Project CARS

vše co se týká závodních simulátorů a her
Odpovědět
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Project CARS

Příspěvek od osiwaru »

Já bych to teď určitě nesrovnával s Gran Turismem, Project Cars bude sice také sim-káda jako Gran Turismo, ale tím to zatím hasne. Project Cars bude beze sporu zábavná hra, pro toho kdo si rád pozávodí s AI protivníky a baví ho si vyjíždět kariéru. V tomhle ohledu proč ne.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Project CARS

Příspěvek od novcze »

osiwaru píše:Já bych to teď určitě nesrovnával s Gran Turismem, Project Cars bude sice také sim-káda jako Gran Turismo, ale tím to zatím hasne. Project Cars bude beze sporu zábavná hra, pro toho kdo si rád pozávodí s AI protivníky a baví ho si vyjíždět kariéru. V tomhle ohledu proč ne.
tohle je docela nesmysl, oukej bude to mít asistenty jako GT, tudíž to bude přístupné pro všechny jestli tomu chce někdo říkat sim-cade buďjiž, ale jestli je to zásadní a to kvalita simulace fyziky bez asistentů na lepší nebo horší úrovni těžko říct, ale vsadil bych na pCars.

A ještě jsem nepochopil proč by to mělo být pro ty, co si chtějí vyjíždět offline kariéru, právě naopak, vše může být přístupné od začátku (pokud hráč chce) a rovnou hups do online s LeMans plackama a offline závody si dát, když máš zrovna náladu a na takovou kategorii aut, kterou zrovna chceš, žádné sračkování s prdítkama jak v GT abys ušmudlil kredity na lepší auta
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Project CARS

Příspěvek od Redjous75 »

Tahle hra zde propadne jako špatnej strop. Hra se víceméně přibližuje víc PC simulaci a to bude viceméně zde dělat problém. Jednak si ji koupí puze čtvrťina zdejších členů a to jen se zvědavosti. Ze čtvrťiny si jen ždibítek koupí novej volant ( mimochodem kvuli sračům a loby naprosto vyhozenejch 10 klacků pro někoho kdo prostě volant už má ), No a tím celé Projector Cars zkončej. Prostě kdo chce závodit ( opravdu ) je na PC, kdo vyžaduje závodění s kamarádem v komunitě a sere na všechny aspekty ultrasimulace a rád si zajezdí pro zábavu počká na další šilenost značky GT7. A to tady bude většina. Taky to nechápu :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Project CARS

Příspěvek od Hanz.77 »

To Novcze : ano vše je přistupne od zacatku. Az na to že offline kariera v pCars neexistuje. Jedes podle kalendare a vse on-line. Streda treninky , patek kvalifikace a pak je vypsan zavod na sobotu nebo nedeli.
To Redjous : Tohle neresim. Stejne vim ze kvuli GT7 si PS4 a novej volant dtejne koupej vsichni.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Project CARS

Příspěvek od speedy »

Hanz.77 píše:To Redjous : Tohle neresim. Stejne vim ze kvuli GT7 si PS4 a novej volant stejne koupej vsichni.
Chybí ti na konci asi smajlík. :roll:
Takže to máme:
PS4 10.000,-
Volant 8.000,-
Sluchátka 4000,-
hra GT7 1800,-
úprava playseatu na nový volant taky není grátis atd...
Suma sumárum: bude to stát příliš moc peněz abych si hrál dál s jedinou online závodní polosimulací.
Takže s tím asi definitivně skončí večery strávené u serie GT. A tady už patří :skutečně nasranej smajlík: :evil:
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Project CARS

Příspěvek od novcze »

Hanz.77 píše:To Novcze : ano vše je přistupne od zacatku. Az na to že offline kariera v pCars neexistuje. Jedes podle kalendare a vse on-line. Streda treninky , patek kvalifikace a pak je vypsan zavod na sobotu nebo nedeli.
http://www.projectcarsgame.com/career.html

tak nevim, kariéru to určitě má a nějak nevěřím tomu, že to není proti AI ale jak píšeš jenom online ...

