Sen sa stal skutocnostou

Sklad opuštěných témat, do kterých, nikdo nepřispěl posledních 30 dní
Odpovědět
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

Sen sa stal skutocnostou

Příspěvek od DudySVK »

ahoj eddy nedavno sa mi splnil sen tak ak nevadi tak Vam tu zavesim linku na moje video...

http://www.youtube.com/watch?v=GTZPGUgsdws
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Sen sa stal skutocnostou

Příspěvek od eddie »

Dudy tak to je sen asi každého z nás, muselo to být super ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Sen sa stal skutocnostou

Příspěvek od novcze »

super, tohle mám taky někdy v plánu, ale pokud to půjde tak nějakou F1 Experience

na kolik vyšel ten Donington se vším všudy?
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

Sen sa stal skutocnostou

Příspěvek od DudySVK »

jo eddy bolo to super, sesiet 20cm nad zemou a pocut revajuci motor za usami je nadherny pocit:)
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

Sen sa stal skutocnostou

Příspěvek od DudySVK »

novcze píše:super, tohle mám taky někdy v plánu, ale pokud to půjde tak nějakou F1 Experience

na kolik vyšel ten Donington se vším všudy?


novcze zaklad bol 99lib ja som si este dolatil poistenie za 20lib, na svk to stoji 500e a ktomu je menej vykonna formula.
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Sen sa stal skutocnostou

Příspěvek od Redjous75 »

Pěkný,pěkný. A jaký máš dojem s porovnáním třeba simulátor F1 a teď když sis formulku zkusil. Nejde mě o rychlost nebo tak spíš jako jestli se dá srovnat chování ( reakce ) doma za volantem a pak přímo v reálu. A jak jsi třeba reagoval na opotřebení změny chování vozu třeba po 5 kolech jestli tedy nastali a zda se to dá opět posuzovat s hrou. Pamatuji si jak jsme online závodili v F1 2010 na full počet kol v Kanadě kde jsi vyhrál závod právě velmi dobrou prací s opotřebením kol. Každopádně jsi si určirtě užil parádní víkend :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

Sen sa stal skutocnostou

Příspěvek od DudySVK »

Dobra otazka redjousi:)

Ked som sa isiel pozriet na formulu s blizka tak hned som mal respekt, tak uzky kockpit som necakal, vystuz po stranach a len malicka prevodova paka na pravej strane a ked som si predstavil ze budem sediet asi 20cm nad zemou tak som sa sam seba pytal ako budem vidiet do zakruty ked tak nizsko budem sediet ? :) ale mal som vyhodu, okruh som poznal naspamat tak ze nebol problem sa trafit do zakruty aj nase oci s perifernym videnim dost vela pomahaju a to OPROTI hram co hrajeme ma velku vyhodu tu je hlavny rozdiel proste realne vidiene na trat a nie v TV...

dalsia vec bola rychlost, pretazenie v zakrutach, akceleracia a brzdenie... tu hra ide bokom to sa tazko popisuje lebo v reale vsetko citis na stolicke pred TV nie, mna to dost prekvapilo. a v prvom kole na rovinke dunlop som mal aj trocha strach ze ako citit tu richlost... dalsie kola uz som si zvykol a islo to v pohode.

ovladanie: to sa mi zdalo byt velmi podobne ako hrat GT ci F1 tu nebol ziadny problem alebo rozdiel.

zmenu ovladania formule som si za taky kratky cas nevsimol a predsa som nemohol ist na hranu lebo to sa ani neda ked clovek vie ze tu ma priblizne 15 minut na jazdu, ja som sa prve 2 kola len spametaval s toho sialeneho soku ze riadim formulu:)

ale v 3 kole uz som sa sutredil a snazil som sa ist co najlepsie viem a poviem ti je to masaker, adrenalin by som mohol predavat:)

dufam ze odpoved dostatcujuca

suhrn: ak clovek hraje simulator tak mu to dost pomoze ked si presadne do realneho zavodaku (mne urcite)
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Odpovědět