Project CARS

vše co se týká závodních simulátorů a her
Odpovědět
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Project CARS

Příspěvek od Trámek »

Je to přesně jak píše Pepa.. potestujem a pak budem buď prodávat, nebo mastit jako blázni :lol:
Každopádně když hra nebude kvalitní, vychází Zaklínač 3, pak F1, pak WRC, pak Uncharted 4, pak GT7 a mohl bych pokračovat :) Pro mě je konzole zdroj zábavy a svojí hru si najdu vždy.
Tedy, já nemůžu říct jako vy, kvůli jedné hře nebudu kupovat novou konzoly, u mě byl přechod nutný pro přechod na novější hry. Jen byla chyba, že jsem prodal PS3 a GT6.. to sem posral :?

Ale když se vrátím k tomu crossu, tak by to asi bylo doopravdy fajn. Tady je pár lidí co to koupí na pc, znám i kluky co to budou hrát na xboxu... ty woe to byla šupa, ale nejspíš bude prd :-)

to Redjous: píšeš, že jsi zlomil hůl nad GT... tenhle článek ti připomenu, až hra vyjde.. budeš jeden z prvních, kdo pro ní poběží, ať už bude jakákoliv a to mě věř ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Project CARS

Příspěvek od Hanz.77 »

Jasně Tramis tohle vse chápu. Pro vas parmeny kteri parite spoustu her je PS4 skoro nutnost. Ale doopravdy pro me co se venuji doopravdy jenom jednomu simulatoru a to jsem nekdy vubec rad ze stihnu 3 zavody za tyden je PS na prd. Nerikam ze ho doma asi mit nebudu asi jo, ale to ho stejne dostane Kuba na Asasina a ostatni hry. Tak radsi investuji proste do volantu ktery proste chci.
A pCars se tesim. Jen me mrzi ze tam neni nastaveni 3 monitoru ale Oculus to podporuje. Proste takove lepsi GTčko. Fyzika určitě lepší. Grafika jak by smet. Tak sup sem s tim. At uz to muzem otestovat a ne jenom o tom kecat.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Project CARS

Příspěvek od Redjous75 »

To Tramis : :D :D haa Tyyyy?. No jo no tak asi jo zdroje mám dobrý takže jako jo. Ale upřímě co bude nový GT?. Jako dle mého jen port GT6 a né že by mě kariéra nebavila v GT6 ale přeci jen v globálu z pohledu příprav závodů a celá online anabáze to už po těch letech přešlapování na místě nic pro mě. Takže asi jo odehraju to ze zvědavosti ale zda to bude online zajímavé to ukáže až čas.

To Hanz : skoro nic nepařím, ale když už tak se bavim královsky. Tady mam velkej rozdíl o proti PS3 kde jsem byl dost zpátečnickej a dost jsem jen něco jezdil. U PS4 jsem jaksi hráčsky více pro využití investice vložene do konzole už jen díky parametrům ktere konzole za relativně nízkou cenu má. Nej zklamáním tak zůstavá nasilná anexe Thrustmastra a další již dle mého zcela nepřiměřená investice do nového volantu. Já si zase myslím že koupit konzoli a volant jen díky jedné hře je tedy mnohem horší alespoň u Ps4. To možná lepší počkat tři čtyři roky na novou generaci a a tuto generaci odepsat úplně tím myslím že pokud nějaké GT vůbec příští rok vyjde dostane se tato generace skoro do své aktivní půle. ( očekávám PS5 tak v roce 2020 ).
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Project CARS

Příspěvek od novcze »

tak určitě bude kolem Project Cars nějaká česká konzolová komunita, kde si můžeme střihnout nějaké online závody ... co jsem viděl videa z PS4 verze na www.youtube.com/user/TeamVVV/videos , tak se jim daří držet 60 fps v podstatě za jakékoliv situace, což bude po GT na PS3 přímo parádní zážitek, o fyziku bych se nebál, určitě to bude blíž realitě než GT, zvláště když poradce byl Stig a další závodníci ... a hlavně, žádné grindování creditů jak v GT ;-)
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Project CARS

Příspěvek od Trámek »

Tak mě to nedalo a šel jsem se podívat na pár závodů na Live from Playstation(jsou tam již dva hráči co jězděj a pouštěj to dál) a musím říct, že se mě to zatím líbí. Právě jsem viděl Nordšlajf v noci-super! Le Mans ve dne-super, Laguna Seca ve dne-super a mohl bych pokračovat. Zvuky aut jsou slušný, kdo neocení, tak už je fakt dost náročnej. Grafika se neseká, hra běží plynule, AI taky nejsou úplný pitomci, akorát teda absence Japonských aut, mě docela štve, ale snad to časem doplněj. Je tam tuším pouze jedno.
No a jak jsem vždy byl zastáncem v GT pohledu z SPZétky, tak tady se mě moc zamlouvá pohled od řidiče.. prostě jak v reálu a líbí se mě to proto, protože je fakt super vidět na všechny směry.
Tak ať už to mám doma, docela se těším ;)
PS4řkaři, jděte na to mrknout na Live

Jo a ještě dodám... ty F1 jsou tam masakr.. to bude v onlinu maso :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Project CARS