Nehodnotíte to podle nějaké té vývojové verze co je na PC a není to finální hra?
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Project CARS

Příspěvek od novcze »

Redjous75 píše:Tahle hra zde propadne jako špatnej strop.
jestli to bereš z pohledu zdejší komunity, tak možná, ale jinak to bude nejlepší závodní hra na PS4, takže lidí online bude víc než dost a možná se i nějaká ta ČR/SK komunita kolem pCars udělá
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Project CARS

Příspěvek od novcze »

speedy píše:
Hanz.77 píše:To Redjous : Tohle neresim. Stejne vim ze kvuli GT7 si PS4 a novej volant stejne koupej vsichni.
Chybí ti na konci asi smajlík. :roll:
Takže to máme:
PS4 10.000,-
Volant 8.000,-
Sluchátka 4000,-
hra GT7 1800,-
úprava playseatu na nový volant taky není grátis atd...
Suma sumárum: bude to stát příliš moc peněz abych si hrál dál s jedinou online závodní polosimulací.
Takže s tím asi definitivně skončí večery strávené u serie GT. A tady už patří :skutečně nasranej smajlík: :evil:
ještě si zapomenul na placení za PS+ ;)

S tím volantem to není pro většinu lidí dobrá situace, ale třeba se to do vydání GT7 v nejbližších několika letech změní :lol:

btw. úprava playseatu spočívá ve vyvrtání nových děr na volant? a neznáš nikoho s vrtačkou?
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Project CARS

Příspěvek od speedy »

volant RS500 jsem měl chvilku doma, proti G2x je rozměrově daleko vyšší a celkově robustnější. Možná bude vyžadovat větší úpravu playseatu než jen převrtat díry.
BtW; prachy na úpravu jsem uvedl s lehkou nadsázkou ;)
Jedno mám ale jisté: volant od trustů u mě nebudí důvěru kvality, může znamenat krátkou životnost za zbytečně hodně peněz.... jako většina věcí od tohohle pochybného výrobce :roll:
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Project CARS

Příspěvek od markoduno »

novcze píše:btw. úprava playseatu spočívá ve vyvrtání nových děr na volant? a neznáš nikoho s vrtačkou?
já, já, já mám doma vrtačku, ale nemám vrtáky :lol: :lol: :lol:

Každá hra vždy bude mít svou komunitu. Co se týče GT7, tak již nyní všichni víme, že ne každý do toho ze zdejší komunity půjde. Ale to je jasné již od vydání GT6. Respektive od půl roku hraní této hry. Za sebe mohu bohužel říci, že pokud budu muset koupit kvůli GT7 a PS4 ještě volant, tak to se na to radši vyprdnu. Ideální by bylo vydání GT7 na PS3. Ale jak u PD a těchto her říkám poměrně často: to bych chtěl asi moc. :(

Nicméně věřím, že GT-Racing tým zůstane spolu i nadále. ;)

EDIT: co se týče Pro.Cars, tak do ní určitě půjdu. Samotná hra není taková investice a věřím, že se u ní dobře pobavím.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Project CARS

Příspěvek od Hanz.77 »

To Nov : ano beru to podle toho co mam doma. Jelikoz hra je updatovana 2Gb skoro ob den tak z toho usuzuji ze hra je skoro hotova. Jen ted jeste porad doladuji online. Zakladani a zamykani mistnosti jeste porad blbne. Do mistnosti pratel muzes zatim vstoupit jenom na pozvanku. Atd.... Klasika chyby jako v GT 6 pri vydani. Akorat ze tady to resej uz pred vydanim. Takze verze ktreou mam doma je temer hotova. Co se tyce te kariery tak tam pri malem poctu ucastniku mistnost doplni AI. Ale na ty bacha. Jsou zatim taky docela dost stupidni. Taky jeste na nich pracuji. ;-)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Project CARS

Příspěvek od Redjous75 »

No a taky je tu jestě otázka jak celkově hra nabídne fyziku. Znam spoustu z Vás a vím že fyzika víc do PC a to PrCars bude mnohým absolutně nesedne. Prostě jak to nazval Osi, jak to není taková ta hmotná a přeposilovaná fyzika tak to mnohým z Vás nesedí. Ale tak uvidí se. Prozatím je problém volant. Třeba min. týden už jsem byl rozhodnutej si jít pro T300, ale pak sedím a říkám si : kurňa fakt chci vyhodit 10 tisíc za volant?. Takovou raketu. A váhám. No nevím asi se na to taky vyprdnu a PS4 s nechám na klasiku fps, atd. Nebudu jezdit. A veškeré finance nasměřuji na PC což vzhledem k tomu jak to v sekci IRacing rozjel Osi a jak se mu to tam rozrůstá, vypadá spíš na mnohem rozumější variantu. Jediná vada na kráse je to že PS4 má na to mít dobré závodnï hry ale s ťím jaké ceny si nasadil Thrustmas... to nedává smysl, což je problém páč jsem víc konzolista než písíčkář. :roll: :?:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Project CARS

