GT Academy 2012

Vše o předposledním vydání hry
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT Academy 2012

Příspěvek od Redjous75 »

Borci jak to je tedy s GT Academy ke stažení. Můžu si to dnes stáhnout ?. Je to vůbec pro nás ke stažení ?. Jsou vidět online časy ?. Kdyby to fungovalo mohli bychom si zasoutěžit alespoň v rácmi naší grupy tady.
Jsem dnes celý den v rachotě takže nevím nic a NOV psal že GT Academy začíná 1.5.12 tak se ptám zda to je funkční. :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Gran Turismo - volná diskuze

Příspěvek od pavel67 »

Překladač Google praví viz http://www.gtplanet.net/gt-academy-2012-launches-today-in-15-countries/
GT Academy 2012 dnes zahajuje v 15 zemích, k dispozici jako zdarma ke stažení
Hledání příští generace GT Academy mistrů začíná dnes! Letošní soutěž bude větší než kdykoli předtím, otevřený pro hráče ve více než 15 zemí ve čtyřech oblastech:

Evropa:
- Belgie, Nizozemsko a Lucembursko
- Francie
- Itálie
- Španělsko a Portugalsko
- Švýcarsko
- Rakousko a Polsko
- Velká Británie a Irsko
Spojené státy americké
Rusko
Německo

Šampion bude korunován z každého regionu, přičemž každý dostat šanci závodit v Nissanu v roce 2013 24 hodin Dubaj. Hráči v dalších zemích budou pravděpodobně moci stáhnout a zahrát demo, ale nebudou mít nárok na hlavní cenu soutěže. Jak psaní, ale žádné oficiální potvrzení (kromě zvláštních cen pro japonské hráče se) To byla vyhlášena společností Sony.

Jak bylo dříve oznámeno , bude GT Academy 2012 k dispozici na PlayStation 3 jako ke stažení zdarma, mini-hry přes PlayStation Store. Hra se bude skládat z osmi po sobě jdoucích událostí časovky v příštích osmi týdnů.

Podle oficiálních GT Academy Facebooku stránek, bude hra k dispozici ke stažení na PlayStation Store u přibližně 8:00 odp. východní místní čas ve Spojených státech a 17:00 GMT v Evropě . Lze předpokládat, že bude oficiální pravidla soutěže a požadavky na způsobilost být propuštěn v té době (tento příspěvek bude aktualizován s odkazy na oficiální pravidla, když jsou k dispozici).

GTPlanet Nový GT Academy 2012 Fórum také právě zahájena, a je k dispozici k bezplatnému zdroje a diskusní platformu pro všechny konkurenty z celého světa. Hodně štěstí, všichni!

Zatím evropský brand manažer Penrose Tackie zahrnul tyto informace na blogu PS:

Zde je návod, jak vše funguje - exkluzivní série Gran Turismo, obsah bude k dispozici ke stažení z obchodu PlayStation Store, bez poplatku, od 17.00BST / 18.00CEST 1. května až do 23.59BST / 00.59CEST na 24. června. Zde si můžete stáhnout a zapojit kdykoli během tohoto období, takže i když si ujít začátek můžete ještě hrát dohnat a zapojit.

Po stažení obsahu, bude Polyphony Digital vydat nové kola přibližně jednou za dva týdny, celkem je jich osm kol av každém kole je jich tam pět sekcí.

Zde je seznam kol a kdy budou k dispozici:

Kolo 1 a 2: 1/5 (Út) 17.00BST - 24/6 (Ne) 23:59 CEST
Kolo 3 a 4: 14/5 (po) 00:00 - 24/6 (Ne) 23:59 CEST
Kolo 5 a 6: 28/5 (po) 00:00 - 24/6 (Ne) 23:59 CEST
Kolo 7 a 8 (8 IS FINAL ROUND / KVALIFIKACE Event): 6/11 (po) 00:00 - 24/6 (Ne) 23:59 CEST

Různé GT Twitter živí také stanovit dřívější čas 1700BST odst. 1600GMT) jako startovací čas.

Hledal jsem to na mém evropském účtu, nenašel jsem. Hledal jsem to na US účtu - taky jsem to nenašel. Buď hledám špatně, nebo... podle všeho by to ale mělo být k dispozici všem.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Gran Turismo - volná diskuze

Příspěvek od Majkl »

na UK PSN účtu to už normálně jde stáhnout.. já to jezdit nebudu, protože bych z toho stejně nic neměl tak pak napište jestli jdou posílat ty GT Academy auta (370Z, GT-R, Leaf - :lol:) a kdyžtak mi je pak někdo pošlete dík.. kdyby to náhodou nešlo tak to zapnu a rychle to odjedu ať dostanu ty auta a mám je do sbírky v GT5 8-)
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Gran Turismo - volná diskuze

Příspěvek od pavel67 »

Tak už jsem taky něco pojezdil, a po splnění mě to psalo něco o výhře auta, ale i něco o ofiko stránkách, ale s mojí englištinou jsem to odcvaknul a moc jsem to nečetl, ani jsem si to blbec nevyfotil. Co tam psali Michale?? Jak ty auta dostanem?? Jestli vůbec...
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Gran Turismo - volná diskuze

Příspěvek od Majkl »

Návod má být na webu gran-turismo.com, ale ještě tam nebyl včera večer.. dokonce je tam teď na jejich webu odstávka..

