Project CARS

vše co se týká závodních simulátorů a her
Odpovědět
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Project CARS

Příspěvek od Trámek »

Mě pohled z kabiny nevyhovuje vůbec.. nic nevidím. No nebudu to pitvat a počkám až to vyjde a uvidím to doopravdy.
Příspěvky typu: přidali další auto, to je mimo mě-vůbec mě to zatím nezajímá.. hlavně ať je ta fyzika hratelná a jde pohled na budíky, jinak to bude pro mě naprd. Ale zvuky aut jsou slušné, to se jim povedlo ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Project CARS

Příspěvek od markoduno »

no Jiříku....domnívám se, že v budoucnu si na ten kokpit budeš muset zvyknout. A věř, že to jde velmi lehce. U projektu jsem to nezkoušel, ale u IR žádná jiní volba není a vůbec mi to nevadí. Škoda, že ještě nevydali OCULUS II. Hned bych ho koupil a pak by bylo vše vyřešené
Tady z iRacing Oculus 1
Tady z Asseto Corsa Oculus 1
A tady ukázka Oculus 2 - jak reagují lidé na horské dráze
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: Project CARS

Příspěvek od osiwaru »

Přesně tak, jediný pohled z auta je z kabiny. Na lance to bylo vidět, jak je pohled s SPZ-tky špatný. V první řadě úplně mimo je pocit z rychlosti. Tohle téma je širší a rozepisovat se o něm tady nemá cenu. Ale, je to v podstatě o jednom vzorci a pár proměnných.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Project CARS

Příspěvek od Trámek »

Já si v budoucnu na nic zvykat nebudu muset, pokud bude v GT7, GT8 atd. pohled jaký je, tak to budu jezdit tam dál a pokud to nikde nebude, nebudu jezdit a budu třeba střílet. Čekám na Uncharted 4, Last of, Project cars... co bude pro mě zábavné, budu hrát, stejně jako vás baví iracing. ;)
OCULUS? Videa už jsem viděl, docela se těším, jak to někdy vyzkouším.

Osi a jeho výpočty o pohledu.... kluci, kluci... pro mě je to hra !!!!!!!! už to jednou pochopte, že žádná hra, ať bude sebelepší, se realitě nevyrovná a tak mě ani nezajímají nějaké vaše propočty rychlosti.
Jezdím si to co mě vyhovuje a jestli jsem o 1sec. pomalejší kvůli pohledu, tak je mě to šumák :lol:

Sory Osi, ale ty jsi úplně zešílel z iracingu a tak třeba s tebou, je cokoliv jiného než iracing, téměř beznadějné, na to, že by to bylo dobré, projednávat! Toho Osiho, co se mnou před pár lety drtil nascary a sváděl se mnou s úsměvem na tváři souboje na trati v GT, už dávno neznám.. škoda, ale nyní jen iracing, iracing a stále dokola a při tom je to tak pitomá hra, hraješ sám, dokupování aut, placení si závodů, prostě koncept hry uplně šílenej.... fakt blbost!
Ale koho to baví, ať si to hraje, ale můj názor na to, že se hrou chodím bavit, nezmění ani fakt, že pohled na budíky je debilní.. mě to prostě neva, hlavně že se pobavím... kapišto? vy profesionální závodníci :lol:
ps: neberto to jako urážku na vaši adresu, ale co jste čuchli k iracingu, nic jiného neuznáváte.. trošku objektivity kamarádi ;)
GT - zvuk na hovno, fyzika na hovno, kvalita stromů na hovno, kostrbaté auta jsou na hovno, 71 tratí zadarmo, taky na hovno, rychlost aut oproti realitě taky na hovno.... fakt se tomu jak to tu vždy haníte, jen směju!!! :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Project CARS

Příspěvek od markoduno »

Jiříku :lol: ty kujóne :lol:
Teď se Osiho zastanu. Určitě nenarážel na GT vs ostatní. Zastanu se ho i jinak. Ne ale ohledně kvality jednotlivých her, ale ohledně těch budíků. Samozřejmě, že každý ať si jezdí co chce a nic proti ničemu. Jen mi připadá, že se v závodních hrách čím dál více objevuje pohled pouze z kokpitu. Je to logické. Snažit co nejvíce přiblížit závodění reálu. Každá blbůstka se počítá. Mě se hodně líbil závod na LANce, kde jsme jeli bez budíků a dalších informačních pomůcek. Jediný, kdo ti pomáhal byl tvůj kolega. Moc pěkné.
Já osobně, když náhodou jedu GT, tak jedině přes budíky jako ty Jirko. Když náhodou jedu iR, tak jedině z kokpitu. Atd..

