DIRT

vše co se týká závodních simulátorů a her
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

DIRT

Příspěvek od ToyRipper »

Pres svatky mi zbyl cas na PSko tak jsem prikoupil DIRT rally.
Je to docela sranda a oddech od krouzeni po okruhu v PCARS.
Co takhle tu rozjet DIRT sekci? Nechce se toho nekdo ujmout?

PF2017!
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DIRT

Příspěvek od Redjous75 »

ToyRipper píše:Pres svatky mi zbyl cas na PSko tak jsem prikoupil DIRT rally.
Je to docela sranda a oddech od krouzeni po okruhu v PCARS.
Co takhle tu rozjet DIRT sekci? Nechce se toho nekdo ujmout?

PF2017!
Ale no tak Toy. Vždyť tu hrůzu už nikdo nehraje. To už je snad lepší simulace ta Vaše první světová :lol: . Otevři si Plzničku a nech nějakého shitdirta plavat :lol: :) . PF2017
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: DIRT

Příspěvek od pavel67 »

Pepo di do prdele :!: s tím tvým ...dyť to nigdo nehraje...
udělé průzkum kolik lidí má tu tvou WRCšestku :idea: a kdo to smaží??? jenom ty :o
Tak se di vycpat s tím tvým šlehačkovým úsudkem... Je to úplně vo něčem jiným - prostě ti to nejde tak na to pliveš, tak si to nech pro sebe a nech si někde doma vytyčený místo na dopad ovladače nebo volantu(svýho...), aby jsi ho měl kam švihnout, až to bude zase kritický.
Zdar :!:
P.S. a neser!
Budu se opakovat ale opakování je matka moudrosti: ...každej má něco, já jezdím... :lol:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: DIRT

Příspěvek od Hanz.77 »

Jako na PC to jedu a pecka. Teda zatim kariéru. V online mi tam borci zatim praskaji p...l . :-)
Ale jako odreagovačka je to pohoda.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DIRT

Příspěvek od Redjous75 »

No no no. Dirta fakt nemám rád a je to na mě znát. Je to pro mě prostě zklamání roku no. Těšil jsem se na rallye s nějakou fyzikou a dostal jsem uklouzanou, zhovadilost ovládající se dvěma prstíky na volantu. Viz. Lanka u Perisbonda na konzoli.
:lol: :lol: Prej šlehačkovým úsudkem. No to je po mě. :lol: Já jezdím Wrcka pro zábavu ( kariéra ) a ( Timetrial svět je celkem nášlapný ). Ano je to jen o licenci ,ale tak hra si ani nijaké ambice nedělala. V Dirtu se nejezdí, tam se loudá a krasobruslí v 80km/h , a restartuje a restartuje a z erzety pak nic není. Hráči ze hry udělali příliš velkou modlu simulace rally, ale ta do toho má moc daleko. Ale pokud to někom vyhovuje pak šlehačku na to. Já jen, že jsem to neviděl hrát už hoóódně dlouho nikoho , tak si říkám asi mrtvolka.

Takže bruslaři na kolečkách. Polibte mi prdel !!! :lol: :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: DIRT

Příspěvek od ToyRipper »

Koho to nebavi at to nejezdi :)
Ja odjel zatim jen prvni sezonu s Alpinou a jako odreagovavacka se mi to libi.
Grafika a zvuky udelane pekne. Hlavne ty ruzny styly trati. Fyzika je tak nejak akorat at se to da uridit.

Netusim ani jak v DIRTu funguje online, ale na to se prijde casem.
Aspon nejakej time trialek jsme si zde vypsat mohli, ze :)
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: DIRT

Příspěvek od Hanz.77 »

Vypiš to v Rally Crossu. To jedete společně. A je to zabava. ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: DIRT

Příspěvek od ToyRipper »

Aha! Nekdo tusi kolik lidi se muze zucastnit?
Jak zbyde cas vyzkousim a vypisu :)
Uživatelský avatar
futureboy7880
Příspěvky: 62
Registrován: 9.4.2015 13:47
PSN ID: futureboy7880

Re: DIRT

Příspěvek od futureboy7880 »

Pepíno jsi uplně mimo a když se pořád restartuješ tak asi nebude chyba hry ale tvoje že si tatar a neuřídíš to :lol: :lol:
Toy je asi zbytečný to rozjíždět tady když se jede od 21.1.17 turnaj na FB skupina https://www.facebook.com/groups/DirtRal ... s/?fref=ts
poslední turnaj se zůčastnilo kolem 50 lidí takže kdo má zájem může se přidat.