Příspěvek od Hanz.77 »

Co se tyce fyziky ta pCars maji lehči fyziku nez iRacing. Coz je asi logicke. Muj posledni test s Aston Martin GT3 a byl jsem prekvapen ze ho nemuzu utrhnout. A to ze ja i v GTčku dokazi utrhnout cokoliv. ;-) ale po rozhovoru s Osim je to pry normalni protoze jsem uz namlsanej z ty simulace.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Project CARS

Příspěvek od Trámek »

Já teda taky něco napíšu...

Začnu volantem na PS4. Nejjednodušší je, si zavolat na technickou podporu Logitechu, kam jsem si zavolal já a dostal jasnou odpověď. SONY+Logitech= NE, je tu korporace mezi SONY a Thrustmasterem. Nejdříve jsem si řekl, že je to v čudu, ale na druhé straně, budu mít volant nový, v záruce, tak proč ne?

Ohledně her… ProjectCars je prozatím jediná cesta pro kvalitní závodění v konzolovém světě na PS4, než vyjde GT7… teda pokud jsi konzolista, jdeš s dobou a chceš nějakou formou závodit.
PS4 není ale jen o závodění.. nákupem této konzole můžeš hrát i střílečky.. takže vyhozené peníze kvůli závodění? Rozhodně ne, proto i ta prodejnost konzolí PS4 po celém světě.
Samozřejmě konzolista jako já, proto udělá vše, aby měl o zábavu postaráno. Pokud mě to baví a mám na to, peníze investuji a odměnou mě bude kvalitní zábava.
Kluci co je baví iRacing, taky investujou, ale jen proto, že je to baví, tak proč ne???

Speedyho ceny?!?!? Mimochodem Romane proč to stále řešíš zrovna ty?
1) Prachy máš, tak by tě to nemuselo vůbec zajímat.
2) GT6 už se ti nelíbila od začátku, pak jsi nakonec neodolal, ale stejně si pak celý herní set „dal/půjčil“ Záhisovi. PS4 konzole ti po vyzkoušení stejně nesmí do baráku a volant už jsi zkusil a vrátil ho. Tvoje volba je jedině pc a né řešit co to bude stát, když stejně vše ohledně PlayStationu odsuzuješ a to tě tím neurážím, jen cituji tvoji řádky, které jsem měl možnost si tu na fóru přečíst.

A TY CENY:
Nová konzole 10.000 – po prodeji PS3 doplatek 5.300 a mám jí. Stará konzole mě sloužila 4 roky a přechod na novou je jen krokem dopředu, taky mohla kleknout a bylo by prd!
Z PS2 taky přišel drahý přechod na PS3.. tak co zde řešit. Je to jako nákup ojetého auta.. ojezdím, prodám, připlatím a mám zas lepší.

Volant T300RS 10.000 – po prodeji G25 doplatím 5.900 a mám ho.
Přechod na nový typ, ze 4 roky ohraného volantu. Aspoň nekleknul a mám novej, v záruce, který něco opět vydrží. Mimochodem věnec už je taky 28cm, pádla nejsou statická a co už vím od nejmenovaného uživatele, tak na pc se sním jezdí perfektně a smrděl jen ze začátku cca 1týden.
Takže odsuzovat T300RS v porovnání s T500 po 4letech je myslím nesmysl.
Ale jasně, mohl jít na PS4 Logitech a bylo by o problém méně. Zas na druhé straně, ten starý taky jednou klekne a přišel by nákup nového i tak. Cena úpravy playseatu? -smích-

Sluchátka né 4.000 ale 1.900 za SONY GOLD, které jsou MEGA SUPER, hlavně ve spojení s aplikací v PS4 na zvuky ve hře. Píši o aplikaci, kde si nahrajete do sluchátek zvukové rozhraní dané hry.
Kdo ví o čem píšu, ví co je to za příjemnou věc. Jinak moje staré 2.0 vyžadovaly přechod na 7.1 takže spokojený přechod. A kdo napíše, že má staré dobré, tak možná jo, ale dnes jsou už prostě lepší a tím i lepší zvuk při hraní.

