NISSAN GT Academy pro SVK, CZ a HU

Vše o předposledním vydání hry
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od CaparzoSK »

potom vas poprosim nejaky ten setup hlavne nech sa pak strentneme v hungaroringu :)
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od Trámek »

A co je to za tu hru, o které tam píší ???? :D :D :D http://www.gtacademycz.com/

Myslíš si, že si tím nejlepším jezdcem hry Grand Turismo 5 na Sony Playstation?

Dost amatérský, když si to po sobě ani nepřečtou, nebo nedejbůh, nevědí ani jak se ta hra jmenuje ;)

ps: všiml si toho někdo? :mrgreen:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od speedy »

Trámek píše:Myslíš si, že si tím nejlepším jezdcem hry Grand Turismo 5 na Sony Playstation?
njn, ono je tam gramatických chyb víc :roll:

Celé to vypadá jako ušité horkou jehlou a působí trochu rozpačitě....
Ale: Je to první vlaštovka toho druhu v ČR a buďme rádi že to vůbec je!! Ikdyž nikam nejedu a po svezení na Mickeymouseringu taky netoužím - přesto je tato soutěž zajímavou možností porovnat své časy s piloty z ČR, SR, Hungary.
Za to děkuji a tleskám.
ZA full setup a hlavně možnost katovat zatáčky už NÉÉ !!! Tam celý nápad ztrácí body a u mě propadá...

edit1: zatím 1:10,5xx zapnuto pouze ABS1 ......... se skidem je to nuda, stačí že tam jsou RS/RS (taky blbost).
Naposledy upravil(a) speedy dne 4.8.2012 13:23, celkem upraveno 1 x.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od novcze »

mno má to jako vždy chybu, že si můžeš zapnout skid recovery force a různé asistenty s kterými prostě jezdit nehodlám, navíc možnost plného setupu taky není nic moc, někdo třeba prostě tunit neumí a přitom to může být výborný pilot
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od novcze »

Trámek píše:A co je to za tu hru, o které tam píší ???? :D :D :D http://www.gtacademycz.com/

Myslíš si, že si tím nejlepším jezdcem hry Grand Turismo 5 na Sony Playstation?

Dost amatérský, když si to po sobě ani nepřečtou, nebo nedejbůh, nevědí ani jak se ta hra jmenuje ;)

ps: všiml si toho někdo? :mrgreen:
tak to je špatný, takovou hru nemám :lol:
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od novcze »

derek píše:no proc ne..
příští rok jede Michal, tak bych teď neváhal ;)
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od markoduno »

asi se na to také podívám. I když jsem nejezdil GT od lanky, tak si alespoň porovnám časy i s jinými piloty.

Potom bych poprosil o UFOny, aby zpřístupnili své ghosty. Alespoň poznáme naše chyby a ze zkušenosti vím, že se díky tomu dá i slušně posunout čas. Co ty na to Michale? ;)
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od Majkl »

Uvidím, snad na to brzo kouknu
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od derek »

novcze píše:
derek píše:no proc ne..
příští rok jede Michal, tak bych teď neváhal ;)
jakej Michal? :D Tam setting nikomu nepomuze.. :D
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od Majkl »

Čas: 1.08:900
Replay: http://uloz.to/x7Uf9ZX/bces00569-rpl001-rar
Setting: http://s14.postimage.org/4zkomjasw/IMG599.jpg

To kolo bylo nic moc, chyby okolo +- 2 desetin, ale auto ještě nebylo zajetý tak teď to dám B-Specům a nechám vyměnit kastly a motor. Navíc to bylo jen pár prvních kol, setting už je +- finální ale ještě na něco přijdu.. teda doufám :D

Každopádně zítra k tomu ještě snad sednu a zajedu alespoň 1.08:600 a dám video na Youtube a tím to pro mně bohužel končí :x

Jinak nezapomeňte si zapnout Skida, ABS 1, Grip Low, Damage Off..
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od SJ.sprint »

No ja jsem to zajel BĚHEM 5-7 KOL ZA 1.11.5XX BEZ POMOCNIKU A Z NASTAVENIM REAL A Z PRVNIM NASTAVENIM KTERE JSEM TAM NASTAVIL.Za 1: Chce se to vyhrat a zvyknout si že jsou tam SOFTY ktere drži nad hranicemi možneho :lol: A za 2: hodně lidi to pojede s pomocnikama, stači mit zapleho skida v kombinaci gum RS A MATE MALE POZEMNI LETADLO :D A ja si to prostě nezapnu... A ještě jedna věc : stači mit na to čas i nervy zapnout si opotřebeni gum tim padem i palivo. A jezdit dokud vam toho paliva zbyte co nejmin a po každem kole měnit gumy,a myslim si že timhle zpusobem jde zajet hodně dobry čas... Na zavěr ode mně:STEJNĚ TOHLE VŠECHNO JE PARODIE A DOSTANESE TAM JEN TEN KDO UMI OVLADAT AUTO S JOISTYKEM ...SAMOZŘEJMĚ + VYJIMKY MEZI UFOUNY :lol:
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od markoduno »

jen by mě zajímal, kdy se na těch pochybných stránkách ukážou první časy.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od pavel67 »

markoduno píše:jen by mě zajímal, kdy se na těch pochybných stránkách ukážou první časy.
proč pochyných???
na HU stránkách už nějaký výsledky visí...

http://www.gtacademyhu.com/eredmenyek
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od SJ.sprint »

