GT6 Track Path Editor

vše o hře
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT6 Track Path Editor

Příspěvek od pavel67 »

https://www.gran-turismo.com/cz/gt6/use ... ge/course/
Sice to chvilku trvá, než zjistíte, co to vlastně umí, :idea: ale pak už je to vlastně hračka. :lol:

Samozřejmě je to taková vychytávka pro ty, kteří se doma nudí a nemají do čeho píchnout. Protože je to celkem zdlouhavé něco vytvořit. Super věc je tvorba podle předlohy obrázku. A dají se stahovat a následně sdílet ve svém profilu tratě které vytvořil kdokoliv jiný.
Uvidíme ještě, jak to bude fungovat v on-line loby. Pamatujem si dobře na problémy s vytvořenou tratí v GT5.

Takže klidně se do toho pusťte a ukažte svou tvorbu a trpělivost. :D
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: GT6 Track Path Editor

Příspěvek od markoduno »

veliká škoda, že tím GT6 nedisponovalo, než jsem PS3 prodal. Tohle by mě hodně bavilo. Doufám, že se vám to osvědčí a bude to mít v onlinu bezproblémovou funkci ;)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: GT6 Track Path Editor

Příspěvek od speedy »

Pavlova 2.varianta "AMD BRNO" je povedený kousek. Včera jsme to otestovali v online lobby a taky to jelo. Občas se sekne obraz ( Pit a mezičas ). Otázkou zůstává, co se stane při více lidech v lobby.
Uživatelský avatar
LEPAR
Příspěvky: 22
Registrován: 22.3.2012 13:59
PSN ID: AS-GTRacing-SVK
Bydliště: Partizánske SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Re: GT6 Track Path Editor

Příspěvek od LEPAR »

Pavel dobrá práca dík za trate. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: GT6 Track Path Editor

Příspěvek od Redjous75 »

No tak já si Editor také stahnul do tabletu a musím uznat, že je to oprvdu zábavné. Myslím, že si o víkendu koupím GT6 a zajezdím si s Vámi :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: GT6 Track Path Editor

Příspěvek od Trámek »

Nahoďte kluci nějaké video z toho Brna... hodím kůken a porovnám s pcars ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: GT6 Track Path Editor

Příspěvek od pavel67 »

Není co porovnávat, editor nepracuje s převýšením tratí, takže vždycky vyjde placka. Čímž jsou tratě z editoru s ostatními neporovnatelné.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: GT6 Track Path Editor

Příspěvek od Redjous75 »

No takže já to teď díky Martinovi, který mě sehnal placku GT6 ( díky Marťas ), testuji ty udělané traťe a fakt jsem nadšenej. Sice příšerná grafika celého GT6 ( né dělam si prču jen že prostě to se fakt už nedá když člověk hraje na PS4 která je s nasvícením a bla,bla prostě někde úplně jinde ), ale jinak mě tato funkce doslova nadchla. Sedím u tabletu a tvořím. Dnes testuji a mažu. Něco ukládám a tak. Prostě je vidět, že se trať od tratě zlepšuji. Není to úplně dokonalost ale myslím že se dá udělat opravdu špičkové závodiště. Teď už mám představu o jednotlivých oblastech regionu (4 možnosti ) , jak vypadá šířka 10metru a 13 metrů jak vypadají ostatní doplňky. V součastnosti připravuji Mostecký okruh ( původní s první šikanou která už dnes neexistuje ) ale tady si dám hodně záležet. Zatím má problém dodržovat celkové délky tratí dle reálu. Některé možnosti nejsou úplně ideál a tak je to kotva po kotvě milimetr po milimetru ale doufám že se trať povede.
No musím se přiznat že se na chvilku zase vracím k GT6 a budu si hrát a myslím že si dám i nějakej ten online závod ( na PS3 nepotřebuji plaťit dvakrát tutéž službu naštěstí )

Tramis : Track Editor tohle by se Ti líbilo. Jinak MOJAVE v PCars je jako co??. Příšernost co.

PS. II. : Co to leze za zvuky z té hry ??. Dá se to nějak nastavit na původní pištění vysavačů ?. Součastné zvuky co mě z toho lezou jsou jaké si ,,elektro Alt + Funky" a to je síla. :lol: :lol: :lol:

PS. III. : Jinak můj nový profil je : ,,Josef Kusnir". Jako vzpomenout si na heslo u původního účtu z roku 2009? , potažmo ani původní email už neexistuje. Takže jsem na novém profilu.

PS. IV. : Speedy Ty jsi pořád na profilu ..racing_HR ?. Nebo používáš už taky jinej ?.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: GT6 Track Path Editor

Příspěvek od Trámek »

Nejde převýšení? Hmmm, to je tedy fakt naprd, ale neva, tak až Redjous něco vytvoříš, pošli to na tubu, nebo někam a mrknu i bez převýšení. Brno je moje nejoblíběnější trať v pCars, to je prostě pecka, pecka, pecka, ale až dáš Most, určo mě to neva ;)

Mojave??? Totální kravina, jel jsem to v první den a okamžitě utekl, ale včera jsme zjistily, že Logitech pack je zadara a Mojave funguje all-in, takže dneska zkusím znova, protože tam jde simulovat trať jako v Nascar a tak víš co to znamená? :lol: Zonda tam frčela skoro 340 km/h :lol:
No ale jinak update povedené a už si neumím představit hrát na PS3, protože co za vymoženosti nabízí PS4, je na úplně jiném levelu oproti PS3.
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: GT6 Track Path Editor

Příspěvek od Redjous75 »

No převýšení by mělo fungovat v tom systemu s GPS. Ale vlastně teď si uvědomuji že taky né. Jde to přeci jen na pár tratích které jsou povolený ve hře. Každopádně tvořit trať dle předlohy není ideální. Sice se můžete trefit do tvaru tratě ale pokud znáte právě jednotlivá převýšení a celkově okolí tratě bude te pak výsledkem stejnak zklamaný jelikož Vám prostě bude vadit že ta zatáčka není tak dotočená nebo tady by měl být vyšší obrubník a to nemluvím o samotným terénu a prostředí. Udělal jsem dle tech.dat Mosteckou trať a prostě po svezení stejnak nic moc. Mnohem lepší je dle mého právě vlastní originály s nápady a podobně. Mám teď hotové 4 tratě 3 nehotové a už teď minimálně jedna z nich mužu říc že je parádní. Teď ještě aby to fungovalo v poho online. :)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: GT6 Track Path Editor

Příspěvek od Hanz.77 »

Trámek píše:.......... a už si neumím představit hrát na PS3,.....
Já taky ne. ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: GT6 Track Path Editor

Příspěvek od Redjous75 »

Hanzi - Taky jsem 3/4 roku nehrál, ale Nascary na PS4 nejsou a editor tratí do GT je super. Já pařím to co se mě líbí na čem koliv. A Trámis?. Bože jak mám toho kluka rád tak ten dokáže kempit i 1/2 roku u Pokru na PS4 dokud mu necinkne platina. Kdyby Trámisovi přidali do GT6 nějakou Superplatinovou trofej to by jsme koukali kdo pak se to vrátil na PS3 :lol: :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Odpovědět