GT Academy 2012

Vše o předposledním vydání hry
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2012

Příspěvek od pavel67 »

tak podle tabulek je vidět, že to Majkl opravdu drtí, jsou tam vidět první i druhá místa v global misích.
Ale do konce je ještě hóódne daleko...


P.S. ale PF se taky nefláká, sice to není dost na Majkla, na některý ale má už najeto - no dalo by se říct že jako i dost... :)
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

GT Academy 2012

Příspěvek od sonyman »

Jo, hoši, snažíte se pěkně, gratuluji. Asi na to taky vlítnu, ale jen pro ty auta za odměnu, takže se nemusíte strachovat o pozice. :D :D :D

Jinak na té stránce GT Academy stačí ve FF zobrazit konzolu (přes menu, Vývoj webu > Webová konzola; nebo stisknout Ctrl+Shift+K) a v zobrazeném okně je dole řádek začínající znakem >. Tady napíšete např.

Kód: Vybrat vše

ranking.getRankingBoard(1001,1250);
stisknete Enter a zobrazí se v tomto případě pozice od tisícovky. Funguje to jen na max. 250 položek, zde pár předvoleb:

Kód: Vybrat vše

ranking.getRankingBoard(1,250);

Kód: Vybrat vše

ranking.getRankingBoard(251,500);

Kód: Vybrat vše

ranking.getRankingBoard(501,1000);

Kód: Vybrat vše

ranking.getRankingBoard(1001,1250);
atd.

P.S. Majkl tohle samozřejmě potřebovat nebude. :D

EDIT: Cvičně jsem vyfiltroval GT Academy 2012, Round 8-5 Czech.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT Academy 2012

Příspěvek od Majkl »

Dnes jsem to jezdil a dal jsem čas 1:31:405, ale ještě to kolo nebylo vůbec perfektní, docela mě sere ta zatáčka napravo pod ten most, ta je vážně na ho*no.. takže ještě tak o dvě desetiny půjdu dolů. Koukal jsem na žebříček a předemnou jsou samý másla s Active Steering na Strong, tak jsem se nasral a zapl jsem to a budu s tím jezdit taky, protože je to rychlejší.

Jinak vůbec nechápu demenci PD, proč do takovýho trialu vůbec dávaj takový asistenty, měli by někdy zapojit hlavu než něco udělaj.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: GT Academy 2012

Příspěvek od speedy »

evidentně jim jde o masovost soutěže než o kvalitu :-( proto asi i tak mírné normy pro odjeté zlato... je to přeci driving nikoliv racing simulátor !! .....chjóóó
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT Academy 2012

Příspěvek od Redjous75 »

Hele ještě jsem to tedy nejezdil ale stejnak se mě to zdá 1:35.xxx rychlí na MOTEGI. Oni nějak okruh upravovali ( zkracovali ) nebo něco ? . Nebo klasika : za startem do prava táhlá, rovinka na konci do levá táhlá, zase rovinka do prava pod most za mostem esíčko táhlé, pak do leva, krátká rovinka, do pravá ostrá vracečka , rovinka s kopcem dolů, doprava ostrá pod druhý most a za mostem mírně do leva a krátké esíčko s nájezdem do cíle . :lol:

Edit : Já vůl se stím píšu : http://en.wikipedia.org/wiki/File:Twin_ ... _map-2.svg

Jsem teď v práci a večer už nemám chuť tak ve čtvrtek se na to musím podívat ale 1:31 jako majkl ani náhodou :D :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT Academy 2012

Příspěvek od osiwaru »

Redjous75 píše:Hele ještě jsem to tedy nejezdil ale stejnak se mě to zdá 1:35.xxx rychlí na MOTEGI. Oni nějak okruh upravovali ( zkracovali ) nebo něco?
Je tam ta kratší verze. Start na rovince za desítkou, před dvanáctkou doprava a směr trojka za čtyřkou.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT Academy 2012

