Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

vše o hře
Odpovědět
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Poty »

Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od ToyRipper »

Zvuky a grafika cool. Fyzika GT :)
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Já mám na kanále spousty videí z GT Sport. Grafika tam není o čem, zvuky ty ovšem překvapily o proti tomu co známe. No a fyzika? Tak tu z videa fakt nepoznám :-D rozhodně ale mám info že je to někde mezi GT a AC. Nakonec i Sobmaister řekl že už to není tipické GT.
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od ToyRipper »

Mi dle toho videa AMG na Schleife prijde presne jak auta v GT6.
Rychle zmeny smeru, zratky smyky, obrubniky auto jen pohodi stranou, kolize aut zadny problem...
Muze to byt zapnutym TRC, ASM atd., nebo jen proste BETA verze fyziky, kde to neni dodelany.
Nechci to soudit dokud nevyzkousim, ale nedelam si prilis iluze.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Redjous75 »

No tak já v tom vidím úplně typické GT. Ten trhanej pohyb ve fyzice jak trhá tím předkem to je dés. To jsem právě nenávidél takhle si trhnout s autem abych si rovnal zatáčku, většinou jsem se jí snažil projet plynule a tudíž pomaleji. Také je vidět jak mu fyzika odpouští mimo trať asi zapnutý asistenti nebo podobně. Jako stejnak si to koupím a samozřejmě zapařím ale vyklepanej jako ratlík už z toho tedy nejsem.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

tož aby jste mě blbě nachápali, já z toho nejsem nijak odvařen, je to prostě takhle.

Koupím tu největší sběratelskou edici (do sbírky)
Zahraju a vyjezdím Platinku
Budu hrát online občas s někým kdo zrovna bude mít náladu nebo bude online.

Nic víc od toho nečekám, především od lidí :-D Na druhou stranu GT má aspoň pořádnou základnu růžovobrejlovců tak že je tam vždy dostatek soupeřů narodzíl od Project CARS, natož Assetto Corsa.

Nebýt toho šampíku teď v GT3 tak je to chcíplé až do vydání GT SPORT, to si připusť me.
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od ToyRipper »

Uvidime jestli se to chytne. Urcite to bude dobra oddechovka na vecerni blbnuti.
Jestli bude GTsport obsahovat velky mnozstvi nastaveni zavodu, sampionatu a aut, tak to vidim to pozitivne.
Obsah bude urcite bohaty, jde uz jen o provedeni. Doufam to neuspechaj a vydaji hru ve hratelne podobe!
To co predvedlo Assetto uz se snad opakovat nebude (btw. by me zajimalo kdy s tim hnou kupredu).
Kdesi psali o vydani na zacatku roku 2017, doufam to vydaji na Vanoce 2017 a dodelany!
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Redjous75 »

GT bude onlinově silné. Bylo a bude taky s tou obrovskou základnou.
Jako co si budem povídat. Hratelně to bude standartně dobré - sice vzdálené od nějakého toho ,,pravějšího" závodního režimu a pokud bude online stabilní a nabídne něco zajímavého tak to bude narvané.

Každopádně pro mě je velké zklamání že Asseto stagnuje. Jako kdyby alespoň od vývojářů něco padalo nějaké info , zajímavosti něco jako makáme na super online, zajímavosti , přidáme to ato , bude to a to a bude to tehdy a tak . Ale nic mrtvá ryba. A takovej potenciál to má.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Martinsipy »

RC cars 1/10 elektro
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Martinsipy »

RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Redjous75 »

Martinsipy píše:Ach jo, další plky :
http://konzolista.tiscali.cz/articles/o ... esicu-x5zn

