GT Academy 2012 postup do finale v UK

Vše o předposledním vydání hry
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT ACADEMY 2012 postup do finale v UK

Příspěvek od markoduno »

je pravda, že zde jsou opravdu velmi rozšířená auta českoněmecké výroby a nebo hodl ti šmejdi z francie. Ale když vidím problémy, které má speedy se svou magdou MP3, tak o japonce ani moc nestojím. Jsou sice kvalitní - to beze sporu -, ale !!! ten servis či nákup náhradních dílů je velmi nedostatečný. Možná snad pro ty, jenž nemusí koukat na peníze (a tím myslím statisíce a více, ale to od nás nikdo není), ale pro nás obyčejné smrtelníky je to zatím hudba budoucnosti. Za těch 6 let, co mám pažouta, jsem do něj nacpal cca.20 táců, ale jsou v tom i liťáky, zimní pneu a pak ty klasické spotřební materiály jako stabilizátory či destičky. Nechci vědět, kolik do své MP3 nacpal Roman za ty 2-3 roky za spotřební a další nutný materiál.
Naposledy upravil(a) markoduno dne 30.6.2012 21:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

GT ACADEMY 2012 postup do finale v UK

Příspěvek od speedy »

markoduno píše:...Nechci vědět, kolik do své MP3 nacpal Roman za ty 2-3 roky za spotřební a další nutný materiál.
Marku budeš se divit, ale žádný!!! Brzdy mě pijou krev, protože šikmooký vybavili MPS seriovýma brzdama z CX-7 a na tohle auto prostě nestačí. Problém mám, protože tam chci nacpat sportkit a německý výrobce kitu práci prostě odflákl. S tím nic nenadělám...

......... jo, měl jsem přeci jen výdaj - nechal jsem recyklovat náplň v klimatizaci. A nové pneu taky něco málo stálo, ale provozní náklady zatím nižší než u bývalé AUDI A4 ( kterou IMHO už nechci ani vidět) :evil:
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT ACADEMY 2012 postup do finale v UK

Příspěvek od markoduno »

speedy píše:Marku budeš se divit, ale žádný!!!
tak to ti nevěřím. Ale to je na jiné vlákno.
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

GT ACADEMY 2012 postup do finale v UK

Příspěvek od Martinsipy »

DUDY - tak to je pecka, pro mě by to byl sen, držím pěsti, ať se daří!!!
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

GT ACADEMY 2012 postup do finale v UK

Příspěvek od DudySVK »

redjousi suhlasim ze je v tom reklama a marketing. stale sa jedna o predaj ps3,GT5 a NISSANA tak ze su tam aj ine kriteria ako len byt rychly v GT5. urcite anglictina je dolezita, tak isto aj vzhlad a prisup k samotnej sutazi. od postupu do sledujem velmi pozorne a pozrel som skoro vsetko co sa tyka academy. pisal som si hracom co bol vo finale minuly rok a pisal ze je jedno ci si dobry alebo horsi hrac vsetko zavisi co sa bude diat priamo vo finale. v pravidlach sa pise ze JUDGE maju rozhodovat uplne o vsetko a to po cely cas sutaze atd... kazdopadne sa tesim idem si pre super zazitok ci to skonci skor alebo neskor:)
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

GT ACADEMY 2012 postup do finale v UK

Příspěvek od DudySVK »

Martinsipy píše:DUDY - tak to je pecka, pro mě by to byl sen, držím pěsti, ať se daří!!!

dakujem velmi pekne bol to aj moj sen a to od gt academy 2010. je to este len finale a nie race camp ale predsa, bude to super:)
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT ACADEMY 2012 postup do finale v UK

Příspěvek od pavel67 »

Rozhovor s Martinom Hudym na PS3manii

http://www.ps3mania.sk/novinky/rozhovor ... 446#p72955
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

GT ACADEMY 2012 postup do finale v UK

Příspěvek od DudySVK »

tak dnes je finale GT academy, drzte palce :)

UPDATE 1: momentalne sme ubytovani nedaleko okruhu silverstone. odchod na finale je o 16.15, nasleduje vecera a 1 FAZA finale... zatial tolko:)
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT ACADEMY 2012 postup do finale v UK