No každopadně ty stranky dělal nejaky amater ktery ani nevi jak ta hra doopravdy funguje,když tam napišou:cituji "Vyberte auto Amuse NISMO 380RS Super Leggera a vstupte do menu Trénink, zvolte Deep Forest Raceway, A-Spec Free Run z Originálních tratí." Zajimalo by mně odkud tam vzal to "ASpec Free Run" ??? To asi mel zaplou GranTurismo 4 -Myslim že tam byla možnost volby v treningu "A" nebo"B"Spec...
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od SJ.sprint »

no hele tak aby bylo jasno: Jezdite to se skidem nebo bez ???
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od markoduno »

pavel67 píše: proč pochyných???
na HU stránkách už nějaký výsledky visí...

http://www.gtacademyhu.com/eredmenyek
Na maďarech to možná funguje, ale u nás je to opravdu divné. Už styl informací je více než zvláštní. No kdy jsi viděl napsáno toto?: e.nebýt odsouzen pro jakýkoliv trestný čin. Být trestně bezúhonný je správně. A těch "překlepů či omylů" je tam opravdu hodně na to, že by to mělo být pod záštitou NISSANu.

Další věc je tunnig!!! Je napsáno toto:
- Vyberte auto Amuse NISMO 380RS Super Leggera a vstupte do menu Trénink, zvolte Deep Forest Raceway, A-Spec Free Run z Originálních tratí.
- Nastavte auto dle libosti a začněte závodit.
I na eng.stránkách je to tak napsané. O nákupu tunnigu nic. Pouze vlézt na trať a poladit, ale ne nakoupit a pak vlézt na trať. Tak vám nevím. Ale třeba se pletu. Vyveďte mě z omylu
Naposledy upravil(a) markoduno dne 6.8.2012 17:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od speedy »

SJ.sprint píše:Jezdite to se skidem nebo bez ???
sprinte,
  • -můj soutěžní čas je se skidem, plnou nádrží a bez opotřebení pneu. (1:10,080 s rezervou)
    -ze zájmu to zkouším jen s ABS1 (1:10,447)
to ALL:
česká verze soutěže je evidentně modifikací(překladem?) původního maďarského nápadu. Snad proto tolik nepřesností.
Se zasláním času zatím vyčkávám. Opravdu nerad bych místo zápisu ve veřejném žebříčku dostával doživotně spamy od nissan ČR.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od speedy »

Majkl píše:To kolo bylo nic moc, chyby okolo.....
šmarjááá Michale, to není kolo po závodní dráze - to je rallyecrosová vložka!!!!!!! :oops: :oops:
Pro mou motivaci je totálně deprimující až likvidační, že hra umožňuje zajet takovou ........................, protože to už nemá se závodním způsobem jízdy naprosto nic společnýho. Přirovnal bych to spíš k předváděčce showmana v kombinéze s logem energydrinku kdesi mezi kuželama v přístavišti :shock:

TOHLE PŘECI NENÍ VIZITKA PILOTA GT-Racing.cz teamu !!!!!!!!!!

Chtěl bych tě poprosit, abys zajel ČISTÉ kolo po závodní dráze a replay pak pověsil na net. Na to se fakt těším a rád s tím poměřím své řidičské (ne)schopnosti...........děkuji předem! :!:
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od Majkl »

speedy píše:
Majkl píše:To kolo bylo nic moc, chyby okolo.....
šmarjááá Michale, to není kolo po závodní dráze - to je rallyecrosová vložka!!!!!!! :oops: :oops:
Pro mou motivaci je totálně deprimující až likvidační, že hra umožňuje zajet takovou ........................, protože to už nemá se závodním způsobem jízdy naprosto nic společnýho. Přirovnal bych to spíš k předváděčce showmana v kombinéze s logem energydrinku kdesi mezi kuželama v přístavišti :shock:

TOHLE PŘECI NENÍ VIZITKA PILOTA GT-Racing.cz teamu !!!!!!!!!!

Chtěl bych tě poprosit, abys zajel ČISTÉ kolo po závodní dráze a replay pak pověsil na net. Na to se fakt těším a rád s tím poměřím své řidičské (ne)schopnosti...........děkuji předem! :!:
Hele, plním to co je daný, kolo je podle hry legální a víc mi je jedno chtěli jste po mě abych vám ukázal jak to zajet co nejrychleji v rámci možností tohohle Miata (MX-5) Simulátoru a tady to je a ještě k tomu máte setting, víc k tomu nemám co dodat. Možná to zní trošku "arogantně" ale tak to je.. tohle virtuální závodění je stejně šaškárna a je to jen o tom využít co nejvíc hovadin ve hře, ber to tak buďto se přizpůsobíš nebo budeš pomalej.. 8-)

Zítra si na to možná ještě najdu čas a sundám z toho času aspoň 3 desetiny ale tím to pro mě končí jak jsem říkal.. čistotu kola a tvoje řidičské umění si můžeme porovnat někde jinde na to bude ještě do konce roku čas, pak nejspíš budu jezdit jen nějaký free závody a možná na divokou kartu, uvidí se jak mě to bude bavit, ale už teď mě ta hra nudí k smrti..
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od SJ.sprint »

to Speedy: Mohl bych tě poprosit o setup na srovnani? A nebo si pujčit auti na svezeni -snad nejsem moc drzi :roll: Ale rad bych využil tvoje jezdecke schopnosti a znalost sitingu...kuju :mrgreen:
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Odpovědět