Playstation GT CUP 2014

diskuze k aktuálnímu ročníku
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Kuba98cz »

speedy píše:
Poty píše:...nikto si nebude moct byt nicim isty,az kym neprejde cielovu ciaru :lol:
no a v tom to právě všechno je... Mě nebaví se jen vozit - CHCI S NĚKÝM FÉROVĚ SOUTĚŽIT. A taková snaha NESMÍ být znehodnocena "zásahem vyšší moci" ... to pak není soutěž, to je tupé kroužení a to mě nebere.
Když tě to nebere, tak proč to jezdíš...
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od speedy »

Kuba98cz píše:...Když tě to nebere, tak proč to jezdíš...
Snad to jednou pochopíš. Zatím jsi lehce mimo mísu, sorry
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Majkl »

Je to docela průser ten online no, proto se to musí upravit. Mohli bychom jet Heavy a Sport pneu, ale to by nesměly být v tom onlinu neskutečný lagy. Derek navíc psal, že i na sport pneu, jezdil o 1 s horší kola, to je sice lepší, ale furt to ovlivňuje výsledek kohokoliv z nás, pokud budeme mít nějakej incident v prvních kolech závodu.

Kaz a PD jsou prostě sprostá slova :D :D

Edit: Speedy na e-maily neodpovídáš nebo jak?! :lol: Napsal jsem teď do Big Shocku :)
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Kuba98cz »

speedy píše:
Kuba98cz píše:...Když tě to nebere, tak proč to jezdíš...
Snad to jednou pochopíš. Zatím jsi lehce mimo mísu, sorry
Zato ty se v té míse mácháš až po uši. :roll:
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od SJ.sprint »

Hoši,přatele,kamaradi. Zkusim byt stručny. Kvuli škubani obrazovky po zajeti do boxu a jinym přebytečnym lagum ,smiřim se z lehkym poškozenim .Mě nedela problem jezdit ferově vuči ostatnim a myslim a doufam že to tam bude brano i od ostatnich.Nemel jsem zatim žadny kontakt kvuli lagovani ,ale neřikam že to neni možne. Lagovani po zajeti do boxu neni tak hrozne co by se nedalo zvladnout. Jsou jiste zavodniky ktery maji hodně nestabilni připojeni a ostatnim litaji po trati. Měli by jste to co nejdřive řešit!Jinak nepředělavejte nic hoši -nechte Hardy Hardama a Sporty Sportama na svem mistě. Berte to trochu z nadhledem a nezybyvejte se velkyma předpokladama na neuspěch.
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od SJ.sprint »

Kubo klid ! Nech si ty ambice raději na drahu...Myslim že je to zbytečne.
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Majkl »

Zase když budeme mít Light poskožení, tak budeme moct jezdit i Racing Hard pneu, ale po pitu to drží jak na kolejích a to je blbý, takže asi předělat na Sport pneu všechno bude nejrozumnější volba.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Hanz.77 »

Díky za názory! Jak jsem napsal vše vemu v potaz popřípadě předělám (Co a jak ? To uvidíte). Prosím jen o klid a chci znát vyjádření každého pilota v CUPu .Tak se laskavě hodte do klidu a přestante se osočovat . Ostatně vše rozhodnu já jak jsem napsal 14.2.2014.
Díky za pochopení.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od perisbond007 »

:shock:
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od speedy »

Něco takového nás čeká v průběhu GTCUPu, pokuď zachováme HEAVY damage... Názor si udělá každý sám, neberte videosnahu jako podbízení se. Konečné rozhodnutí náleží pouze pořadatelům...

Video je sice nepovedené, ale i přesto názorné - čtěte detail u popisu videa.
http://www.youtube.com/watch?v=nK0cZvIvl-o
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od speedy »

Hanz.77 píše:....chci znát vyjádření každého pilota v CUPu ....
do doby update, který vyřeší všelijaké nesmyslné poskakování kreslených autíček po trati hlasuji pro LIGHT DAMAGE. Pak se doufám s úlevou vrátíme k původnímu zadání propozic
precho
Příspěvky: 63
Registrován: 1.4.2012 10:10
PSN ID: precho73
Bydliště: Bratislava

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od precho »

Som za LIGHT DAMAGE, pokial online neopravia.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Trámek »

