NISSAN GT Academy pro SVK, CZ a HU

Vše o předposledním vydání hry
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od SJ.sprint »

Hele přatele: Ja GranTurismo jezdim pro radost. A hledat někde nejaky navody kde a jak nejlepe "zorat" deep forest...tak jako sorry ale tohle je už moc...Ten kdo to vymyslel je nejaky kravat'ak ktery nepozna rozdil mezi V8 a 8v... Jinak: Derek a Mišak super časy ste borci ;)
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

GT mini ACADEMY na SVK a CZ

Příspěvek od CaparzoSK »

inak na svk stranke uz su nahodene nejake vysledky,ja som tam ako CaparzoNR kedze slovensky ucet som nemal :)
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

NISSAN GT Academy pro SVK, CZ a HU

Příspěvek od pavel67 »

můžu se zeptat, kdo z vás a jestli vůbec někdo poslal svůj čas??? ani mě to nějak neláká. Zajeto sice něco mám, ale - zatím tam nikoho z našeho okruhu nevidím, tak nevím...
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

NISSAN GT Academy pro SVK, CZ a HU

Příspěvek od markoduno »

já se přiznám, že jsem nic neposílal. I když jsem zajel nějaký čas, rozhodně jsem se nedostal na čas Dereka. Zároveň musím přiznat, že mě nebaví hledat ojebávky, jak si zlepšit čas. Myslím tím hledání katování, kde to hra pobere a kde už ne. Proto jsem se na to vyprdnul
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

NISSAN GT Academy pro SVK, CZ a HU

Příspěvek od Majkl »

Však borci to dělají tak, že si odinstalují hru pak jí nainstaluj znova nedají tam žádné updaty - > tím pádem tam jde ten Nissan odlehčit, pošlou replay a hned tu jsou časy okolo 1:06..
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

NISSAN GT Academy pro SVK, CZ a HU

Příspěvek od markoduno »

no a právě proto na to prdím.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

NISSAN GT Academy pro SVK, CZ a HU

Příspěvek od speedy »

Majkl píše:Však borci to dělají tak, že si odinstalují hru pak jí nainstaluj znova nedají tam žádné updaty....
právě tohle je důvod, proč porovnání časů ztratilo význam. Jestli to někoho baví, chce se takovým způsobem zviditelnit a má na to žaludek - je to jeho věc.
Svůj čas posílat nebudu.... stejně je to nepovedená promoakce s pochybným zázemím :roll:
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

NISSAN GT Academy pro SVK, CZ a HU

Příspěvek od branoeso1 »

Majkl píše:Však borci to dělají tak, že si odinstalují hru pak jí nainstaluj znova nedají tam žádné updaty - > tím pádem tam jde ten Nissan odlehčit, pošlou replay a hned tu jsou časy okolo 1:06..
Presne toto som si všimol už pár dní dozadu a hneď mi bolo jasné že už sa v tom začalo podvádzať a ďalšia vec je že celé to je pravdepodobne postavené na reklame a dobrom marketingovom výmrde a na prevedaení súťaže im v podstate ani moc nejde. Toto vypadá ako keby to zostavil fááákt profík a strelil to tam od boku( akurát že sa netrafil). Potrebujú ku tomu aby sa zúčastnilo dosť jazdcov a nafúkli to finále vo veľkých nákupných centrách (reklama). Nakoniec si aj tak nejaký Maďar prevezme výhru lebo najpravdepodobnejšie bude že to celé to režírujú práve oni. No neviem.? Mám zajazdený čas prichystaný na odoslanie ale asi sa na to vyprdnem. Uvidím budem to do 8meho sledovať. A keď tak do Blavy to mám na skok a nakoniec miesto GT urobím v Auparku aspoň nákup:-))) Álebo je ešte jedna možnosť stretneme sa tam ak prídu Dudy, Capi, Monaco a další a dáme si poriadne do nosa( hóó to si musím zabespečiť ale šoféra naspeť "alebo šoférku?" :-)
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Re: NISSAN GT Academy pro SVK, CZ a HU

Příspěvek od CaparzoSK »

Brano ved o to nam ide,ja tiez verim tomu ze to bude madar co to akoze cele vyhra,ale keby aj nie, ide o to, ze tam dojdem s manzelkou,ta pojde nakupovat a ja tam s pivkom v ruke bud jazdit alebo kecat so vsetkymi co si vymenoval :) tak posli cas a uvidime sa tam,neberme to ako sutaz ale ako organizovanie stretavky nas GT5 jazdcov, ktore organizuju za nas :)
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

NISSAN GT Academy pro SVK, CZ a HU

Příspěvek od branoeso1 »

Jasne Capi vidíme sa tam. Ináč neviem čo je toto za bordel ale momentálne svietia na SK a aj na CZ stránke Slovenské údaje. Sú to proste profíci. No som zvedavý na tú Blavu :-)))
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

