Akce BURČÁK - říjen 2012

Sklad opuštěných témat, do kterých, nikdo nepřispěl posledních 30 dní
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Akce BURČÁK - říjen 2012

Příspěvek od pavel67 »

Osi - samozřejmě, v neděli rozjezd tak jak kdo potřebuje...

Rámcový program na akci -

pátek
* cca 18:00 až 20:00 - příjezd všech účasníků do Kobylí
* 20:00 - 22:00 (23:00) posezení ve slípku u Tondy

sobota
* 11:00 - 12:00 - motokáry Hodonín http://kary.fogt.cz/ - předběžne dle tel.domluvy mají volný termín
* následně přesun do Brna na http://www.automotodrombrno.cz/cz/#!/se ... g/o-zavodu
časový harmonogram viz příloha
* večer - posezení ve sklípku

neděle
* ráno(dopoledne) - brufen, valetol dle potřeby
rozjezd účastníků dle libosti, doma příprava na poslední závod GT CUPu.

Posezení ve sklípku je s občerstvením - zajistím já, škvarkovku Tonda...

Večeři při návratu z Brna doporčuji ve V.Pavlovicích v restauraci u Hiclů - je to při cestě zpět do Kobylí než v Pavlovicích odbočíte dolů ke hřišti, pojedete rovně a uhýbá se doprava z hlavní cesty. http://www.mapy.cz/#t=s&q=restaurace%25 ... m_284122_1

Pokud má někdo dotaz, pište sem nebo do mejlu.
Přílohy
Epilog 2012.jpg
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Akce BURČÁK - říjen 2012

Příspěvek od markoduno »

Pavle...moje žena dostala náááápad. Prý, zda by si nemohla zkusit motokáry? Když jsem jí to samozřejmě odsouhlasil, tak dostala další nááápad. Pproč prý neuděláme Women Cup? Že by si to rozdali holky mezi sebou. Třebas 10 minut. Co ty na to? Respektive co na to ti, jenž berou polovičky sebou?

Pak měla ještě jiné nápady, ale ty netýkaly akce, tak jsem ji rychle zchladil, že to už stačilo. :lol:
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Akce BURČÁK - říjen 2012

Příspěvek od eddie »

No moje drahá polovička má s motokárama zkušenosti, takže já bych ve Women cupu neviděl problém. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Akce BURČÁK - říjen 2012

Příspěvek od pavel67 »

aktuální info k Invicta Epilog na MO

http://www.automotodrombrno.cz/cz/invicta-epilog
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Akce BURČÁK - říjen 2012

Příspěvek od sonyman »

Tak s politováním musím oznámit, že naše účast na akci je ohrožená, resp. dost nejistá. :(

Nějak se toho sešlo více, GO auta se nestihne do pátku (takže vlak), kluk jezdí teď z výšky jen na víkend domů a potřebuje něco řešit, pes se rozhodl, že je toho málo, tak začal klempírovat, no a tak, o zábavu zkrátka postaráno.

Ještě schůdnou variantu bych viděl dojet vlakem do Kobylí v sobotu podvečer aspoň na posezení ve sklípku. Doprovodné akce nám určitě nevyjdou, o moc dřív dorazit nepůjde a v Brně pomocí MHD se štrachat na okruh se mi na tu "chvilku" moc nechce.

Takže je mi líto. Zatím tedy počítám aspoň se sobotní účastí a doufám, že to vyjde a potkáme se na koštu Tondových specialit.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Akce BURČÁK - říjen 2012

Příspěvek od pavel67 »

Děkuji všem, kdo se zúčastnili akce BURČÁK 2012 !!!
Věřím, že i přes nepatrné problémy s ubytováním jste byli spokojeni jak s akcí ve sklípku u Tondy, tak i s jěžděním na motokárách v Hodníně. Mimochodem na fejsbůkovým profilu motokáry Hodonín http://www.facebook.com/pages/Motok%C3% ... 0720863664 je momentka z přípravy na naši poslední jízdu a něco o pěkném počasí, které se opravdu vydařilo. :D
Opět jsme (jsem) získali nové zkušenosti a kontakty co se ubytování týče, takže příští rok už bude bez nějakých zádrhelů. Snad... ;)
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Akce BURČÁK - říjen 2012

Příspěvek od speedy »

videa z hodonínského kartingu (aprox.6GB) pověsím postupem času na net. Nečekejte zázraky, kamerka připevněná na plastový kryt motoru se dost chvěje a ani softwarová utilitka přímo v kamerce si s chvěním neporadila. Koukatelné to je, ale žádný nový div světa se nekoná.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Akce BURČÁK - říjen 2012