Příspěvek od pavel67 »

budeme držet palce at se to povede :!: ;)
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

GT ACADEMY 2012 postup do finale v UK

Příspěvek od DudySVK »

UPDATE 2: tak postup do zajtrajska sa podaril :)))))) pretek 1: stvrste miesto, pretek 2: sieste miesto a pretek 3: druhe miesto. do zajtrajsieho dna postupilo 16 ludi ja som skoncil na 14 mieste:) ale nadalej potrebujem Vasu podporu!!! :)
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

GT ACADEMY 2012 postup do finale v UK

Příspěvek od speedy »

Martin, nejprve obrovska gratulace :!:
Cely nas team ti drzi palce a preje pevne nervy a uspesny postup soutezi.
Jen tak dal !!! ;)
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT ACADEMY 2012 postup do finale v UK

Příspěvek od markoduno »

moc gratuluji a držíme ti pevně palce. Je to nádhera
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT ACADEMY 2012 postup do finale v UK

Příspěvek od Trámek »

Ač tě Martine neznám, tak ti fandím ! Skvělé výsledky a jen tak dále.. osobně držím palce-jsi frajer a máš na to, tak jim to tam za nás ukaž ;)

ps: četl jsem ten rozhovor s tebou a paráda.. no jak říkám: nijak se jich neboj a natrhni jim prdel :D
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

GT ACADEMY 2012 postup do finale v UK

Příspěvek od DudySVK »

Ahoj zavodnici.... tak najprv Vam chcem podakovat za podporu, velmi ma to potesilo ale bohuzial uz som na viac nemal... postupil som do dalsieho dna kde som absolvoval jeden pretek GT5, media, driving a sport TEST.... nieco sa mi darilo viac nieco menej... neskor napisem viac podrobnosti lebo ako viem tak ste tu super ludia a rad by som sa podelil ako to vyzera na GT ACADEMY. a samozrejme ze pridam aj foto:)

Diiiiiiiiik

Slubene foto si stiahnite tu:

http://uloz.to/xCKLbU1/gt-academy-uk-fi ... udysvk-mp4
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT ACADEMY 2012 postup do finale v UK

Příspěvek od markoduno »

nevěš hlavu.
Je to fantastický úspěch a já ti za něj gratuluji. Můžeme ti pouze tiše závidět :)
Tak šup šup napsat nějakou pěknou slohovou práci o veškerém dění ve finále. :lol:
Marek
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

GT ACADEMY 2012 postup do finale v UK

Příspěvek od DudySVK »

Dnes mi prisla sprava od admina GTPLANET ktory bol pri media teste a on si mysli ze som rozhovor spravil velmi dobre! odpoved bola strucna, hovoril som nahlas a inteligentne ( anglictina) a ze pre neho som bol v tej lepsej polke hracov :) a tak isto nebol velky rozidiel medzi nami a profesionalnymi pretekarmi. tak to ma tesi ako svina:D

I thought you did extremely well in the media test. Your answers were clear, loud (despite the PA system next door!) and intelligent - in a second language. Of the 12 guys there, at least half of you were no different than listening to professional drivers being interviewed. You were in that half, easily, for me.

Better luck next year!
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT ACADEMY 2012 postup do finale v UK

Příspěvek od Trámek »

I já se připojuji s gratulací, udělal jsi velkej výsledek i tak! Nic si z toho nedělej, že z toho není první místo, tohle je prostě mega úspěch a jestli ti chybělo tentokrát to malinko štěštíčka, tak přístě to přijde a budeš uplně pvní.. držím ti palce i nadále a máš můj obdiv !!! ;)

ps: mmmmm, už se těším na nějaký ten report
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

GT ACADEMY 2012 postup do finale v UK

Příspěvek od SJ.sprint »

to Dudy: Ještě jsem tady nepsal žadny koment. Ale od sebe mužu ti jen řict že maš mit za co na sebe hrdy!!! Ano ,at' řika kdo co chce ale každy nosime v sobě "vuli a chtič vitěztvi" a vyhrat je prostě vyhrat... Ale i když ckončime "pod bednou" tak stejně vime že pujdem do toho znovu a znovu!!! Ber to tak že byl jsi jeden z NEJlepšich, mezi miliony ostatnich... a to už je duvod slavit to SVOJE OSOBNI VITEZTVI. Přeji ti hodně uspechu v "GTsvětě" i v "OFlinovem životě" ;) :D
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