NISSAN GT Academy pro SVK, CZ a HU

Příspěvek od CaparzoSK »

No tvoj nick CB... 1:08:666? :D
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

NISSAN GT Academy pro SVK, CZ a HU

Příspěvek od branoeso1 »

jj CB to je pamiatka na Slovenský GT Racing. Už keď som pri tom tak už som to na ps3 manii spomenul a mohli by sme ho ak bude záujem prebrať znova k životu. pokecáme v BA ;-)
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

NISSAN GT Academy pro SVK, CZ a HU

Příspěvek od CaparzoSK »

ok tak sa vidime v BA ak do zajtra nepridaju 23 casov pod 1:09 :P
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

NISSAN GT Academy pro SVK, CZ a HU

Příspěvek od Martinsipy »

Zdar pánové! Já do top elity nepatřím, ještě jsem na auto ani nesáhl, ale za ostatní si myslím, že by bylo dobré se zůčastnit. Je samozřejmě na prd, že soutěž nemá nějaká přísnější a jasnější pravidla, ale kručeli jsme, že na nás kašlou a teď, když je jedinečná šance ukázat, že i v ČR je slušná a kvalitní herní komunita GT, tak nic??? Kvalifikace stojí za sarou Belu, ale 30 nejlepších se doufám utká v regulérnějších podmínkách. Může to být samozřejmě i jinak, ale trochu mám obavu, že pokud se pro Nissan ukáže, že v čechách GT Academy nemá konkurenční úroveň s ostatními státy, už třeba příležítost nikdy další nebude ... jasné, nemusí být ani tak, ale řekl bych, že i přez blbě nastavené vstupní podmínky se naskýtá opravdu vyjímečná příležitost ukázat úroveň GT v čr, tak se nestyďte a posílejte časy, není co ztratit!!! :) ;)
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

NISSAN GT Academy pro SVK, CZ a HU

Příspěvek od CaparzoSK »

qvalda je do 8-ho co je do dnes :)
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

NISSAN GT Academy pro SVK, CZ a HU

Příspěvek od DudySVK »

tak ja som im odoslal vo stvrtok cas 1.07.820 ale neviem ci ho uverejnia, pisali ze ano... ale nevadi 30tka to isti:)
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

NISSAN GT Academy pro SVK, CZ a HU

Příspěvek od hocky »

Já jsem teda taky nějaký čas poslal.Měl by v české tabulce zatím stačit na 11 místo, ale nedostal jsem odpověd a ani to neni zveřejněný, tak nevim co si mám myslet.
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

NISSAN GT Academy pro SVK, CZ a HU

Příspěvek od hocky »

Aha tak teď už vim, během těch pár hodinek udělali update časů a už tam jsem. Takže asi do Prahy na národní finále pojedu.Jestli teda to opravdu dotáhnou do konce.
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

NISSAN GT Academy pro SVK, CZ a HU

Příspěvek od CaparzoSK »

Tak pisem svoj zazitok z GTACADEMY. ako prve napisem casy najlepsich troch- 1.neznamy 1:17:471,2.duddy 1:18:891, 3. Precho 1:18:981.
Klasika nam uz dosiel mail,kde bolo napisane vsetko off okrem abs a moznost dat si ovladac volant ci automaticku prevodovku. Finale prebiehalo v zmysle 8kol, z ktorych prve tri boli akoze zahrievacie a neratali sa a z ostatnych 5tich sa pisal cas. Ja som siel medzi poslednymi a zajazdil v tretom kole cas 1:18:882 cim som prekonal kazdeho okrem prveho! Zial bohu zlepsenia a dokonca ani dosiahnutia toho isteho casu sa mi nepodarilo a najlepsie som to neposral na cas 1:19:016 cim som si vyjazdil 6.miesto v GTACADEMY. Som aj spokojny aj nastvany,pretoze som prakticky vo finale porazil aj duddyho aj Branaesa a vsetky ostatne hviezdy. Akurat ze som nejak z nepochopitelnych dovodov nedokazal to kolo zopakovat. Velka skoda nato ze som zajazdil taky skvely cas ale nepocitany. Skoda skoda ale skusenosti mame a buduci rok to isti. Ceny klasika kosela tricko klucenk medaila taska a hra motostorm. Super zazitok
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

NISSAN GT Academy pro SVK, CZ a HU

Příspěvek od pavel67 »

Tak jestli jsem správně pobral informace na Fejsbůku, tak v Maďarsku na Hungaroringu vyhrál Nissan GT Academy pro CZ, SVK a HU hádejte kdo???

derek_737-1

Myslím že je potřeba pogratulovat (i když ho někdo nemusí...) protože ten kluk umí. ;)
...každej má něco, já jezdím...
Odpovědět