GT Academy 2012

Vše o předposledním vydání hry
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT Academy 2012

Příspěvek od Trámek »

aha, takže na lance už budem závodit s new cars .. paradis 8-) pyžama a helmice ať si strčej do ( Y )
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2012

Příspěvek od pavel67 »

Pokud jsi to "trochu odfláknul" jak píšeš tak jsi se třeba nikde do těch 5000 nedostal. A jestli se tam někde - třeba příkl. v 5-5, nebo 6-3 - najdeš, tak stačí pouze na sebe kliknout a vypíše ti to právě všechny časy které máš ale jen do toho pořadí 5000. Pomalejší časy to nezobrazuje.

A porovnat svoje časy se svými friends můžeš přece přímo v GT Academy - najedeš na online výsledky a tam si zatrhneš přátele a vidíš kolikátý jsi a kolik ztrácíš...

Anebo nejjednodušší - nahoře v internetové adrese mého pořasí přepiš jen PF na TRA - a je to!!!

update!!! Jirko bohužel jsi to prostě odflákl až moc, nikde nemáš čas do limitu 5000 :o
update2 - ale jak píšeš, na zlato a tím pádem i na auta to stačí ;)

http://www.mygranturismo.net/rankings.p ... ing-cz_TRA
Naposledy upravil(a) pavel67 dne 21.6.2012 20:52, celkem upraveno 1 x.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

GT Academy 2012

Příspěvek od speedy »

Trámek píše:Já tu academyi trošku odfláknul


no tak to bys měl trochu zabrat :twisted:
6. a 8.kolo jsem se posnažil a jen stěží se vlezu do hodnocení !!
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT Academy 2012

Příspěvek od Redjous75 »

Moje maličkost. :) : http://www.mygranturismo.net/rankings.p ... ing-cz_JKR Já se alespoň nějak bavím.

Jinak Pavle. Jak jezdíš 1-1 a 1-2 . Já tu el. sviňku nemůžu nijak dotlačit k nějakému času !. A vůbec nerozumím tomu kde je ten rozdíl. Vždyť šlápnu naplyn kolem bílí čáry a přesto mě frajer s duchem zrychluje před cílem. Jak to dělaj ?? :D :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT Academy 2012

Příspěvek od Majkl »

Jak jsem sliboval, že to budu drtit tak jsem se na to možná tak vy*ral :lol:

Strávil jsem tam zatím na tom Motegi maximálně tak 6 hodin a čas 1:31.080 (dnes jsem ho zajel - no a to kolo fakt tragédie až jsem se smál co jsem tam dělal :P) ale radši využiji svůj čas někde jinde než se honit za nějakým přiblblým časem.. no každopádně věnovat se tomu tak bych mohl nakonci skončit hodně vysoko.. možná tak v první pětce, ne-li první :P
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2012

Příspěvek od Hanz.77 »

To Tramis: No tos to pěkně odfláknul. Koukej makat! Koukám na tebe pěkně se shora tabulky!! :lol: :lol: :lol:
To Redjous75: Pepčo jsem před tebou o 50 míst.

Moje maličkost:

GT-Racing-cz_H77's all times (P<5000 for GT Academy)
Game R-C Rank Time Gap Gap % Tra. asm tcs abs Control
GT Academy 2012 2-1 1129 53.690 +00.023 +0.04% MT 0 0 1 900° Wheel S
GT Academy 2012 4-5 4019 56.116 +00.526 +0.94% MT 0 0 1 900° Wheel S

The last column (right) shows since when mygranturismo.net did NOT see this player on the board: Green = less than one hour ago ; other colors shows the number of full hours of missing data = the time may not reflect the actual one there.
Player from Czech Republic. Average Rank: 2574, Average Gap: 0.49 %, Score: 11 pts
Share this page | BBcode (copy/paste this in forum message or signature) :
GT-Racing-cz_H77's GT Academy & GT5 Rankings
Share this page | HTML (to use on a website) :
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT Academy 2012

Příspěvek od Redjous75 »

Hanz.77 píše:To Redjous75: Pepčo jsem před tebou o 50 míst.



