DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

vše co se týká závodních simulátorů a her
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

Yeeesss. Super. Škoda že až v Úterý. Foto mód a 3 traťe a 5 vozů. Potom na konci listopadu 22 nových eventů a zase nějaký auta. No paráda. Jen si musím dokoupit season pas. :)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od novcze »

Redjous75 píše:Jen si musím dokoupit season pas. :)
no právě že nemusíš, když to bude free pro všechny, jedině že bys chtěl ty auta ze season passu a eventy do tour


jo a udělal jsem update klubových barev a znaku na takový neutrální závodní motiv v českých barvách
Obrázek
Obrázek

http://i.minus.com/iqDfYTGU0LV1z.jpg
http://i.minus.com/ilkD3SoRQcRcN.jpg
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

Novcz - superový design. Máš talent. Já si pořád něco zkouším a pořád to mam spíš kýčové. Ve Forze mě to jde líp, ale je fakt že tam je lepší užívatelský prostředí pro design. Season asi dokoupím když už mě to začalo bavit tak ať to mam komplet.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

Tak dnes by měl být UPDATE . Jsem zvědav. Už ať jsem doma :)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

Novcz. Koukal jsem že jsi už 50 level. Dnes 3 nové tratě a foto mód. A doufám, že půjdou Challenge. :)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od novcze »

jj, lvl 50, ale body se přičítají dál, takže je to ok a samozřejmě klub se dá levelovat do bezvědomí ... fotomód se aktivuje pravou stanou touchpedu a fotky se dělají normálně přes share, prvně si teda musíš nastavit kameru a schovat UI, jsem doufal v export fotek v nějakém formátu bez komprese, ale i tak to jde ... já teda nejsem nějak na extra focení, ale aspoň si člověk může prohlédnout všechny detaily na autech, třeba návod na hasičáku co je v Atomu ;-)


pokud bych už nějaký fotky dělal, tak je budu dávat do Photo Threadu na GTPlanet
http://www.gtplanet.net/forum/threads/d ... 975/page-3
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

Tak jak Novcz. Za mě tedy nic moc. Tedy takhle je dobře že přidávaj tratě ale třeba tyhle nejsou teda nic extra, spíš to jsou nějaké tratě které už dávno byli hotové jen byli ve finále odstraněny z původní hry. Prakticky nejsou ničím zajímavé a spíš jsou to takové klony již stávajících tratí.
Příští tyden teda nové auta a tím pádem i nove Accolades + nové eventy. Tak budem zase zobat bodíky.

P.S. Foto mód docela jde pořádně jsem ho ale nevyzkoušel pořád bojuju za Zlatou stezku v FC4 :x :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od novcze »

ta trať ve Skotsku je celkem povedená ty dvě ostatní nic moc

jo a po update nefunguje mapování tlačítek na volantu, takže namísto pravého pádla je teď řazení nahoru na L3, no asi si dám přestávku v DC než to dají dokupy a budu smažit Final Stand v BF4 a FC4
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od novcze »

dokonce jsou po update resetovány žebříčky v TT, doporučuju smazat soubor s ghosty z PS4
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

novcze píše:dokonce jsou po update resetovány žebříčky v TT, doporučuju smazat soubor s ghosty z PS4

Žádný ghosty jsem si nikdy neukládal. Takže nevím co přesně myslíš. Takže TT se jezdí od znova ?. Jako mám zajetých pár prvních míst a pořádně jsem se na nich namakal. To by mě naštvali. I když je tedy fakt že některé časy 0:34 na 2min trati byli pro zlost. Ja jezdím dál. Ovladač a automat takže já jsem ani žádnou změnu nepocítil.I když vlastně jo. Auta jsou možná hmotnější a víc lepí jsem si poslední dobu říkal.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od sonyman »

Čau kluci, jak je to s pořízením DC? Někde jsem viděl, že existuje PSN+ edice a pak se asi něco doplatí za online(?), ale já ještě nemám PS4, takže jsem si to tentkát nehodil z nabídky ve Store do downloads, takže asi mám smůlu. Teď už to dělám přes web. Viděl jsem taky někde bundle PS4 s DC, asi o litr dražší než jiné bundly, tak se chci zeptat, jak jste si to pořídili vy a za kolik ta taškařice je.

