Assetto Corsa

vše co se týká závodních simulátorů a her
Odpovědět
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Assetto Corsa

Příspěvek od Redjous75 »

To je Hanzi ale úplně buřt. PS4 Fanatec nepodporuje a vypadá to že celou generaci PS4 krom Thrusta a vyjímky G29 nic jiného už podporovat nebude. V PS4 hře Asseto není ani Fanatec podporován snad jen v případě nějakého udělátka. Bohužel profi volant na PS4 nedostaneš Hanzi :roll:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Assetto Corsa

Příspěvek od Trámek »

Já myslím, že žádnej Fanatec není na PS4 ani potřeba. Thrustmaster a Logitec bohatě stačí, na obouch se jezdí perfektně a Fanda ať si klíďo zůstane na počítačích :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Assetto Corsa

Příspěvek od Hanz.77 »

Tak to sorry to se omluvam i za vyrok ktery ted povim.
PS4 tedy rovna se hračka.
Smutný ze strany playera. :-(
A je to asi fakt. Mmt k tomu novému vybaveni jestě řeším jak na ten playseat namontovat 3x Sony Bravia 48". To by asi ani to PSko neutahlo. :-))



Sent from my iPhone using Tapatalk
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Assetto Corsa

Příspěvek od Trámek »

Hanzi, utáhlo neutáhlo.. nám konzolistům stačí bohatě jedna velká TV, volant, ovladač a kvalitní sluchátka.. nic víc, nic míň. Důležitý je si zahrát v partě, jak auta, tak střílečky, pokecat a čau baby. Já třeba i kdyby to PS4 utáhla, bych nějaký 3 TV nechtěl.. na co? Jen bordel doma :lol: Do stejšna strčíš placku, zapneš sluchátka, pozveš kámoše do lobby a párty a jde se pařit.. co víc potřebovat? Volant za 40K? 3TV? Hrát jednu hru do který každej měsíc srát prachy? Tohle je prostě věc názor konzolisty, no vždyť to znáš, taky si hrával na psku ;)

Už se na ten počítač vyprdni Hanzi, kup PS4 a přidej se k pořádný komunitě, kde si každej den pokecáš a poměříš síly nejen v autech :-)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Assetto Corsa

Příspěvek od Hanz.77 »

Máš pravdu Jirko. Je to věc názoru. ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Assetto Corsa

Příspěvek od Trámek »

Takže Hanzi, z tvého posledního skromného příspěvku, je vidno, že na tom nejsi nejlíp. Chápu, prožíváš špatné období. Na nedávné LAN10 ti umřela tvoje oblíbená Indickokorejská limetka Xsara a dotoho problém,jak uchytit 3x TV :lol: V tomhle případě máš nás kamarády, a třeba já se objetuju a rád ti z toho pomůžu :lol:
Prodej to staré Atari, ty 3 velké telky a kup PS4 a 3 volanty typu Thrustmaster(jeden je málo.. poruchovost veliká-jeden bude určo dobrej :lol: ) a pojd už k nám do konzolové komunity. Sony ti v rámci playstation plus nadělí na září Watch Dogs, můžeš střílet a vykrádat banky a pak si taky můžeš zahrát auta a bude z tebe opět ten free klučina Hanz jakého známe :lol:

Ať žije konzole PlayStation... u ráááááááááá :mrgreen:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Assetto Corsa

Příspěvek od ToyRipper »

Tramku touhle agitackou jsi Hanze uz na 100% zlomil :lol:
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: Assetto Corsa

Příspěvek od Majkl »

Jako tady se Hanze musím zastat. Jezdil jsem na PS několik let a kombinoval to zároveň s ježděním na PC a nedá se to srovnat. Na PC máš daleko víc možností a užiješ si to daleko více. Máš více simulátorů, módu a úprav do každé hry.

Konzole nebyly stvořeny k tomu aby tam byl sim racing na úrovni. Vím, o čem mluvím..
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: Assetto Corsa

Příspěvek od Majkl »

Jinak tuhle videohru nečekaně odložili :D

http://www.zing.cz/novinky/33235/gran-t ... t-odlozeno
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Assetto Corsa

Příspěvek od ToyRipper »

Jake prekvapeni v dnesni dobe :roll:

Jinak rovnez souhlasim, ze na PC jsou moznosti nekde jinde. Ale zaroven je potreba vice nastavovat a stoji to par kacek navic. Kazdy ma svoje. PSko je primarne o pohodli, proste zapnu a jedu. PC je o ladeni SW a HW k dokonalosti.

