Tréninky

Sklad opuštěných témat, do kterých, nikdo nepřispěl posledních 30 dní
Odpovědět

Chcete tento tréninkový den v

Pondělí
0
Žádná hlasování
Úterý
2
20%
Středa
1
10%
Čtvrtek
3
30%
Pátek
4
40%
 
Celkem hlasů: 10

Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Tréninky

Příspěvek od osiwaru »

Rád bych zde nastínil jedno téma a to jsou pravidelné tréninky, jednou týdně.

Tenkrát (2001 - 2005), když jsem hrál Ghost Recon, R6: Raven Shield a BF2 za klan .urna (u are not alone), tak jsme se oficiálně jednou týdně scházeli a to v úterý. Sice se tomu říkalo tréninky, ale nikdy jsme tam nic netrénovali, (trénovalo se většinou chvíli před zápasem). Každopádně během těchto úterků byla největší účast. Lidé si na to zvykli a oblíbili si to, protože to byly opravdu vydařené úterky, na to se nabalilo mnoho dalších hráčů ze spřátelených klanů a o zábavu bylo postaráno.

V případě gt-racingu, to možná bude jiný případ, věkový průměr teamový je někde jinde a s tím i mraky jiných starostí, ale to vůbec nevadí, protože kdo bude chtít si ten čas najde. Viz. pětidenní LAN :twisted: .

Takže, být na mě moc bych to nerozebíral, vybral jeden den a ten bych prohlásil za tréninkový, pak už ukáže jen čas, jak se to ujme nebo neujme.
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Tréninky

Příspěvek od SJ.sprint »

Unikatni věc OSI, to se musi nechat. Ja bych volil něco od uterka po čtvrtek...Jelikož jsem tak nejak flexibilni a zatim nemam problem se přizpusobit čemukoliv :lol:
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Tréninky

Příspěvek od Trámek »

Super nápad.. já za sebe:

pondělí: nemá cenu - v neděli cup
úterý: růžovka - kdo by se hádal doma s paní o TV, tak raději povinně odcházím koukat do hospody, ať má paní doma klid na seriál :lol: :lol: :lol:
středa: Liga Mistrů - tady není místo :!:
čtvrtek: opět růžovka - kdo by se hádal doma s paní o TV, tak raději povinně odcházím koukat do hospody, ať má paní doma klid na seriál :lol: :lol: :lol:
PÁTEK: V TV NIC - OŽELIT HOSPODU A HURÁ NA SLEZINU DO GT-TÝMU - tedy moje volba je pátek
sobota: málo kdo je doma
neděle: termín pro cup

Tak to byl takovej můj miniharmonogram jak většinou vypadá týden u nás ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Tréninky

Příspěvek od Redjous75 »

U mě ať je to jaký koliv den v týdnu tak to je vždy jedenkrát za 14dní páč makám krátkej dlouhej. Jinak projekt to není vůbec špatný a klidně by mohl být zakončen jedním zavěrečným sprintem.
Osobně bych to také viděl na PÁTEK je to takovej plonkovej den kdy prostě začíná víkend všichni v klidu a další den se dá chrnět do alelujá ( tedy Ti šťasnější bezdětní ). ;) :)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Tréninky

Příspěvek od osiwaru »

Zatím vede pátek se třemi hlasy, takže ten kdo bude dnes mezi šestou a sedmou online, založí místnost:

"gt-racing.cz / practice" ;)
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Tréninky

Příspěvek od Trámek »

Tak jsem musel upravit tenhle příspěvek na to, že to dnes bylo opět super poježděníčko jako včera.... vypadá to, že po lance se opět začíná jezdit a já to říkal ! :P
Sešlo se to sice až po 19:00 hod. ale to je very good ;)

původní text: Tak mezi 6-7 mrtvo a sergejovo návrh taky asi dnes nebude.. neva.. jdu na DIRT 2


ps: Pavlos67, ty draku.. jak to že jsem v TT na 2.místě ??? grrrrrrrrrrr :x
Ale na Eigeru mě nedáš hihi :mrgreen:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Tréninky

Příspěvek od Hanz.77 »

ps: Pavlos67, ty draku.. jak to že jsem v TT na 2.místě ??? grrrrrrrrrrr :x
Ale na Eigeru mě nedáš hihi :mrgreen:[/quote]

S tím autíčkem na setrvačník mi to docela jde. Hoši jsem v TOP 140 !!! :D :D :D Fantastic! Yes! No a pujde to ještě stáhnout. Takže první Čech s v TT GT Academy je " Kapitán Šnek" . Nic proti ale Tramis na mě ztrácíš 2.6 s. :lol: :lol: :lol: :lol: Zajeto na 1:17:202. Tak hoši vyměnte baterky a šup na to! :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Tréninky

Příspěvek od Trámek »

Hanzi těd si trošku vedle mísu :D :D :D my se s Pavlem hecovali v TT a né v academy, kde jsem odejel pouze jedno měřené kolo :D :D :D Ono Eiger a Eifel je podstatně velkej rozdíl .. takže taky nic proti :lol:
ps1: takže ukaž se v TT a né že tam budeš trávit celé odpoledne a ještě k tomu večer.. hihi

ps2: a v GT5 dávám pauzu, takže když mě porazíš na nějakém čase, už to nevylepším... jdu dohrát ten DIRT2, páč v gétéčku se těd moc nejezdí a když už jo, tak pouze lítaj plechy v první točně a to mě po včerejšku už neba :(
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Tréninky

Příspěvek od Trámek »

Tak Hanzi, ty šneku :D jak to vypadá s těma časama ? Já tědka drtím toho Dirta od tebe a docela mě to baví.. tenkrát jsem to rozehrál , hru prodal a těd to snad dohraju do konce ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Tréninky

Příspěvek od Hanz.77 »

Jen drť. ja už dneska taky rozjel SHIFT 2 . Protože jsem si od toho autíčka na eletriku taky musel vyzkoušet něcio jinýho. Jinak na časy teď večer mrknu a uvidíme. :-)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Tréninky

Příspěvek od osiwaru »

Nezapomeňte na dnešní trénink :P
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Tréninky

Příspěvek od SJ.sprint »

Njn ja na ně nezapominam, nikdy...ale co když mě pořad "kope" a nebo vidim jen pulku lidi. Ted' když chci jezdit tak jezdim online z ruskyma. Nechapu jak je to možne ale u nich nemam žadny problem s připojenim-nikdo se mi nelaguje.,vidim vsechny kdo se připoji předemnou po mně. A je uplně jedno jestli to je rus,španěl,němec,ital a td. Nikdo se mi neseka na trati ani ja nikomu...Fakt nevim kde je problem :?
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Odpovědět