Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

vše o hře
Odpovědět
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Poty »

Beta v Amerike už beží a našiel som celkom dobrý gameplay.Len mi trocha vadí ten zvuk z kokpitu...https://www.youtube.com/watch?v=bx3KuoWBNFE
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od pavel67 »

Píšou, že uživatel toto video odstranil.

Já viděl odkaz na asi hodinový video a musím říct že jsem to skouknul tak nějak letmo. Tady je ten odkaz a po shlédnutí prosím větší odborníky než jsem já o nějaký to zhodnocení. Samozřejmě předpokládám vynechání hodnocení tupana, kterej to mastí na padu, i když pak se mu nějakým způsobem s těma rychlejšíma autama daří kupodivu líp než s tím Fordem na začátku.

Update: tak jsem to dodíval do konce a nedaří se mu o moc líp než na začátku, navíc ten Mercedes na konci kňučí jako kočka, fuj.
Čau
...každej má něco, já jezdím...
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Poty »

Nevadi no,na YouTube bude toho v nasledujúcich dnoch asi viac.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Majkl »

Docela se mi to celkově líbí, nějaký pokrok tam sice jde vidět, ale zvuky furt takový nemastný neslaný. Graficky to vypadá hezky, těžko říct co fyzika, to až po vyzkoušení zhodnotím. Nejvíc mě zajímá to, že to bude pod FIA a budou tam nějaký pěkný soutěže, do kterých dám maximum :)
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od pavel67 »

Jupíííí!
Schválně, co vidíte???
https://youtu.be/-m2_wjtZfzA?t=1m43s

Dávám: To se mi líbí!!! :D A to mi stačí, kdyby tam už nic novýho nebylo... :twisted:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

no mávače přeci ;)
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Hele já to teď nejak skouknul a - grafika samozřejmě jak jsme u GT zvyklí. Zvuky, no vím že tady asi moc nepochodím, lidé jsou totiž moc nahltaní z Project CARS kde je přejetí šnaka slyšet jako rána šutrem do prázdného železného sudu ale v zásadě tam změna oproti GT6 je, a to ta, že každé auto zdá se má svůj zvuk a např ty závoďáci my zas tak němožně nezní. Youtube je totiž naprosto plný různejma onboardy a ne vždy stejné auto zní stejně i v reálu. Jde o spousty věcí (kamera, umístění atd) tak že za mě zvuky dobrý. Víc hodnotit nejde proto že to hraje njěaký polovocas na padu co mi připomíná spíš sjetého mrože. :lol: :lol: 22 lidí v lobby to taky vypadá slušně už.


Mimochodem kdo z Vás se přihlásil k betě??
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od pavel67 »

Já se nepřihlásil, protože podle popisu je potřeba reagovat a komunikovat (jejich zpětná vazba) v angličtině, takže tady jsem ze hry.
Ale jinak souhlasím s tím co píšeš.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

No Pavle, zcela upřímně, pokud budou brát v potaz zpětnou vazbu od lidí jako je tento týpek ve videu tak to mohly rovnou zajít jak mi rádi říkáme do jedličkárny. Proto že tenhle podle mě neumí ani komunikovat, stačí když slyším jak reaguje na chování jíných v závodě. Koukal jsem na víc jeho videía je to prvotřídní ňouma, který pořád říká že nejezdí tak špatně tak proč ostatní do něj bourají :lol: :lol: :lol:

já se přihlásil , proč to nezkusit (když se poštěstí samozřejmě), ta zpětná vazba si myslím není tolik třeba, oni si chtějí ozkoušet jak jim ten online vůbec funguje a v druhé řadě systém na hodnocní jedzců. Víme jak to bylo dříve, 16člená lobby byla téměř vždy záruka průseru a konec konců vždy se našel nějaký ''průserář'' i v měnším počtu. 22 lidí v lobby je vlastně celkově novinka, myslím že to umí snad jen F1 tolik lidí, jo a pozor NASCAR HEAT Evolution umí 42 a to je teprve masakr !!
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od pavel67 »