Jinak dá se jen vypsat "LIGA" a porovnávají se jen časy.Rallycross se dá jet v online(současně) 8 lidí,ale stejně to hra rozdělí na 2 skupiny po 4.

To jen pro info.Ať žije Díííírt.Doufám že bude i v Kytlicích :o
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: DIRT

Příspěvek od ToyRipper »

Jasne ze to taky provetrame v Kytlici. Ty s tim mas mnohem vic zkusenosti tak prosim nachystej neco, kde muzem pomerit sily. Napr. Alpine rally Finsko bez setupu nebo tak. At kazdej zajede cas a udelame tabulku :)
Ja mam uz neco namysleny v PCARS takze tak :)
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DIRT

Příspěvek od Redjous75 »

futureboy7880 píše:Pepíno jsi uplně mimo a když se pořád restartuješ tak asi nebude chyba hry ale tvoje že si tatar a neuřídíš to :lol: :lol:
Aááá tak to se nám to tu rozepsal :lol: . Ve fórech tady dvakrát do roka , pak se to ukáže na setkáních, ale jak je řeč o té žumpě brusloDirtu tak to je aktivní :lol: :lol:
Však já netvrdím, že to uřídím, právě na opak - neuřídím a ták mě to nebaví, jak to klouže v podstatě na všem a v jakékoliv rychlosti, bez schopnosti vyloudit z toho pohybujícího se obrázku nějakou zpětnou odezvu směrem k hráči. A to nemluvím o naprosto tragické podpoře volantu G29, kde vibrace jsou naprosto nesnesitelné. A to je problém. Chtěl jsem rallye pro zábavu a dostal pseudorally převlečené do simulátoru krasobruslení od Evgenyho Plushenka. :lol: :lol:

Jestli to bude v Kytlici tak Vás v Dirtu rozsekám jak kombajn seno na žních :lol: :lol: . Ale žádný stokrát restart. Až se to povede tak čas. Jeden pokus do konce a šlus. Proto nemá timetrial v Dirtu žádnou šťávu. To není silnice, kde můžeš kroužit do nej.kola. Rallye se jede na jediný pokus. No a uvidíme jak to půjde.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DIRT

Příspěvek od Redjous75 »

ToyRipper píše:Jasne ze to taky provetrame v Kytlici. Ty s tim mas mnohem vic zkusenosti tak prosim nachystej neco, kde muzem pomerit sily. Napr. Alpine rally Finsko bez setupu nebo tak.
Prej Finsko. Takovej děs. Hrůůza. Naposledy pro nejlepší rallye pro Finsko hlasovali diváci někdy v roce 2003. Proč né Argentinu, Polsko, Čínu ? -- ha ha. Ano ono to tam NENÍ !!!!!!!!!!!!. Já zapomněl, že v této ultrarealistické hře , jsou vlastně tratě namalované. A ještě jich je pár. Neva. Hanz to přiveze na PC a nějaké tratě s Osim namódujem :lol:

P.S. Ty jo, tohle vlákno mě baví 8-) :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
futureboy7880
Příspěvky: 62
Registrován: 9.4.2015 13:47
PSN ID: futureboy7880

Re: DIRT

Příspěvek od futureboy7880 »

Ježíš to jsou zase chytrý řeči.Ty jsi ftipalek.Asi ti to budu muset ukázat na srazu ať víš o čem mluvím.Jedinou pravdu máš v tom že je tam jen 6 rally a už začínají být ohraný.

Toy ideální by bylo přes NET založit ligu kde by se nastavilo co se pojede,ale to by muselo šlapat na více konzoli.Jedna konzole jeden účastník.Zalezi taky na zájmu.Na poslední Lance měl zájem jen Majkl Pavel a já.Ono taky jezdit proti někomu kdo nezná rzty je taky dost nefér soutěžení.Holt to není jen kroužení dokola a naučit se ty rz chvíli trvá a na navigátora zrovna moc spolehnutí není.

Jo ještě pro Redjouse.Finsko je v Dirtovi snad to nejlepší pojezdeni co jsem kdy zažil.Kdyz se to ovšem umi :lol:
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: DIRT

Příspěvek od pavel67 »

To vypadá, že Ratchet & Clank půjde do února k ledu a budu muset trochu ty RZ-ety oprášit :lol:
Asi nejlíp začít hned dneska ráno po noční :twisted:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
futureboy7880
Příspěvky: 62
Registrován: 9.4.2015 13:47
PSN ID: futureboy7880

Re: DIRT

Příspěvek od futureboy7880 »

Jasně že jo Pavle. :D
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: DIRT

Příspěvek od Majkl »

Souhlasím, že DiRT je fakt super. Nevím co se Pepovi nelíbí, ale podle mě je to ideální kombinace nebo spíše kompromis mezi simulací a arkádou. Ve volném čase jezdíme s kamarádi rallycross s S1600 a WRX. Největší škoda je ale malý počet tratí na rallycross, jinak je to skvělá hra a nějakého nesmyslného plavání auta jsem si nevšiml.

