GT6: Trofeje

vše o hře
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Trofeje

Příspěvek od Majkl »

Např: Národní B, Závody vozů jednoho typu (ONEMAKE)
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT6: Trofeje

Příspěvek od pavel67 »

jo díky, teď jsem to prohlížel a už to vidím... :lol:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: GT6: Trofeje

Příspěvek od osiwaru »

Trámek má nový tácek pod pivo, s modrým potiskem a motivem Gran Turismo.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Trofeje

Příspěvek od Majkl »

Blázen, už má platinku prostě, mně chybí asi 6 tisíc kilometrů, vůbec mě to nebaví :)
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Trofeje

Příspěvek od Trámek »

Tak mě zatím hra baví, jezdím rád a kilometry tak nějak skáčou sami. Zase na rozdíl od Vás jsem toho moc nenajezdil v roce 2013 v GT5, takže jsem nyní ještě nabažen pocity ze hry. Až na pár chyb, je to dobrá hra, a čím víc budete u cíle, je hra obtížnější a obtížnější a některé časovky odejet, vyžaduje opravdu pevné nervy, jako třeba úkol v S classe S5 s Fordem na Nurbu ;)
Gran Turismo: game number 1
GTA5: game number 2 ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

GT6: Trofeje

Příspěvek od Martinsipy »

Trámku jen pro zajímavost kolik Ti ukazuje statistika stravených hodin za volantem? Jsi dábel, za měsíc platinu, chudák Monika, ta si Tě o svátkách moc neužila co?! ;) :lol: Ale mě to taky baví, jen mi to nejde tak rychle a Platina??? To je velký otazník, podle toho, co píšeš o obtížnosti :roll: V GT-5 ji nemám doteď :(
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Trofeje

Příspěvek od Trámek »

Martine, mám odjeto 14.248 Km a čas za volantem 83 hodin celkově.. něco hra, něco on-line.
Na tyhle vánoce jsem se těšil, věděl jsem, že vyjde GT6 a tak jsem si udělal 17ti denní volno na hraní ;)
Budu se opakovat, ale v roce 2013 odjeto mimo lanku tak max 100 km... takže Monika je ready a má ode mě klid ;)
ps: jinak nejsem sám kdo má již platinku.. třeba Lukáš Corrado jí má ode dneška, teda od včera a i další.. jen se to tu nedozvíš... toto není forum o Gran Turismu, takže ty se tu tomu divíš a já jsem v poho *-*
Obtížnost tu není "velká"- jak by napsal Majkl-pohoda jazz, ale obtížnost si uděláš sám.. závody kde bylo 750 PP jsem drtil s weiderem na 600 PP a bylo to docela okay závodění a v mezinárodní A licenci + Super licenci ty závodní úkoly.. to je to zajímavé.. jednou tam taky dojdeš a budeš se hrou bavit.
Ode dneška "nastupuju" do GTA5, takže už kilometry nebudou naskakovat :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
KDR
 
 
Příspěvky: 22
Registrován: 1.4.2012 16:26
PSN ID: GT-Racing-CZ_KDR

Re: GT6: Trofeje

Příspěvek od KDR »

Já si to taky dělám zábavný když už to PD neudělali za mě...ale...

... ono to není nijak extra těžký v některých závodech vyhrát i s autem o 150 PP nižším než dovolují pravidla....

...AI je tak "výborně" nastavený, že ten, kdo vede, ti sice celou hru ujíždí, ale v posledním kole/dvou najednou skoro zastaví a pěkně si na tebe "počká" a ty ho pak s úsměvem předjedeš...

...sice pak zázračně zrychlí opět do normálního tempa a protože má o 150PP víc, musíš ho na rovinkách blokovat, ale vyhraješ s prstem v nose...

..."krásně" vymyšlený a hlavně strašně zábavný....
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT6: Trofeje

Příspěvek od Majkl »

GTA5 je skvělá hra, tam platinka zabere mraky času :)
Odpovědět