Řešit tu cenu her asi nemá smysl, hru dohraju a třeba za polovinu ceny prodám, takže zábava a ještě zpět poloviční cena, nebo výměna za jinou hru s kamarádem a hraje se vesele dál. Tohle mě investice do pc her nikdy nedá. Tam jenom platím, ale návratnost žádná. Tohle je taky důležitej aspekt.

Jo a pokud je někdo sběratel software, tak ať si hry ukládá do skříně, ale to je dle mě blbost, ohraju a jde to z baráku. Na co v tom mít zbytečně peníze, když to už nejspíš s nově přicházejícími tituly nikdy hrát nebudu.

PS plus nakonec: 1.200 na rok.. ano, zde nesouhlasím, ale co.. vem to čert, je to pro mojí zábavu, tak holt musím zacálovat, protože hrát on-line, je prostě super!

Sumasumárům - investice cca 24.000, vráceno z prodeje 8.700 tedy nový náklad na hraní 15.300,-Kč,
Minimálně na 7 let hraní mám vystaráno a pokud se rozhodnu, vše stále k prodeji.
PC hraní je investice 30.000,- návratnost investice do her žádná a za 7 let to pc můžeš dát tak jenom do kanceláře

Takže abych to shrnul… příspěvek jsem napsal proto, protože tu už na PŮVODNĚ KONZOLOVÉM FÓRU, KE HŘE GRAN TURISMO, moc pozitivních příspěvků ke konzolovému hraní není a spíše se tu jen konzolové hraní odsuzuje.
Mám i jiné myšlenky co zde napsat.. pozitivní vychytávky té nové PS4, ale připadá mě to sem fakt zbytečné psát a komunikuji raději někde jinde, než se to tu dá zas vše do pořádku jako tomu bylo vždy.

Do hry GT6 přijde DLC obsah ZADARMO a na zdejším fóru si přečtu tak akorát:
TY VOLE TO STAHUJU PŮL DNE.. TY VOLE TY NOVÉ AUTA ZADARMO JSOU NA HOVNO, TY VOLE TA TRAŤ JE NAPRD, TY VOLE TA HRA JE ARCÁDA JAK Z ROKU 2000.

Opravdu jsou zde ještě nějací konzolisti, kteří ocení obsah do hry zadarmo, který vlastně ani pak nemusí využívat, pokud je nezaujme? Je to k zamyšlení, kdyby byl obsah placený jako jinde DLC, ale nadávat na věci zdarma?

Není lepší mít Friend list plný lidí kteří každý den hrají a mám tím pádem si každej den s kým zahrát a nevázat se na nějaký termín klání jak na pc.
Prostě konzole se zapne a jede se, střílí se, kecá se.. prostě to žije... JE TO JEN HRANÍ, ZÁBAVA!
To že to tady jde do kytek, není hrou, konzolí, ale lidma, kteří aktivně nehrají. Mám nyní v přátelích pár nových lidiček a můžu vám říct, nevím s kým dřív hrát, v kteroukoliv denní dobu a wotomtoje, zapařit si do půlnoci s kámošema :-)

Jen doufám, že jak píše Hanz a myslím si to taky, se jednou zas všichni sejdeme v Gran Turismu 7, protože rozpad téhle bezvadné party lidí, by byl opravdová škoda !!!!!! :?
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Project CARS

Příspěvek od markoduno »

8-)
Nevím, co k tomu dodat? Snad použít Pavlíkův podpis: Každej má něco, já jezdím. Aneb....pokud tě to nebaví, tak to zahoď. 8-)
Tak zase někdy v onlinu pánové ;)
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Project CARS

Příspěvek od eddie »

Jirko lépe už to napsat nešlo. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Project CARS

Příspěvek od speedy »

Trámkův popis je trefný a bude fungovat u hráčů, kteří PS4 využijí nejen na GT7. Jenže jsou i jiní uživatelé PS3... :!:
----
Zkuste se nad věcí zamyslel pohledem člověka, který kompletní vercajk pro závodění na PS3 pořídil jen kvůli GT.
Aby byl lépe využitý, tak jsem pak nakoupil za dobrých pár tisíců i hry dětem. A najednou to mám všechno honem rychle prodat abych .....??? To jim udělím trest za nenažranost Sony, přestože nic neprovedly???
Prodej PS3 "narychlo" u mě nepřipadá v úvahu, doma bude dětem sloužit ještě dobrých pár let. Pak to celé asi rovnou vyhodím (chápej stěží prodám za pár šušní jako zastaralé a téměř neprodejné). Nebo někomu věnuji.

