašvindluju, ale potom si budu v klidu užívat a možná i víc jezdit, když nebudu muset budovat kariéru a vydělávat geldy. GT5 mě ani po třech letech neomrzela, (někdy bych jezdil, až bych brečel), tak nemám strach že si GT6 zkazím na začátku, vím, co dělám a proč.
RC cars 1/10 elektro
KDR
 
 
Příspěvky: 22
Registrován: 1.4.2012 16:26
PSN ID: GT-Racing-CZ_KDR

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od KDR »

Sranda to tady sledovat...:D

Pro mě bylo GT právě vždy o tom, že "kariera" ma takovej ten životní snovej příběh každýho kluka/závodníka...

....seš chudej, bez auta, a začneš přemýšlet, co koupit....pak vybereš jedeš první závod, vyhraješ, a přemýšlíš, jestli je lepší dát novej filtr sání nebo poslední díl výfuku....

...tak se prokousáváš tím "životem" dál až je z tebe dokonalej bohatej závodník....

Dělat to tak, že se narodím se zlatou lžičkou v prdeli a mám na co si vzpomenu, přijdu o ten největší zážitek, co GTčko dává a vždy dávalo...

Nechci soudit ty, co to dělají jinak, ale myslím, že oni se tím potrestaj ze všech nejvíc...;-)
Odpovědět