LAN Hořovice 2012

Sklad opuštěných témat, do kterých, nikdo nepřispěl posledních 30 dní
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN Hořovice 2012

Příspěvek od Hanz.77 »

LAN 2012 aneb setkání GT-Racing Teamu a přátel hry Gran Turismo
Epilog
Dlouho mi to nedalo, ale přeci musím tenhle článek napsat. Je to cca měsíc po naší akci a je na čase to celé nějak důstojně uzavřít.
- Doufám, že se vám všem akce líbila a byli jste se vším spokojeni.(Jestli ne klidně to jsem napište, ať pro příště víme co zlepšit) Ze strany našich hostitelů Radky a Petra se akce moc líbila. (Až tak že Petr už má doma místo Wii Playtastion 3 a Gran Turismo 5 a na jeho Playseatu už se pracuje.) :D Viz nově přihlášený člen na našich stránkách pod nickem Mach. Jinak mám vyřídit že jsme kdykoliv a kdokoliv z nás v Optimě vítáni.
- Poděkování z mé strany patří vám všem, ale pár lidí jsem přeci jenom musím napsat. Bez nich a bez jejich nadšení pro věc bych tuto akci horko těžko sám dal dohromady. Takže za prvé děkuji Markovi a Speedymu za předsunutou jednotku (ohlédnutí terénu a zmapování lokality), Markovi za rady a zkušenosti kdy pořádal minulé LANky, Speedymu za min požadavky připojení k internetu. Vratimovi, Jardovi75, Speedymu a Markovi za jejich krásné stanové městečko. Perisovi, Vivovi a Kapsičovi za vodní postele v půdním bytě. Kapsovi za bečku „Ječmínku“. Pavlovi67 za švestky a hrozny které mají původ kósek od Brna. Redjousovi za mravenčí práci sepisování výsledků. Eddimu za organizaci závodů. Michalovi za přípravu prvních závodů LAN, Sergejovi za pěkně polepenou Calibru, Pájínkovi za skvělou jízdu v našem vítězném teamu při závodu motokár, Trámkovi za ctihodný výkon ve sprše v hotelovém pokoji, Osimu za skvělé „made in Bombay“ a to jak před tak i po akci, Martinovi sipimu za monitor pro Trámise a za to že jsem měl alespoň s kým soupeřit na trati, Bálisovi za skvělí výkon při zdolávání švestek, Ketézovi za skvělí pokec o reálných závodech a za připomínky k našemu webu(kritika se vždy musí brát v podtaz), Corradovi za to že to na motokárách vydržel i bez časomíry, Sonymu za strasti plnou jízdu vlakem a za tabulkové zpracování našich mini CUPu, Josuabarakovi a Hondagasovi za to že se nebáli a přijeli mezi nás, družkám, manželkám a dětem že to s námi vydrželi až do konce a v neposlední řadě patří také velké díky nejmladšímu jezdci v startovním poli LANky Kubovi98 za pomoc při organizaci a Lucii za to že je tak tolerantní, chápavá a že to se mnou po dobu příprav vydržela.
- Co se týče reklamních a upomínkových předmětů tak velké díky patří právě Kapsičovi65 a Jardovi75 kteří je nechali za své vlastní náklady vyrobit. A právě i těmto dvěma bych chtěl zvláště poděkovat za technickou a organizátorskou podporu během celé doby konání akce.
- A na závěr bych chtěl jenom říci, že tato akce pro mě osobně znamenala velkou výzvu. Sám sobě jsem si dokázal, že ještě pořád dokážu zorganizovat takovouto akci. A myslím si, že akce se povedla. Je třeba dodat že byla trochu víc finančně náročnější než minulé LANky ale snažil jsem se vše stáhnout na min. Vyúčtování celé akce si můžete stáhnout na ulozto.cz: http://www.ulozto.cz/xBWHZpX/nemazat-dulezite-xlsx heslo: stigneprijel
- Co z toho všeho plyne? Že kdyby cokoliv selhalo příští rok máme prostory a zázemí kde akci kdykoliv zopakovat. Díky kluci!
Hanz.77
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LAN Hořovice 2012

Příspěvek od markoduno »

mi děkujeme.
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

LAN Hořovice 2012

Příspěvek od perisbond007 »

jo nafukovacky . :twisted: aspon sem potrenoval na vylet do italie. tam mne nic jinyho neceka. :D
Odpovědět