GT6: Herní kredity zadarmo

vše o hře
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Poty »

vzhladom na to,ze mozno uz o rok tu bude gt7,tak je to dobra pomocka,ako stihnut vyskusat vsetky vozy :D .no nekup to...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od markoduno »

Poty píše:vzhladom na to,ze mozno uz o rok tu bude gt7,tak je to dobra pomocka,ako stihnut vyskusat vsetky vozy :D .no nekup to...
nekupim :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Hanz.77 »

Majkl píše:Nezapomeňte to šířit dál, ať toho co nejvíc lidí využije.
At pak co nejvíce lidí dostane banána . :-) Aby jsi v tom nebyl sám. :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
kubik94
Příspěvky: 33
Registrován: 1.12.2012 02:24
PSN ID: kubik94cz

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od kubik94 »

Majkl píše:Kreditů můžeš mít dost, 20x20 000 000 = 400 000 000

To je na útratu dost, ne? :lol: :lol: :lol:
To jde v těch jejich "mikrotransakcích" by tě to vyšlo skoro na 80tisíc.. Tak bacha ať tě to nenechaj zaplatit :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Kuba98cz »

Tak a já mam svejch 20 míčů doma a a 500 aut v garáži :D
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Majkl »

Taky už mám skoro všechno nakoupený :D Dneska dokoupím zbytek, updatnu hru a večer projedeme nějaký nový káry Kubajs ;)

Vůbec nechápu smysl tvojí reakce Trámis :)
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Redjous75 »

Téda takhle si pokazit alespoň pár týdnu hraní jen tak pro zábavu.A ani nejde o rychlost, jakou se člověk singlem přežene, ale spíš o to, že se k tomu alespoň 2 -3 měsíce může vracet i když se za tu dobu nepodaří všechno nakoupit. Třeba já už vím, že nekoupím jedinej standart ( krom těch co budou pro singl potřeba ) byť závodní, prostě v tomhle mě to zklamalo jsou tam vozy co bych v premium chtěl prostě vidět. Jako single není nic extra, ale pořád je fajn si kredit nějak vyjezdit a krásné je to v tom rozhodování do čeho ještě zainvestovat a kde už né, odjet si dva tři závody navíc abych si koupil to a támhle to. Po 1/2 roce OK, ale hned na začátku??? borci ??.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Martinsipy »

No já se teda párkrát v salonu u Meďáka otočím, rozhodně nebudu kupovat všechno, ale ty starý 20ti megový kárky si sosnu, jízda s nima je zážitek, super zvuk, starý velkoobjemový chrochtáky, prostě chuťovka. Normálně jezdím málo,takže bych na tyhle bonbonky nedosáhnul, další šance třeba nebude, posílání Tiketů taky nevypadá, alespoň jsem to zatím nenašel, takže pak si v klidu můžu jezdit a když bude třeba na LAN8 potřeba pár aut, jen sáhnu do garáže nebo na parkoviště. ;)
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od markoduno »

Redjous75 píše:Téda takhle si pokazit alespoň pár týdnu hraní jen tak pro zábavu.A ani nejde o rychlost, jakou se člověk singlem přežene, ale spíš o to, že se k tomu alespoň 2 -3 měsíce může vracet i když se za tu dobu nepodaří všechno nakoupit. Pořád je fajn si kredit nějak vyjezdit a krásné je to v tom rozhodování do čeho ještě zainvestovat a kde už né, odjet si dva tři závody navíc abych si koupil to a támhle to. Po 1/2 roce OK, ale hned na začátku??? borci ??.
Naprostý souhlas. 8-)
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Majkl »

Martinsipy píše:No já se teda párkrát v salonu u Meďáka otočím, rozhodně nebudu kupovat všechno, ale ty starý 20ti megový kárky si sosnu, jízda s nima je zážitek, super zvuk, starý velkoobjemový chrochtáky, prostě chuťovka. Normálně jezdím málo,takže bych na tyhle bonbonky nedosáhnul, další šance třeba nebude, posílání Tiketů taky nevypadá, alespoň jsem to zatím nenašel, takže pak si v klidu můžu jezdit a když bude třeba na LAN8 potřeba pár aut, jen sáhnu do garáže nebo na parkoviště. ;)
Yop, je třeba toho využít dokud je možnost, ať pak na LANce máme co největší možnosti při volbě z vozovýho parku.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od markoduno »

stejně ti to bude na prd, když někteří z nás ty auta mít nebudou :roll:
Ale zase budeš mít narozdíl od nás plnou garáž ;)
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Trámek »

