NASCAR 2011

vše co se týká závodních simulátorů a her
Odpovědět
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

NASCAR 2011

Příspěvek od osiwaru »

Jeden čas ty byl velký zájem o hru NASCAR 2011, která nebyla určena pro evropský trh. Od zítra by měla být na PSN Store.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

NASCAR 2011

Příspěvek od Trámek »

To je dobré info.. juknu a možná koupím pokud bude dobrá cena.
Jen je prý problém, že v mulťáku není s kým hrát.. info mám kámoše co jí hrál.
Další zájemci, pište info sem ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

NASCAR 2011

Příspěvek od balis »

Ale jedine,kdyz poskytnes ten tvuj super setup. :-@ :-O
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

NASCAR 2011

Příspěvek od Trámek »

Bális.. setting bude, neboj.... ta hra stojí pouhých 270 kč což je cupr prize, ale otázka je: kdo si jí ještě koupí?
odehrát singl a dál nehrát-dotoho nejdu... koupí si to ještě někdo a budem pařit MP? :roll:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Bullmaxor
Příspěvky: 1
Registrován: 22.3.2012 14:34
PSN ID: Bullmaxor

Re: NASCAR 2011

Příspěvek od Bullmaxor »

Ja už ju mám
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

NASCAR 2011

Příspěvek od Trámek »

Taky už jí mám, tak brzo naschle třeba na Daytoně, nebo Atlantě, nebo nebo nebo :D
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

NASCAR 2011

Příspěvek od balis »

No ja se pristi mesic chystam koupit nabitou kartu,tak bych to asi stahnul.kdyz ji a hra, tak jedine zase auta.
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

NASCAR 2011

Příspěvek od osiwaru »

Já mám také, po malém problému, kdy mi to nechtělo najít volant hra jede.
Nastavení obtížnosti mám vše na max a ouha, první závod nedojedu. Potrénuji a uvidím, ale asi budu muset snížit aspoň chování soupeřů.

Jinak, po připojení do multiplayeru nevím, nevím, to bude asi slabá stránka hry, GT5 jsou oproti tomu lázně :P
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

NASCAR 2011

Příspěvek od Trámek »

Tak já ještě nevyjel, zůstal jsem viset v lakýrně a pěkně musím nejdříve vymazlit svoji limetku pro sezónu 2011, aby veděly, že i češi uměj Nascary :D
Barva: zelená limetka.. jak jinak-stejně jak v GT5
Tým: GT Racing cz
Auto: Toyota
Číslo: 23
Jméno řidiče: TRAMEK
Národnost: CZECH REPUBLIC

Takže pánové... pomalu startujeme jupíííííííí :lol:

ps: Osi.. ten mulťák je prej horší, ale to nějak dáme, jen co si to ošaháme ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

NASCAR 2011

Příspěvek od Trámek »

Tak první závod na Daytoně a 1. místo ! na střední obtížnost :D Tohle je opravdová pecka hra... a jak ten borec po závodě skáče na střeše vozu... BOMBA HRA !!!
Kdo tohle nehrál, neví o čem je život a jako by nežil :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Trámek dne 19.7.2012 20:14, celkem upraveno 1 x.
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

NASCAR 2011

Příspěvek od Trámek »

Poslední příspěvěk ať tu zbytečně netapetuju :D ale aspoň info pro ty co to zvažují hrát...
Dal jsem Daytonu-což je relativně lehká trať a vše nastaveno na to nejtěžší.... no bylo z toho 10. místo(závod na 30.kol) a to jsem závod jel po restartu, páč první závod uplná kalamita a trénikovej s jalovým settupem, ani komentovat nebudu :D
Fyzika je dobrá a grafika též, ale teda soupeři jsou neposední a je třeba je stále pozorovat co udělaj. V jednom závodě jsem měl asi 5x žlutou vlajku, což hodně zamíchá strategií, která se po prvním stintu(u mě na 10 kol) zdá velice lehká, ale pak to začne... žlutá vlaka-všichni v pytli a bum bác-hodně jich jde do pitu(mimochodem tam se musí vjíždět max. 88km/h nebo jsou hned pentle jedno kolo) samozřejmě hned jsem je dostal v prvním závodě :D a pokud si jich nevšimnete včas, že tam jdou, hned je bouračka.
Časomíra uplně super, máte přehled o soupeři za sebou, či před sebou-i celkovej čas(kam se na tohle hrabe GT5)
No, co bych ještě napsal... hru doporučuju... menu a nastavování dobré... setting auta a strategie do závodů-zatím jedna velká neznámá... já se zatím řídil stavem paliva a stavem auta/pneu.. nějaké velké nastavování, me teprve čeká.