Na úvod článku, který jsem původně napsat nechtěl, ale napíšu, říkám, že si tím nestěžujI, ale INFORMUJI VÁS, takže klídek s výbušnýma reakcema
Vyhodnotili jste mě v minulém závodě jako, že jsem nedobrzdil, OK-beru, ale jak si jste jistí, že to nebyl LAG ?
Markoduno, ty napíšeš do fora, že jedeš za mnou na rovince a mě se seká auto... zrovna ty, kterej máš internet naprd, protože se se Sergejem neslyšíš, a někdy i nevidíš, vlivem tvé wifi a ještě router před PS3.
Proč to vše píšu... já mám net 30mbit nahoru i dolu, NAT1, koupenou svoji stálou adresu HLAVNĚ kvůli Gran Turismu, žádnej router, či podobné píčoviny a internet přiveden po OPTICKÉM KABELU AŽ DO BYTU a né přes WIFi jako, co má většina z vás wifi+router+k tomu máte zaplé počítače Tv s netem a podobně.
HLAVNĚ dotoho on-line lobby stojí za hovno a chcete fér závodění? V životě se tohle nemůže povézt, ať se budete snažit, jak se budete snažit. Heavy poškození, je sice profesionalita, ale zkazí to náladu jak řidiči co je na vině, tak poškozenému a co jsem slyšel už soukromé názory pár lidí, tak pár takových incidentů a končí s CUPem předčasně.
To chcete? Tak se u rozhodnutí zamyslete SELSKÝM ROZUMEM A NÉ TÍM ORAGANIZÁTORSKÝM.
Ty tu Hanzi píšeš, že brečej profíci a ti noví jsou v poho... já nejsem profík, ani nováček, ale párkrát se mě stane, co se mě stalo a vyseru se na to taky, protože abych se připravoval na závod, který pak pro mě skončí už v první zatáčce né mojí vinou a nebudu to moct nikomu dokázat, tak mě to sebere sílu pokračovat dál.
Tenhle názor tu má víc lidí, jen ho sem nenapíšou, protože se nechtěj hádat. Ještě jednou říkám: zvažte poškození selským rozumem.. myslím, že je lepší si to rozdat svým jezdeckým uměním, než mít zkažený celý večer.
Každopádně se nad tím zamyslete aspoň do doby, než bude problém s on-line lobby vyřešen, protože i horší internety pár soutěžících, tomu přidávají svoji část problému.
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od markoduno »

Trámku: můj net: 10 MB up a 15 down je málo? Hmmm ;) Mimochodem. Precho má 100 up i down a i přes to tam byly lagy. U mě chyba nebyla. Je ale zajímavé, že lagy, které popisuje speedy, jsou na jeho videu krásně zobrazené a tvůj (dle tvého) lag nebyl nikde vidět. Třeba je někde chyba v replay, že to nezobrazuje tvůj lag. Nehodlám se o to hádat.
Jen chci v tomto případě upozornit na to, že je úplně jedno, zda se pojede light a nebo heavy. Pokud na replay neuvidím lag, bude to chyba jezdce v zadu. A pak na to řekneš co? Že nepojedem poškození vůbec? no....nevím nevím. 8-)
Ale nic proti Jirko. ;)
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Majkl »

Problém je v jejich serverech, víc bych v tom nehledal..
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Hanz.77 »

To bude v pátek fejeton !!! ;) :ugeek:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Trámek »

Marku: problém je v serverech, přesně jak píše Majkl. Chtěl jsem jen poukázat, že lidi co nemají 99% připojení, k tomu přitápějí a pak nastane problém. V té místnosti jsem u hráče czeng nezazanamel problém jen já, ale i jiní hráči.. ale dost nejdu sem rozebírat můj incident.. rozřešení neřeším, řeším problém s hrou... ty lagy na replay neuvidíš(né jen nyní u mě), rozhodneš a je vyřešeno, ale já poukazuji, že není vyřešeno, když se ta kolize stane! Tohle stát nesmí, ale stává se to a píše vám to tu více lidí, jenže jste vy jste paličáci a stojí se si za svým. Já osobně pojedu i s heavy poškozením, mě to problém dělat nebude-rozčilovat se a podávat protest nebudu-o první místo v cupu nejedu, ale na druhou stranu jenže stane se mě tohle vícekrát a pak nemá cenu závodit-pozor-nyní neberu ani v potaz nějakou ztrátu bodů, ale to, že zajedu do pitu a po výjezdu už se snažit nemusím, protože po výměně pneu, je auto pomalé-prostě je v tuto chvíli po závodě.