Tohle jen dokazuje že Sony a PD zas až tak dobře nekomunikují. Vždyť ta hra nestihla původní generaci PS4 a na facelift PS4 se ani neví kdy to vyjde. A asi víme jak to dopadne bude to krásně vypadající hra s ořezaným a neoriginální obsahem. Nebo snad někoho překvapí Zelené peklo nebo Grand Waley. VR je z pohledu na dosahované soustředěné výsledky ve standartu k ničemu ( pouze velmi pěkné komerční udělátko o tom žádná ) , ale v závodě proti standartě věřím v naprostý Fail. Takže se čeká opět kvůli něčemu co bude používat 15 / 20% hráčů. Jo proč to kvůli tomu neodložit , přeci to nebudou doplňovat trapně nějakým up dáte. Ach jo už se zase čílím a ani nevím proč. Že by kopřivka?. Nebo alergie?. Zas věčný a podrážděný kritik Red75. Už mlčím . Tedy už nepíšu. Brou noc. Ahoj , baj. Co to melu. Tak nic
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Poty »

Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Majkl »

Vypadá to pěkně na oko, ale moc od toho nečekám, ale pokud tam budou nějaké šampionáty pod hlavičkou FIA, tak se tomu asi budu zase věnovat, aby mě to mohlo posunout někam dále :)
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od markoduno »

pokud se zaposloucháte, tak uslyšíte opět to stupidní hvízdání pneumatik. :roll: Proč??? Ale grafika se té hře nedá upřít.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Hanz.77 »

Hezke to je.
Ale co s tim ..... ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Martinsipy »

https://www.youtube.com/watch?v=15NRrEsXOFg

Rozumí tomu někdo? Řekli něco nového?
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Redjous75 »

Jako graficky je to skvostny to jo. Ale tak si tak ríkám když se taková VIP osobnost jakou je Kaz nedokáže naučit angličtinu už jen proto že se stal někým v anglicky mluvícím světě a tudíž, když sám sebe nedokáže posouvat dál , jak může posouvat dál hru, kterou vytváří. Možná proto je GT technologicky zábavné , ale obsahově vyhořelé.

Jinak Marťas nic nového se tam neprobírá. Jinak ještě přemýšlím, jaké využití bude mít ten opravdu dokonalej ( a tohle myslím jako vážně pač ty snímky asi budu hodně dobrý ) foto mód. Já si udělam určo Wallpaper , a dál?. Budem mít nějakou foto soutěž ?. Osi by nám to mohl odmoderovat :lol: :lol: :lol: :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Hanz.77 »

Redjous75 píše:. Já si udělam určo Wallpaper , a dál?. Budem mít nějakou foto soutěž ?. Osi by nám to mohl odmoderovat :lol: :lol: :lol: :lol:
Ve španělštině ... :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Kaz anglicky umí, rozumí každému slovu co mu kdo řekne, je ale Japonec a je na to hrdý tak jako každý jiný Japonec, tudíž mluví rodnou řečí a má sebou tlumočníka co to překládá těm co neumí japonsky. Není to nic divného praktikují to tak skoro všichni Japončíci v postavení. Je to něco co většina lidí nepochopí ale takové je celé japonsko :-)

Podle mě je Gran Turismo SPORT jen další vylepšené Gran Turismo. Nebýt Gran Turisma nebyli by ty dnešní konzolové hry na takové úrovni to je jasné. Nadruhou stranu, všichni dnes srovnávají GT vs AC nebo PC ale je potřeba si uvědomit že je to vlastně blbost. Gran Turismo je stále stejné, nemá jiné ambice, tudíž jak říkám proč to srovnávat? Jediné srovnatelné měřítko je jen předchozí díl Gran Turisma proto že to stále bude Gran Turismo.
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Lidičky v termínu 13.1 až 15.1 tedy v uplynulém víkednu se konal Tokyo Auto Salon. Jako vždy zde nechybělo několik sestav s nejnovější hratelnou verzí Gran Turismo SPORT. Rozdíly z té předešlé verze z Anaheimu jsou dva

- Vylepšené zvuky (klasicky beru s rezervou asi jako každý a anvíc nejde pořádně slyšet ve videu)
- vylepšená časomíra, konkrétně to že vidíte ztrátu na vůz v pořadí před vámy a ztrátu na vůz v pořadí za vámy.

viz video čas 1:30 https://www.youtube.com/watch?v=gYZCs9bqox0
Odpovědět