Jinak už jsem koupil Golf Club v akci (díky Trámkovi za tip), i když ještě nemám konzolu. :D :lol:
Akorát bez volantu na PS4 těžko budu hrát závodní hry, fakt mě Ti soudruzi z Minata se*ou.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

Sony: Ten DC kterej měl jít stahnou, tak ten je odložen na neurčito díky problémum v úvodu vydání hry. Ten měl jít zadarmo stahnout a pokud bys chtěl pak spustit full hru doplatil bys 1000 a měl bys to celé. Musíš ale mít plusko . Bundl nevím co vůbec stojí. Nevím asi bych ale koupil když už bundel tak s něčím lepším třeba s GTA5 :D a DC bych sehnal z bazaru za lepší peníze a nezapomeň že krabicovku pak ještě můžeš kdykoliv zpeněžit.

S volantem je to naprd. Taky ho nemem i když vím že ho budu stejnak muset koupit ale tak nějak před vánocemi prostě vysolit 8 tis se mě nechce. Takže něco nacpu ještě do vánoc pro děti a volant pak koupím až v březnu s PCars.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od novcze »

Redjous75 píše: Žádný ghosty jsem si nikdy neukládal. Takže nevím co přesně myslíš.
Když jezdíš TT, tak se automaticky ukládají tvoje ghosty i s časama v extra souboru v PS4. A když se chceš vrátit na nějakou trať, na které si už jezdil a třeba si na prvním místě, tak je zrovna tvůj ghost a čas jako target time. To by nevadilo, kdyby ti parchanti nevymazali online žebříčky, nebo se uložené časy z ghostů opět nahráli do online žebříčku, jenže to tak nefunguje a navíc se hře nechce uploadovat nově zajeté časy dokud nepřekonáš target time. Takže jsem radši smazal ghosty z PS4, aby si hra tahala targety z online žebříčku a moje časy se zase s postupným zlepšováním zapisovali do žebříčku.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od novcze »

Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

novcze píše:Nějaké fotky co jsem udělal

http://www.gtplanet.net/forum/threads/d ... t-10254985

Pěkný. Ale jedna je vyjímečná. Tvůj PC wallpaper je už i můj wallpaper :-)

Jinak teď se mě nejde DC spojit se servrem. Asi kuťěj aktualizaci . Ignition na cestě - juuuuuuu
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
tom7374
Příspěvky: 11
Registrován: 20.1.2014 12:33
PSN ID: tom7473

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od tom7374 »

kde zjistujete tz aktualice prosim
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

Tome. Aktualizace se Ti stahne ve většině případů sama automaticky. Jinak co je nového najdeš na jakémkoliv herním webu ať už na Konzolistovi, Zingu atd.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
tom7374
Příspěvky: 11
Registrován: 20.1.2014 12:33
PSN ID: tom7473

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od tom7374 »

Děkuji mnohokrát
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

tom7374 píše:kde zjistujete tz aktualice prosim
Tome pokud máš už DC tak je dostupné rozšířené DLC - Ignition ( zdarma ). A to funguje úplně jednoduše. Ve hře v menu Tour si otevřeš položku tam už je DLC nahrané klikneš jen na požadovanou položku a ona se utomaticky stáhne a otevře. Pak už je hraješ nové auta a eventy. A je to fakt super. Je tam 5 nových aut a hafo nových úkolů. Takže paráda.

Jinak jestli hraješ tak si mě přidej : JoeKusnir-JKR 8-)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
tom7374
Příspěvky: 11
Registrován: 20.1.2014 12:33
PSN ID: tom7473

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od tom7374 »

dekuji ja se v te hre este nak stracim
Odpovědět