Gran Turismo 5

Vše o předposledním vydání hry
Odpovědět
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Obecná diskuze

Příspěvek od Trámek »

u mě po update taky vše Ok ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Obecná diskuze

Příspěvek od Trámek »

Tak dnešní F1 celkově SUPERIS !!!!
Zajímavej závod a konečně bylo na co koukat...
Alonso - 3 paráda
Rosberg - 1 dobrý
Vettel - KO... BIG BIG BIG PARÁDA !!!
Ty pneušky tím trošku zamíchaly, ale pro oko diváka je to dobrý..více takových závodů :P
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Obecná diskuze

Příspěvek od Hanz.77 »

Co to tady plácáš!!
Pro ok diváka dobrý. Za Red Bull chvalitebný!
A příšte si nech ty výmluvy když mi voláš že ti nešla televize! :lol: :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Obecná diskuze

Příspěvek od SJ.sprint »

No ja nebudu tak "hnusny" na Vettla jak Tramek.
Hemiho mi bylo škoda-z prvniho mista KO kvuli pneu...i Jako skalnimu fandovi staji z Maranela fakt bylo mi to lito- to si nezasloužil ani Hemi ani Mercedes. :( Dalši byl Vettel asi z převodovkou. Jako,popravdě...dvakrat ho nemusim kvuli tomu jeho "brečeni" ale jako team RedBullu respektuji - fakt smula. A hlavně si musite uvědomit že je to cely team ktery se stara o vyhru ne jenom pilot.Tak že bylo mi lito i staji RedBull !!!
A na zavěr.3 misto Alonzo-ten mě překvapil a i on muže byt spokojeny(hlavně po tom nepovedenym startu) 2 mistoWebber-přeji mu to take to nemel lehke v zavodě-boby pro team take palec nahoru. Aza prvniho snad nemusim nic řikat-pro Rosberga fantasticky vikon a Mercedes se konečně rozhoupava ... Zavod plny naděje, zklamani a vitězstvi. Všem na bedně velky... RESPECT
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Obecná diskuze

Příspěvek od SJ.sprint »

Honda	S2000 LM Race Car
Honda S2000 LM Race Car
Hoši v kolika barvach mate tuhle Hondu? Mam ji v červene a modre když ji mate i v jine tak mi ji pošlete prosim děkuji.
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Obecná diskuze

Příspěvek od pavel67 »

červená modrá fialová - víc barev není
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Obecná diskuze

Příspěvek od Trámek »

Seržo, fialová odeslána ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Obecná diskuze

Příspěvek od pavel67 »

Trámek píše:Seržo, fialová odeslána ;)
tak to už jich má určitě aspoň 7 :lol: :twisted: :!:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Obecná diskuze

Příspěvek od pavel67 »

a navíc!!! Sergeji!!! Zrovna je fialová v OnlineCollestorsDealership s nulou KM za nehoráznoě přemrštěnou cenu 125,000,-Cr + spousta dalších super LM a "R a c e" a Touring a já nevím ještě jakejch car... :twisted: :lol: :!:

p.s. - proč mě ta potvora automaticky přeloží slovo R_a_c_e na závod???
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Obecná diskuze

Příspěvek od osiwaru »

V tichosti přibyla česká mutace webu gran-turismo.com.

EDIT: :oops:
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Obecná diskuze

Příspěvek od pavel67 »

osiwaru píše:V tichosti přibyla česká mutace webu gran-turismo.com.
No že by v tichosti zrovna néé, někteří už to ví od začátku GT Academy 2013 :twisted:

...jsem hnusnej - vím... :oops:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Gran Turismo

Příspěvek od SJ.sprint »

Tak už jste to viděli co jezdi zase Time trialech... :) Aspoň že to Gran Turismo ještě lidi bavi :) Jako napřiklad mě ;)
Přílohy
1383781_698181570210007_1477313594_n.jpg
1377224_698181886876642_1395757554_n.jpg
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Gran Turismo

Příspěvek od pavel67 »

možný problém s přihlášením k PSN... změna hesla od SONY

http://konzolista.tiscali.cz/articles/o ... slo-177493
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

BONUSOVÁ AUTA CHROME LINE

Příspěvek od Trámek »

??? Poradí někdo ???
Mám hru GT5 speciální edici, v které jsou navíc oproti normální edici, auta typu chrome line... oč mě jde
Auto "chrome line" nelze prodat, respektive smazat z garáže, tak jestli někdo neví, jak ojeté auto nahradit novým-jde mě o to, že i může být odlehčené a tím pádem nepoužitelné pro závod bez úprav.
Jak lze takové auto nahradit?