Jo a mimochodem....všimni (všimněte) si, že Osi už do GT nereje. ;)
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Project CARS

Příspěvek od Trámek »

Rád si ještě než tohle forum umře nadobro pokecám,takže: nereje proto, protože není komu, s kým a o čem. Nikdo tu už o GT nic nepíše, vlastně tu už nikdo nepíše vůbec nic, krom pár lidiček ohledně MS!
V GT si můžeš taky dát pohled z kabiny.. podotýkám můžeš, kdežto v IR musíš, protože budíky chyběj!
Ale pozor, já tu nejsem obhájce GT, taky má své mouchy a někdy mě sere, ale ptal jsme se objektivně, jestli bude v PCars pohled na budíky, nic víc, nic míň :lol: A hned vaše reakce: ty marku-zvykej si Jiříku a Osi, ten na mě rovnou vytasil kalkulačku ohledně časů. Už to tu dávno není forum hry Gran Turisma a to je škoda :(
Já už se tu raději na nic ptát nebudu a zeptám se jinde... zde je to pak jenom hádka, která hra je lepší.. vlastně.. že IR je ta nejlepší hra ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Project CARS

Příspěvek od markoduno »

sám seš hádky ty tajtrdliku :lol: :lol: :lol:
Jezdi třeba na závěsném zařízení :lol: Ježiš, ale to by byla hezká fotka. Jiřík na kouli :-D
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Project CARS

Příspěvek od Trámek »

nesměj se když je hádka :lol:
Osi už nic nenapíše... si zas říká: nemá cenu se s ním hádat o nejlepší hře na světě ááááájrejsing :lol:
Náhodou, ted jsme si cca 3 hodky pěkně zajezdil v GT6... Senna trial super výzva, už mě chybí jen ten poslední na zlato a bude další trofej(jenže je to nějaký těžký, asi to nedám-na budíky.. budu muset přepnout na sedák z auta-budu rychlejší) o 1sec. :lol:
ps: jo a v jednom TT jsem se zas náramně zasmál, jak tam má jedna nejmenovaná osoba zajetý čas na druhé místo :lol: vy si nedáte pokoj, vy závodníci :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Project CARS

Příspěvek od Trámek »

Osiwaru už tu byl nejmíň 2x přihlášenej a žádnej koment.. co jsem říkal :lol:
... nebo že by počítal časy na kolo z pohledu SPZetky oproti kapoty a neměl tím pádem čas na psaní komentu? :lol:

UŽ TU TAKY DLOUHO NEBYLO ŽÁDNÝ VIDEO Z ROZPŮLENOU OBRAZOVKOU, VLEVO TRAGICKÉ GT, V PRAVO BEZCHYBNÉ AJREJSING :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Project CARS

Příspěvek od osiwaru »

K Project CARS už nemám co psát, prodal jsem to. K pohledu z espézetky jsem se vyjádřil trochu mimo mísu - byla to chyba.

A drž prosím tématu a neplácej pátý přes devátý.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Project CARS

Příspěvek od Trámek »

Chyba to od tebe nebyla.. jen to bereš moc vážně. Já třeba teď toho Sennu jel taky na pohled z kabiny, protože pohled na budíky, byl už moc nízko a neviděl jsem pomalu do zatáčky, a ani na horizont...
..ale od toho je tu právě tohle forum, aby jsme o tom diskutovali a je jedno v jaké podobě, ale diskutovali
No nic.. házím se do klidu.. asi moc píšu ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Project CARS

Příspěvek od Redjous75 »

Borci tak zatím k PS4 je u Project Cars ofiko podpora jen pro smradlavý volanty od Thrustmastera :o :shock:
Jen doufám, že to uvolněj i pro Logitech, jinak papáček až do doby než tam bude.
Téma budíky : jízda s budíky je pro mimina , to víme. stejně tak jsou tu ale i názory že jízda s ABS1 je taky pro mimina.
Takže za mě každej ať si jezdí jak chce a jak ho to uspokojuje, hlavně ať neprasí. :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Project CARS

Příspěvek od ToyRipper »

Az do ted jsem planoval koupit PS4 s Project CARS. Ze nebude G27??? To snad ne?
Jeto nejzazitejsi volant ve svete. Bez G27 at si to strci do spic!!!
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Project CARS

Příspěvek od Hanz.77 »

Co blbnete ? Vždyt podporu pro G25 a G27 má ta hra už ted !!!!!!!
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: Project CARS

Příspěvek od osiwaru »

Na PC možná, na PS4 zatím nikoliv.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Project CARS

Příspěvek od osiwaru »

Ale, kdo měl v plánu koupit PS4 kvůli závodění, tak může zůstat v klidu.

Viz. https://twitter.com/Logitech/status/404035965255442433
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Project CARS

Příspěvek od Hanz.77 »




Ani v boxech nebude stat jeden mechanik s lízátkem. :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Project CARS

Příspěvek od Hanz.77 »

Nehorší na tom je že to tak i vypadá.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Project CARS

Příspěvek od speedy »

Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Project CARS

Příspěvek od Hanz.77 »

No já si myslým že pro PS4 to musí být graficky asi hodně ořezaný. Protože už jenom doporučený procesor pro PC je i-7.
To že si myslím že mám doma docela dobrej stroj s výkonou grafikou tak procesor i-5 je vydět už ted že to nestíhá. :?
Jinak je tam i po poslední updatu pozměněná asi i fyzika. Zkoušel jsem tento víkend Aston Martin GT3 a najednou to sedělo jako přibitý. Tak nevim ? nechám se překvapit. Ale podle mě to bude takové Gran Turismo na PC . Zábavné a s dobrou grafickou stránkou. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Odpovědět