Red : :D :D :D :D Jasně pardále jen si někde zapoměl posbírat body : Ty : 11 :lol: :lol: Já : 1457 :lol: :lol:

Jinak nejúspěšnějším čechem v celkovém součtů, : µ-Ranku, Score, µ - Gap : je Derek :) 8-)
Naposledy upravil(a) Redjous75 dne 22.6.2012 00:01, celkem upraveno 1 x.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT Academy 2012

Příspěvek od Redjous75 »

Majkl píše:
Strávil jsem tam zatím na tom Motegi maximálně tak 6 hodin a čas 1:31.080



Michale to už je maso !. Já byl překvapenej když jsem si stáhnul Tvůj čas s duchem a jak je Tvůj čas zajet s naprosto parádně čistou jízdou. Žádné obludné drifty, žádná tráva. Jen skvělé nájezdy a ještě lepší výjezdy. Mě nejvíc trápí průjezd tím prvním esem s výjezdem na první delší rovinku.
Teď mám víkend volný a tak se na to ještě podívám ale už moc šancí si nedávám Motegi je už nad mé schopnosti :)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT Academy 2012

Příspěvek od Trámek »

Ty vado! Koukám na Michala a paráda! To je výsledek jako kráva .. gratulejšn! Derek taky pěkně a co sem viděl Redbulljousef, tak taky super, ale ostatní taky superis.
No ale počekejte až do závodění zapojím i druhou ruku a druhou nohu !!!
TŘESTE SE FŠICHNI :lol: :lol: :lol:

Mě píšete že sem to odfláknul... Hanz mě řekl, sedni-udělej všechny zlatý a hotovo a tak sem to tak udělal. Když tam padlo zlato, šel jsem dál, protože nebylo moc času na nějaké top časy a hlavně sem na tu zábavku přišel dost pozdě.
Pavle, zkusil jsem zkopírovat tvůj link, přepsat nick a ejhle.. 3x v první 5000 což na jízdu "nahup" dobrý.
Chtěl jsem časy vylepšit, ale když to končí, tak už na to prdím, páč není čas.

Hanzi, ty se mě furt směješ, ale já to odejel dohromady celé za max. 4hod. a kolik času si na tom strávil ty? :D :D :D
Jo a mrkni na hodnocení.. já v top 5000 3x a ty 2x ... takže ??? NU PAGAGI NA LANCE !!!!! :D :D :D
TEN TVŮJ LIMONÁDOVEJ TÝM ODSTAVÍM NA POOSLEDNÍ POZICE :lol: :lol: :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT Academy 2012

Příspěvek od Majkl »

Trámek píše:Ty vado! Koukám na Michala a paráda!


Nevěnoval jsem se tomu takže to žádná paráda není :lol:
Uživatelský avatar
mikke63
Příspěvky: 20
Registrován: 28.3.2012 09:01
PSN ID: mikke63cze

GT Academy 2012

Příspěvek od mikke63 »

Redjous75 píše: Tony - majitel AAA si teď pořídil jednoho do sbírky BLACK EDITION 2012 - budou fotky ) ve 160km to vozidlo drží jako přikovaný, ty vole vždyť s Felicii za áčkama na točně prasim v 90


ten rychloměr v Nissanu Academy je v mílích Rede :lol: Jinak, já sem svůj čas na Motegi dal na studených gumách, moje nervy to neustály a za půl hodiny, plné restartů prvního kola, bylo po všem.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT Academy 2012

Příspěvek od Redjous75 »

mikke63 píše:
Redjous75 píše: Tony - majitel AAA si teď pořídil jednoho do sbírky BLACK EDITION 2012 - budou fotky ) ve 160km to vozidlo drží jako přikovaný, ty vole vždyť s Felicii za áčkama na točně prasim v 90


ten rychloměr v Nissanu Academy je v mílích Rede :lol: Jinak, já sem svůj čas na Motegi dal na studených gumách, moje nervy to neustály a za půl hodiny, plné restartů prvního kola, bylo po všem.