Příspěvek od Majkl »

Hoši chtělo by to aby jste to občas zapli a aby bylo co nejvíce českých vlajek co možná nejvíce nahoře v tom Round 8-5 Other. Jestli chceme někdy aby naše republika byla v GT Academy tak musejí vidět, že o to máme "zájem".. ;)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

GT Academy 2012

Příspěvek od speedy »

man zajeto pod 1:33,xxx a v žebříčku nejsem ..... nechápu :!:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT Academy 2012

Příspěvek od osiwaru »

speedy píše:man zajeto pod 1:33,xxx a v žebříčku nejsem ..... nechápu :!:
ale, jsi ...
ale, jsi ...
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT Academy 2012

Příspěvek od Redjous75 »

Já včera dojel po týdnu Academy a musím říct, že mám rozporuplné pocity. Na jednu stranu parádní akce , super menu , muzika, nápad, zpracování , online žebříčky, fakt pěkný , ale to by nemohlo být PD, aby tam nebylo nějaké to ale !. Jako sorry , ale nevím co si mám pod pojmem SPORT HARD představit za pneu protože tohle snad není ani protektor, nebo no name pneumatika té nejpochybnější kvality. Tak mimo reál fyziku vozu to je opravdu ulítlí. Jinak pro informaci z GT-R na továrních pneu ( Tony - majitel AAA si teď pořídil jednoho do sbírky BLACK EDITION 2012 - budou fotky ) ve 160km to vozidlo drží jako přikovaný, ty vole vždyť s Felicii za áčkama na točně prasim v 90 a auto se sice žvejká ale pořád drží stopu a tady se GT-R na pneu SH klouže v 70km do strany jako bych jezdil na ledě :lol: :lol: :D :D to je směšný jako prase a nejvetší blud hry pneumatiky. Dále jako nevím kdo vymýšlel systém žebříčků. Kuva to je tak těžky nebo to nevidí jak stuúidní je to když to všechno zmatlej do sebe. Proč proboha nepoužijí systém GT Prologue. Vždyť to bylo skvělé. Prostě profi liga a Arcade liga tečka. Kdo chce Strong ať maže do arkády s trakcí na 50 a abs 10 , kdo chce se poprat s časem v jakýmsi ,,profesiónálním" modu nechť to nechá vypnutý a zabojujem tak , ale zase matlat to do sebe fůůů to to někdo zase zbastlil jako prase. Jediný co to zachraňuje je Freinds tabulka a tady si člověk alespoň může zabojovat s přáteli a vlastně když to tak vezmu tak to je jediné proč to hrát.

Jinak MOTEGI super trať má skvělé pasáže a spolu s plnou verzí to bude parádní trať do hry , jen doufám, že nám jí v nějakém co nejbližším termínu spřístupní a budem jí moct už drtit v závodech na LANCE.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

GT Academy 2012

Příspěvek od novcze »

zatím jsem měl jen jednu session, ale přes víkend to zkusím polepšit
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2012

Příspěvek od Hanz.77 »

Dnes jsem opět zkoušel 8-5 jestli si nevylepším čas. Nahrál si Michalovo ghosta a pustil jsem se do toho. No když jsem končil tak jsem si říkal že pozice 221 v celosvětovém žebříčku je na mě úctihodný výkon. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT Academy 2012

Příspěvek od markoduno »

já jsem academy odjel jen tak, abych měl zlato, ale jakmile budu mít více času, tak se na to kouknu. Snad to nechají aktivní i po skončení ofocielní akce.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT Academy 2012

Příspěvek od Redjous75 »

No Hnazi a to si vem že to mluvíš o pozici v ,,OTHERS" v GLOBAL já mám v 8-5 round momentálně co jsem koukal 2992 pozici :lol: :lol: a to jsem ještě ráno měl 2447 :lol: . Tak počítám že z Globálu do konce Academy vypadnu z hodnocené 5tisícovky :lol: :lol: . Ale ještě si zajedu až nebudu smrdět v práci.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT Academy 2012