Jo ten borec je dobře vykulenej a je to hráč-závodník na první pohled... :lol:
No já jsem v první chvíli přemýšlel o tý US verzi - US účet mám, ale pak jsem to nechal plavat (4 dny v hokně) a když jsem chtěl jít do tý EU, tak už bylo pozdě.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od pavel67 »

Tak včera mi to hlásilo, že vstup do Beta verze je uzavřen a dneska na mě mrknul odkaz k přihlášení do Bety z fejsbůku, takže jsem to tam hned poslal :twisted: a uvidíme...

A co ostatní, pošlete tam ten svůj nick, ať to stojí za to, když to můžou jezdit joudové ze zmiňovaného videa. Prostě to pustili pro nás - profíky... :)
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od ToyRipper »

Taky jsem se regnul. Uvidime co z toho bude.
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Zvuková stránka hry už po několikáté :D Nejdiskutovanější část hry všude na fórech. Za mě prozatím dle toho co mám možnost vidět (slyšet) z různých streamů atd, rozhodně kladné hondocení ale .. do vydání ještě nějaký pátek uplyne a může se stát cokoliv. Není to sice úplně stejné ale to není ani v PCars či AC. Teď se nebavím čistě o zvuku auta ale o celkovém pocitu. Ja slyšet pěkně praskání ve výfuku, škrtání podvozku o asfalt atd.

Gran Turismo SPORT McLaren 650S GT3

https://www.facebook.com/superbricklaye ... 237054115/

Real McLaren 650S GT3

https://www.youtube.com/watch?v=k3nlWPMQTbg
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od pavel67 »

Tak co? Nějaká odezva na přihlášení do Bety? Asi by se dotyčný ohlásil, co...
Je mě ale podivný, že už dvakrát tu přihlášku stopli a pak ji opět dvakrát spustili. Někde se jim asi něco pokakalo...

http://beta.software.eu.playstation.com/GTSportBeta
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Na odezvu je brzy, dříve než ukončí US betu se nidko neozve. To byli psáno hend ze začátku, prvně US a později EU, odděleně sólo aby měli dostatek prostoru a lidí na kontrolu a vyhodnocení. Já jsem někde četl že EU beta má být až v druhé polovibě Dubna. Doknce ještě teď stále chodí US uživatelům nové přístupy tak že zatím se nějak nevzrušuji ;)
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od pavel67 »

Jó, máš pravdu. Teď jsem mrknul na ten původní článek a je to tam zhruba tak jak jsi napsal. Takže zatím klídek, pohoda.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Začíná to být zajímavé !

před chvilkou mi přišel mail od sony, ne ne, beta to ještě nění ale jen klasické reklamní sdělení. V něm ovšem patří mimo jiné odstavec Gran Turismo SPORT v sekci HRY KTERÉ BRZY VYJDOU ! No a také nové videjko od SONY prozradilo něco nového, dva okruhy, jeden ( věřím velmi oblíbený :D ) ovál a trať podobnou pamětníkům dobře známemému El Captain z GT4. No a nové autíčko Acura NSX GT3 2017. Těch GT3 tam bude jak nasr..
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od balis »

Tak jsem si dneska objednal KONEČNĚ!! PS4.Teď mě ještě čeká těžké rozhodnutí ohledně volantu :o :lol:
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

No s volantem je to težký, ještě před 1/4 rokem bych ti řekl kup na 1000% G29. Jen že poslední dobou se ukazuje že G29 je vlastně stejně poruchová jako T300RS, tak že já bych asi šel do T300RS dnes, proto že má určitě lepší odezvu a plynulejší chod. Pokud ovšem jsi ochoten více investovat, počkal bych na ten nový Logitech přímo pro GT Sport. Ten ma být v prodeji souběžně s GT SPORT. Cena dle různých info mezi 14 až 20 táců.
Odpovědět