GT ACADEMY 2012 postup do finale v UK

Příspěvek od DudySVK »

Dakujem zavodnici, aj ked sa nepozname a ani sme spolu nehrali okrem ( eddyho, balisa a este zopar ludi) tak ma velmi tesi ze sa zaujimate o moj zazitok. ja viem ze mame spolocne GT5 a to nam staci. tak ak si najdete cas precitajte si moj zazitok z GT ACADEMY UK FINAL 2012

Velmi rad by som sa s Vami podelil to co som zazil na GT ACADEMY UK FINAL 2012

PRVY DEN

Po prichode do hotela bola kratka registracia kde trebalo predlozit pass a vodicak. Dostal som kluce od izby a isiel som si poobzerat okolie a hracov co postupne prichadzali. O 16hod nas vsetkych 32 hracov plus rodina zobral autobus na Silverstone kde sme si urobili foto pre media.

Presunuli sme sa do miestnosti kde bolo osem PS3 konzol s volantami THRUSTMASTER a aj obcerstvenie. Nasledovalo privitanie od ludi ktori maju nastarosti silverstone,nissan a sony playstiation. Vsetko prebiehalo na profesionalnej urovni ale bola aj sranda:)

PRVA FAZA:

32 hracov rozdelili do 4 skupin o 8 hracov. Ja som bol v 4 skupine. Prvy pretek na Lagune Seca s autom NISSAN 370 GT EDITION, sport hard, pomocky OFF ale ABS 1: kvalifikaciu som skoncil na 4 mieste a tak isto aj pretek. jazdilo sa cisto ale rozhodcovia mali nachystane cervene a cierne karty pre pripadne porusenie pravidiel. Po prvom preteku som postupoval dalej.

DRUHA FAZA:

Druhy pretek na trati Nurburg GP/D s autom NISSAN GTR GT ACADEMY, racing hard. kvalifikacia 4 miesto a pretek 6 miesto. po tomto preteku som nemal dostatok bodov a uz som zacal byt nervozny ale brat ma ukludnoval ze to zvladnem. Tu bol problem ze to auto je stvorkolka a tym padom kazdy tlacil na plno, ja som skor na zadokolky.

TRETIA FAZA:

Treti pretek na trati SUZUKA GP s autom NISSAN CALSONIC, racing hard. kvalifikacia na 2 mieste a aj pretek tak ze som bol spokojny a som mal aj dostatok bodov aby som sa posunul do dalsieho dna:) Postupilo nas 16 ja na 14 mieste ale rano nam oznamili ze nas bude 18.

Koniec prveho dna, odchod do hotela.

DRUHY DEN:

STVRTA FAZA:

Rozdelili nas do 3 skupin po 6 hracov. Prvi dvaja mali automaticky postup do osmicky.

Prvy pretek na trati Grand walley east s autom NISSAN 370. kvalda 3 miesto ale skoncil som 5 a to ma posunulo do skupiny kde som musel skoncit do tretieho miesta aby som postupil medzi 12 hracov. v tomto preteku som bol proste pomalsi...

PIATA FAZA:

Druhy pretek na trati Cape ring s autom NISSAN CALSONIC. Kvalifikacia 2 miesto a aj pretek druhe miesto tak ze som sa zachranil a postupil medzi 12 najlepsich. Opat sa ukazalo ze cim narocnejsie auto tym som lepsi...

Postup do prvej dvanastky som si vybojoval len tak tak. zachranil ma posledny pretek, ale polozil som do neho uplne vsetko.

SIESTA FAZA MEDIA TEST:

Kratky rozhovor s novinarmi pred ludmi co vsetko ovladaju a aj kamera. Poradili mi aby som sa predstavil a povedal zopar slov o sebe. Prisli aj otazocky ktore sa tocili o GT5, preco prave ja atd... Snazil som sa co najviac viem a po ukonceni som mal neutralny pocit. Kedze nemam spickovu anglictinu a akcent tiez nic moc tak som vela bodov od toho necakal. Ale dnes mi bolo povedane ze som to zvladol perfektne az sam nechapem:)

SIEDMA FAZA JAZDA ZRUCNOSTI:

Na parkovisku nam predstavili NISSAN 370 R. Ukazali nam co a ako funguje a tak isto aj kuzelkovu trat. Kazdy mal 2 zahrievacie pokusi a 2 ostre kola. Mne osobne treba trosku viac na zoznamenie s autom aspon 2 zahrievacky alebo 4 ostre kola. S jazdou som nebol velmi spokojny, lebo som videl hracov co isli velmi dobre.

