Krize, moc se nejezdí

Sklad opuštěných témat, do kterých, nikdo nepřispěl posledních 30 dní
Odpovědět
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Krize, moc se nejezdí

Příspěvek od speedy »

hola heyyy, teamový spoluhráči!! Pořádaný CUP2012 měl být nejprestižnější záležitostí letošního roku a bohužel je tady hodně pilotů, kteří jaksi nemají zájem účastnit se závodů !!!! Vůbec nerozumím tomu co se děje a proč nemáte zájem se do závodů více zapojit :(
Že by vás opravdu tak moc zajímalo hokejkové mlácení se o mantinely a zápasy banánistánu proti absurdistánu :?:
Nebo už jste znudění jakousi těžko nastavitelnou mazdouTC a raději střílíte po náckách ?
Hanz vypsal zajímavý šampík s pohodovým autíčkem a účast opět ze strany GT-racingu téměř nulová (vyjímky prominou)...
Perisbond nadhodil zajímavý nápad na závod se spojkou a odezva téměř nulová --- proč ??

Určitě každý máte nějaký důvod, proč na ježdění házíte bobana a určitě mi tento důvod uniká... ale vypadá to hrozně a skoro se bojím, že je to začátek konce kdysi hodně aktivního projektu s názvem GT-Racing.cz team

Dokažte mi prosím, že se zatraceně pletu. Že při touze závodit nemusím hledat volné místo ve startovním poli třebas u konkurenčních mrázků apod.... pls, pls, pls.... :oops:
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Privátní sekce

Příspěvek od markoduno »

přiznám se, že se mi také vůbec nelíbí přístup některých pilotů. :(
Na začátku byli všichni hrrrr do závodů, každý chtěl do týmu, každý měl plná ústa všeho možného a podívejme se, jak to vypadá nyní? Komunikace téměř nulová. Pouze část týmu zde komunikuje. A výmluva, že Vás nic netýká, je hloupá. Je zde spousta témat, která se nás přímo týkají, ale přesto přezevšechno je tu mrtvo. Nechci jmenovat, ale musím, protože chodit kolem horké kaše je na nic.
Bális, Corrado, Pájínek, Vlch, Martisipy, Sergej, Trámis, KDR. Pánové - Vás už to nebaví??? U některých je neaktivita až hrozivá.
Dá se pochopit, že někdo má hodně práce či je jinak vytížen ( v dnešní době, kdo není?), ale naprostá hluchota či ticho je k nepochopení. Každý sednete alespoň jednou za den k netu.
Všichni: jó potřebujeme nový web. Po příchodu webu: pěkný, díky moc. A teď???- ticho po pěšině. Někdo ( a tím myslím pouze 2 piloty) alespoň občas jezdí, ale skoro nikdy se nepřipojí k týmu. A ostatní? Proč tedy máme tým? Aby jsme se sešli jednou za rok, popili a jeli zase domů? To snad ne? Nebo vás nebaví CUP? Nebo vás štve něco jiného? Tak napište, co si představujete, co by vás bavilo. Jaké máte nápady?
Budeme nejlepší tým v ČR, budeme ikona ježdění a závodění ve hře GT v ČR. Jméno GT racing CZ bude image, která bude hovořit za vše. Férovost, čistota, slušnost - toť naše druhé jméno. To jsou věty, které zazněli na poslední LANce. Teď??? Je zde dost jiných pilotů, kteří nejsou členy a přesto jsou aktivní a mají evidentní zájem o závodění v naší společnosti a to mě trochu děsí. Ne z jejich strany, ale z naší. Přijdou na naše stránky a nevidí nikoho jiného, než pár aktivní členů. Je to někdy i trapné, když se ptají na ostatní. Nedivím se jiným členům, kteří se snaží to tu udržet, že jim dochází trpělivost, protože dělat něco, o co nejeví ostatní přílišný zájem, je dost demotivující. Pořádání LANek a závodů (CUP) stojí neskutečně energie a času. Někdy i partnerské rozbroje. Pořádající člověk se opravdu dost nadře, aby vše klaplo, ale pro koho to vlastně dělá?
Nezlobte se na mě, ale sáhněte si všichni do svědomí. Máte opravdu zájem o závodění v GT? Nebo jste tu již jen ze setrvačnosti?
Tento článek píši v klidu, bez rozhořčení. Na nikoho neútočím. Jen chci znát, jak jsme na tom.