Příspěvek od Redjous75 »

markoduno píše:Snad to nechají aktivní i po skončení ofocielní akce.
Myslím že nikoliv. Academy bude zamknutá. I když bylo by fajn to nechat otevřený a nebo to nějak napasovat do MENU v plné hře a mít to stejně aktualizované jako sezóny. Nadruhou stranu to se nestane páč by tak Academy stratila na své vyjímečné události jednou za rok. :)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT Academy 2012

Příspěvek od Trámek »

Kluci, právě jsem dojel poslední závod v GT Academy a hledám na webu gétéčka nějakej celkovej rating a nemůžu se dopracovat k filtru "přátelé" ... poradí někdo, jestli to někde je? Zajímá celkové umístění s lidma co mám v kontaktech a nebo pouze ČR.

Dále by mě zajímalo, kde jsou ty dárky co mám dostat? 8-) (mám všude zlato 40x)
Píšou tam: přihlašte se do hry, jděte do GT Modu, community a dárky, ale nic tam nemám ???
Něco sem udělal špatně?, nebo spíš něco neudělal pro dárky vůbec?

Předem díkes za rady ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT Academy 2012

Příspěvek od Redjous75 »

Já používám tohle : http://www.mygranturismo.net/rankings.php?sec=2 . Pak pokud jseš do prvních 5000 tis tak si můžeš odfiltrovat vše. Zemi, rank, průměr, jednotlivé kola atd. Pokud chceš vidět sebe najdi se v tabulce a klikni na svůj NICK vyjede Ti celkové svoje výsledky. Mělo by jít o tabulku globál. Tedy všechno do dohromady , ale nevím přesně. Výhry nevím to mě nezajímá. Nissany sotva někde použiju, tzv. pižama mě neberou a tak jediné co je super je nová trať :) :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT Academy 2012

Příspěvek od markoduno »

myslím si, že po oficielním ukončení ACADEMY bude proveden update hry a teprve potom budeme moci sosnout new cars, ale (a to doufám) hlavně trať
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT Academy 2012

Příspěvek od Trámek »

Pepo.. díky za info.. tenhle link už sem našel u Pavla(má ho v podpisu) ale vím právě že kulový, kolikátej sem a jak se najít sem neobjevil... na téhle stránce sem už registrovanej od začátku granturisma... je to super web ohledně celé hry.
Auta sem myslel že budou grátis jako ta odměna hned po odehrání(proto jsem je hledal) a trať říkal Speedy že bude za prachy, ale to vůbec neva, hlavně ať už je, už se těším jak zas budu jezdit ;) Já tu academyi trošku odfláknul, spíš abych se dostal rychle na konec, ale hrozně mě to bavilo a určo na to ještě vlítnu vylepšit výsledky, protože někde jsem třeba na podruhý i vlítnul hned na tuším 6 místo a škoda, že jsem si tohohle všimnul až těd, jezdil bych to už od začátku, ale neva.

Máro, no tak konec je u toho za chvilku, na auta se těším, ať jsou jakýkoli, protože všechny ostatní už mám, k tomu plnou kasu a nevím zaco utrácet, tak bude aspoň zase něco new. Trať je pěkne záludná a každá chyba se na ní trvrdě trestá... hlavně ať už je třeba formou DLC k mání, nemůžu se už dočkat... paráda !!!!

Tak, oběma vám díkes za infa a tohle bylo přesně to, co mě opět vrátilo do hry.. něco nového, zajímavého, ale jednu vítku přece mám.... udělat to na zlato, je tam fakt dost lehký a pokud je to academie, mohlo to bejt ke konci o dost těžší... nejsem žádnej no.1, ale z mého pohledu dost easy gold time.
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT Academy 2012

Příspěvek od Majkl »

Ty GT Academy auta, župan bude k dostání zadarmo 4.července.
Odpovědět