Mikku já vím, ale i tak je to směšný. V reaálu bych takto chovající se vůz vrátil prodejci s nepěkným poděkováním :lol: :lol:


Jinak já včera jen tak sednul k prvnímu trialu co mě přišel pod tlačítko a hned zlepšení skoro o 0186tis. ale servr na mě udělal tůdle nůdle už se vylepšovat nemůžeš :twisted: :evil: :cry: . To je ale mrzuté mohli jsme občas nějaký ten TT ještě dát a vylepšovat. Takhle jsem tedy Academy celou máznul páč už je vlastně k ničemu. Ale bylo to pěkných 14 dní zábavy a docela to nakoplo hru :)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT Academy 2012

Příspěvek od Redjous75 »

mikke63 píše:
Redjous75 píše: Tony - majitel AAA si teď pořídil jednoho do sbírky BLACK EDITION 2012 - budou fotky ) ve 160km to vozidlo drží jako přikovaný, ty vole vždyť s Felicii za áčkama na točně prasim v 90


ten rychloměr v Nissanu Academy je v mílích Rede :lol: Jinak, já sem svůj čas na Motegi dal na studených gumách, moje nervy to neustály a za půl hodiny, plné restartů prvního kola, bylo po všem.


Mikku já vím, ale i tak je to směšný. V reaálu bych takto chovající se sportovní vůz vrátil prodejci s nepěkným poděkováním :lol: :lol:


Jinak já včera jen tak sednul k prvnímu trialu co mě přišel pod tlačítko a hned zlepšení skoro o 0186tis. ale servr na mě udělal tůdle nůdle už se vylepšovat nemůžeš :twisted: :evil: :cry: . To je ale mrzuté mohli jsme občas nějaký ten TT ještě dát a vylepšovat. Takhle jsem tedy Academy celou máznul páč už je vlastně k ničemu. Ale bylo to pěkných 14 dní zábavy a docela to nakoplo hru :)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2012

Příspěvek od pavel67 »

Pro nedočkavce je tady seznam z gtplanet s datumy distribuce dárků - aut z GT Academy 2012 + dole odkaz

July 4 / All Golds in Round 1 / Leaf G (GT Academy) ’11
July 11 / All Golds in Round 2 / SILVIA spec-R AERO (GT Academy) ’02
July 18 / All Golds in Round 3 / SKYLINE GT-R V・spec II (GT Academy) ’94
July 25 / All Golds in Round 4 / 370Z (GT Academy) ’08
August 1 / All Golds in Round 5 / SKYLINE GT-R V・spec II Nür (GT Academy) ’02
August 8 / All Golds in Round 6 / GT-R Black edition (GT Academy) ’12
August 15 / All Golds in Round 7 / GT-R Black edition Tuned (GT Academy) ’12
August 22 / All Golds in Round 8 / 370Z Tuned Car (GT Academy) ’08
August 29 / Bronze or Better in All Rounds / GT Academy 2012 Racing Suit


http://www.gtplanet.net/gt5s-gt-academy ... -released/
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT Academy 2012

Příspěvek od osiwaru »

Osiwaru píše:Blbý asi je, že tyhle další super Datsuny nedostanu na nový účet, ta Silvia se mi líbila. :roll:

Dostaneš, viz, příspěvek, který už je smazaný.
Naposledy upravil(a) osiwaru dne 13.7.2012 09:54, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Blbě jsem to pochopil.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT Academy 2012

Příspěvek od Majkl »

To je hovadina Osi, špatně si to pochopil ty potřebuješ to auto na odjetí toho závodu, trialu takže žádný auto nedostaneš.. :D
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT Academy 2012

Příspěvek od osiwaru »

Majkl píše:To je hovadina Osi, špatně si to pochopil ty potřebuješ to auto na odjetí toho závodu, trialu takže žádný auto nedostaneš.. :D


AHA :lol: HAHA
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

GT Academy 2012

Příspěvek od hocky »

Zdar borci, víte o tom že je pro ČR,Maďarsko a SK vypsaná GT Academy od 1.srpna.
http://www.gtacademycz.com/news?article=1
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

GT Academy 2012

Příspěvek od speedy »

hocky píše:Zdar borci, víte o tom že je pro ČR,Maďarsko a SK vypsaná GT Academy od 1.srpna.
http://www.gtacademycz.com/news?article=1


jj, už to tady chvilku propíráme ... link
Odpovědět