EDIT: jinak včera jsem to projel a je to teda vtip ty jejich "roundy".. na chvilku jsem to tam poslal v tom Tokiu s tou Silvií na první místo ve světe a s dobrým pocitem tuhle hovadinu vypl a už to zapnu jen na to abych dostal ty jejich GT Academy auta do sbírky ve svým GT5.. nebo to mám začít drtit a snažit to zajet co nejrychlejš? :evil:
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Gran Turismo - volná diskuze

Příspěvek od pavel67 »

dej jim to pekne sezrat, at vidi, ze i u nas v CR jsou lidi, kteri by byli hodni ucasti v Nissan GT Academy 2012.
...každej má něco, já jezdím...
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Gran Turismo - volná diskuze

Příspěvek od novcze »

Majkl píše:Návod má být na webu gran-turismo.com, ale ještě tam nebyl včera večer.. dokonce je tam teď na jejich webu odstávka..


píšou na gran-turismo.com, že způsob jakým si máš "nárokovat" auta do GT5 upřesní později, zřejmě zatím sami nevědí :lol:

dneska jsem jezdil první rundu a jako je to jeden velký vtip, někteří si pletou leaf se sekačkou na trávu, netuším proč nedali do podmínek kolo na trávě nebo kontakt s AI = diskvalifikace
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Gran Turismo - volná diskuze

Příspěvek od Majkl »

novcze píše:
Majkl píše:Návod má být na webu gran-turismo.com, ale ještě tam nebyl včera večer.. dokonce je tam teď na jejich webu odstávka..


píšou na gran-turismo.com, že způsob jakým si máš "nárokovat" auta do GT5 upřesní později, zřejmě zatím sami nevědí :lol:

dneska jsem jezdil první rundu a jako je to jeden velký vtip, někteří si pletou leaf se sekačkou na trávu, netuším proč nedali do podmínek kolo na trávě nebo kontakt s AI = diskvalifikace


jj, stojí to jejich GT Failshitdemy fakt za hovno, zase tam jsou nejrychlejší jezdci jenom díky tomu, že se se hrou vyjebávají a využívají každou nereálnost.. dneska jsem to taky sice jezdil a zlepšoval se ale je to o ničem.. tak ale hlavně, že hrajeme The Real Driving Simulator..
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Gran Turismo - volná diskuze

Příspěvek od osiwaru »

Asi jsem někde přehlídl jak se k tomu dostanu, k tomu co tady teď jezdíte.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Gran Turismo - volná diskuze

Příspěvek od Majkl »

jdi na PS Store a stáhni si GT Academy 2012.. stačí dát do vyhledávače "GT" a najdeš to někde uprostřed.. pokud to nenajdeš tak to stáhni z UK PSN účtu..
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Gran Turismo - volná diskuze

Příspěvek od Majkl »

Každopádně ten Round 7/8 je nejdůležitější a je kvalifikační takže tam se budu snažit a snad využiju co nejvíc nereálnosti tohohle simulátoru a bude česká vlajka co nejvýše v každém eventu :twisted:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Gran Turismo - volná diskuze

Příspěvek od osiwaru »

Majkl píše:jdi na PS Store a stáhni si GT Academy 2012.. stačí dát do vyhledávače "GT" a najdeš to někde uprostřed.. pokud to nenajdeš tak to stáhni z UK PSN účtu..


Našel jsem to na US účtu, má to 3GB :o . Je to opravdu ono?
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Gran Turismo - volná diskuze

Příspěvek od Majkl »

Osiwaru píše:
Majkl píše:jdi na PS Store a stáhni si GT Academy 2012.. stačí dát do vyhledávače "GT" a najdeš to někde uprostřed.. pokud to nenajdeš tak to stáhni z UK PSN účtu..


Našel jsem to na US účtu, má to 3GB :o . Je to opravdu ono?

yop
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Gran Turismo - volná diskuze

Příspěvek od osiwaru »

Přidal jsem na web článek k této akci.
Uživatelský avatar
mikke63
Příspěvky: 20
Registrován: 28.3.2012 09:01
PSN ID: mikke63cze

GT Academy 2012

Příspěvek od mikke63 »

kdo chce srovnávat ACADEMY časy - můj nick je Mikke63cze. Budu rád za každý req. díky
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT Academy 2012

Příspěvek od Redjous75 »

Kuci na českým store GT Academy není ??. Předevčírem jsem to hledal a nic jsem nenašel a zakládat další účet jako angličan nebo američan nechci. Chjo :? :)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: GT Academy 2012

Příspěvek od markoduno »

Pepo....také jsem se na to vykašlal. Když to nenabízejí celoplošně, tak ať jdou do zadnice. Co si myslí??? Že neexistuje nikdo než ENG, USA a JAP???
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

GT Academy 2012

Příspěvek od speedy »

když už tam dali i poláky :roll: a nás nee , tak to ať jdou skutečně do zádele ... na protest to nejezdím (ikdyž jsem se zbytečně těšil na srovnání v rámci ČR+SR) ....
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2012

Příspěvek od eddie »

ja UK účet mám, takže já neprotestuji a jezdím ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT Academy 2012

Příspěvek od osiwaru »

V GT Academy by se měla objevit trať Twin Ring Motegi.
Odpovědět