Majkle, nechápeš? Tak třeba Redjous to napsal podrobněji.. jako mít hru dva dny po vydání dohranou a plnou garáž, to je i na mě silná káva. Chci si tu hru zahrát a né mít na začátku hned vše hotové a pak jenom slídit v on-linu s kým zajezdím, když skoro nikdo ty auta stejně mít nebude. Jestli tohle udělám, tak až v budoucnu, ale né takhle brzo. No je to věc názoru, ale soudím dle vydání GT5... taky jsem měl vše rychleji než ostatní a bylo mě to k hovnu, protože ostatní to neměli a tak jsem se vždy musel podřídit s výběrem auta ostatním.
Jestli se tě můj příspěvek dotknul, tak to sory,ale nyní jsem jiného názoru a hru si si chci aspoň ze začátku užít ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Poty »

ja budem jazdit vsetko,ako doteraz.akurat nemusim mat starosti s nákupom aut.a ako som uz pisal,gt 7 tu bude co nevidet,tak si chcem ty auta v gt6 vyskusat vsetky.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Trámek »

GT6 vyšlo v pátek, což je +/- 3 dny z5 a ty už píšeš o GT7 ???? Pane jo, co se to tu děje ? :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Majkl »

Mně je to celkem šumák, jen by mě zajímalo, co myslíš řečmi typu "já věděl, že jsi nejlepší". To samý, přijdu do místnosti a hned řeči typu "nechte ho vyhrát nebo nedojede závod, Michale neposílej mě do písku, já si to chci užít".

Jako uznávám, že jsem předjížděl před třeba dvěma lety ještě jako pako, to samý s tím katováním na Suzuce. Ale kdyby si jezdil pravidelněji v minulým roce a i tento, tak by si poznal změnu a já bych nemusel tyhle blbosti poslouchat nebo číst. Je jasný, že občas jsem furt ještě jak střela, ale to se časem ješte zlepší. Mně přijde, že tohle máš furt v hlavě zafixovaný ale nevidíš, co je teď. Chci mít jasno, proto mi odepiš :)
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od markoduno »

Trámek si rejpnul. ;) klíííd
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Poty »

Trámek píše:GT6 vyšlo v pátek, což je +/- 3 dny z5 a ty už píšeš o GT7 ???? Pane jo, co se to tu děje ? :lol:
za to moze Kazu...este ani sestka nevysla a on uz mlel o sedmicke...tez ma to zaskocilo,jako ty mikrotransakcie,no :o
kubik94
Příspěvky: 33
Registrován: 1.12.2012 02:24
PSN ID: kubik94cz

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od kubik94 »

No moc mikro teda nejsou :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Substance242 »

Tak hlavné je, že kto ani raz nepoužil makrotransakcie alebo nereálny nárast stavu účtu bude mať od verzie 1.02 v ikone symbol "fair play". :-p Robím si srandu. :-p Ale ten 20m odrb sa mi úprimne nepáči.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Herní kredity zadarmo

Příspěvek od Trámek »

Majkle, tak samozřejmě , že jsem si do tebe rejpnul a koukám úspěšně :lol:
== 1.místo v závodě + 1.místo v podfuku :lol: ==
A to co píšeš, co jsem ti říkal v místnosti, tak to je klasika né? Mě se u tebe v nicku zobrazilo: M.Katovatsch, tak jsem si hned vzpomněl na Majkla a na staré dobré časy a ještě to i párkrát přijde, až mě zas katneš, jako třeba na Sarthe v sobotu :evil: :lol:

A teď vážně ohledně cheatování... sám jsem v GT5 "gumyčkoval" ale že bych už měl podvádět takhle brzo v GT6 je mě proti srsti, ale jak tak na to koukám, že už má každej nakoupíno all cars, tak mě asi nic jinýho nezbyde, nebo budu v on-linu trapnej s 50ti autama :(
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Odpovědět