Tak jo, snad to aspoň trošku osvětlí názor na hru a pozor.. kdo si řekne: kroužit jako blbec stále dokola je pitomost, tak, tak to není, třeba v další trati, už mám problém sám se sebou a ještě vymýšlet strategii... no !!!!

hodnocení 9/10
ta jedna co chybí, je za to, že když jedete na volantu-musíte ze hry vyřadit ovladač a nebo hra s ovladačem, ale pak nefunguje volant

tak pic piloti ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

NASCAR 2011

Příspěvek od Redjous75 »

Super info Jirko. Já bych si i hru koupil, ale bohužel moje 60GB PS3 je už na místo velmi omezená. Dále pak jelikož mám Nascar 2009 kde jsem odejl sezonu tzn 36závodů s full počtem kola a s všemi pravidly ( mimo to pravidla jsem studoval skoro měsíc - jen správné zajetí do boxu na malých oválech jako je třeba Bristol to je opruz a maso, lucky dog, atd. ) kromě černé vlajky, jelikož to mě několikrát vypeklo, když jsem třeba v 266 kole do někoho lehce ve vláčku ťukl třeba dvakrát třikrát - bác a černá a vyloučení to zamrzí a kór, když se vlastně nic nestaně, takže černou vlajku jsem tedy měl vyplou. No takže vím, že třeba po 3 hodinách vylézt od volantu s křečí v rukou je fakt drsňačka a už to nepodstoupím znovu. No a vím, že kdybych N2011 měl lákalo by mě to jako sviň to zajet znovu. No a za další volant ( spíš pedály ) se odebral do věčných hráčských lovišť takže min. do konce prázdnin nejezdím. Ale nechám to otevřené možná si jí později ještě seženu na disku někde v bazaru. :)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

NASCAR 2011

Příspěvek od Trámek »

Pepány, tak to klobouk dolů... to jsi teda držák s těma kolama! To žes pak vypl černou vlaku, jasně chápu.. bych se asi picnul taky, dostat jí v 266 :-D No já mám zatím vše zapnuté a viděl jsem jenom žlutou a bílou vlaku( zatím :lol: ) ale s hrou se peru jako sviň! Obtížnost mě baví a jestli to budu hrát třeba 2 roky, než se mě to povede, tak jen dobře. Tady dost záleží na settingu a na easy obtížnost to nemá cenu jezdit-to je start cíl první místo a to mě neba. Dneska jedu v Bristolu a ladím a ladím a ladím.. už jsem tomu propadnul-bez settingu nelze vyhrát. Já teda naposledy hrál NASCAR sérii 6 a to ještě na PS2 a od té doby nic krom série v GT5. Tahle hra ti určitě z PS Store neuteče a nebudeš muset shánět starší disk, takže neboj. Horší je ten tvůj volant-to už je nutná scháňka a hned :D Ale nesmíš na něj být naštvanej, vždyť už ti dal tolik zábavy, že si odchod do "penze" zasloužil :D
No nic, jdu se ještě sklouznout a až budu mít nějaké další poznatky, určo to sem písnu, ale jde mě to vážně pomalu.. dnes třeba kvalda asi 10-15x než z toho bylo aspoň 6. místo, z kterého jsem už konečně závod vyhrál, protože jinak je to boj... předjet soupeře mě trvá třeba celé jedno kolo a když startuješ třeba 28, tak už je to dost riskantní :geek:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Odpovědět