A rozhodně bych přestal mluvit či psát o jakémsi začátku konce!!!!!!!
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Privátní sekce

Příspěvek od speedy »

sorry Marku za ten začátek konce, tak to opravdu vidím:!:

to ALL: Osiwaru pro nás dělá parádní práci - věnuje pracem na webu moře času. Sleduji jeho snažení a tak vidím neustálé drobné úpravy hlavní stránky + hafo dalších úprav plynoucích z potřeb teamu. Jenže těch podnětů nebo připomínek od ostatních dostal málo spíš nedostal.

Připadá mi to, že lidi pořád nepochopili nový formát hlavní stránky. Že se bojí diskuse na platformě phpBB..... přitom při hlubším seznámení se s možnostmi, které nabízí je naprosto přehledná. Na rozdíl od jednostránkové sysprácké diskuse je dokonce i daleko funkčnější a informace jednou napsané se nikam neztrácí (na rozdíl od předchozí). Jen se s tímto formátem člověk musí naučit pracovat. Stačí si ve svém uživatelském panelu projít možnosti nastavení a zjistíte spoustu možností.
Že prý je mnoho forumů nepřehledné. No tak si nastavte zobrazení nových zpráv třeba za poslední týden a novinky se vám zobrazí tak jak byly přidány. Není nic lehčího.
Neaktivní témata nebo témata bez odpovědi osiwaru přesunul do sekce smetiště na mou žádost. Právě pro lepší přehled na stránce výpisu témat. ATD....

A neodpustím si ještě jeden rýpanec k (ne)účasti pilotů v cupu: V roomu pro poslední závod se nakonec sešlo jen 8 pilotů. To je naprostá tragedie, protože při vyhlášení propozic někteří piloti museli být z cupu dokonce odmítnuti - nebylo už místo na soupisce do celého cupu2012. A teď po pár závodech se v Tokyu sejde jen 15 pilotů?? Procento účasti členů teamu raději neuvedu, je to smutné. To stejné je i v Hanzově šampíku WCS Z4 proti GT-mrázek. Je to první vlaštovka v soupeření mezi teamy a účast GT-Racingu je otřesná. Čest teamu nakonec zachraňují hosté jedoucí pod licencí našeho teamu .... V závodě na NurbuGP/F jsme s nickem GT-Racing.cz jeli jen 3!!! A to byl závod připraven pro 24 pilotů.... je mi z t oho smutno, těžko hledám logické vysvětlení... Tím h§ř, že hodně lidí tady brečelo, jak málo se jezdí závody..., jak jsme kromě cupu neaktivní atd.... Pak přijde zajímavá serie závodů a nic! Závod se jel tuším v neděli od 19:00 a lidi stejně nic.... Raději jedou formuli, střílejí nácky nebo chiméry .........
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Privátní sekce

Příspěvek od Redjous75 »

Samozřejmě jde o důležité téma a v mnohém máte pravdu a i mě mrzí znatelný útlum v dění našeho týmu a přesto jsem jedním z těch co takovým to stavem prochází. Částečně za to může samotná hra a částečně i pocit že všechno prostě šlape hotovo moc výzev před námi není na LANKU se všichni samozřejmě těšíme a já se teším že uvidím a poznám nové kluky a doufám že se sejdem i s klukama ze Slovenska. Je to to těžké. Cup samozřejměm pojedu nadále to to je jasný a pokud budu mít termínově volný den na jakýkoliv ofiko závod tak jedu. Osobně jsem se přihlásil na všechny volné termíny k Hanzovi. Na druhou stranu samotná podpora PD k GT5 je dle mého tragická. Jde o nejmodernější hru s nejměnším počtem tratí v GT serii za posledních 10 let a napsat kvalitní seriál je dosti těžké po roce a půl hraní. Hodilo by se pořádné DLC tratěmi a upřímě 1 nebo 2 nám moc nepomůžou. Aut je ve hře hafo a tady problém není. osobně jsem byl vždycky na Time Trialy a tady bych se vyřádil jako hrom ale nic v té hře nefunguje a v zábavné formě už vůbec né a když už existuje dle mého pěkný projekt GT-Academy tak to z nějakého důvodu nejde stáhnou z vlastního účtu ( tak to sorry když né, tak nechci ). Dále jako tým jsme silně zaměřený na jednu hru. Je těžké samozřejmě polemizovat nad schopnostmi jednotlivých her, ale dobře si pamatuji jak jsme si zablbnuli jen u přiblblého déma NFS Hot Pursuit v rámci Autologu, kdy jsme mezi freinds okamžitě viděli výsledky toho druhého a předháněli jsme se na dvou tratích. Zábava se dá nahnat i jinde jen tam nejsme. Osobně pokud se povede projekt C.A.R.S. na konzoli tak nevím nevím zda budu mít vůbec chuť začínat GT6 s tratěmi z roku 2003 ,ale to je všechno jen zatím. Pakliže se vrátím k součastnosti tak začátek konce v tom vůbec nevidím. Míň příspěvků ( i když nevím, zda se dá porovnat průměr na starém webu a na novém, ale příspěvků a opovědí se mě zdá hodně ) , míň závodíme to jo a hlavně v hlavním CUPU malý počet je mrzutý a souhlasím že velká účast licencovaných pilotů a malá týmových je bolestná, na druhou stranu něco je i dobře protože dokážem licencované piloty přitáhnout do naší komunity a kteří i poté dále s námi v závodech pokračují, takže není všechno černé a začátek konce také nevidím ještě pořád je tu dost schopných lidí, pořád je tu spousty kamarádství a i když hra nebude, budem pořád Gt-Racing.cz třeba na Seči v klubu slintajících staříků s teplým pohárkem piva, talířkem na zubní protézu a jizvami po zabandážovaném dvanácterníku jak hodmnotíme hezké prdelky místních slečen.

