Test Drive: Ferrari Racing Legends

vše co se týká závodních simulátorů a her
Odpovědět
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Test Drive: Ferrari Racing Legends

Příspěvek od osiwaru »

Video recenze na nový Test Drive, tentokrát od SMS, kteří pracují také na pCars.
Z InsideSimRacing.tv z toho titulu nejsou 2x nadšeni, ale mě to na první pohled špatný nepřijde, připomíná mi to trochu pátý díl NFS, ten s vozy Porsche.

Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Test Drive: Ferrari Racing Legends

Příspěvek od Redjous75 »

No já jsem si hru i přes fenomenální značku Ferrari :lol: zatím nepořídil. Né že bych nechtěl ale teď dohrávám SuperCar Chalange a osobně težší hru na závodní fyziku jsem nehrál což TD: Ferrari je od stejných tvůrců a tím pádem počítám že +- bude hratelnost stejná tedy velmi obtížná. Nemyslím si že hra bude špatná ale pro komunitní hraní naprosto nevhodná například u SCCH je jakákoliv chyba v závodě tak fatální že se sotvá dá v závodě s chybou nějak ještě urvat dobrý výsledek spolu s hodně vlastní fyzikou je taková hra pak spíš jen pro otrlé k projetí singlu a pak už jen jako pokořená hra do skříňky.
Z videa, ale hra vypadá velmi solidně spolu dle mého absolutně skvělou směskou historických vozu, formulí i tratí - všimli jste v jedněch záběrech se proháňěj po starší verzi Silverstone na rovince Hangár ( tehdy tam ještě stál ) nebo Monza ještě bez esíčka Ascari . A ty F1 z 80 a 90 let, bomba. Tahle legendární kategoriie veteránů prostě v součastných simulacích je trestuhodně tvůrci opomíjena a jsem rád že například v posledních NFS S2 vzniknulo DLC Legendary které vlastně i teď jezdím nejvíc.No považte nechtěli by jste si zajezdit F1 v barvách JPS, Mallboro ( docela by mě zajímalo jestli by se mohla použít původní označení cigaret, nebo by je museli vývojáři nějak komolit kvůli součastným zákonům o tabákové reklamě ), nebo sice neůspěšnou přesto legendární 6-tikolku .Takže hru si koupím to je jasný, ale zase až v nějakém hluchém období.

P.S. Jo a 7,5/10 za grafiku je absurdní. Stín tam šeď tu ouu tohle je poslední dobou u recenzentů , ale i u hráčů tak trochu ubohý. Já tedy nevím ale na videu i na YouTube z dalších se mě zdá grafika i stilizace hry jako velmi solidní a povedená. Jsem zvědav až na jaře výjde GRID2 ( odhalili novou trať a to A1 ring - limonádovou trať v Rakousku ) , bez pohledu z kabiny jak se bude hodnotit tenhle nedostatek.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Odpovědět