Svým příspěvkem pouze poukazuji na to, dejte na čas light a ať o výsledku závodu rozhodne kvalita jezdce... jestli jsi rychlý, tak mě po chvíli ujedeš a pojedeš si svoje tempo, ale po poškození a následném zajetí do pitu, můžeš bejt rychlej jak tady náš Majkl, ale už stejně výsledek neuděláš, protože máš o 2-3sec. pomalejší auto VLIVEM HRY !!!
ps: k tvému netu-nehádám se, měj si co chceš a každej další taky, ale i kdybys měl 100/100 tak přes wifi připojení nebudeš mít kvalitu nikdy... jsem myslel, že tohle víš.. kabel, je kabel, to ví i lajk, nehledě Sergejovo připojení i v 8 a více lidech(má kabel) stojí za prd, protože když pak mluví, není mu až rozumět. Tenkrát Stew.. nastavoval co chtěl a stejně v prdeli... tohle může mít v místnosti jeden a je to v čudu celé :(
ps2: hlavně se těd nerozčiluj, už se známe nějakej ten pátek, tak moje příspěvky už víš jak brát ;)

ps3: těd hraju GTA V .. tam jsou servery v pohodě, nic nelaguje, nikomu auta nelítaj, prostě GT6 je v tomhle směru špatná a do doby oprav ze strany poskytovatele, by se na to mělo přihlédnout
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Trámek »

Ještě to napíšu zkráceně jednou větou a konec psaní z mé strany:
prostě a jistě, si chci jít v neděli zazávodit na celej závodní večer a někoho porazit, nebo s někým prohrát, svojim umem a né být nasranej, že mě závodní večer pokazila hra, třeba byť už v prvním kole, nebo pátým, to už je jedno :idea:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od markoduno »

Jirko - já se na tebe samozřejmě nezlobém. Však mě znáš.
Jen poslední poznámka na můj net - PS má připnuté kabelem na router. ;) Pokud jsi ale myslel, že net mám jako takový wifi, tak nic.
A můj názor také znáte a můžete si být jistí, že rozhodnutí je čistě na pořadatelích. Toto rozhodnutí jim vážně nezávidím.
Rozhodně si jsem na 100 procent jistý, že remcat se bude i při LIGHT poškození. ;)

A teď se omlouvám za pro někoho stupidní dotaz:
když jsem jel přípravý závod, tak jsem ani nevnímal časomíru. Proto nemohu ani niak potvrdit pomalejší kola po pitu.
Ale.....kontroloval jste to někdo díky vlastnímu měření? třeba pomocí stopek? Aby jste mi rozmněli. Jednou na offline setkání vykazoval jeden playstation pomalejší čas v poměru s ostatními. Není možné, že v tu chvíli začne časomíra chybně počítat? Jak se tu tak flákám, tak mě napadlo, zda by nebylo možné si to otestovat. A napadlo mě několik možností. Odjet si 2-3 kola před pitem, pak vyměnit pneu a normálně si to stopnout stopkama, da to náhodou není fake. Dále je možnost jed ve 2 lidech. Jeden zajede do pitu a druhý ne. Počká na něj za pitem. Pak spolu pojedou 2-3 kola stejnou rychlostí (třeba 60 km/h vedle sebe) a porovná se čas. Nebo si může slabší pilot zajet s rychlejším pilotem pár rychlých kol po tom, kdy rychlý pilot zajede do boxů, slabší ne a pak se uvidí, zda se udrží spolu či nikoli.

Pokud to máte opravdu ověřené, tak poslední odstavec vůbec neberte v potaz.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od osiwaru »

Majkl píše:Problém je v jejich serverech, víc bych v tom nehledal..
Tak tam bych problém opravdu neviděl. A co si vůbec představujete pod pojmem "jejich servery"? A jakou plní funkci? Viděl bych to maximálně na nějaký "master list server", který slouží jako seznam online lobby a seznam připojených hráčů v nich. Toť vše. Už od roku 2012 víme, že provoz mimo okruh připojených uživatelů je minimální, v podstatě nulový. Síťový protokol GT5 stál za starou bačkoru. Teď, když je ve videohře hezčí podzim, hezčí reflektory, tak už nezbývají prostředky na výpočty pro online část. Bohužel, ale je to tak. Berte nebo nechte tak.
markoduno píše:Ale.....kontroloval jste to někdo díky vlastnímu měření? třeba pomocí stopek?
Možná je dostanete v příštím updatu.
Obrázek
SJ.sprint píše:Kvuli škubani obrazovky po zajeti do boxu a jinym přebytečnym lagum ,smiřim se z lehkym poškozenim
Co to bude příště? Závody bez poškození, bez opotřebení, jízda bez kolizí, místo volantu gamepad, offline trial cup?
Odpovědět