DIRT

vše co se týká závodních simulátorů a her
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

Re: DIRT

Příspěvek od derek »

Zkoušel jsem tam skoro všechny auta, nej tam jsou právě ty starší, ale taky to není ono. Některý WRC se tam dost přetáčej na brzdách, ale pod plynem je to prostě hrůza.. Auto vůbec nekoriguješ jako v GT nebo Assettu, většinou teda vůbec ne, alespoň v mém případě. Docela jsem se divil, že jsem třeba v Monaku dal pár rekordů, když jsem to jel jen s upravenou převodovkou a nebyla to žádná uškubaná divočina, normální klidná jízda.. Zkoušel jsem tam taky rallycross a tam se to auto chovalo tak debilně, že jsem to ani dál nejezdil. Zkoušel jsi Future taky rally v GT6? Vem si třeba C4 a dej si pár kol v těch horách na šotolině, nevím jak se ta trať jmenuje a pak napiš, co si myslíš o Dirtu.. :) Jasně že je tam ta trať široká jako kráva, ale kdyby si dal tuhle fyziku do Dirta, no kua, to by bylo svezení!!
S tím turnajem nevím, moc se mi nelíbila myšlenka, že si každý vezme co chce. To tam potom v každý třídě proti sobě pojedou 3 lidi, který si budou možná stačit? :) Uvidim, jak to nakonec bude. Jinak ono se to nepojede v rámci OA?
Uživatelský avatar
futureboy7880
Příspěvky: 62
Registrován: 9.4.2015 13:47
PSN ID: futureboy7880

Re: DIRT

Příspěvek od futureboy7880 »

Jj Dereku zkoušel jsem rally v GT a nikdy mě to nebavilo.Me holt víc sedí styl Dirtu.Uz v Dirt 3 mě rally bavila.Evidentne se nám kazdymu líbí nebo spíš sedí jiná fyzika.A je mi fuk jak moc je to realny.Stejne nemůžu posuzovat.Proste mě to bavi.Tot vse.A nový turnaj už bude zřejmě publikován jen na FB.Spicka pojede skup.B 4wd a ty slabší wrc a mohlo by se to možná trochu vyrovnat tvrdí poradatele ikdyz si to nemyslím.
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

Re: DIRT

Příspěvek od derek »

Nevím, co se zase stalo na OA, že už to nechtějí pořádat, když bylo v turnaji 50 lidí.. Zkus teda napsat Eisymu, posledně říkal, že jestli budeme chtít tak to vypíše na Pitlane. Bylo by to daleko přehlednější a lepší, než to jet jen přes blbej FB.. Navíc by se někdo možná i přidal. :)
Uživatelský avatar
futureboy7880
Příspěvky: 62
Registrován: 9.4.2015 13:47
PSN ID: futureboy7880

Re: DIRT

Příspěvek od futureboy7880 »

Asi zbytečný.Na FB to funguje v pohodě a není potřeba zadne stránky.Nemuzu za to že nemáš nebo nepouzivas FB.
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

Re: DIRT

Příspěvek od derek »

v poho, me je to u prdele, snazil jsem se pomoct.. :lol:
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: DIRT

Příspěvek od speedy »

Hele borci, prosím považujte téma ohledně zakládání turnajů Dirt "u nás" za uzavřené - na tento web se to fakt nehodí. Od toho jsou jiné stránky nebo FB. Dík za pochopení, nechci něco zbytečně banovat.
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

Re: DIRT

Příspěvek od derek »

ouu tak to radeji cele smaz speedy, aby "vas" to nejak neposkodilo.. :roll:
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: DIRT

Příspěvek od ToyRipper »

Proberem to v Kytlici :)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: DIRT

Příspěvek od osiwaru »

Mám pocit že plugin jsem udělal aby uměl i časovky.
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: DIRT

Příspěvek od ToyRipper »

Ja to tusil, ze Osi myslel na vsechno :)
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

Re: DIRT

Příspěvek od SOBMAISTER »

Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: DIRT

Příspěvek od ToyRipper »

Videl jsem a vypada to cool!!! Az na to ze jde prostrcit hlava skrze strechu :)
Jaky jsou tvy dojmy po ctvrt roce s VR?
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

Re: DIRT

Příspěvek od SOBMAISTER »

Tak hlava jde prostrčit i dveřma :-D Ale musím uznat že až těď s Dirtem vytáhnu VR několik dní po sobě jinak jsem to měl na občasné hraní které ale stejně na 100 % bylo parádní ta atmosféra je nepopsatelná po dohraní Until Dawn: Rush of Blood u kterého jsem se vážně lekal víc než dost si nedokážu ani představit hrát Resident Evil 7 myslím že ani náhradní trenky by nepomohly to je rovnou na náhradní srdce :-D
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: DIRT

Příspěvek od xanavigtr »

VRko je určitě další stupeň prožitku a vtáhne to jednoznačně do děje. RE7 si ale myslím není hra kterou by VR nějak změnilo ve vnímání, v celé hře totiž prakticky není situace kdy tě něco přepadne, vše je naprosto předívatelné. Já osobně byl RE7 zklamán, sice to už není střílečka jako RE5 či 6, což je super ale survival horor to taky není. Myslím, že např. takový Outlast 2 atd bude větší zážitek. Já se tedy těším jen na jednu hru, kvůli které si VR koupím, a to je ACE COMBAT 7. Proto že vše co se na VR hraje je hlavou vzhuru na nohách, na zemi či sedíš na zadku. Chci ale vidět co se stane až poletí člověk dva machy, proti proletí nepřítel, člověk se za ním ohlédne a přitáhne knipl. 9G naštěstí neucítím ale mozek se totálně zavaří když oči uvidí neprosto něco jiného než tělo bude vysílat do mozku. Myslím že to bude teprve ten pravý prožitek virtuální reality
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: DIRT

Příspěvek od ToyRipper »

Mam v planu VR koupit taky az mi odejde konzola a koupim PRO :)
Doufam to dotahnes na LANku at to muzu prubnout. Na PSku jsem to jeste nevidel.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: DIRT

Příspěvek od Trámek »

Kdyby měl někdo zájem, mám kupon na 20% slevu hry: DIRT 4
Je to sleva na zakoupení hry z PlayStation Store. V případě zájmu napište a je vaše ;)

ps: platnost slevy do 3.7.2017
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Odpovědět