Příspěvek od markoduno »

Díky za akcičku. Akce se opravdu povedla a já s drahou polovičkou jsme si to opravdu užili. Díky Pavle a už se těším na další setkání
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Akce BURČÁK - říjen 2012

Příspěvek od eddie »

Tak Ústí už je také doma....akce Burčák byla super a už teď se těšíme na další ročník. ;)

Velké poděkování patří Pavlovi i přes komplikace s ubytováním zvládl akci na výbornou...díky.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Akce BURČÁK - říjen 2012

Příspěvek od osiwaru »

Tak i já jsem se vrátil, samozřejmě včera a ne dnes a to o dvě hodiny dříve než bylo plánováno. Ale, pro tuto akci se toho plánovalo hodně a moc z toho se neuskutečnilo :) Každopádně ještě jednou díky Pavlovi, za všechnu tu logistiku a zařizování. Motokáry super, dnes to cítím ještě víc než včera, tak to asi vydrží pár dní :)

Prosím všechny co mají nějakou fotodokumentaci, aby mi zaslali mailem, v rozumné veliskoti nebo třeba využili nějaké služby jako ulož.to. Jirkovi (JZ) budu muset asi napsat e-mail o videa :roll:

Během týdne nahodím výsledkový servis z motokár a zkusím sepsat nějaký fejeton :).

EDIT:
Já píše:Jirkovi (JZ) budu muset asi napsat e-mail o videa :roll:

Možná ne, Jirka dorazil na fórum :P
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

Akce BURČÁK - říjen 2012

Příspěvek od KAPSA »

Prvně bych chtěl poděkovat za přijetí do týmu :D sen se mi stal skutečností :lol: .Setkání v Kobylí bylo super a jsme rádi že jsme se ,,já a Jarka,, mohli zůčastnit a už se těšíme na další společné akce.Velké poděkování určitě patří Pavlovi za spáchání relax víkendu,motokáry jsem si opravdu užil a posezení ve sklípku u Tondy nemělo chybu.
PS: Jarka děkuje že mohla poznat super lidi se kterýma je dobrá zábava. :)
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Akce BURČÁK - říjen 2012

Příspěvek od pavel67 »

...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Akce BURČÁK - říjen 2012

Příspěvek od markoduno »

Nechce se mi zatím kvůli tomu zakládat nové vlákno, ale dnes mi volal Toník z Kobylí.

Kdysi jsme se tu bavili o nějaké akci v Brně v květnu. Mám dojem, že to vycházelo zrovna na příští týden. Já jsem s ním mluvil, že možná budeme mít akci v Brně a že bychom se u něj stavili. Dnes mi volal, zda přijedeme či nikoli. Dějte sem prosím vědět, zda do Brna vůbec někdo jede a zda by se popřípadě u Toníka chtěl zastavit a přespat v Kobylí. Dnes věčer mu musím dát vědět. Já osobně ale nemohu.

Druhá věc se týká tradiční akce v Kobylí ala burčákobraní
Tuším, že 4-5.10. jsou v Brně nějaké závody, o kterých jsme se zde také již bavili. V planu by bylo, že bychom tam jeli a rovnou to spojili s Kobylí a tradičním burčákobraním a spaním v Kobylí. U Tondy jsem tento termín zamluvil na 100 %. Tak by byla asi účast? Tradiční? Samozřejmě bych pak oslovil Pavla, aby zajistil ubytování, protože v tom má již bohaté zkušenosti ;)

Odpovězte mi prosím na tyto návrhy. Děkuji moc
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Akce BURČÁK - říjen 2012

Příspěvek od speedy »

Jedná se o tuto akci: ETCC
Speedy (+1) jedeme.

edit: akci v květnu vynechávám, nebudu mít volný termín.... škoda, je to nejlepší podnik letošního roku na AMD...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Akce BURČÁK - říjen 2012

Příspěvek od markoduno »

ano, to je ta druhá akce. A co ta první? Pojede tam někdo a nebo to mám odvolat?
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Akce BURČÁK - říjen 2012

Příspěvek od pavel67 »

klidně do Kobylí té paní o ubytování zavolám na ten podzimní termín, ale bojte se toho co mi řekne v září... :twisted:

A co se příštího týdnu týká, tak jsem už nějak vytížený.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Akce BURČÁK - říjen 2012

Příspěvek od markoduno »

no jak tak koukám, tak ten příští týden bude asi pasé.
Tak to zatím necháme být a tak na přelomu srpna azáří se připomenu s tím říjnem. Ju?
Odpovědět