Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

vše o hře
Odpovědět
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Poty »

No "podzim" bude náročný pre moju peňaženku :D .A pozerám,že aj GT bude vydané vo viacerých edíciách.Beriem ale základ,online sa aj tak nebude jazdit s DLC,že...
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

No Poty například na OA se ty GT3 jedou s DLC když tam jede někdo s Porschákem či 488GT3, tak že si myslím že není důvod aby se s DLC nejezdilo. Ty dřídy ve SPORTu jsou taky celkem vyrovnané.

Já mám předobjednánou tu sběratelskou za 3500,- víceméně jen kvůli té mé GT sbírce, jinak bych šel asi do klasické digitálky. Jo ten podzim se prodraží, PC2, Volant, PS4 PRO, GTS a ještě bych rád i VR :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Redjous75 »

GT : https://youtu.be/XpJYtFTt2DY

Stejnak si to pro tu prdel koupím :-)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Redjous75 »

https://youtu.be/wOK6VUnLoiA

Jako toto :lol: :shock:
A ještě si dá ,,experta,,. Naprostá trága.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Evropský Car list na videjku. Jsem zvědavý kolik lidí (obecně) bude pro změnu tentokrát remcat, že tam je málo aut. Při vydání cca 150 kousků, přidávat budou až do čísla cca 500.

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... BmlVXreiyo
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Martinsipy »

Škoda, že GTčko vyjde až v říjnu, kdyby vyšlo o měsíc dřív, mohli jsme na LANce už drandit. :(
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od SOBMAISTER »

Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od ToyRipper »

Super! Jen aby vyslo i to BG Sport ;)
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

může mi někdo vysvětlit proč ti čů..ze sony to neuělají ve verzi PRO? Nejde o to že to musím koupit ale že Slim a klasický PS4 jsou pro hru, která je 4K úplně ale úplně k hovnu :lol: :lol: :lol: Trámek mi to hodil na FB, reagoval jsem na to ale nevšiml jsem že je to obyč SLIM, až tady to vidím pořádně (odkaz)

Samozřejmě že jsem to chtěl koupit ale takhle ani zadara
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Trámek »

Michale, klikni na ten odkaz co jsem ti poslal na fejsu a je tam psána i konzole pro.. aspoň jsem to tak pochopil ;) Slimka, nebo ten starej šunt 500gb je k týhle hře k ničemu, to máš recht, taky nechápu proč to nabízej, když to neumí 4k .. to nekoupí ani blázen :lol:

píšou tam: K dispozici budou hned čtyři verze konzole:
Jet Black PS4 1 TB edition
Jet Black PS4 500GB edition
Jet Black PS4 1TB + extra Jet Black DUALSHOCK 4 edition a
Jet Black PS4 Pro edition - tahle poslední je ta PRO, no snad to není jen ovladač..
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Hanz.77 »

No dnes jsem na chvili zavahal ze bych ....? Na relax? Jen tak s padem v ruce ? Ale uz jsem si objednal dalsi dve dvanactiny F1 a po precteni komentaru se vracim zpet ke svemu chlivku. Diky za osvetu kluci. ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Poty »

Limitka je len tá Slimka.Ostatné sú klasika,akurát je to balenie s hrou,čiže bundle.Niekde som to čítal.
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Vím co a proč jsem to psal. Neuklidním se :D :D :D Je to přesně jak píše POTY

PS4 GT SPORT limited edition je pouze ta PS4 SLIM 1TB :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ostatní jsou jen černé bedny s obrázkem na krabici a hozenou krabičkou s hrou v krabici.

a jen bych trošku vysvtělil toho slavného konzolistu. Já jsem info četl n GTplanet. Vazba na SONY a Polyphony zaručuje kvalitní info. Těch verzí by mělo k vydání být hned 5x. Všechny ty Jet Black (4x) jsou klasické Bundely, liší se jen konzole (SLIM/Pro/DISK) a k tomu je přidána hra DAY 1 edidition. Pouze ta slim z videa je Limited Edition, tzn dvou barvné provedení s logem GT jak na konzoli tak na padu. Takhle je to psáno na GTPlanet, na konzolistovy to psal asi nějaký ňouma a blbě si vyložil překládaný text ;) Jako už po několikáte, proto jak jsem řekl na konzolistu nechodím, ano je česky ale co je to platné, když jeho info jsou z poloviny blbosti? Pokud neumím aj/nj atd použiju translátor a i z něho je to věrohodnější než z konzolisty. Nemám proti tomu webu nic, jen ta úroveň není jaká by měla pro seriózního hráče být, a kvalitní info tam člověk také nenajde, pro ty typické děti je to ale vynikající místo k poměřiování pindíků na fórech, jako to bylo při betě GT SPORT to jsem se tam dokonce i chvilku zdržel :roll:
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od SOBMAISTER »

Na jednu stranu mě to ani tolik netrápí že nebude PRO verze s GT logem, ale chápu že mnoho fanoušků GT by to ráda pořídila ale pokud se v SONY nechytnou za nosánky tak SLIM verze jim určitě díru do světa neudělá.