- zkoušel jsem ho zakoupit normální cestouu dealera - nelze
- zkoušel jsem ho opětovně stáhnout z account managementu - lze, ale do downloadable contentu se to auto nedostane
- jen dodám.. auta zakoupené jako forma DLC, není problém... sell a nákup u dealera .. toto je, ale jiný případ

Proč se ptám? Nikdy jsem to neřešil, protože jsem s těmi 5ti auty skoro nejezdil a bylo mě to šumák.
Nyní ale kupuji GT6, tu lepší verzi, kde jich budu mít takových 25 a chci se dopředu vyhnout problému, že některé auto odlehčím, či dokoupím lepší stage motoru, ale tím auto už nemůžu použít do závodu bez tuningu.
Snad jsem to tu napsal srozumitelně, co tím básník chtěl říct, ale dopředu se bojím, že nebude nikdo vědět jak na to, jelikož jsem to zkoušel z leva do prava a nahoru dolu a obráceně a furt nic.. ale třeba je mezi vámi někdo šikovnější než já a na toho já právě čekám *-*
Třeba po opravě PSka a opětovné instalaci hry, to jde stáhnout normálně znova, to vím, ale jak na tohle....
předem fakt díky, tomu kdo poradí ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Gran Turismo

Příspěvek od SJ.sprint »

Ahoj Tramisku ;) Bohužel s tim nic neudělaš aspoň v současne GT5. Dostal jsem Chromky od Kapsica a předvidavě jsem tam dal jenom věci ktere jdou vyměnit,a kdykoliv to mužu vratit do original stavu ...Ano je nevyhoda toho že to nemužu oblehčit a td a td. Ale myslim si že s tim nic nenadělaš. Jedině to nejak ''poupravit'' :)
Take jsem si objednal tu dražši verzi GT6...a nechame se překvapit třeba to tam bude jinak ;)
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Gran Turismo

Příspěvek od Trámek »

díky Sídžej za reakci, ale tohohle jsem bál, že někdo napíše :( vyhnout se tomu jde, že tam fakt třeba motor atd. nekoupíš, to je jedna z variant, ale v GT6 jich bude 25 a já s nima budu chtít plnohodnotně nakládat jako s ostatníma a vypadá to-teda zatím, že to nepůjde a to je naprd!
U aut z DLC, třeba příklad: Honda Weider... to jednuše prodáš a koupíš si nové, nebo rovnou dle potřeby dvě. nebo tři a dle své potřeby si je poupravíš... nechápu proč to nejde u těhle aut a to samé asi bude i u těch black verzí.... no třeba ještě někdo bude vědět víc.
ps: já koupil taky tu lepší verzi, rozdíl pár stovek, které mě určitě nezabijou ;) Jinak psal jsem Robertovi, genijusovi a je mrtvej brouk... snad taky na GT6 dorazí *-*
SJ.sprint píše:Ahoj Tramisku ;) Bohužel s tim nic neudělaš aspoň v současne GT5. Dostal jsem Chromky od Kapsica a předvidavě jsem tam dal jenom věci ktere jdou vyměnit,a kdykoliv to mužu vratit do original stavu ...Ano je nevyhoda toho že to nemužu oblehčit a td a td. Ale myslim si že s tim nic nenadělaš. Jedině to nejak ''poupravit'' :)
Take jsem si objednal tu dražši verzi GT6...a nechame se překvapit třeba to tam bude jinak ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Gran Turismo

Příspěvek od balis »

Tramis a zkousel si dat ten specialni restore ticket? Auto je pak jako nove a musis ho i zajizdet.
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Gran Turismo

Příspěvek od markoduno »

Pepino misto hrani GT masti nejake strilecky. Ten je marnej :-) :-P :-)
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Gran Turismo

Příspěvek od Trámek »

Bális díky za tip, ale nejde to ani tak. Tiket jsem použil vše vrátí, ale odlehčenou karoserii ne. Ale dobrej tip, píšou tam, že to vrátí do original state, ale jak je vidět, tak né úplně... chjooo :(
ps: kilometry mě to u toho chrome line taky vrátí na nula.. ale to je k prdu.. vzpěra i motor zůstaly
balis píše:Tramis a zkousel si dat ten specialni restore ticket? Auto je pak jako nove a musis ho i zajizdet.
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Gran Turismo

Příspěvek od SJ.sprint »

Trámek píše:Bális díky za tip, ale nejde to ani tak. Tiket jsem použil vše vrátí, ale odlehčenou karoserii ne. Ale dobrej tip, píšou tam, že to vrátí do original state, ale jak je vidět, tak né úplně... chjooo
ps: kilometry mě to u toho chrome line taky vrátí na nula.. ale to je k prdu.. vzpěra i motor zůstaly
Tohle už mam takě davno vyzkoušene...nefunguje to tak jsem si myslel ,ani nevim naco to tam je :) Prostě nic neudělaš asi...
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Odpovědět