Příspěvek od novcze »

jako Project Cars dobrý, ale musej patchnout ten jejich pokus o temporal AA na PS4, nedá se na to skoro dívat ... už se na tom prý dělá. Pak to bude dobrá hra.
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

Re: Project CARS

Příspěvek od SOBMAISTER »

Výměna pneu a dotankování plné nádrže během 1 vteřiny uprostřed zatáčky? Ano je to vážně možné u vyladěné hry Project Cars :-D https://www.youtube.com/watch?v=SYKMkaRp7So

Jinak se mi to stalo v závodě 2x pokaždé na 4 místě s malinkým odstupem na 3... A udržet LMP2 na studených gumách s nefunkčním feedbackem vážně zážitek... Tak jsem nasra... dojel do boxů a nechal dokroužit autopilita...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Project CARS

Příspěvek od Hanz.77 »

:-) :-)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Project CARS

Příspěvek od Trámek »

Hanzi: jsi říkal, že na PS4 hrát nebudeš a včera jsem tě porazil :lol: Ty jsi fakt všude :lol:
Project CARS_20150523230719.jpg
Project CARS_20150523230651.jpg
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Project CARS

Příspěvek od Hanz.77 »

No seš dobrej no. Gratulace !! ;)
Asi musím to své AI trochu překonfigurovat. :lol:
Ale to má ode mě. Vidím Trámise v zrcátku tak to pošlu rovnou do kačírku nebo nejlépe do zdi. Ale co ti budu povídat. Najezdili jsme se toho spolu dost a koukám že si ještě pojezdíme. ;) :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Project CARS

Příspěvek od Redjous75 »

Hele to je vlastně výsledek Vašich příspěvků že Hanzi. Říkalo se že Ti co hru podporují finančně tak se pak jejich jména dostanou do hry. Hanzi Ty jseš stejnak agent :lol:
A Tramis přestaň už katovat, nebo si posuň obtížnost alespoň na 50% :lol: :lol: :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Project CARS

Příspěvek od Hanz.77 »

Jj přesně tak Pepčo.
No mě se prostě jen tak nezbavíte. ;-)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Project CARS

Příspěvek od Trámek »

Hanzi: tak tě nakonec to PS4 dostalo no, ale to se dalo čekat že... nevymlouvej se na nějaké testování hry na pc, že proto tam je tvoje jméno :lol: :lol: :lol:

Redjous: nejdříve pochvala pro krále singlu, kterého do online závodu nikdo nedostane-dál bez komentáře :lol:
a nyní odpověď na tvůj citát:
proč bych si měl dát obtížnost aspoň na 50%, když 70% mě vyhovuje :lol:
ps: neboj.. pochopil jsem tě ;) Jo a jak jdou motokrámy na 30 kol? :lol: :lol: :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Project CARS

Příspěvek od Redjous75 »

Jééé ahoj Trámis.
No tak já Ti to povím. Jedu tuším druhou sezonu a až jsem se tuším po 16hodinách posunul z 125motokárek do Road vozu. Jůůůůů. To je žůůžo. Né já prostě po 200km denně v reálu u toho odpočívám . Takže v tréninku si pošteluju všechny hejblátka, podívám se na videa soupeřů, vyhodnocuji pak zajedu kvaldu zase koukám jestli mě někdo předjede pak na poslední tři minutky vyjedu ještě do jednoho rychlého kola prostě pohůdka. Pak závodeček a to Ti ani nebudu říkat že nerestartuji , takže když se to nepovede , start , chyba v závodě atd. tak klidně dojezd 5/6 místo :lol: .
A Online. Jen prostě nemám chuť to šudlat na padu i když je pravda, že kdyby byl volant, tak tam taky ještě nejsem. Možná časem teď mě to prostě neláká i když vše nasvědčuje tomu že hra je přímo pro online stvořená a jde konečně o jednu znej závodních her co do online ježdění. Později Jirko příjdu. 8-)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Project CARS

Příspěvek od Hanz.77 »

No tak jen to klidně Pepčo řekni že jezdíš radši offline s Hanzem než online s Trámkem ! :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Project CARS

Příspěvek od markoduno »

Tak si to takhle jezdím kariéru a na startu se nestačím divit. Hanz předemnou v Road TD British Track Challenge :lol: Sice nevím jak, ale dopadlo to takto :lol:

Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Project CARS

Příspěvek od Hanz.77 »

Ty woe ! Zase si mě porazil !! :twisted:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Project CARS

Příspěvek od markoduno »

O to nejde. Spise me zarazilo, ze hra vyuziva jmen realnych hracu. Nebo je to jinak?
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Project CARS

Příspěvek od pavel67 »

markoduno píše:O to nejde. Spise me zarazilo, ze hra vyuziva jmen realnych hracu. Nebo je to jinak?
Tramek 24.5. respektive redjous 25.5. ;)
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Project CARS

Příspěvek od Hanz.77 »

Jo je to tak Marku. Ti co se zůčastnili beta verze a měli Team build tak tam bylo i uvedeno že hru máme po vydání zadarmo , naše jméno bude mít AI pilot , DLC packy zdarma a ještě nějaké další výhody. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Odpovědět