BtW: Jedno videjko :)

https://www.youtube.com/watch?v=RtM079Zs51s
Uživatelský avatar
futureboy7880
Příspěvky: 62
Registrován: 9.4.2015 13:47
PSN ID: futureboy7880

Re: DIRT

Příspěvek od futureboy7880 »

Pěkný videjko :D ale predokolky a kopce mě baví asi nejmíň.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: DIRT

Příspěvek od Hanz.77 »

Jenom přidám, že český dabing navigátora je OK a docela se podle toho dá jet.
;-)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

Re: DIRT

Příspěvek od derek »

Já mám s Dirtem opačný problém než Red. Řízení auta je až moc primitivní, šance na přetočení nebo nějakou formu řízeného smyku je prakticky nulová a i když mám vypnutý všechny asisty, tak mi připadá, že je zapnutý "skid" a nějaké forma trakce. Např. dám plnej rejd a plnej plyn, očekával bych, že se auto buď přetočí, alespoň malinko, nebo bude v případě čtyřkoly nedotáčivost, záleží ale i na povrchu na kterém se jede. Tady se nic nestane, respektive auto začne chcípat a zatáčka se projede jak po kolejích nebo spíš tak nějak automaticky. Jezdil jsem Dirt asi 2 týdny v kuse, pak jsem si dal závod v GT6 a docela jsem čuměl, jak je to těžký, respektive jsem musel zase pracovat s volantem. Od rally jsem čekal trochu jinej level, ale bohužel u Dirta není. Na druhou stranu má Dirt perfektně zpracovaný tratě, kde každý detail může vést k totálce a to děla z Dirta celkem obtížnej masakr.. :) Dřív jsem jel i pár závodů v rally GT6 a hlavně na šotolině byla neskutečná zábava, auto se chovalo krásně předvídatelně a člověk si řízení opravdu užil. Na sněhu už taková zábava nebyla díky hřebům, moc to drželo, ale i tak to bylo o dost lepší než Dirt.
Jinak jsem překonal počáteční znechucení z Pcars a koupil to teď na storu za celkem přijatelnou cenu. No kdybych to mohl vrátit, okamžitě to letí! :))) Když pominu všechny ty věci, o kterých jsem psal dřív.. tak zpracování tratí, no nic hnusnějšího jsem snad nikdy neviděl. Někdo od oka obkreslil plánek trati a olaaa máme Pcars.. :)) Ani mi tak nevadí, že je tam místo Suzuky, prostě něco. Ale hlavně mě dostalo, jak vývojáři neumějí udělat pořádnou fyziku tak si právě trochu pomohli právě tratěmi. Např. Monza zatáčky Lesmo - aby to udělali na řízení trochu obtížnější tak naklonili zatáčku dovnitř a na výjezdu je taková vlnka, oba tyto faktory auto celkem rozhodí aby si člověk myslel, jaká je to skvělá simulace.. :))) To samé je např. i na Silveru na výjezdu z Becketts, hup jako kráva.. Podobné styly tratí se dělají i do her F1 - shit. A chování auta na trávě, drží to jak na asfaltu.. No nic, už aby vyšlo GT nebo konečně private lobby do Assetta. :)
Uživatelský avatar
futureboy7880
Příspěvky: 62
Registrován: 9.4.2015 13:47
PSN ID: futureboy7880

Re: DIRT

Příspěvek od futureboy7880 »

Taky zajímavej názor.Zkoušel jsi Dereku i jiný auta než WRC?A nedotáčení/přetáčení dělá hodně nastavení diféráků.A takový starý zadokolky z 80let se myslím přetáčej až dost.Takže nový turnaj 21.1. už nepojedeš?

Jo jinak já si včera dal závodní večer.2h GT6 pak půl hodiny PCars a 2h Dirt.Podle mě je Dirt nejtežší a PC nejednodužší na ovládání a to samý přechody.Na Dirta mi trvá nejdéle než si zvyknu a na PC to bylo hned.Na Gt jsem si taky musel docela dlouho zvykat když jsem ho dlouho nehrál.To jen na okraj moje pocity který nikomu nevnucuji.Jen konstatuji.Nejsem žádný odborník. ;)
Odpovědět