GTsport v nedohlednu, Assetto v plenkach, no tak si vystacim chvili s PCARS :)
Trati a aut je dost a par magoru to jeste porad bavi!
Cau na trati!
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Assetto Corsa

Příspěvek od Trámek »

Toy, teda toho Hanze jsem asi fakt zabil uplně :lol: a nebo? už schání natajňáka konzoly a chce nás všechny překvapit :lol:
Já věděl že v něm to srdce konzolisty stále zůstalo :)

Majkle: GT Sport odloženo.. jsem zklamanej.. těšil jsem na pořádnou arkádu po dvouch simulacích, jak zas budu měnit ráfky a turba a posílat si s kamarádama kombinézy a helmice, stříkat každej den auto, měnit olej a opravovat to :? Achjoo, :lol: ted abych si začal doma aspoň pouštět vysavač, ať mám doma aspoň něco z toho GT :lol:

Ať žije Project Cars, já to říkal už loni na jaře a nikdo mě nevěřil.. ted bude ještě všem dobrej a to je dobře, protože to je stejně TOP :!:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Assetto Corsa

Příspěvek od ToyRipper »

Stravil jsem prvni den u Assetta. No a nejak jsem zatim tak napul zklamanej :(
Je to spis rozsireny demo nez plnohodnotna hra. Obsah docela bida, menu a moznosti nastaveni, ehm...

Na druhou stranu zaklad ok, tak to snad dodelaji. Moc se mi libi fyzika a hlavne prenos ztraty adheze do volantu, bezkonkurencni, smyky jsou na sto! Ostatni force feedback uz je horsi a jde prd nastavit. Zvuky dle ocekavani parada. Grafika neni top, ale rozhodne neurazi. Nektery auta se ridi divne, nektery jsou ale super.

Co jsem dost nepobral je nevyrovnanost eventu v kariere. Nektery zavody jde vyhrat na obtiznost ALIEN a nektery jsou problem na desatej pokus s EASY. Dost evidentne nechavaji komunitu at to testnem za ne.

Vikendova oddechovka fajn, ale pocitam jeste pul roku to budou opatchovavat.
Do te doby jezdim PCARS. Tam uz prevaznou vetsinu veci poladili :)
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Assetto Corsa

Příspěvek od pavel67 »

Tak jsem to teda taky objednal... :idea: :twisted:

Nejsem sice v současný době nějak moc zapálenej do ježdění (spíš není čas...) a PC + DiRT zapínám velmi zřídka, ale začíná podzim, AMD za chvilku skončí... výlet do zahraničí už mě čeká jen jeden na WSBK - Lausitzring - tak snad to pak občas i zkusím pustit :roll:
Beru to spíš jako takovou povinnou účast, aby pak někteří neříkali, že už se to jezdilo před rokem a kdeže jsme jako byli atd... :lol:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Assetto Corsa

Příspěvek od ToyRipper »

No jaksi Assetto jeste asi nejakou dobu jezdit nebudem, protoze nejde zalozit private lobby.
Resp. se za ni plati 5Eur/mesic. Jestli se najde komunita a zvetsi se obsah nemam problem zacit platit GT-racing.cz lobby. Zatim je to ale asi u ledu...
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: Assetto Corsa

Příspěvek od Majkl »

Já koukal na pár videí, kde jezdí Assetto na konzoli a je to hodně ušitý horkou jehlou a neskutečně osekaný, to už je fakt to pCARS na konzole lepší co se týče jako celku.

Trámek: Škoda, že už nefunguje GT5 on-line. Měl jsem kdysi všechny helmy a župany a hned bych ti to poslal 8-) :lol: :lol:
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Assetto Corsa

Příspěvek od ToyRipper »

No momentalne je Assetto osekany jen na nezbytny minimum nutny pro odjeti kariery.
Samotna kariera je taky neodladena, protoze nektery eventy skoro nejdou splnit.
Online je zatim omezeny na public random zavody. Jak jsem zminil vyse, je to rozsireny DEMO :(

Nicmene fyzika, grafika, zvuky super. Takze jsem koupi prispel na dalsi vyvoj.
Doufam to konce roku trochu dodelaji 8-)
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Assetto Corsa

Příspěvek od pavel67 »

Jasně, ok, je mi jasný o co jde, s tím vědomím jsem to objednával a tak nějak mi to nevadí. Pokud se to časem doladí, stejně bych to asi pořídil. A jestli mi to leží na okně hotový nebo ne je pak vlastně jedno.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Assetto Corsa

Příspěvek od Hanz.77 »

Hmmm ..... tak pro mě jen další důvod zůstat jen tam kde jsem a nezbývá mi nic jiného než čekat a doufat.
Viz podpis ..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Assetto Corsa

Příspěvek od pavel67 »

Hanzi díval jsem se, že vitrínku máš už skoro celou zaplněnou - moc hezkýýýý :!:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Assetto Corsa

Příspěvek od Hanz.77 »

pavel67 píše:Hanzi díval jsem se, že vitrínku máš už skoro celou zaplněnou - moc hezkýýýý :!:
Děkuju moc za pochvalu. ;)
Jj už se to plní. Teď ale makám na jedné velké F1 a ta se do vitrínky nevejde ale zamluvila si ji Lucka do obýváku. ;)
Pak aktualizuji podpis a dám odkaz na stavbu. Ta potvora je 25 cm široká a 45 cm dlouhá. :o :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Odpovědět