Nové DLC: Twin Ring Motegi

Vše o předposledním vydání hry
Odpovědět
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Nové DLC: Twin Ring Motegi

Příspěvek od Trámek »

Tak musím konstatovat, že jsem opět ve svém živlu :-) Nová trať Motegi se mě moc líbí, ve čtyřech provedeních je to "skoro" jako čtyři nové tratě a auto jako bonus. Prostě paráda... PD děkuji.. cena za DLC je superis a už se těším na nějakej ten závod.. třeba večer? Eddie to vypsal na lanku, což je good. Na trati není moc co ke koukání, ale nejsme tu na koukání, nýbrž na závodění, takže ode mě protentokrát 1* !!!

Po delší době jsem zkusil i TT na GV a není to teda nic easy(mám na mysli neudělat zbytečnou chybu), což se mě taky líbilo. Když něco pojedete přes víkend na Motegi, hoďte sem když tak info a sklouznu se s váma ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Nové DLC: Twin Ring Motegi

Příspěvek od SJ.sprint »

Tramek žije! at' žije Tramek :lol: No, když už tady mluvime o Motegi: Ano je to okruh,ano jsou tam pěkny zatačky-Ano je to vyzva... Moc tam k viděni neni ale jak pravil Trampapampamek :lol: nejsme tady na očumovani takže "vzhuru do roboty" ;) A proto je takě jasny proč tady mame Motegi a třeba Bathurst - ten by jim dal zabrat co se tyče textur grafiky a td. A proto tady mame Motegi -jednoduche ale zabavne :-) A kdyby se hodnotila snaha PD tak nove DLC bych ohodnotil 2minus a nebo spiše 3+ A tim autem zadačo u mě neziskaji ani bod...
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Nové DLC

Příspěvek od Hanz.77 »

Ano Trámek žije!!!! :o :o :o :shock: :shock: :shock: :shock:
Se divim že nekouká na Wimbledon! :lol: :lol: :lol: Ale to určitě bude tou novou tratí. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No já si zkusil zaregistrovat kartu protože 2x 500,- kupon se mi zrovna kvuli jedny trati nechce(To to radši projim a propiju v RedBullech na LANce). No na Kubovo účet ji to vzalo bez problému, ale na muj ji to nechce. pořad to píše nějaakou hlůášku že to mam zkusit za par dní. Takze když nechtěj tak nechtěj. Tak nechci ani já! Takže poslední pokus zítra a jestli ne tak ja sám osobně na nějakou Motegi z vysoka .....
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Nové DLC

Příspěvek od Martinsipy »

Hanzi, jestli víš, když si balíček koupíš a stahneš na konzoli, Kuba pokud jede taky na stejné konzoli, už si nic platit nemusí.
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Nové DLC

Příspěvek od Majkl »

Nemusíš vůbec nic kupovat dvakrát, stačí když si Kuba na svém PS3 založí nový profil a přihlásí se pod tvůj PSN a pak najede do Playstation Store a klikne vpravo nahoře Download history a všechny DLC si stáhne zadarmo, funguje to na všechny DLC kromě županů, barev ;)

Pokud to nechápeš jak to máš udělat, tak vem Kubovo stejšna na LANku a já to udělám.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Nové DLC

Příspěvek od speedy »

Ale pozor, profil založíš jen na dvou konzolích. Při pokusu o založení na třetí už ti napíšou, že máš utrum...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Nové DLC

Příspěvek od Hanz.77 »

Diky kluci.
Profily mam na obou konzolich. Ale o tom co mluvi Majkl jsem nevěděl. No holt mi na LANce uděláš Work Shop. :lol:
Jinak jsem to vyřešil. vzalo to najednou moji kartu na starym účtu Hanz.77 . Takže jsem jim to hlupák zaplatil dvakrát. :lol: Mě i Kubovi. JJ za blbost a nevědomost se platí. :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
b0rizSVK
Příspěvky: 47
Registrován: 24.1.2013 20:29
PSN ID: b0rizSVK
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Nové DLC: Twin Ring Motegi

Příspěvek od b0rizSVK »

Sorry chalani že sem čarbem , nieje to o twin motegi, ale o DLC Complet Pack.
Zaplatil som ho, stiahol, ale nainštalované mam iba auta a trate. Oblečenie a farby mi vôbec nenahodilo, ani v GT ich nevidim stiahnute, neviete ako to vyriešiť?
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Nové DLC: Twin Ring Motegi

Příspěvek od Kuba98cz »

To je jednouduchý,když zapneš GT5 tak se ti objeví GTmode Arcademode atd. tak das tu poslední kolonku vypadá jako šipka tam máš všechny ty stáhlý packy a nainstaluješ je.A jestli je tam nemáš tak sis je nestáhnul.Jinak nevim čim by to mohlo být. :) ;)
Tak kecáš nebo jedeš?
Odpovědět