Takže :

1) Já bych jezdil i když jsem v práci, ale jsme vůbec schopni se alespoň v deseti sejít na 22:00hod ??. Třeba na CCR takhle jezdí skoro všechny Cupové závody, prostě jsou to dospěláci co chodí do práce na směny atd. Umíme to my ???.
2 ) Umíme jezdit i jiné hry : F1, Shifty , Dirt a to je tedy asi všechno co se vlastně dá alespoň jezdit ?.
3 ) Jsme schopni se domluvit na jednom voze a pneu pro PD vypisované ty jejich TT, kde bychom využili alespoň jejich servry ??.

....... a dál nvrhněte, nevím něco na oživení tedy. :D ;) :)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Privátní sekce

Příspěvek od sonyman »

Ahoj kluci, já se omlouvám za neúčast, plejáka jsem nezapnul už hroznou dobu, nějak to teď jde mimo mě. :( Ale je to mezi závody fakt jen čekání o ničem, jak říkal ve slavném filmu Steve. Už mi z toho trochu hrabe, neskutečně svrbí ruce, tak doufám, že se brzo potkáme na trati.

Ad výsledky cupu - dnes večer nahodím update. Díky za pochopení. :beer:
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Privátní sekce

Příspěvek od balis »

No tak já mám teď úplně jiné starosti.Bohužel na ježdění není nálada,Myslel jsem,že v Tokiu se zklouznu,ale vůbec jsem se k tomu nedostal a jet to bez tréninku a setupu se mi teda vůbec nechtělo. :cry: Doufám,že se to trochu zlepší a na Fuji bych rád jel,ale jestli se to povede....uvidíme.Každopádně je to jenom "momentální indispozice"Už se těším na Lanku,kde mi do toho nikdo nebude kecat,bo tam pojedu sám a hodlám si to pořádně užít.
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Privátní sekce

Příspěvek od Trámek »

Já nebudu psát za sebe obhajobu, už sem se vyjádřil co a jak, ale myslím, že nám novou krev do žil naleje LANka a pak to zas bude lepší a lepší... ale přes léto je všeobecně úpadek u většiny lidiček... v zimě každej sedí jak domácí knedlík kynutý u pska, ale v létě berte v potaz, že nejde stále jen sedět u TV... jsou i jiné aktivity a hlavně hra nepřináší nic co by každý z nás znal. V tomhle vidím problém(aspoň u mě).
Fakt se omlouvám, že nejezdím, ale zároveň slibuju, že se polepším a nenechám tým na holičkách.. další závod už pojedu určitě a věřím, že po lance nás opět začne jezdit víc.

Tak čágos a 5.7. pívu zdar ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Krize, moc se nejezdí

Příspěvek od osiwaru »

Po infografice o účasti v GT Cupu 2012, přidávám přehled aktivity na fóru :)

Obrázek
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Krize, moc se nejezdí

Příspěvek od eddie »

no podle této tabulky už opravdu někteří s GT Racing webe zkoncovali....škoda.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Odpovědět