BtW; trámisu: ikdyž finanční nouzí zrovna netrpím - tak to přeci neznamená, že je budu vyhazovat kvůli nenažranosti výrobců !! Prachy pro mě mají svoji hodnotu a V SOUČASNÉ DOBĚ by nákup PS4 a celého nového nádobíčka kolem simježdění znamenal příliš mnoho vyhozených peněz. A to se mi příčí už jen z principu :evil:
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Project CARS

Příspěvek od Hanz.77 »

Mě je to jedno. Věci řeším až když jsou aktuání a nebo je k ním nějaká dobrá příležitost. A to zrovna ted není. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Project CARS

Příspěvek od Trámek »

Speedy, já mým příspěvkem nikoho do nákupu PS4 netlačím, jen jsem popsal, jak se dá situace řešit a je jasný, že pokud máš doma děti, kteří PS3 "uživí", tak proč jí prodávat. Mám i kamarády, kteří mě na to řekli, že je ještě spousta titulů na PS3 které ještě neodehráli a tak zatím nebudou přecházet na PS4, akorát vyhozené prachy... chápu jejich názor a neodsuzuje je za to.
Ale psát tu hned, jak nová konzole stojí zaprd a kolik to vše stojí peněz, tím každého akorát kdo prozatím váhá, odrazuješ od zakoupení a přitom ta konzole má obrovský potenciál a vůbec nemůžu souhlasit s tvým hodnocením, co jsi zde napsal, proto ta moje reakce. Za kvalitu se platí. Většina hráčů přechází na PS4 hlavně kvůli novým titulům-to je můj případ... na PS3 už nemám co hrát, moje dcera na PS nehraje, jinak bych jí ho nechal a mohl i mít stále GT6, takže volba byla jasná, next gen+nové tituly a o zábavu je postaráno.
Mě na jedné straně taky štve, že musím kupovat novej volant, ale na druhý straně, proč ne.. bude novej a i když nemá pedály se spojkou, ani řadičku(což je naopak horší než u G25) tak zas bude novej, v záruce a třeba i lepší.

A GT6? pokud aktivně hraješ, nemá cenu kupovat novou konzoly, hraj ještě co to půjde a máš taky o zábavu postaráno A ZADARMO.
Jak by řekl Pavel: každej má něco, já si teď dám pCars, pak vyjde Uncharted 4 a mám další rok co hrát, než vyjde GT7, takže no-stres :-)
Já už tu popisuju moje zájmy, o to mě nešlo, sory, ale dost jsem se divil, jak tu odsuzujete stále GT6. DLC zadara a zde bouřka. U mě v TLOU chci posranej jinej sapik a musím vysolit 27,-kč. Samozřejmě jim na to seru a střílím tím, co mám a taky to na soupeře stačí. Co ale píšou kluci v iracingu, kde jedno pitomí auto stojí třeba 15 dolarů(které bych zas třeba já nedal)... v tomhle směru si právě myslím, že GT je super, nic to nestojí, spojí to hodně lidí na závod- opět zdůrazním kdykoliv a zadara, široký výběr aut i tratí..
Ale co kdo a kde hrajeme za titul, jestli je dobrej, nebo je to šit, nemá cenu diskutovat. Každému se líbí něco jiného a nakonec i ta nejhorší hra na světě, má své hráče, kteří se k ní denně vrací.
Jinak pCars si dle mého názoru koupí skoro každej majitel/závodník na PS4, protože prozatím jiná kloudná volba není, ale GT7 si koupí každej vlastník konzole a i ty Romane a to mě věř, protože tomu pokušení časem neodoláš, jako jsi neodolal GTšestce :)
Takže PStrojkaři hurá na PS3, PSčtyřkaři hurá na PS4, písíčkáři hurá na pc, ale nakonec se všichni krom jednoho zdejšího hráče, stejně sejdeme v GT7 na PS4. Toť můj názor.
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Project CARS

Příspěvek od Hanz.77 »

Hezký Tramis !!! To je slovo.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Odpovědět