Je to jako kdyby vydaly tenhle skin na ultra slim PS3 prostě konzole která to má za sebou tak jako PS4 a tím pádem i PS4 slim...

Jinak když jsem sem dávál link na konzolistu ještě to v tom nebylo tak klamavě vypsané že to ,,jako´´ bude pro všechny typy konzole PS4 už včera ráno jsem si říkal že to snad nemyslí vážně že bude limitka jen SLIM každý by určitě čekal že budou propagovat svojí TOP konzoly :-(
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Tak já se sice považuji za Ultra fanouška GT série, ale tím že mám PS4 500GB White, klasika ta krabice, která podlě mě desingově je hezčí než ty dnešní zakulacené verze, ale z5 k věci, tak mě na podzim ať chci nebo ne čeká investice do PRO verze, když jsem zahlédl trámkův odkaz na GTS verzi nebylo o čem, dvě mouchy jednou ranou. Jen že pak jsem se na to pořádně mrknul, vyskočilo to na mě i z GT Planet a ejhle, vše špatně :lol:

Prostě někdo udělal osudovou chybu :mrgreen:
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Trámek »

Tak koukám, jsem to zas za konzol*stu pěkně schytal :lol: Ale neva, moje blbost, že jsem si info neověřil i jinde.
Nicméně koukám na Z*ng a máte pravdu klucí, limitka je fakt jen ta slimka a ostatní jsou jen bungle. No to mě poser, kterej magor tenhle marketingovej tah vymyslel. To nebude mít žádnou prodejnost.
Hra postavená na 8k, bude se hrát na 4K, tak kdo si koupí limitku s nějakým rozmazaným obrazem, jen kvůli logu :lol: Ani Xanavi, a to je fakt ULTRA GT fanda :) Možná sázej na to, že si to někdo koupí a dokoupí k tomu VR, tím by se to vysvětlilo, jinak fakt nechápu. Tak hlavní ale je, že já smutnit nemusím, PRO už mám, stejně bych do toho nešel a myslím, že ani cena nebude nejlevnější oproti ceně, za kterou se dnes PRO dá koupit.
Tak se ti Xane omlouvám za planej poplach :D ale aspoň se můžeme zasmát nad jejich blbostí, jak vlajkovou loď nechaj v garáži a vyjedou s paštikou...

to: Hanz - píšeš, že pro přečtení pár komentářů, do GTS nejdeš... to nesmíš číst komentáře od Redjouse :lol:
já myslím, že GTS špatný nebude a rád bych tě zas potkal na trati v nějakém souboji.. ještě to zvaž ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od SOBMAISTER »

Tak původní verze PS4 a i SLIM mi k VR taky neseděj... Jelikož jsem měl VR už na klasické PS4 a mám pořád i na PRO tak je tam znatelný rozdíl v grafice... Takže SLIM verze s GT logem a VR také nedává smysl ;)

Docela by mě někdy zajímalo jestly nějaký rozhodnutí nedělaj v SONY po celém večeru stráveném v baru :lol:
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Jsem rád Sobmaister, že jsi mi potvrdil to co tvrdím i bez PS4 PRO, proto jsem asi vždy za vemeno :lol: :lol: . Že VR nemá na SLIM a PS4, prakticky cenu, pouze s PS4 PRO to má smysl !

Trámis: v poho jen jsem se kvůli tomu osypal až na zadku a hlavně psychicky sesypal :P
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Trámek »

Xavi, věřím :lol: třeba ještě ale dostanou rozum a změní to i na PRO.
Jirko Sob, jestli pojedeš letos na lanku, nevzal bys VR :?:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Hanz.77 »

Tramis : Ja nerikam ze to bude spatny. Urcite to bude zase o kus dal. A na negativniho Pepcu uz taky trochu znam. :-) A prave po precteni tech radku na mě trochu dychla nostalgie. A tak jsem zauvazoval. Ale na chvili. Muje sestava k tomu zatim pripojit nejde a tak bych to drtil asi jen s padem v ruce a na jeden monitor. A jak si clovek zvykne na neco jineho tezko se pak zvyka. Tak jsem to zatim pustil z hlavy a objednal jsem Lotuse 72D (M. Andreti) a Ferrari 312T (N. Lauda) od Tamky 1/12. Ale jak jsem psal ted v dasim clanku Novinek MPM - " Nikdy nerikej nikdy ! ". ;-)
A tak jesti me chces potkat na trati tak tenhle patek - Shakedown Barum Rally Zlin 2017 - Subaru Impreza WRX - Štochl / Merhaut , Opel Adam - Hůla/ L.Švarcová. ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Odpovědět