OSMA FAZA FITNES TEST:

Ked ze som bol v domienke ze media test a jazdu zrucnosti som pokaslal tak som vsetko vlozil do fitnes testu. Uz od detstva sportujem, oco ma priviedol k cyklistike kde mi aj rodinka dala sancu si zapretekat 3 roky v cyklistickom time v Kosiciach, po cyklistike som pracoval vo fitku asi 4 roky a este ktomu pribudol aj tanec 1 rok tak ze nejaka kondicka tam bude.

Prvy test bol skok do vysky. Meralo sa od vystretej ruky pri stene. Neviem to poriadne vysvetlit:) a nemam ani foto:(

Tu som si trocha veril lebo som doma trenoval ale boli tam dvaja traja co mali lepsi skok.

DEVIATA FAZA KLIKY:

Na tuto disciplinu som sa najviac tesil. Urobil som 41 klikov kde som skoncil na druhom mieste. jeden hrac urobil 65 ale prisaham Panu Bohu ze ani z daleka nerobil tak pekne kliky ako ja. len ze ja som tam nebol ako rozhodca ale ako sutaziaci. doma som robil 35 tak ze o 6 viac len vdaka psychike. Bol som spokojny.

DESIATA FAZA BRUCHO:

Aj tento cvik vam neviem vysvetlit, nikde som to nevidel len som si to nasiel na webe tak som doma trenoval.

Citil som sa velmi dobre a asi po 2 minutach som sa zacal pozerat po hracov ako pekne odpadavaju ako hrusky:) nakoniec som vyhral ale nebol som jediny skoncili sme dvaja na prvom mieste. rozhodcovia to ukoncili a dali nam najvacsi pocet bodov. Myslim si ze mi bolo ukrivdene lebo ja by som este vydrzal a tym padom by som bral vsetko ja. ale co uz...

JEDENASTA FAZA BEH:

Toho som sa obaval a aj to tak dopadlo. Chybala mi kondicka ale skor tam bol problem ze som nevedel ako to bude prebiehat. behalo sa od ciary k ciare kde pocitac daval signal kedy sa mame otocit a behat na spet. cim dalej to islo rychlejsie a mne dochadzala sila. skoncil som osmy. Brat mi povedal ze som dal vsetku silu do predoslych disciplin a na beh uz neostalo nic.

ZAVER 1:

V kutiku duse som veril ze by som sa mohol dostat do prvej sestky. Na zaciatku sutaze som bol horsi ale ku knoncu som vsetko dotahoval. lenze nestacilo. Musel by som byt globalne dobry a nie v niecom slaby a v niecom inom najlepsi to proste nejde a treba mat aj kusok stastia.

ZAVER 2:

Po skonceni sutaze som bol sklamany, mal som pocit ze by to mohlo ist dalej. Ale dnes sa na to pozeram uplne inak. Zazil som to co sa na SVK este nikomu nepodarilo. Zahral som si s najlepsimi UK hracmi, zajazdil na pretekarskom NISSANe, super skusenost do buducna.Uzival som si vsetko naplno, dokonca pred Fitnes testom som si troska zatancoval:D Priniesol som si tricka, siltovku a podobne malickosti co mi budu vzdy pripominat kde som bol. Som stastny ze som tam mohol byt a dufam ze na buduci rok to bude lepsie.

PS: mam aj nejake videa tak ich dam na web.

Dakujem bratovi Petkovy ktory stal pri mne dva dni. Bol mojim fotografom, kameramanom, podporoval ma a pomahal mi ako najviac vedel!

FOTOVIDEO:
http://www.youtube.com/watch?v=c0M6g-OX4Ho
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

GT ACADEMY 2012 postup do finale v UK

Příspěvek od DudySVK »

GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Odpovědět